24 máj 19, 12:16:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687294 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2910 Dátum: 15 márc 25, 21:23:55 »

Mindegyik 2 fejezet fog feldolgozni  Kúl Elég minőséginek tűnik így egyenlőre Nevet
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2911 Dátum: 15 márc 25, 22:05:27 »

Mindegyik 2 fejezet fog feldolgozni  Kúl Elég minőséginek tűnik így egyenlőre Nevet

Eddig is 1.5-2 fejezetet dolgoztak fel? Épp ezért maradtak ki jelenetek. Mint Lucy fogdosása pl. Nevet
Ha nem olvasnám a mangát mai napig nem tudnám miért kapta a pofont. ikszdé
Szóval egyelőre nekem ez nem valami jó hír. Az elején még okés lesz mert nem lesz mit cenzúrázni de amint belépünk a Tartaros arc-ba onnantól kész rémálom lesz ha nem jól csinálják meg.

LEEEL 1000. komment. ikszdé
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2912 Dátum: 15 márc 25, 22:53:18 »

Hát azért az S2 elején a Kivégző Oszagnál 1 fejezeteket dolgoztak fel...  smirksweat Meg ugye a sok 1 epizódos omake is... A 2/1-es tempó a lehető legjobb sebesség, szóval nem lesz okunk panaszra, bőven fog haladni a történet Nevet
Ja, a Lucys pofon tényleg bénán jött ki... Legalább háttal mutatták volna Lucy-nak, hogy Natsu oda nyúl.
Grat az 1000. kommenthez, de jobb helyre is elkölthetted volna ikszdé
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2913 Dátum: 15 márc 25, 23:52:10 »

Én nagyon szeretem a seiyuuket. Sokukat meg is jegyzem névről. Ezen a listán volt, akit nem ismertem névről, de miután megnézem a szerepeit, tudom kb. azonosítani, hogy kicsoda. ^^ Márha szerepelt olyan animékben, amiket láttam.

Az 1 rész - 2 fejezet jól hangzik. Bárcsak készítenének egy új OST-ot az új ívhez. Régebben minden nagyobb archoz voltak OST-ok.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2914 Dátum: 15 márc 26, 00:22:31 »

Hm, látom vége a fillereknek, akkor talán én is visszakapocsolódom az animébe, kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. A mágiajátékok elején még néztem, aztán abba is hagytam hamar...rengeteg volt az állókép, élvezhetetlenek voltak a harcok, inkább nem kínoztam magam. Aztán a játékok végére megint visszatértem, majd a fillerek kezdetekor megint el Nevet  De az azért volt, mert egyáltalán nem érdekeltek, nem az anime minősége miatt, szerintem a játékok végére jócskán megemelkedett a színvonal.
Hátha most maradok hosszabb ideig is Nevet Ha olyan minőségű részek lesznek, mint a játékok vége, akkor elégedett leszek.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 26, 00:25:19 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2915 Dátum: 15 márc 26, 13:08:22 »

Biztos lesznek új háttérzenék, mert ez az ívenkénti "pack" továbbra is igaz. A csillagszellemes fillerre beraktak 4-5 új háttérzenét is, de sok hasonlít egymásra, vagy annyira hangsúlytalan az egész, hogy fel se tűnik sok embernek, amit teljesen meg tudok érteni  smirksweat Lényeg, hogy ha minden ívbe beraknak 4-5 újat, akkor 1-2 év múlva már jó sok háttérzenénk lesz Nevet Persze, hogy mennyi jó, az más kérdés.
De az S1 se kezdte sokkal több muzsikával, csak azok jobban voltak.  Mosolyog
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2916 Dátum: 15 márc 26, 16:00:55 »

Biztos lesznek új háttérzenék, mert ez az ívenkénti "pack" továbbra is igaz. A csillagszellemes fillerre beraktak 4-5 új háttérzenét is, de sok hasonlít egymásra, vagy annyira hangsúlytalan az egész, hogy fel se tűnik sok embernek, amit teljesen meg tudok érteni  smirksweat Lényeg, hogy ha minden ívbe beraknak 4-5 újat, akkor 1-2 év múlva már jó sok háttérzenénk lesz Nevet Persze, hogy mennyi jó, az más kérdés.
De az S1 se kezdte sokkal több muzsikával, csak azok jobban voltak.  Mosolyog

Na ja csak amíg az S1-ben 170 rész alatt összejött vagy 10 OST CD itt az S2-ben fele sem lesz meg. Nevet
Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2917 Dátum: 15 márc 28, 11:13:14 »

51. rész
 Úristen nem hittem volna hogy újra nevetni fogok a Fairy tail animén de a manga után az animét is könnyesre röhögtem miután végignéztem  ikszdé  Ez egy hihetetlen elborult rész lett Nevet  Laxus  Pojén  Ez minimum 2szer nézős rész lett. Többet jelen pillanatban én nem tudok írni róla, beteg és kész Nevet 4/5 mert a grafika itt se volt mindig valami hű de szép, azaz megint voltak érdekes fejek de már alakulgat. 
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2918 Dátum: 15 márc 28, 12:47:57 »

