24 máj 18, 10:05:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 828 829 [830] 831 832 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1286670 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12435 Dátum: 15 okt 08, 09:13:26 »

Iris olyan mint Laurel, elpusztíthatatlan. Nevet

Arrow S04E01: Most már a jövőbe is ugrálunk fck yeah. Felicity meg meg fog halni 80%. A maradék 10-10% hogy Thea vagy Diggle. Barry azért a végére belepofátlankodott. A fő gonosz érdekesnek tűnik de semmi extra nem volt a részben a végét leszámítva.
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12436 Dátum: 15 okt 08, 10:31:40 »

Csak van valami módja kinyiratni őket Nevet valami petíció a neten?

Amúgy eléggé egyhangú,unalmas indítás volt szerintem,sokszor a CGI sem volt a helyzet magaslatán Szomorú mibe hogy megölik majd Barry apját?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12437 Dátum: 15 okt 08, 11:05:10 »

Szerintem szimplán soha nem látjuk többet. Nevet
Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12438 Dátum: 15 okt 08, 13:52:25 »

Micsoda dilemma: nincs most kedvem/hangulatom Arrow-ot nézni, viszont itt tuti elspoilerezitek majd minden egyes pillanatát  Gondolkozik
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12439 Dátum: 15 okt 09, 22:52:02 »

Age of Ultron:

Bepótoltam ezt, mert eddig kimaradt. Hááát... azért ez elég felemásra sikeredett. Nem volt rossz, de igazán jó se. Valahogy egyáltalán nem hozta azt a hangulatot, mint az első Bosszúállók, talán ez hiányzott belőle a legjobban. Kicsit túl sok volt a csihi-puhi, és kevés az igazán jó színészi játék. Az egész valahogy olyan erőltetettnek tűnt nekem.

Maga a sztori egyébként nem volt rossz, persze öntudatra ébredő és az embereket kiirtani akaró mesterséges intelligenciát azért láttunk már eleget a moziban/tévében. És mielőtt valaki jönne azzal, hogy "de nem mer' az eredeti képregényt már jóval a Terminátor előtt kitalálták, valójában húszezer évvel ezelőtt vésték kőtáblába két mamutrajz közé", gyorsan szólok, hogy ez nekem és az ezt a filmet megnéző emberek 90%-nak legfeljebb érdekesség a Wikipédiáról, de nem sokat változtat azon, hogy ez a film egy elcsépelt témát vesz elő újra, és ad el, csak most Vasemberrel. És hát sajnos, ha az ember blockbustert akar forgatni, akkor a nézők 90%-a fontosabb, mint a maradék 10. Persze ezen a lehangoló képen azért sokat javít az, hogy Ultron tényleg szórakoztató és jó karakter volt. Bár a képregényekben állítólag menőbb (ezt amúgy el is tudom hinni), nekem így is bejött a stílusa.

Az akciójelenetek jók voltak, de azért néha a kevesebb több lenne. Meg kicsit tényleg vicces, hogy ebben a filmben a Bosszúállók ügyletei több város is romba dőlt, szóval azért valahol elég gáz ez így. (A PG13 nagy úr, tehát hullákat nem mutatunk, de azért gyorsan matekozzunk kicsit, szerintem ebben a filmben alsó hangon 50-100 ezer teljesen ártatlan civil halt meg. Mondjuk az előző részben a másfél vagy akár a kétmilliót is elérhette ez a szám. Emellett már azért egy kicsit olyan álszent volt a nagy civil mentés a végén.)

Quicksilver halála: ez volt ugye a nagy dráma a végén, nyilván itt kellett volna kiakadni. Hát valahogy ez se jött össze. Egy teljesen előzmény nélküli random bedobott mellékszereplő halála (gyors ismétlés: kőtábla mamutok között stb. most nem játszik) azért nem tud akkora hatást kelteni. Őszintén szólva én azt hittem Hawkeye fog meghalni (jah, megúsztam a spoilert fél évig xD), szóval mondhatni kellemes csalódás volt. Scarlet Witchet azért jobban sajnáltam volna, mert mégiscsak lány, meg ő azért egy fokkal érdekesebb volt. Summa summarum a dráma elmaradt itt is.

Mi volt még? Hát az Iron Man3 elég sok kárt okozott Tony karakterében, pozitívum, hogy tovább nem rontották a dolgot. Igaz a várt javulás (visszatérés a Phase 1 Vasemberéhez) is elmaradt. Natasha jól nézett ki, naná. A többiek is rendben voltak, most mondjuk talán még Thor hozta a leginkább a formáját. Hulk full emo volt, de ő mindig az.

Vajon az utolsó harc helyszínét miért a Donyecki Népköztársaságról mintázták? Bár legalább egész hiteles volt. Egyszer azt hittem, még Lenin szobrot is láttam, gyorsan visszatekertem, sajnos nem az volt, de gondolom, akit lekötött a robotcsépelés, annak ez nem tűnik fel. (Btw: a robotok helyett kitalálhatnának már valami új PG13as megoldást a vér nélkül mészárolható ellenfélre. Én sose sírok a PG13 miatt, és hiszek abban, hogy lehet ezzel a ratingel is jó filmet csinálni. Csak most nem jött össze) Visszatérve: voltak Ikarus buszok és Lada Nivák is. Ez azért tetszett.

