24 máj 18, 10:28:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grand Theft Auto sorozat  (Megtekintve 39632 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #30 Dátum: 08 júl 30, 20:01:08 »

jah azok a rakéták semmire sem jók én is csak úgy szoktam velük szórakozni de úgy hogy a nagy utasszállittó géppel megyek amelyik az eggyik hangárban van  Nevet kb.: 100 rakétábol valahogyan sikerült 1 nek eltalálnia  Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #31 Dátum: 08 júl 30, 23:21:56 »

A mostani Sweetes küldit nem engedi elkezdeni, mivel több bandaterületet kell szereznem, na de mennyit? Mert már a nagyrésze tiszta zöld.
Naplózva

Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #32 Dátum: 08 júl 31, 07:44:25 »

egy kérdés mert már elfelejtettem !
Az oan területeet lehet foglalni ahol nincs semeik banda ? ( legfeljebb csakien kicsik akik nem emmlitésre méltóak )
Amúgy én addig bandázok még elnem foglalom az egész autopályát a sárgágtól csak az a mini marad az övéké ! A lilákat pedig majd bekeritem szerintem Mosolyog
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #33 Dátum: 08 júl 31, 08:58:48 »

Szerintem cak azokat lehet elfoglalni, amelyik be van szinezve. Viszont azokat a kicsi területeket nem bírom, mivel alig van ott banddatag, s mire találsz párat, addig megtámadják a területedet. A hó benne az hogy ingyen munició az M4-be (eddig még egy petákot se költöttem rá)

A fegyúknál miért van az, hogy az SMG 2000$, holott jó bele a Uzi töltényei is, ami jóval olcsóbb?

Anyám ez mekkora ikszdé

Bandaháborúban kilüvöm a kocsibol a söfört, aztán beszállok, erre kiserül, hogy az ellenséges bandatag még benne volt és elkezd lövöldözni kifelé a társira.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 31, 09:11:05 írta Shiro » Naplózva

Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #34 Dátum: 08 júl 31, 09:09:48 »

jó kérdés ! nekem sikerült vennem egy smg-t spóroltam ! de akkora különbség nincs mint a pénzbeli különbség pls egy uzival szembe !
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #35 Dátum: 08 júl 31, 10:32:52 »

Szerintem az SMG közelharcra jó épületen belül, az Uzi meg nem tudom,.Jetpackre?

Viszont okszór a 9mmSD vetekszik az SMG-vel.

A katanát kicsit módósítottam, mivel szégyenletesen kici volt a sebzése, valamint ki lehet választani a vágás stílúsát is.


Bandaháborúhoz jó tanács: Használjatok biciglit! Nem tudom hogyan, de a szemből érkeő golyók nem találnak el.

A Big Smoke kinyírásosat is kezdhetem újra. >.<# A kis bandatagokból verbuvált várvédősereg nem volt gond, majd leszamurájoztam Smokie-t, azután jön a feketelves alig látni valamit, és gminden, valamint 6 vagy hány perc van rá hogy kijuss. az éjjelátóval látod az utat, viszont a tűz et alig, valamint ez miatt az ellenséget is éphogy, igen újra le kell szedni az egész bandát.

ui, amúgy mi az ujtolsó küldetés? Elég ha anyit mondok, hogy még van bőven, vagy már nem sok, stb
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 31, 10:40:01 írta Shiro » Naplózva

Had2222
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 208


WWW
« Válasz #36 Dátum: 08 júl 31, 12:02:10 »

(Itt nincs ekezet, de remelem ertheto lesz ^^") En PS2-n jatszottam vele, es ettol a kulditol mar nem volt sok a vegeig, asszem mar csak par kuldi volt (ha jol emlekszem). De nem akarom elmondani hogy lesz vege, nem lovom le a poent. ^^
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #37 Dátum: 08 júl 31, 12:56:11 »

Nekem az a küldetés tettszett a legjobban mikor a gátat kellett felrobbantani.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #38 Dátum: 08 júl 31, 13:34:24 »

ha Shiro még mindig az első azaz Los Santos -városban van még nagyon sok küldetés van hátra :O
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 31, 17:10:28 írta Obi_Wan » Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #39 Dátum: 08 júl 31, 13:38:01 »

