24 máj 17, 05:02:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 763784 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5955 Dátum: 15 dec 03, 15:52:43 »

Játszottatok már sololaner full tank tahm kench ellen? Latebe valszeg a legundorítóbb dolog amit valaha láttam a játékban. Fél percig kell ütni hogy megpusztuljon és dmg item/rúna/mastery nélkül is burst damaget tol.
Garen 3v3-on is kb ugyanez. Ölhetetlenül erős és egy E-vel lebléjblédezi az egyharmad hp-d a true dmg ultiról nem is beszélve.
Naplózva



Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5956 Dátum: 15 dec 03, 16:00:29 »

A béka éppen ezért a legerősebb. OSfrog UNBENCH THE KENCH OSfrog

Nem tudom hogy igaz-e, de 32%-ot sebez a full hp-dból ha bekap téged meg kiköp. Nem is beszélve arról hogy 8000 hp tank vs 3000 bruiser max. ^^

A shield op. Túlságosan is. Na meg magic dmg-el is sebez addig a fél percig.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5957 Dátum: 15 dec 03, 16:05:57 »

Az benne a legrosszabb, hogy nincs ellene kill potenciál és még a damage champekkel is neked kell félned, hogy megöl. Hógolyó ellen tényleg az egyik legjobb választás.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5958 Dátum: 15 dec 06, 18:40:13 »

Valakinek nincs kedve az accommal játszani már lassan silver 5 vagyok ami 5 divízó esés önmagmhoz képest. Kezdem unni. Ráadásul ebben a buzi országban sokaszor 300as a pingem konstans amikor nem ugrik fel 6000-re. én ezt már nem bírom. komolyan nem. Privátban szívesen megadom az accomat csak pls ne lopjátok be. Úgy néz ki az élet a virtuális sikert is sajnálja már tzőlerm,
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5959 Dátum: 15 dec 06, 19:13:40 »

Pedig így befogják. Ne add meg, ha nem akarod elveszítenixD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5960 Dátum: 15 dec 06, 19:16:55 »

Mondjuk, ahogy én tudom, ahhoz, hogy belopják, az emailed is kell, mivel ha PW-t változtatsz, confirmelni kell, és arról mail-ben kapsz tájékoztatást.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5961 Dátum: 15 dec 07, 01:33:44 »

Hát... Ha olyan embert fog ki Micsudi, akinek van annyi ideje, hogy napok alatt feltörje az e-mailt is, akkor jól megszívja. ikszdé
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #5962 Dátum: 15 dec 07, 07:42:44 »

Én a helyedben még egy Unranked Accot se adnék oda senkinek. Sose tudhatod, mikor van rá szükséged és különben is rosszul vagyok attól, ha más piszkál a dolgaimhoz. Másrészt én lehet lennék annyira mocsok, hogy Bronz V-be vigyem és kizárt, hogy csak nekem lenne ilyen humorom. Mondjuk még nincs Április 1.

Szerintem ne add oda senkinek. Kapd össze magad egy kicsit, tarts szünetet és aztán majd elkezded ahol abba hagytad. Szerintem jobban jársz.
Naplózva


Cletus Kasady
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5963 Dátum: 15 dec 07, 11:34:09 »

Elküldheted, nem igazán izgat bárki tulajdonának birtoklása.

Az enyémet meguntam elég sok a köcsög az én szintemen, talán én is az vagyok...  Pojén

Vicces lenne silver5ből kezdeni megint!
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5964 Dátum: 15 dec 07, 16:04:48 »

Ne add fel Gábor. Én scrub voltam bronze 1-be kezdtem. Pedig silver 1-be dobott még szezon 4-be euw-n, de csak a 10 meccset toltam le. ikszdé

3 hónapig szenvedtem silver 5-be de lassan másztam fel. Még Yamael volt az első aki mondogatta ne vegyem túl komolyan. Gold 5 volt akkor ő is és azt hittem nagyon jól játszik meg profi de csak egy feeder. Pojén Egyébként vissza kerestem a meccset. WTF! Full ap Blitzet hoztál nem csodálom azért volt jó pár killed. :O

A silverbe 1 évig szenvedtem, de most itt Euw-n már Gold 2 vagyok. Gold 5-gold 2 hamar meglett, persze gold 3 nehéz picit de nem annyira már. Csak a játék stílusod alapján játssz és ha jobb vagy feljebb jutsz. 1 hónap alatt kb silver 2-ből mentem gold 2-ig. És még most is hajtom. Eunes acc amit már nem használok plat 4-be vittem Októberben (miután gold 3 lettem euwn).
Semmi se lehetetlen.

JUST DO IT!
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5965 Dátum: 15 dec 07, 16:07:58 »

Pihentetem egy picit Mosolyog Majd ha lesz munkám, barátaim stabil életem megint és nem egy nitroglicerines tartályra hasonlítok akkor majd rankedezek megint, addig normal fun és gyakorlás.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5966 Dátum: 15 dec 07, 23:32:21 »

Normálon nem lehet gyakorolni, mármint max játékmechanikát, de a taktikai részét/döntéshozás stb nem, mert teli van trollal, és komolytalan. Nyugodtan lehet rankedezni is anélkül, hogy komolyan vennéd és a gyakorlás a célod, főleg most preseasonbe, ami úgyse számít semmit
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5967 Dátum: 15 dec 08, 08:26:06 »

Egyébként vissza kerestem a meccset. WTF! Full ap Blitzet hoztál nem csodálom azért volt jó pár killed. :O

Elmondok egy meglepő dolgot:
Az emberek a barát listámon, és ebből kifolyólag akikkel duoztam 90%-ba topoznak/topoztak. Ezért szorultam le topról, holott én lehettem volna csacsi#2 

De legalább megtanultam játszani minden lanen, és nem kell sírnom rankeden mid or feed felkiáltásokkal. FeelsGoodMan
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5968 Dátum: 15 dec 08, 12:21:53 »

Ha van itt valaki komolyabb (dia+) emberke eunen akkor csatlakozhatna hozzánk 3v3 csapathoz. Elég ritka hogy mindenki egyszerre ér rá aztán nehéz húzni rendesen a teamet. Már próbáltam goldosokkal tolni hogy haladjunk de ha jobb csapatokat dob be ellenünk képtelenség nyerni. Plat3ba vagyunk jelenleg 2 nap munkája volt az egész azóta csak szenvedünk mert a keménymag inaktív. Szóval akinek van 3on3 tapasztalata azt holnap szívesen várnánk csapatba master tier a cél egyenlőre.
Naplózva



KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #5969 Dátum: 15 dec 09, 18:00:03 »

Stance en szivesen csatlakozok majd (mar ha elviseled dirty dia 5omet:P) csak meg quite elfoglal a suli, szunetben tolhatjuk rendesen
Naplózva
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!