24 máj 17, 07:19:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mount&blade  (Megtekintve 6625 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Dátum: 11 jún 22, 17:54:05 »

Hali, ez 1 középkorban játszodó játék, aminek igazából már 2 része is van.
van a mount&blade warband, és nem rég jött ki a mount&blade with fire and sword.
a lényege, hogy lehet várakat foglalni, csatákat megvívni, szövetségeseknek segíteni, stb. a warband a 13. században, a with fire and sword a 17. században.

én most with fire and swordozok, ahhoz tudok adni 1 letöltési linket is, amivel ingyen meglehet szerezni az egész játékot.
http://thepiratebay.org/torrent/6369528/Mount_amp_Blade_With_Fire_and_Sword_%28CRACKED%29

és hamarosan kijön a with fire and swordhoz 1 magyarítás is, amit itt lehet követni:
http://aronj.honlapepito.hu/?modul=blog&a=138703

remélem sokaknak tetszik, tetszeni fog ez a játék   ikszdé
am én is kezdő vagyok még
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1 Dátum: 11 jún 22, 18:47:45 »

Már régebb óta játszok vele (igazából csak játszottam, a mostani gépen elég lassú a betöltés és nagyobb harcoknál valamikor szaggat Nevet) és nagyon tetszik. Én a Warband-al játszottam és főleg neten. Vannak olyan "kockák", hogy 650ezer méterről dobó késsel (vagy mi a neve) ad egy head-et Nevet.
Ha nyáron (tudom már nyár van Nevet) sikerül új gépet vennem játszhatnánk egy párat Mosolyog.

Nekem a nyerő fegyver párosítás: egy íj, kétkezes kard (elég szépeket sebez) + a lovon nélkülözhetetlen lándzsa (vagy valami olyasmi, az a lényeg, hogy tudjon szúrni Mosolyog).
Ha vár ostrom van akkor a legnehezebb és legnagyobb def-el ellátott felszerelés. Egy kétkezes kard esetleg bárd (nem biztos, hogy ez a neve, egy nagy fejsze szerűség), egykezes kard + két pajzs. Kicsi kör alakú a kézbe, nagy hosszúkás a hátra.
Ha sima fight van akkor: a legkönnyebb cumó + a fentebb leírt fegyverek.

Hadseregem általában csak nyilasokból állt + a felfogadott hősök/hadvezérek (vagy mik).
A stratégia: a nyilasok egy helyben várnak és nem tüzelnek. Én + a hősök/hadvezérek (még mindig nem tudom, hogy hívják őket) előre lóval és megpróbálunk annyi embert megölni amennyit csak tudunk (általában itt vége is a csatának, mert mindenkit leszedünk). Ha még vannak talpon akkor irány a nyilasok felé és ők elkezdenek tüzelni, nincs az a hadsereg amelyik megtudna ölni egy nyilast is.
Talán 120 fős hadseregem volt.

Hibákat keresve jöttem rá, hogy ez hosszabb lett, mint amit akartam Nevet.
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2 Dátum: 11 jún 22, 19:07:27 »

igazából nekem még úgy nincs meg az az igazi felszerelésem, eddig én is 2 kezes kardal, nyillal, lovas lándzsa szerüséggel megyek, és a legerősebb cumókban Nevet
stratégiát még nem igazán találtam ki magamnak, és singleben nem fogok játszani, amíg nincs kész a magyarosítás, mert csak 1-2 szót tudok angolul, azt is rosszul xD de majd kipróbálom a stratégiád.
multiban általában vár védésre szoktam menni, ott ha be akarnak törni a kapun, kinyitom, beengedek 2-3 embert, aztán leszedem öket, közben vissza csukom az ajtót Nyelvesít
néha én is csodálkozni szoktam, hogy ezek mit művelnek... a várfalban állok, lövök kifelé, erre a távolról muskétával fejbe lő 1 olyan gyerek, aki teljesen a pálya szélénél van :O

Laci, ha átállítod a directx 9-et, 7-re, akkor nem fog laggolni. én is hihetetlenül laggoltam, azt hittem abba hagyom a játékot, átállítottam 7-re, aztán most szinte nem is laggolok Nyelvesít
amikor rákattintasz a játékra az asztalon, ott configureban kell asszem átállítani a DirectX-et
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #3 Dátum: 11 jún 22, 19:29:56 »

Akkor is ugyanúgy fogok, ugyanis ez 8éves gép Nevet. Anyám használta, de eladtam az enyémet és vissza szereztem tőle Nevet.
Az új részét nem is próbáltam, de megpróbálom meggyőzni húgom, hogy had játszhassak nála Mosolyog.
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #4 Dátum: 11 jún 23, 08:25:44 »

én most azért vagyok mérges, mert egyik részbe se volt benne Magyarország >.<
török támadás alatt ha mi nem vagyunk ott világvége van xD
gondolom a with fire and sword korában a törököket már elküldték, de azért nagyon jó kis Végvári Hősök modot, részt, lehetne csinálni belőle
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Válasz #5 Dátum: 11 jún 23, 12:59:25 »

