24 máj 18, 13:28:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1286769 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7485 Dátum: 13 okt 08, 17:25:59 »

Voltak forgatási képek és egy rövid interjú is kettejükkel együtt, szóval nem kamu. Az már más, hogy azóta semmi hírt nem kapunk vagy legalább egy trailert. Csak a címét tudjuk abból a 10 másodperces videóból: The day of the Doctor.

Én úgy mondanám, hogy David doki és Matt doki nagyon különböznek. David dokija hát régen még nagyon szerettem, de mióta többet láttam Matt dokiból eléggé megváltozott a véleményem róla. Matten tényleg látszik, hogy öreg, de attól még élvezi az életet és szívesen segít másoknak. Tényleg olyan, mint egy kedves nagybácsi csak fiatal testben. David meg nem tudom. Az első Donnás részben is majdnem hidegvérrel hagyta volna meghalni azt az idegent, és csak Donna kérésére mentette meg azt a Pompeji  családot. Sok jó pillanata volt, de ezeknél a részeknél látszott, hogy ő nagyon a szabályok szerint ment és mikor megszegte a Marsi résznél ott nagyot hibázott. Ő tényleg inkább kötelességből tett meg dolgokat. De attól ez nem azt jelenti, hogy nem bírom, csak mostanra változott a véleményem róla.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7486 Dátum: 13 okt 08, 17:28:01 »

Annyit tudok hogy lesz közös jelenetük,bár azt nem hogy mennyi.Remélem jó sok.
1 Doktornál csak 2vagy több tud nagyobbat ütni. kacsint
Mondjuk Én a 10iknél ismertem meg a DW-t End of Time-ra emlékszem hogy eredeti vetítési időben vártam(angol). Mosolyog
Kicsit Donnás jellemű Emberi Doktort simán be lehet vonni és akkor Rose-ot se kéne nagyon magyarázni,csak "sima" dimenzió ugrás. Nevet
Ami még eszembe jutott az az, hogy régebben (eredeti sorozat 1963as) mennyire hangsúlyozták az elméjének a képességeit és az időlord vonásait amiből hasznot húzhat.Mostanában is van csak jóval kevesebb,néha 1-1morzsa,néhány ritka kivétellel.Most nem az alapokra gondolok mint Regeneráció,2szív és dupla érrendszer.
Jó példa amikor River regenerálódott Hitler szobájában.(Az utána lévő kísérletek) kacsint
http://www.radiotimes.com/namedimage/Doctor_Who__The_Day_of_the_Doctor_idents__stings_and_Twitter_hashtag_to_be_revealed_as_Atlantis_airs.jpg?quality=85&mode=crop&width=620&height=374&404=tv&url=/uploads/images/original/38339.jpg

Szerk írás vége előtt beelőztek smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 17:28:43 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7487 Dátum: 13 okt 08, 17:35:15 »

Nagyon szép a profilképed K ichigo. Nevet

Én is azokat a részeket láttam először angolul még az Animaxen, de akkor még nem igazán érdekelt a sorozat.

"Kicsit Donnás jellemű Emberi Doktort simán be lehet vonni és akkor Rose-ot se kéne nagyon magyarázni,csak "sima" dimenzió ugrás."
Mondjuk úgy az jó lenne, de a kép alapján nem hiszem, hogy az emberi Doki lesz. Szerintem valami időugrás lesz benne, hisz az utolsó részben is ez volt Clarával.

"Ami még eszembe jutott az az, hogy régebben (eredeti sorozat 1963as) mennyire hangsúlyozták az elméjének a képességeit és az időlord vonásait amiből hasznot húzhat.Mostanában is van csak jóval kevesebb,néha 1-1morzsa,néhány ritka kivétellel.Most nem az alapokra gondolok mint Regeneráció,2szív és dupla érrendszer.
Jó példa amikor River regenerálódott Hitler szobájában.(Az utána lévő kísérletek)"

Ezt szerintem azért nincs nagyon mutatva, mert: angolok eléggé ismerik a régi sorozatot is és inkább újítanak, vagy erre nem igazán van igény. Tán az lenne jó, ha azt is mutatnák anélkül, hogy elenyészne a személyisége.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 17:37:40 írta zitagirl » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7488 Dátum: 13 okt 08, 17:44:56 »

