24 máj 18, 12:05:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1439522 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #30 Dátum: 09 jan 04, 18:59:57 »

Meg néztem az összeset nagyon bejött szerintem nagyon eltaláltad az eseményeket benne. Nekem az tetszett a legjobban mikor Deidarát szívatták meg az Ithchi & Sasuke az nagyon ott volt.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #31 Dátum: 09 jan 04, 19:01:57 »

Nekem úgy lett beharangozva, hogy job mint a Fun With Akatsuki..de...engem nem győzött meg
Voltak részek, amiken én is bealudtam...pl a kamerázós.
És még egy kritika, ha ez poénos videóknak készültek ne sajnáljátok belőle a poénokat, mert nekem úgy tűnt, hogy nagyon spóroltok velük. Mosolyog

De, hogy jót is mondjak. Nevet Nekem nagyon tetszik, hogy nem csak körvonalakban vannak megrajzolva a karakterek, hanem kidolgozottak. Mosolyog
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #32 Dátum: 09 jan 04, 19:33:15 »

Hát nemtom szentem volt mindben poén,mondjuk a kamerás télleg annyira nem volt a csúcson,de én azt mondom hogy a FWA-n sem röhögök minden percében!
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #33 Dátum: 09 jan 04, 20:11:05 »

Akiknek nem ment a letöltés, most próbálkozzanak újra Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #34 Dátum: 09 jan 04, 20:14:39 »

Én nis megtekintettem tegnap... Éss tetszik! Oltári! Várom a folytatást! Gratula a készítőnek! Mosolyog
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #35 Dátum: 09 jan 04, 21:15:11 »

Hát lehet hogy én leszek az egyetlen akinek nem jött be. leagalábbis az első rész. de ha aztmondjátok jó, akkor megnézem...  A hangok meg szeritnem kifejezetten rosszak
nekem a FWA sz@r grafikája jobban tetszett... az már annyira rossz hogy jó Nevet

---Megnéztem a 2. 3 részt és úgynézki kicsit elhamarkodottan mondatam hogy nemjó, mer jó Nevet
és a hangokat is meglehet szokni, szóval f@sza
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 04, 21:36:26 írta atka94 » Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Dbdave
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #36 Dátum: 09 jan 04, 22:28:46 »

Ez faja!!! Csak igy tovább, neke nagyon bejöt. A hangok is faszák pont ez a gagyi hangrőgzitős cucc illik hozzá szerintem a legjobban. A poénok is elmebetegek, még sok ilyet!!! A grafika is szuper. Elég részletes hogy tetszen, de azért érződik rajta az a paint-es filling. Az egyetlen kis szépséghibát nálam is az itt-ott kicsit elaposodó történet jelentette, de ennek ellenére is sok kedves percet okozott. MÉG SOK ILYET!!! Nevet:D:D Ajánlom mindenkinek, kivéve talán azokat akik nem olvasták a mangát. Nekik lehetnek spoilerek. Mindenesetre kösszönöm az önfeledt pillanatokat, mindent bele továbbra is.
Naplózva

"Cast off your fear! Look forward! Go forward! Never stand still! Retreat and you will age, Hesitate and you will die!" Zangetsu

"Death and pain are just the cost of fan!" Zaraki Kenpachi

"There are two kinds of fights. Fights to defend life, and fights to defend pride." Ukitake Jushiro
rolika13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #37 Dátum: 09 jan 04, 22:55:49 »

Hát ez vmi über király sokkal jobb mint a FWA. nekem konan hangja teccik meg mikor pein bekkatan a számlák miatt kiaakrom irtani az emberiséget vagy vmi iesmit mondott.
Naplózva

Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #38 Dátum: 09 jan 05, 14:43:11 »

Nah sikerült megnéznem az összes részt ikszdé, jó lett és engem különösebben nem zavar Kakuzu hangja sem ^^, kidobós rész az egyik kedvencem ikszdé + mikor Hidan és Kakuzu fejvadászatra mennek. Nevet
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #39 Dátum: 09 jan 05, 16:30:06 »

Megnéztem az összes részt. Szerintem nagyon nagyon jó lett, sokkal jobb mint a FWA! Annyit röhögtem rajtuk. Engem Kakuzu hangja nem zavart, sőt egy csomó röhögtem rajta én nagyon bírom ezt a lemélyített hangon beszélést. De ezt tényleg géppel csinálták? Mármint azt a hangot.  A rajzok is nagyon nagyok voltak! Kisame hangja szerintem is cigányos nem oroszos. Hát ez tényleg nagy volt! Remélem én is, hogy lesz folytatás!
Naplózva


Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #40 Dátum: 09 jan 05, 17:11:43 »

NAgyon nagyon jó!
Teszik benne , hogy a karakterek élethűek, a tulajdonságaik hasonlóak az eredetiekhez. SZerintem KISAME ÉS KAKUZU hangja nagyon jóra sikeredett, tetszik ez az egyediség( engem nem zavar hogy kicsit lassan beszélnek). A Grafikája tényleg sokkal jobb mint az FWA, továbbá jó hogy az összes szereplő be van vonva a cselekménybe( persze van kivétel). Tobi nem tartozik a kedvenceim közé, de tetszik ahogy Zetsuhoz került. Őszintén szólva bár nagyon szeretnék nem tudok igazán negatívumot mondani.
ÍGY TOVÁBB!
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #41 Dátum: 09 jan 05, 22:22:57 »

Hát meg néztem a nagy rivális "Fun With Akatsuki" részeket. És őszintén megmondva eddig is nagyon tetszettek ezek a művek és most látom, csak igazán, hogy milyen jók is ezek az egy Akatsukis élete néven futó humoros vidik. igazán lenyűgöző teljesítmény. Nagyon sok grat hozzá és sok sikert a folytatáshoz.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Serutekin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #42 Dátum: 09 jan 05, 23:42:07 »

LOL, ez így jó ahogy van, végig röhögtem az összes részt. respect kacsint
UI: szvsz a hangokat is nagyon eltaláltátok, és a best of, hogy Konan állandóan mondogatja, hogy "Pain legyőzhetetlen!!!", nomeg a "Most bedarállak" rész Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 05, 23:44:15 írta Serutekin » Naplózva
Xellos
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32

Láncdohányos?!?


« Válasz #43 Dátum: 09 jan 06, 10:55:39 »

Na ismét egy naonütős Akatsukis videósorozat! Gratula, és folytatást! Kedvencem mikor Konan megrugdossa Peint! ikszdé
Naplózva
kotosy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26



« Válasz #44 Dátum: 09 jan 06, 15:30:16 »

Huh, még jó hogy gurulós székem van... úgy röhögtem, hogy még így is majd' beestem az asztal alá! Mosolyog Eszméletlen jó volt! Köszönöm a készítőnek, hogy megosztotta velünk eme agyszüleményeit! Mosolyog Így tovább! Várom a folytatást!
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!