24 máj 18, 04:41:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 192766 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #840 Dátum: 11 szep 27, 10:28:56 »

Nos...
1. én egyetértek a havidíjjal. Ha ez kell ahhoz, hogy jó legyen a játék, javítsák a hibákat és minden jól menjen benne akkor szívesen befizeti szerintem mindenki, nem ezen kell zsugoriskodni. Ha meg valaki sajnálja rá a pénzt az valóban menjen törtre úgyse lényeg neki, hogy hibás a játék nem úgy működnek a dolgok ahogy kéne. Sok sok ingyenes mmo-t volt már szerencsém kipróbálni és említésre se méltóak. Még arra se, hogy maxra húzz egy karaktert, mert unalmas, hibás, vacak, nem lehet semmit saját erőből elérni, mert ott is kell FIZENI. Csak nem azért, hogy játssz és megszerezd a dolgaidat a játékban, hanem azért, hogy shopból meg egyebekből megvedd a jó dolgokat, amiket amúgy nem tudsz. És ha nem veszed meg ott, akkor az egészre ráfáztál mert sose leszel olyan jó és sose lesz annyi lehetőséged mint egy játékosnak aki fizet érte. Ellenben a havidíjas rendszerrel, itt ha fizetsz mindent megkapsz ugyanúgy mint a többi játékos. Nem pedig csak a játék egy csökött részét próbálhatod ki...

2. Jahh erre a megerőszakolásra, és sztorira rámenésre én is kíváncsi lennék Aes, kérlek fejtsd ki. Én is elég nagy fan vagyok és folyamatosan figyelem a tor híreket és nem nagyon tudok semmi ilyesmiről. Szóval felkeltetted az érdeklődésemet.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 27, 10:30:35 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #841 Dátum: 11 szep 27, 10:52:22 »

Idézet
... nem ezen kell zsugoriskodni. Ha meg valaki sajnálja rá a pénzt

Olyan is van képzeld, hogy valaki nem sajnálja rá, hanem nincs neki. Tudod az a helyzet, amikor az embernek szó szerint nincs pénze. A világon valamiért nem csak gazdagok meg zsugorik élnek.  Ohh My God Mert az egy dolog, hogy összeszeded, kispórolod a pénzt hogy megvegyél eredetibe egy játékot drágán, ezt meglehet csinálni, de nem mindenki engedheti meg magának, hogy még havonta is fizessen érte.




Idézet
Jahh erre a megerőszakolásra, és sztorira rámenésre én is kíváncsi lennék Aes, kérlek fejtsd ki.

Erről miért nem az uradat kérdezed? ikszdé

AZért az nagyon gáz lesz, ha itt is minden kasztot felhúznak hasonló szintre, mint ahogy az lenni szokott....

Teljesen igaz. Szégyen egy jött ment Bounty legyakja a jediket:D. Jango egy dolog nem 100 nekem ne legyen már sorozat gyártás Jedi gyilkos fragekből. Ez a game megfogja gyalázni a Sta Wars nevet.
Rohadjon le a keze annak aki kitalál ilyeneket. Komolyan mondom egy paraszt megöli a háborúban a lovagotXD vicc.

Kb ugyanezt érzem én is, bár nem ennyire radikálisan azért. Nem vagyok ToR ellenes, hiába is akarod ezt belemagyarázni. Nekem alapból tetszik ez a játék, csak vannak kritikus fenntartásaim vele kapcsolatban.

Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #842 Dátum: 11 szep 27, 11:05:12 »

Olyan is van képzeld, hogy valaki nem sajnálja rá, hanem nincs neki. Tudod az a helyzet, amikor az embernek szó szerint nincs pénze. A világon valamiért nem csak gazdagok meg zsugorik élnek.  Ohh My God Mert az egy dolog, hogy összeszeded, kispórolod a pénzt hogy megvegyél eredetibe egy játékot drágán, ezt meglehet csinálni, de nem mindenki engedheti meg magának, hogy még havonta is fizessen érte.
Elárulom neked kedves Aes, hogy nekem sincs egy vasam se. Igazából azt se tudom, hogy veszem meg a játékot vagy hogy fogom fizetni. Képzeld nem vagyok milliomos, sőt a családos se milliomos, inkább állunk az éhenhalás szélén. Szóval ne legyél elhamarkodott te se nem tudhatod milyen az anyagi helyzetem abból, hogy nem lázadok veled együtt az ingyenes ócska játékért.
De attól még, hogy nincs rá pénzem, nem fogok hőbörögni azon, hogy legyen ingyenes mert igenis tudom, hogy szükséges fizetni érte. Elfogadom a dolgot és inkább azon töröm a fejem, hogy hogyan fogok játszani vele. És nem adom le a színvonalat a tört szerverre mert bizony azt is próbáltam már és jól tudom, hogy mekkora fos.
Neked se lázadni kéne, hanem ha játszani akarsz kitalálni valamit. (ha mást nem azt a fránya tört szervert) Ezzel úgyse érsz el semmit.