Köszönöm,eléggé megfogott ez a kép már pár napja Pirul
Én Donnás Doktort nem zárnám ki. Az is előfordulhat hogy egyszerre jöjjön a régebbi énje(egyedüli) időugrással.A Donnás pedig Rose-sal együtt Dimenzióváltással. Elvégre a Doktor Napja lesz,és Még a Hurt féle is felbukkan.Tehát Bármi előfordulhat. kacsint

Szerk Régebbi én A journey's end és a Regeneráció közötti lehetne.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 17:46:42 írta K ichigo » Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7489 Dátum: 13 okt 08, 17:51:42 »

Ha már a hidegvért említetted, Matt doki hideg vérrel ráb.szta a Tardis ajtaját a miatta megidősödött és megkeseredett Amy-re, akit asszem épp lemészárolni készült pár android-féle izé.  Hümm-hümm
Amúgy meg a Doktor hidegvérű közvetett gyilkos minden egyes részben. Nem nagyon emlékszem olyan epizódra, ahol ne halt volna meg valaki, aki jó, vagy, az egyik kedvenc mondatom Rory-tól, mikor azt mondta a Doktornak, hogy a közelében az emberek önveszélyesek lesznek. A Doktor lába nyomán egyszerre van dögvész és új hajtások, lángtenger és madárcsicsergés, így azt, hogy most melyik doki mennyire emberszerető, mennyire nem az vagy mennyire hidegvérű, tök felesleges kérdésbe foglalni, mivel ez hozzá tartozik a lényéhez, az összeshez.

Oh, bárcsak benne lenne Jack Harkness kapitány is, a kedvenc kapitányom és ügyeletes szívtipróm. Szomorú Tudtátok, hogy a színész, aki őt játssza, bármit, BÁRMIT! megtenne azért, hogy a külön kiadásban is szerepelhessen? Én simán kinézem belőle, olyan elvetemült arca van. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 17:55:50 írta Nikuccia » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7490 Dátum: 13 okt 08, 17:53:12 »

Hát igen még rengeteg minden lehet. Hurtről tudtuk, hogy megjelenik, hisz ezzel záródott az évad (egy regeneráció aki megszegte a doktor esküt és elvesztette doktor címét). Remélem megtudjuk róla az igazságot rendesen, és hogy mindent ki fognak hozni ebből.

Szerintetek van esély arra, hogy mások is megjelenjenek? Donna vagy Torchwood vagy akárki?
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7491 Dátum: 13 okt 08, 17:58:38 »

Tonna Donnát mégis ki várja vissza? Nevet Az a nő volt a legostobább kísérő az összes közül. Aztán pont úgy alakult, hogy valahogy sikerült félig Doktorrá, félig Donnává válnia, és onnantól meg elkezdett nagyon durván arcoskodni a lopott tudásával. Ja, de a kedvencem belőle, hogy végül az agya olyan gyengének bizonyult, hogy muszáj volt elfelejtenie az egészet, mert belehalt volna a nagy okosságba, háhááá. xDD
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 08, 17:59:50 írta Nikuccia » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7492 Dátum: 13 okt 08, 18:00:07 »

Most csak fölhoztam példának. Amúgy én sem látnám szívesen.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7493 Dátum: 13 okt 08, 18:01:44 »

Unit az kb Fix.
Torchwoodról nem tudom hogy megjelenik-e,de nagy eséllyel megemlítik.Olyan néma szereplő.Bár remélem meglepnek és legalább Jack felbukkan mint meglepetés csomag része. kacsint
Pár forgatási képet elnézve időlordok esélyesebbek,bár lehet csak a későbbiekben.

