24 máj 17, 07:55:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 99
  Nyomtatás  
Szerző Téma: S4 Leauge!  (Megtekintve 184013 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Dátum: 09 ápr 25, 21:04:26 »

Nahát akkor hol is kezdjem... Na mondjuk ott, hogy ez egy RPG játék, és nagyon de nagyon penge. A lényeg, hogy reggelsz az oldalon, leszeded a játékot, csinálsz egy karit, és azzal tolod. Na már most. A grafikája egy kissé gyenge, de maga a játék élvezet nagyon penge. A játékot itt tudod letölteni. Még vannak ott más játékok is, de az első az S4. Na akkor, a lényeg. Vagy egy csávóval, vagy egy csajjal, és veszel magadnak fegyvereket, azt ölöd a népet. Fejlődsz, és erősebb és erősebb leszel. Ja igen, és kinyírsz mindenkit. 2 játékfajta van. A TuchDown, és a DeathMatch. A touchdown arról szól, hogy van két csapat, és a két csapatból mindenki a labdára megy. Ha valaki megszerezte a labdát, akkor az rohan az ellenfél bázisa felé, és ott a goal postba beviszi a labdát, és akkor nyernek egy kört. Ez így megy a játék végéig. És a DeathMatch, gondolom már ismert különböző játékokból. Tehát itt is van 2 csapat, és akkor azokkal kell támadni a másikokat, és kinyírni őket, a játék végéig. Ha valami kérdésetek lenne, akkor pedig csak írjatok ide. Nevet


--------
Fórum csapat szeró 1:
Germán Free 1
Játék: Naruto-kun
jlszó:  ramendattebayo




« Utoljára szerkesztve: 09 jún 28, 16:33:02 írta Shiro » Naplózva

Rossen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 250


Monsieur


« Válasz #1 Dátum: 09 ápr 25, 21:07:27 »

Végre megcsináltad ezt a topicot! xD A grafikával semmi bajom nincs egy nagy hibája van a játéknak: A Laggerek! Tele van a játék ilyen emberekkel és a legborzasztóbb ha egy csávó laggos, akármeddig lőheted, nem fog meghalni! Amúgy powaa géjm már 3-as vagyok, buhahahaha xD
Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #2 Dátum: 09 ápr 25, 21:13:43 »

Én is most 3mas vagyok. De igazad van. A laggerek a legnagyobb gond az egész játékban. És pontosan amit mondtál. És még az is nagy baj, hogyha a server mastere a laggos, akkor az egész server az lesz... Tapasztalatból omndom. Ja és tanács azoknak akik mostt még újabbak: Én 7-es szinten megszívtam, mert lejártak az alapfegyvereim, és nem tudtam tovább menni fegyverelk nélkül. Tehát tanács:
Az elején vedd meg a Plasma swordot, és a Sub Machine Gunt.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3 Dátum: 09 ápr 25, 23:23:15 »

Bidejók alapján érdekes egy gém.  Hümm-hümm
Mekkora a mérete, mert elkezdtem tölteni, és a mi jön le az egy 350 megás rar, viszont az követelményeknél 3 giga szabad lemezterületet ír. ? Hmm?
Naplózva

Rossen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 250


Monsieur


« Válasz #4 Dátum: 09 ápr 26, 08:35:51 »

Shiro pontosan 813 mega... nem tudom miért annyit kér? :O Mellesleg a játék neve nem "S4 Leauge!" hanem "s4 League" tudtommal xD Am nézzétek meg mit kreáltam ma reggel! Csak annyi nehézkes volt benne, hogy nem tudtam, hogy a görbe színátfedést csak akkor csinálhatom, hogyha már egyesítve vannak a rétegek -.-  Egyébként 5 perc lett volna így legalább 10 perc lett...

Aki akarja tegye be magának, de ne fikázzátok, mert első Userbar-om xD
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 26, 08:50:05 írta Pietraw » Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #5 Dátum: 09 ápr 26, 10:49:55 »

Ajajj! Ez jó lett Pietraw. Már mióta akartam egy ilyet. Nevet Be is rakom... Nevet
Naplózva

milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #6 Dátum: 09 ápr 26, 12:23:19 »

Lehet az oldalon aláírást kreálni a saját adataiddal is mint lassan mindenböl (kill, level, név stb).
A laggerek tényleg durvák csak ütöd- ütöd és nem hal meg bármit csinálsz szinte. Én most vagyok 9-es. Amugy ha lejár a fegyvered, képességed első alkalommmal license letétellel ingyen "vehetsz" olyat amit még nem használtál, meg 5000-ért lehet 5 órára is venni az alap fegyókat.

A grafika meg simán elmegy és nekem is 800mega körüli a mappája telepítés után.
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 26, 12:24:09 írta milanbert » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7 Dátum: 09 ápr 26, 12:40:14 »

Már látom, a 800 megát, este kipróbáltam és hármas szintig vittem...
(Fura mód 1 kivételével mindig olyan csapatba kerültem, hogy a többség még nállam is bénább volt )

Az a laggos karakter amelyiknek már nincs életcsíkja, a feje fölött van egy áthúzott valami jel, és közbe még lő rád? 

Amúgy úgy van, hogy minél magasabb a pinged annál laggosabb vagy?  (Mondjuk nekem nem ír pinget)

Majdnem megszívtam az alapfegyós dolgot, hogy elfelejtettem venni. xD

Naplózva

Rossen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 250


Monsieur


« Válasz #8 Dátum: 09 ápr 26, 12:58:50 »

Jahm, minél nagyobb valaki pingje annál lagossab - sajátodét nem látod am -, és ha egy áthúzott tár vagy valami ilyesmi van a feje fölött a csávónak akkor az hiper lagger. Én sűrűn találkozok Laggerekkel ezért is csinálok mostanság én szobákat... Majd lehetne egyszer kétszer egy NKW bajnokságot rendezni vagy ilyesmi Nevet Amúgy a Sub Machine Gun és a Plasma Sword 9 napig megvan alapba, addig csak azt használd mert amit örökre vettél annak megy le az Energyje és egy idő után "elromlik".
Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #9 Dátum: 09 ápr 26, 13:16:41 »

Igen, elromlik, de hogyha a csíkja 1mm akkor is csak kb. max 500 penért feljavítod. Olcsó a javítás.
Naplózva

Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #10 Dátum: 09 ápr 26, 14:23:07 »

Egy kérdés: Olyat lehet csinálni, hogy több skilled is be van rakva és váltogatod v esetleg egyszerre pl láthatatlanság+szárny stb ?
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #11 Dátum: 09 ápr 26, 14:25:37 »

Több skilled egyszerre nem lehet de 5-ös szint felett csinálhatsz még egy karit amire más skillt meg fegyót rakhatsz és a meccsek félidejében arra átválthatsz.  Ja igen és a ruhákra is figyeljetek mert ha 50% alá megy akkor azt sem árt megjavitani de elég olcsó az is.
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 26, 14:26:26 írta milanbert » Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #12 Dátum: 09 ápr 26, 15:45:27 »

Ezt mondtam én is...^^"
Naplózva

Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #13 Dátum: 09 ápr 26, 16:18:28 »

És újfajta fegyók lesznek magasabb szinten ?
Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #14 Dátum: 09 ápr 26, 18:10:32 »

Nem. Mindíg ugyanazok vannak. Amennyi pénzed van, abból a pénzből tudsz fegyvert venni, amilyet akarsz. Kivéve AP-set,m mert az AP az valódi zsé.
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 99
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!