Az első város nem San Fiero hanem Los Santos.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Had2222
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 208


WWW
« Válasz #40 Dátum: 08 júl 31, 18:45:00 »

Obi_Wan: De tudod van az a kuldi, amikor meg kell csinalni a repulos iskolat. Miutan ez meg van, Sweet kiszabadul, es akkor lesz a kaosz, a zoldek (en igy hivom oket x)) eltunnek, es ez a vege fele van. ... Ha jol emlekszem.. ^^"
Vagy lehet osszekevertem vmit, es ez meg odebb van? Uhh, most osszezavarodtam.. Technikai KO >.<# Reg jatszottam vele... ^^"
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #41 Dátum: 08 júl 31, 18:50:52 »

Hát az még tényleg odébb van előbb még végig kell vinni Las Venturasban a küldiket és utánna jön amit mondassz.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #42 Dátum: 08 aug 01, 07:11:50 »

nem sztem először a repülős iskola van és utána msz las venturasba. Hmm?
de azért Sok küldi van las venturasba viszonylag !
Én idegrohamot kaptam a repülő iskolás küdinél -.-
Ps2-n most tartok a vidéki küldetéseknél Mosolyog Elöbb csináltam meg az elsőt. ( este )
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #43 Dátum: 08 aug 01, 07:40:37 »

Sikerült kijutnom az égő házból, Smokie levágása után. Mivel előtte csortam egy gépet, majd átrepültem las venturasba, és leszálltam a garásznál, majd a szomszédból csortam egy antipirótütüt, majd megcsináltam 12-s szintig a küldetéset, ezután vonattal vissza haza, s mehetett a szeletetlés.
Ami ezután jött.. üldözni a naagy piros autót, amin Drazsé bratyó ott gibbonkodik. Egy hajszál hijja volt, hogy le nem esett.
Ezután nekem csak lövöldöznom kellett a száguldozó (Ms Deasy soförje is gyorsabb) autóból. De azt nem értem, hogy az SMG-met miért csrélte le a játék egy Uzi-ra. Na mindegy ez van én meg lűttem ám a a tűzoltókocsit, mivel azt hittem, hogy azt kell, erre kiderül hogy a ez egyéb entitásokra kell az áldás.
Tudatlanságom következménye, hogy egy nagy fényesség közepén találtam maga, ekkor valami átfutott az agyamon, a seggem. (ez kellett xd Akhmed  Pojén )
Naplózva

Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #44 Dátum: 08 aug 01, 10:00:11 »

még egy szép küldetés !
a nagy haverunk sweet-ert kell be menni a comandos lövöldözés kellős közepette !
ott van az egész Orange Grove Familia lövik az immortal commandosokat orba szájba háromszáz golyó -tol se hal meg a gugolo commandos g*** örülök neki !
Nah modnom rendet teszek itt egybe belelőtem az egész banzáj engem kezdet sorozni futok be mint állat aztán még fél életem lement mielöt azon a sza*os ajtól be ment volna !
Nah nem baj bent vagyok az épületbe.

A commandosok 2 oldalról félválasba gurulnak ki a mint a bowling golyó tök jó hogy akkor maikor a kettő között vagy ( egy bruce lee-s két oldalas rugás jol jött volna mellesleg ) eletem alig van !
futok a lépcsőhöz erre egy kis prosti fut felém a a béé waccs-os futásával aztáb egykét golót magába szippant !
lépcsőn fel felé megölnek örülök !

következő be egyyböl be futok a kéróba ( elötte kerestem egy páncélt a rendőrségen ) NAH a többi ugyan így zajlik futok lövök eljutottam sweet-hez !

a kirohanunk a tetőre egy helikopter üldőz ( szerencsére egyik toronyház tetején ahova fel lehet menni és leugrani elytőernyővel, ot volt egy bazuka ) bazuka -val kitőem a helit egyszerü volt !
utána smoke vagy ryder vezetet lőtem a kocsibol előszö fel robabnt a kocsi nem ment. másodszor már sikerült !
egy idegesitett ! a felugráló rendőrök mert lőttem és közbe a kocsimat is lőtem -.- !
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!