226. (51.) rész

Huh, rémálom a köbön... ^^"
Lehet, hogy csak véletlen alakult így, de Lucy-nek betervezhetnénk egy olyasmi felsőt, mint amit most Natsutól kölcsönvett. Egészen illett hozzá. ^^
A végén Ichiyát kicsit lesittelték. Nevet Vagy azt hitték, hogy ő is MEEEN-zombi? ikszdé

Előzetes:
Flare Juvia ruhájában... először azt hittem a rajzoló szívott be valamitől, de aztán leesett...
Brokkoli-fej elég érdekesen fog kinézni színesben. ^^"
Ha jól veszem ki, akkor a következő részben már elindulnak "Jotunheim"-be. ^^
És meg fog esni az a kis visszaemlékezés is, ami a manga 342. fejezetének végén van. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
pydy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #2919 Dátum: 15 márc 28, 13:20:51 »

Ez a mai rész méltó lezárása volt a fillereknek :'D Ez a rész már annyira wtf kategória volt, hogy már majdnem imádtam  Pojén
Végén Happy volt a legjobb akkor is bow - Annak meg hogy visszatérünk végre a manga szálaihoz külön örülök! Nevet
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2920 Dátum: 15 márc 28, 14:18:34 »

Ez nagyon beteg rész volt  Ördögi
Jövőheti meg végre story, de elég sötét színeket használnak megint.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2921 Dátum: 15 márc 28, 17:06:10 »

Hát nem tudom nekem a Mangában jobban bejött ez a rész. Nevet
Lehet csak a gyér rajzolás meg az animáció rontotta le nálam a részt mert az valami borzalom volt. Konkrétan a futások olyanok voltak benne mintha húzták volna a karaktereket. ikszdé

Előzetes:
Flare Juvia ruhájában... először azt hittem a rajzoló szívott be valamitől, de aztán leesett...
Brokkoli-fej elég érdekesen fog kinézni színesben. ^^"
Ha jól veszem ki, akkor a következő részben már elindulnak "Jotunheim"-be. ^^
És meg fog esni az a kis visszaemlékezés is, ami a manga 342. fejezetének végén van. kacsint

Először nekem is fura volt a Brokkoli de aztán rájöttem hogy máshogy nagyon nem is színezhették volna elvégre egy fa a barátunk. Nevet Ami a többit illeti én is így értelmeztem és remélem így is lesz, de remélem nem ilyen gyér rajzolás lesz meg animálás mint a mai részben mert akkor lehidalok. És akkor a cenzúrát nem is mondtam.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 28, 17:06:44 írta Kuro25 » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2922 Dátum: 15 márc 28, 19:40:42 »

Úgy néz ki még a Fairy Tail sem maradhatott ki a nagy Walking Dead és társai hájpból Nevet Dead maaaan walkin'? Nevet Jelen esetben Ichiya meeen ikszdé
Eszméletlen jó rész volt, de a mangában nekem is jobban tetszett Nevet Itt kicsit el volt húzva ~5-8 perccel az egész, nem nagyon tettek bele filler jelenetet. A mangában gyors volt és sorozatosan megdöbbentő, hogy mindenkiből meeeen lett, itt meg úgy elhúzták, hogy kicsit unalmas lett ikszdé De így is bőven jó rész volt 4/5 Talán a grafikával is volt egy kis baj.
Btw szépen átírtátok az előző részben A Holtak Céhét-> Élő Ichiyák Céhére ikszdé

Ez a mai rész méltó lezárása volt a fillereknek :'D Ez a rész már annyira wtf kategória volt, hogy már majdnem imádtam  Pojén
Egyetértek Nevet Szegény Laxus volt a legjobb ikszdé
Amúgy Lucy tényleg jól nézett ki Natsu ruhájában Nevet Látták egymást meztelenül, Natsu meg is fogdosta már, most meg a ruhacsere... Szerintem nyugodtan elkönyvelhetjük őket "nem hivatalos" párnak ikszdé
Az ending képe már tök nyugodtan elmehetne egy Fairy Tail Hentai Manga Fedőlapnak ikszdé Azt a rohadt... Nevet

Jövőhéttől végre folytatódik a manga sztori!!!!  Partyyy
A rajzolás szépnek tűnik és tök jó, hogy Lucy mondja az előzetest Nevet Egyedül nekem is a színárnyalata nem tetszik.  Szomorú Ilyen halvány sötét... Remélem javítani fogják, mert így olyan, mint egy közepes tehetséggel rendelkező fanmade által kiszínezett manga...
Ja, és jövőhéten új op/ed is Nevet Remélem spoilerben gazdag minőségi adagot kapunk ikszdé
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2923 Dátum: 15 márc 28, 19:46:51 »

Az árnyalattal sztem nincs gond az illeni fog a történethez is. Én inkább a cenzúrától félek.
Egyébként köze nem volt ennek a Walking Dead sorozathoz. Zombis filmek sorozatok már ezelőtt is voltak a Walking Dead címet pedig viselte már vagy 100 film. No meg a címben nem is volt walking dead. Nevet
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2924 Dátum: 15 márc 28, 20:29:31 »

Hát ahogy a rész címét írták, nekem inkább a Highschool of the Dead-re hasonlított, de rémálom, hogy a zombikat "leIchiyázták".

Flare Juvia ruhájában... először azt hittem a rajzoló szívott be valamitől, de aztán leesett...
Nekem nem esik le. ._. Miért van úgy rajzolva? ._.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 28, 20:30:41 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!