Régóta ismerem a játékot. Nagyon remek és az új Mount and Blade "Tűzzel-vassal" szintén nagyon jóra sikeredet. Bár kár, hogy mi magyarok nem kerültünk bele a játékba.
Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #6 Dátum: 11 jún 23, 16:22:26 »

na ja. a warbandban is tökjó lett volna Nyelvesít
asszem 1 hónap múlva elkészül a magyarosítás végre a tüzzel-vassalhoz Nyelvesít
ma játszottam picit multiba, és asszem lassan fejlődök Nevet
azt bírom, hogy kiugrok a várból, aztán ott néznek felfelé, mennek páran fel a létrán a várba, engem észre se vesznek, aztán nyugodtan hátba támadhatom őket Nevet meg azt bírom, amikor 2 kezes kardal, vagy ilyesmivel így fentről csapnék, de mondjuk leugrok a háztetőről, és úgyvágok fentről lefelé, asszem az mindenképpen halálos, persze csak ha célba ér.
leugrottam a háztetőről, 1 lovas katonát pont sikerült elkapnom. csak azt nem szeretem multiban, hogy nem válogathatom össze kedvemre a fegyvereket, csak ami annak a népnek van.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #7 Dátum: 11 jún 28, 22:24:17 »

A link amit adtál melyik verzióhoz van? Mert a magyar 1.139-re készül, és hogy lehet arra felpatchelni? ( ha nem jó a verziószerszám akkor. [ ezt megfogalmazni, röhej de bitang nehéz volt, ide írom, hogy röhöghessetek!])
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #8 Dátum: 11 jún 29, 07:42:29 »

http://patchelj.hu/patch/Mount_Blade_With_Fire__Sword_1.139_patch
innen töltöttem le. asszem itt megvan a crack is hozzá.
katt a linkre, majd ott lejjebb álítsátok át mb_fwas_upgrade_1.138_to_1.139.exe -re
vagy legalábbis akkor, ha megvan már az 1.138 Nevet
majd letöltés, ha lejött akkor futtatni az exe fájlt, bele a mount&blade mappájába, és asszem tartalmaz ez a letöltés 1 cracket, azt megint bekell másolni a mappába, majd a crackel elindítani, és elméletileg jó is lesz
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #9 Dátum: 11 júl 07, 18:29:10 »

Valaki játszik a sima Mount&Blade-el? Kb. 1 hete felraktam (még elindul egy csata vagy 10 percet kell várnom -.-) és elég jól elvagyok vele.
26lvl, 600+ hírnév, Rhodok királyság hűbérese. Nord-okat majdnem kiirtottuk, talán 2 vára maradt.
A vicc az, hogy eddig csak egy kis falum van, mert Graveth király nem adott oda egy várat se... Pedig vagy 4-et egyedül foglaltam el.
Nord-ok királya, Ragnar a fogságomban van Nevet. 180 fős sereggel jött az én kis 82 fős seregem ellen és esélye se volt a győzelemre Mosolyog.
Most kicsit "bajban" vagyok. Van orvosom, mérnököm és egy hadvezérem, de nem találok egy normális tolvajt... Már csak ez hiányzik a csapatból. Valaki tudna egyet mondani?

Ja és a végére: mennyi lehet a max ütés? Vagy nincs is ilyen? Mert ütöttem egy 89-es ütést (lovon, két kezes kardal), talán eddig ez volt a legnagyobb.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 07, 18:31:06 írta laci1005 » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #10 Dátum: 11 júl 07, 21:21:59 »

sajnos én nem igazán ismerem, és mostanában nem is játszottam még a with fire and swordal sem. egy részt, várok a magyarításra, más részt most sok játékot kaptam kölcsön ps2-re, és azokat is kikéne vinnem, pl a prince of persia 3-at, ami csaknem 2 órás játék :/

viszont a fordítás hamarosan kész lesz, 84%-on áll a felirat. akartak hozzá 1 kis szinkront is, de azt elvetették, mert nem lett olyan jó.
mire elkészül, addigra talán sikerül a ps2 játékokat végigvinnem xD
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #11 Dátum: 11 júl 12, 12:50:39 »

Nagyon szeret(t)em ezt a játékot, jól megfogott anno Mosolyog. Star Wars-os kieggel vagy mivel nyomtam az eredetin kívül, és volt szerencsém Warbandot is kipróbálni, de a sima jobban bejött. Én mindig a sárgákkal voltam, aztán segítettem annak aki a jogos tulajdonosa a trónnak elfoglalni a birodalmat Nevet. Jó buli volt, meg kéne megint szereznem.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #12 Dátum: 11 aug 07, 15:58:33 »

http://mountblade-dragon.mindenkilapja.hu/blog/2434799%209/renderpost/24348003/with-fire-and-sword-magyarositas-keszu%20loben#/html/24347984/render/kedzolap
találtam 1 ilyen mount&blade with fire and swordos klánt, aki akar jöhet Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #13 Dátum: 11 aug 08, 12:24:13 »

Na kész a magyarosítás erre vártam ikszdé Amúgy elég jó játék ez a 3 óra alatt amit játszottam vele (ezt is úgy hogy 1 szót se értettem belőle) és arra rájöttem hogy nem vagyok túl jó ilyen játékokba még meg kell szoknom de majd csak belejövök Nevet
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #14 Dátum: 11 aug 08, 13:12:40 »

még nincs kész a magyarosítás, az csak a béta. a teljes fordítás 90%-on van
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!