24 máj 17, 06:01:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99
  Nyomtatás  
Szerző Téma: S4 Leauge!  (Megtekintve 184010 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #1455 Dátum: 12 aug 03, 20:30:04 »

igaziból hackerek még akadnak,de mostanság a noobok veszélyesebbek.am,cassco ahhoz hogy eltudjuk mondani mióta nem játszottál,eltudnád mondani hogy most meik season van?
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Cassco
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #1456 Dátum: 12 aug 04, 16:04:45 »

Season 3 ez egyértelmű bár nem értem a  kérdést mert egészen logikátlan. Ha abból akarsz következtetni h mióta nem játszom, hogy tudom-e meik season van akkor azt kell mondjam, hogy láng elme vagy  Nevet, ha más oka van hát jó rád tartozik  Mosolyog. De azt azért elárulhatom, hogy akkor játszottam utoljára (ha ez érdekelt) amikor bejött a season 2 Iron Eyes patch.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 16:07:00 írta Cassco » Naplózva

Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #1457 Dátum: 12 aug 04, 19:56:59 »

Áhh csak azért kérdeztem így hogy kb mióta nem játszól,vagy hogy nézed-e még hogy mi a helyzet a játékkal.
De am ja egy lángelme vagyok ikszdé (connant a detektívet is leköröztem már (régebben)ikszdé)
A játékban van egy új kedvenc opcióm (nem az opció új,hanem az hogy én használom.) eme csodás opciónak a neve:IGNORE. Ördögi
Ha ezt használom akkor senki sem mond rólam semmi rosszat,és kedvemre dönthetem el:megérdemlik-e azt hogy,komolyan vegyem őket,vagy csak zúzzam be őket valami "noob" fegyóval.(minél viccesebb használni egy fegyót annál noobabnak számít.másoknak)
am félreértés ne essék nem gondolom azt magamról hogy valami nagy fickó vagyok,csak lusta vagyok rendes,rendezett választ fogalmazni.Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 05, 00:05:01 írta Drahaka » Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #1458 Dátum: 12 aug 16, 12:46:07 »

Júúj végre fellendült a téma*-*"
Én most csak azért nem vagyok fent s4-en mert nem otthon vagyok hanem mamáméknál nyaralok és ott gyenge a gép ^^" Azon kívül még ugyan azt a felhasználónevet használom~ De amint hazamentem megyek és kockulok! Mert ahogy olvastam egy két új dolog bejött Pattog
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #1459 Dátum: 12 nov 03, 22:50:27 »

találtam új szórakozást s4-en.Idiótákat leröpíteni a pályáról akármilyen fegyóval,nem a pontokért,csak az élvezetért.MIT TETT VELEM EZ A JÁTÉK?? Sheftel
Ettől függetlenül,még mindig imádom ezt a játékot. Kúl
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #1460 Dátum: 12 nov 04, 00:19:18 »

Eléggé lemaradtál Nevet Én már hónapok óta ezzel szórakoztatom magam ikszdé De a legjobb az amikor kiütöd és elkezd szidni Nyelvesít Am ez az event nagyon jó Nevet napi 1 meccset játszok kb de már van 1 unlimites petem Nyelvesít Am még 3 napig van event ha minden igaz nem?
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1461 Dátum: 12 nov 15, 11:11:52 »

én már egy ideje nem mentem fel, kb fél éve, kicsit besokalltam a sok idiótától Nevet több szar meccsem volt mint jó. A noobozás az egy dolog, nagyon divat lett mindenkit lenoobozni meg respawn helyen campelni de azt bírom a legjobban mikor közlik hogy az adott fegyvert ne használjam.. pl twin blade-el egy időben daráltam az embereket.. (jó időzítés és ennyi) és állandóan "dont use tb! i hate that... EIiiifeeeel dont useeeee.." fhu de meguntam. Nevet Úgyhogy szerintem még vagy fél évig nem megyek fel Nevet majd max ha nagyon unatkozom.
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #1462 Dátum: 12 nov 19, 16:02:59 »

nem értem mi bajuk a tb-vel vagy más "noob" fegyókkal,ha béna a játékos training ps-el leszedem,akármivel jön rám.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1463 Dátum: 12 dec 08, 12:09:18 »

Megint játszani akarok a régi accommal, azt mondták jelszót kell változtatni mert nem tudok belépni a régivel. Küldtem is jelszó emlékeztető cuccot de nem tudom milyen e-mail címmel regeltem szóval azt se, hogy hova küldték. ikszdé Valahol meg lehet nézni a profilomat? (SummerZero a karakterem neve)
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
zole
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 279


« Válasz #1464 Dátum: 12 dec 13, 15:38:20 »

valaki szokott még játszani?Nevet
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #1465 Dátum: 12 dec 13, 17:08:43 »

Egyre ritkábban de ja Nevet Am mostanában letámadnak ilyenekkel hogy bat meg ps noob o.O Na akkor ez most mi?xd Kedvencem mikor kihív 1v1-re leverem aztán elkezd sírni hogy ki bannoltat meg ilyenek Nevet Tudja valaki hogy mikor fogják visszatenni a kicket? Mert én mióta kijött a season 4 nem tudom elérni :/ Ugyan ez a klán készítésnél is.
Naplózva

Demon333
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1466 Dátum: 12 dec 26, 23:28:40 »

Hello mindenkinek, légyszives ha valaki tudja, mondja már meg hogy hogy kell ki bannolni embereket ha te vagy a szoba mester, mert nagyon szoktak idegesíteni a béna hekkerek, és már mindenhol néztem a neten de egyszerűen nem találom hogy kell. Légyszives, segítsetek.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1467 Dátum: 12 dec 27, 18:14:13 »

Már sehogy. Remélhetőleg visszateszik majd valamikor a funkciót, ígyis-úgyis van hátránya, szerintem ezért lett kivéve egy időre.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #1468 Dátum: 12 dec 27, 19:51:16 »

Azért vették ki mert aki egy kicsit is jól játszott azt már kickelték :/ De nagyobb az előnye a kicknek mint a hátránya mert így végig kell szenvedni a 30 percet a hackerekkel kivéve ha valaki közbelép (aminek az esélye 0.0000000000000000001%)
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1469 Dátum: 12 dec 30, 14:46:52 »

Igen, ugyan erre gondoltam én is. Engem is nemegyszer dobtak ki egy szobából, csak azért mert megöltem pl 2 embert egyszerre, vagy átváltottam CS-re pár percig. ^^" De inkább játszok hackerekkel amíg működnek a hackek, minthogy azért rúgjanak ki mert jól játszok.

Hogy érted, hogy valaki közbelép? Mi nem igazán tudunk tenni semmit, GM-ek meg szerintem nem tudnak mindenkivel foglalkozni. Ráadásul ha bannolnak is egy hackert az fél perc alatt újraregisztrál, és kész.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!