Persze a sok fikázás ellenére (én divatból sose fikázok), azért annyira nem volt rossz ez a film. Szóval simán meglehetett nézni, csak az az igazi "húbazmeg" érzés maradt el, ami az első filmet követte az emberben.
Kicsit olyan felemás lett ez is mint az egész Phase2. Abban összesen egy jó film volt (Winter Soldier), egy igazi remekmű, amit nem lehet csak "jó filmnek" nevezni (Galaxis őrzői), egy Thor2 ami nem tudom, az miről szólt? na meg a nagyon gyenge Iron Man3. Meg az AntMan amit nem láttam. Hát jövőre Phase3 meg Civil War, nagyon várom ezt a filmet, elég nagy elvárásaim vannak. Mondjuk itt ez a széthúzás annyira nem volt jól előadva, de ha a téma kap egy teljesen saját filmet, ez lesz ugye a Civil War, abból még sok jóság kisüthet. Aztán lassan jöhetne a reboot az egész Marvel filmes univerzumnak.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 09, 22:57:11 írta Aes Sedai » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12440 Dátum: 15 okt 10, 12:11:34 »

Arrow 04x01

Jobb volt mint a Flash évadnyitója,de mégsem.Ez az Oliver Felicity nyáladzás már a 3. évad végén is borzasztó volt,itt meg már kurvára szar ikszdé remélem őt ásták el fél év múlva Nevet
Viszont Compton hadnagy megint jól játszotta a rosszfiút.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12441 Dátum: 15 okt 10, 22:19:34 »

BBT 9x3 Szó szerint potyogott a könnyem Nevet 1000 éve nem volt ilyen jó rész Nevet  Sheldon előadása meg a busz sorsa XDXDXD kész Nevet nem bírom XDXDXD(bocsánat a sok hangulatjelért nem szokásom de ez kész)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12442 Dátum: 15 okt 11, 05:46:42 »

Ma tudtam meg, hogy eredetileg Charlie Hunnam alakította volna Greyt a 50 shades of Greyben. :O
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12443 Dátum: 15 okt 11, 08:44:09 »

Nagy ötlet volt akkor helyette betenni Random Jóskát.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12444 Dátum: 15 okt 11, 10:30:14 »

Hunnan sem mentette volna meg azt a szart,csak elásta volna magát.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12445 Dátum: 15 okt 11, 11:35:04 »

Valószínűleg Charlie Hunnam seggére építették volna a filmet. Ami megmentette volna anyagilag, hiszen az általam ismert lányok között az volt a legnagyobb problémájuk, hogy olyan semmilyen volt számukra a könyv alapján Grey.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #12446 Dátum: 15 okt 11, 20:47:18 »

Jurassic World.

In Domius padre El Prezidente Rek von Kaiser. Miért nem klónozták bele a Terodaktilt, meg mit tudom én az angolnát, oszt lett volna sárkány.

Hiába csinálták "jobbra" az 1. rész T-Rex-e sokkalta félelmetesebb volt és menőbb.

A látvány látványos volt, de csak üvegen keresztül láttam. Nem voltam ott.

A T-Rex & Raptor kombója jó volt az Indominus ellen, habár nem túl valószerű.

A végén a zene szép volt.

Habár a film két órás megvolt, én mégis rövidnek éreztem. Ezt nem azért mondom, mert jó filmnél gyorsan repül az idő, hanem mert egyszerűen hiányos volt.

Szóval ilyen virtuális séta az állatkertben "extrém" változat.
----

Avangards Zwei

Ja ja tetszett nem volt rossz. De ez is iylen azért nézzük, meg azért tetszik, mert benne van a Baman, meg a Tini Nindzsa teknöcök.

...


Mad Max

Teremtés. A film megteremtette a maga világát (ami a fent kettőnek nem igazán sikerült)

Szerintem jól tálalta a világ vége utáni őrület mögött rejtőző értelmet.

Egyszerűen nem estek túlzásba a látvánnyal és mégis váó  Ohh My God

Abban a tornádó oszlopokkal tarkított homokvihar barlangban szivesen tennék egy sétát.  Hümm-hümm Habár az orvosom ezt erősen ellen javallja.

LÁTTUK!.
 
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12447 Dátum: 15 okt 12, 21:46:38 »

TWD s06 évadnyitó

Hát jól kezdődött. Akinek a Fear-ben zombihiánya volt, itt megkapta a pótlást. Ez a tömegjelenet nem volt semmi, bár maga a terv azért elég beteg volt. Valami eszesebbet azért ki lehetett volna találni szerintem.

Szent Morgan nagyon sokat fog még idegesíteni. Már most is sok volt néha.

Rick meg kemény arc nagyon ilyen anti-zombi tábornokként. ikszdé

De vajon ki kürtölt? A Farkasok, vagy ez a papnak valami újabb agymenése?
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #12448 Dátum: 15 okt 12, 22:36:52 »

TWD S0601

Biztos, hogy a Farkasok voltak, legalábbis ez tűnik a leglogikusabbnak. Én amúgy annyira nem dobtam hátast az epizódtól, eléggé el volt nyújtva a kevés tartalomhoz képest (sajna nekem a zombik nem töltik ki az űrt Nevet ), de a kövi részben bízom, jó volt az előzetese.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 12, 22:38:00 írta CrazyCat » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12449 Dátum: 15 okt 12, 22:38:42 »

Az már a tavalyi évadzárónál kiderült, hogy ezek az extra idővel nem tudnak mit kezdeni. Ott is üres járatokkal töltötték ki.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 828 829 [830] 831 832 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!