24 jún 03, 17:13:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 38
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hunter x Hunter ( 2011 )  (Megtekintve 126700 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #165 Dátum: 13 okt 11, 21:50:05 »

Egy rövid rávezetés, de igen. bár animében nem tudom hogyan oldják meg.
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #166 Dátum: 13 okt 12, 15:05:53 »

A király tuti hogy megfog ölni 1-2 felségört az biztos Nevet (hogy megszerezze az erejét)
Egy meg  talán átáll majd Nevet:D
30-40 rész? Tényleg ugy tünt eddig hogy már a vége felé közelitünk Nevet
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #167 Dátum: 13 okt 12, 18:40:27 »

Kéretik a fordításunkban használt kifejezéseket használni, ha ezen a fórumon beszéltek az animéről! Nem nagy fáradtság utána nézni! Amint meggyógyulok, készül a 99. rész! Még egy kis türelmet kérnék!
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #168 Dátum: 13 okt 18, 12:52:29 »

Az utóbbi 5 rész ( 96-100ig ) az nem volt filler egész véletlenül ? Nagyon annak érzem, mert ismeretlen kíméra hangyákkal harcolnak és a Fantomosok 2 része is annyira időhúzás volt. Nem lepődnék meg, ha tényleg töltelékek lennének.

Amúgy a mostani rész már jobb volt, mint a múltheti, bár hátast nem dobtam tőle.

Akkor a kíméra hangya ívvel fog zárulni ez az anime ? Mert ha igen, akkor 40 résznél többre én se számítok.

U.I.: Annyira unalmas már ez az opening ikszdé Miért kell ugyanannál maradni, a régi feldogozásban voltak szép VÁLTOZATOS zenék.
A mostani ending meg nagyon tetszik viszont Nevet Főleg amikor elsőnek megszólal a rész végén, szép lezárást és egyben felpörgetést is csinál a kövi részhez Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 18, 12:53:13 írta Csabi28 » Naplózva

xindrix
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


« Válasz #169 Dátum: 13 okt 18, 13:18:07 »

Ebben az animeben nincs filler. A ryodanos részek simán "fanservice" részek voltak a ryodan fanjainak, ugyan is van egy jó pár és itt ismerhettük meg a tagok képességeit, ami alapból nem lehet filler. Akkor utána volt egy csomó információ az országról, a royal guardok szervezkedéséről, a tervükről, stb, szóval ennek sincs semmi köze a fillerekhez. Gon harca nem volt jelentős, azt nem számítva, hogy a kaméleon itt figyelt fel az erejére, plusz ebben a részben volt, amikor arról beszéltek ,hogy valaki szervezkedik Netero ellen, hogy ne tudja végrehajtani a küldetést. A legutóbbi részben pedig SPOILER Egyik főbb hangya interakciója volt Gonnal, úgy néz ki pozitív irányban, emellett benne volt a régebbi osztagvezetők szervezkedése, hogy leszedjék Knuckle képességét, amit egy rendes részben rakott rá és még külön az is ki lett fejtve, hogy Killua nem tud EN-t használni. Szóval ezek alapján nem tudom hogyan lehet feltételezni, hogy ezek filler részek, mivel mindben volt olyan, ami hozzáadott valami fontosat vagy a karakterekhez, vagy a történethez. Az embereknek meg kellene jegyezniük, hogy nem az a filler, ami nem tetszik nekik, hanem azok a töltelék részek, amik nincsenek az eredeti mangában, szóval nem adnak semmit hozzá a karakterekhez és a sztorihoz, itt pedig minden részben volt ilyen.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 18, 13:19:17 írta xindrix » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #170 Dátum: 13 okt 18, 14:15:47 »

Lehet nem voltam világos, de töltelék részekre gondoltam. A beszélgetés persze, hogy mangasztori, de nem láttam értelmét, hogy Gon 3 különböző egyszerű kis hangyákkal harcol :I
Naplózva

xindrix
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


« Válasz #171 Dátum: 13 okt 18, 14:25:57 »

Hát annak nem volt sok, maximum amit írtam, hogy a kaméleon akinek nem jut eszembe a neve lássa az erejét, meg gondolom, hogy Gon is csináljon valamit. A Killuásnak azért egy fokkal több értelme van, vagyis úgy látszik, de majd kiderül, hogy ért e valamit a kis magán akciója a későbbiekre nézve, vagy nem.
Naplózva
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #172 Dátum: 13 okt 18, 15:55:46 »

A Ryodan a hangyák ellen részek nem fillerek, mangában is benne voltak, de lehet itt egy kicsit jobban elhúzták. Gon meg Killua sztorija az utóbbi részekben az alapján amit mondtatok nem volt filler, de rég volt már mikor olvastam a mangát.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #173 Dátum: 13 okt 19, 18:26:08 »

Fillérek? Ez nem olyan anime, a naruto túl sok ördögöt festett a falra Nevet Van még anyag, ha meg majd nem lesz(mer nagyon úgy néz ki, hogy a mangaka nem fog elkezdeni dolgozni), akkor meg újabb 10 év szünet :'((
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #174 Dátum: 13 okt 20, 12:41:11 »

A mangaka tudtommal idős és beteg, tehát nem valószínű, hogy folytatódik a manga.  Pár évvel ezelőtt volt egy hír, hogy 2013-ban folytatódik, de csak pár Kurapika special rész jött ki, de a manga nem folytatódott. Most nem tudom, hogy jelen pillanatban milyen hírek vannak, vagy van e egyáltalán.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #175 Dátum: 13 okt 20, 13:35:19 »

Hát ez szomorú  Szomorú. Pedig nagyon megszerettem ezt az animét .Csak azért nem kezdtem bele a mangába, mert halottam, hogy nem halad és nagyon leromlott a rajzolása is.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #176 Dátum: 13 okt 20, 14:45:18 »

Yoshihiro Togashi, 47 éves. Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem nem számít öregnek. Voltak betegségei, meg hasonlók, de igazából csak lusta, mint a dög.

Főbb elfoglaltságai:
http://www.oocities.org/kuute87/togashi.jpg
http://www.capsulecomputers.com.au/wp-content/uploads/2013/04/yoshihiro-togashi-dragon-quest.jpg
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
xindrix
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


« Válasz #177 Dátum: 13 okt 20, 17:33:32 »

Togashi most tényleg nem beteg, valamelyik másik mangánál besegít jelenleg azt tudom. Egy ok van amiért nem folytatta még a mangát, mégpedig, hogy lusta.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #178 Dátum: 13 okt 20, 19:00:10 »

A kora miatt tévedtem, én kérek elnézést. Viszont a betegségeiben nem voltam félreinformálva Mosolyog  Viszont ez nem változtat azon, hogy vagy nem lesz, vagy még várni kell sokat a folytatásra.
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #179 Dátum: 13 okt 20, 19:09:22 »

A kora miatt tévedtem, én kérek elnézést. Viszont a betegségeiben nem voltam félreinformálva Mosolyog  Viszont ez nem változtat azon, hogy vagy nem lesz, vagy még várni kell sokat a folytatásra.

Jó volna, ha összekapná magát -.-" Még simán előnybe van, végetérhetne a manga, mielőtt beéri az anime, és akkor ez lehetne egy olyan shonen(nem tudom, létezik-e ilyen) ami fillérek nélkül vitte végig a történetet.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 38
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!