(és hogy őszinte legyek már rohadtul elegem van belőle és unom, hogy mindig az ingyenességen megy a vita. Ha valaki nem tud fizetni érte (lehet én leszek az a valaki) akkor nem játszik. És kész.)
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 27, 11:09:15 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #843 Dátum: 11 szep 27, 11:08:47 »

Legyen neked Rita, nem vitatkozom tovább. Elérni úgyse akartam semmit, annyira nem vagyok bolond, hogy azt higgyem ezzel bármit is elérhetek. ikszdé
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #844 Dátum: 11 szep 27, 11:19:36 »

Hát ez az, úgy lázadsz hogy még el se érhetsz semmit. Ejnye bejnye ikszdé kacsint
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #845 Dátum: 11 szep 27, 11:36:43 »

Én nem is lázadtam, csak elmondtam a véleményemet. ikszdé A lázadás nálam ott kezdődik, hogy Molotov koktélokat dobálok.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #846 Dátum: 11 szep 27, 15:29:14 »

Ez borzalmas, nem volt időm leírni mit szeretnék, erre körülbelül Ritli majdnem mindent leírt ide, ami az eszembe volt...
Úgy hogy Ritli teljesen egyet értek veled.  Pirul De megértem Aes-t is, hisz jogos amit ír, mert sok-sok ember van aki ugyan úgy van hogy nagyon szeretne pl.: majd ezzel játszani, de nem olyan könnyű ellátni saját magát az embernek, hogy lehet a fizetésből, ez a pár ezer forint is sok lehet egy embernek. Gyakorlatilag luxusnak számíthat ez valakinek.
De ez kicsit sem kizsákmányolás, hogy havidíjat kérnek.... de ezt már leírta Ritli... úgy hogy nem írom le ugyan azt más szavakkal.
Naplózva


MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #847 Dátum: 11 nov 26, 00:12:23 »

Na kérem, most hogy stress test van a The Old Republicban én is leteszteltem. ~6-7 órát játszottam egyelőre Jedi Consularként, 1-2 tapasztalat:
- Nem túl jó gépen medium/high settingen egész jó fps-sel ment, de win7-en a 2 giga ddr2-es memória kevés, be kell még 2 gigát szereznem, azzal talán a bloomot is visszakapcsolhatom
- A játéknak iszonyatosan jó hangulata van
- Ütős már a kezdő questchain is
- A story szokásos Bioware színvonal
- Hála az égnek már az elején is van benne kihívás, szóval ésszel kell húzni a dögöket ^.^
- Nem bántam meg, hogy CE-t rendeltem
- A vizsgaidőszakomban meg fogok halni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 26, 00:12:56 írta MoonTiger » Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #848 Dátum: 11 nov 26, 06:56:47 »

Én épp most néztem, hogy valami elmebeteg összegbe kerül az alapjáték, úgyhogy részemről felejtős a dolog. Mosolyog
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #849 Dátum: 11 nov 26, 10:12:49 »

Kezdjétek újra barátibb hangnemben. Nem teszünk megjegyzéseket mások anyagi múltjára sem.

Nem próbáltam ki a gamet. Nekem biztos, hogy megy fullgrafika környékén. Viszont 33 ezret én is soknak tartok. Úgyhogy havidíjas játékról beszélünk.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #850 Dátum: 11 nov 26, 10:37:42 »

Azzal mindenki egyetért szerintem, hogy a 33k marha sok, de hát na, az életben egyszer kifizethető ha már se nem bagózok, se nem iszok, se nem bulizok Nevet
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #851 Dátum: 11 nov 27, 08:55:24 »

Nem CE-t kell venni és nem lesz annyi Nyelvesít Én se azt veszek majd,m hanem simát Nevet Éééés mindjárt megyek végre bétázni, alig várom. Mosolyog Bár már péntekre volt meghívóm, de csak most tudok játszani Szomorú *-* Fejvadászt indítok természetesen Mosolyog Cyborgot.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #852 Dátum: 11 nov 27, 10:49:17 »

Hogy lehet béta-tesztelni? Többen írtátok, és engem is érdekelne a lehetőség.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #853 Dátum: 11 nov 27, 11:13:49 »

Ezen a hétvégén van az utolsó bétateszt, és az került be, aki nov 11 előtt jelentkezett. A mai nappal a béta lezárul, a következő lehetőség már az élesben játszás a megjelenés előtt pár nappal annak aki előrendelte, vagy a megjelenés napján annak, aki a pre-order időszak után veszi meg.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #854 Dátum: 11 nov 27, 14:04:21 »

Kár. Azért köszi az infót!

Amúgy teszel/tesztelt valaki Sith Inquisitort? Vagy azt nem is lehet kipróbálni?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!