Szerk:Nem ostoba,csak elég pimasz és kicsit erőteljesebb/határozottabb jellemű.(Néha már elég konok.)
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7494 Dátum: 13 okt 08, 18:04:12 »

Időlordokat szívesen látnék egy párat. Mosolyog
Unitról gondoltam, hogy megjelenik valamennyire, de szeretném látni Jacket is, hisz a Doki barátja és mint tudjuk igen sokáig még élni fog.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7495 Dátum: 13 okt 08, 18:06:28 »

Nikuccia. Am Claráról mit gondolsz? Róla nem is beszéltél még.
Az amúgy ne legyen már baj, hogy az öreg Amyt ott hagyta. Megszűnt létezni, nem fájt neki semmi.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7496 Dátum: 13 okt 08, 18:07:57 »

Abba benne lennétek ha már Alonsoval jönne és nem mint Torchwoodos?
(Persze szellem tovább élként azért)

Amúgy én kedvelem Donnát. Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7497 Dátum: 13 okt 08, 18:13:45 »

Az is lehet. Mosolyog Sarah Janet is szívesen látnám, csak hát ő nem él már, de a fia Luke még igen és nála van Mister Smith (a számítógép) is, szóval még hasznosak is lehetnének, mint a 4. évadban.
Én addig kedveltem Donnát, míg a Dokival volt. Mikor elvesztette az emlékeit nagyon unszimpatikus lett ő nekem.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7498 Dátum: 13 okt 08, 18:24:51 »

Persze, én azt értem, hogyha megmenti a fiatal Amy-t, akkor az idős Amy soha nem fog létezni, mintha nem is lett volna, de akkor is és ott nos... ott volt, és élni akart, nagyon is, a Doktor pedig ott hagyta őt, az ajtót is bezárta előtte, és ezt látni nagyon kemény volt számomra.

Hát, Clara-t nem akartam említeni, mert egy életre megutálnál, ha mégis így tennék. Már azért is csalást kellett véghez vinned, mert a 10. Doktort jobban szeretem, mint a 11-et, félek, mit tennél velem, ha Clara kerülne az asztalra. Nevet
Na jó, valamit azért mégis mondani akarok. Szóval az volt vele a legnagyobb problémám, hogy egy pár hete, mikor beszélgettünk róla, annyira felszínesítetted (ha létezik ilyen szó egyáltalán) őt, aztán úgy jártam vele, mint ahogy jártam már egy csomószor, mióta színre lépett Matt Smith Doktora: szépen felvezetik az egész szálat, akár egy évadon keresztül építgetik a sztorit (például a titokzatos repedés, ami ugye keretet adott az 5. évadnak), aztán meg kiderül a titok, én meg így tudomásul veszem, hogy oké, klassz, meg minden, de akkor sem b.sz pofán, mint például az a jelenet, amint a Tardis száguld haza a Földdel, vagy amint Martha Jones ecseteli a Mesternek, hogy mennyire nem vált be a terve, vagy amikor 7 milliárd ember egyszerre gondol a Doktorra, és ez egy olyan láncreakciót indít be, ami váá, annyira izgatott leszek ettől még mindig, hogy elmesélni se tudom. Nevet Szóval Clara sem okozott semmiféle izgalmat nekem azzal, hogy kiderült, ki is ő a Doktornak, pedig talán kellett volna, nem tudom. Lehet azért van, mert még mindig Rose-hoz és a 10. Doktorhoz ragaszkodom szívben, vagy pusztán azért, mert el van laposodva a sztori, amit csak próbálnak felrázni az ilyen hát.. "csavarokkal".
A legnagyobb, ami ilyen izgalommal járt számomra az az volt, mikor kiderült minden River Song-ról, de mást nem nagyon tudnék említeni. Clara aranyos, cuki lány, kedves a mosolya, meg minden, de nagyon sok ellenszenves vonása van, például, hogy úgy tapad a Doktorra, mint egy kis denevér a lédús gyümölcsre.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7499 Dátum: 13 okt 08, 18:41:16 »

Tapadós rész nagyjából mérsékelve lesz új Doki miatt,bár ki tudja Nevet

Szerintetek mikor esélyes a mester felbukkanás,nagy eséllyel új forma mert Simm-nek már nincs kedve.Érthető okokból.
Időlordok visszajövetele,új doktor és kicsit sötétebb hangulat elég erős alapot adna hogy felbukkanjon. Gondolkozik
Valeyard lesz érdekes  12ik és 99ik regeneráció közötti esély,lehet csak az unokám tudná meg az egészet.  smirksweat
Naplózva

Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!