24 máj 19, 09:48:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687285 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #2835 Dátum: 15 feb 01, 12:18:48 »

Persze tény, hogy a grafika szempontjából nem hozza a régi formáját az anime, de hát azért annyira nem szörnyűséges. Nem kell ezzel kapcsolatban annyira szőrszálhasogatónak lenni, mert katasztrófa azért nem történt. 
Amúgy pedig teljesen felesleges is szapulni minden egyes anime résznél a grafikát, mert amíg az a bizonyos team így dolgozik, addig ilyen is lesz a minősége.  Ezen mi úgysem tudunk változtatni, nyavalyogni pedig felesleges.

Amíg a sztori jól halad, szórakoztató, izgalmas addig nálam oké a dolog.
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2836 Dátum: 15 feb 01, 14:44:25 »

Én Fairy Tail animénél utoljára értékelném a történetet. Pontosan a manga cselekményét követi néhány kiegészítéssel (na meg persze fillerrel), szóval azt inkább a mangánál veszem figyelembe. Az anime dolga a manga megelevenítése, így az elsődleges a grafika, az animáció és a zene.

Az eheti rész első felét én se értettem, de a vége valóban jól sikerült. Sejtettem, hogy az idő nem fog telni és valamit kitalálnak ellene, de én is sajnálom, hogy semmi magyarázatot nem kaptunk a végére. Ez így kicsit keserű ízt hagyott maga után. Mondjuk annyiban örülök pl. annak, hogy nem emlékeznek semmire a csillagszellemek, mert jobb is elfelejteni, mik történtek a csaták alatt. xD

A rész végén valóban tök jó volt látni Michellet. ^^ Én is örülök, hogy gondoltak ilyen kis apróságra. Plue is rég szerepelt, mondjuk kicsit furán nézett ki szegényke. xD Lucy meg aranyos volt a végén a kulcsokkal, meg hogy írta a naplót. Ja, és az Aquariusos jelenetért plusz pont.  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 01, 14:45:12 írta BrownOsment » Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #2837 Dátum: 15 feb 01, 20:40:00 »

218.rész kb 4:50-5:10-ig...... szegény bolygó ikszdé szakadok  Pojén
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2838 Dátum: 15 feb 07, 15:55:51 »

Hát ez eszméletlen jó kis rész volt még ha a rajzolás néhol megint igen érdekesre sikeredett. Nevet
Asuka-chan hozta a szokásos cukiságokat. Az a csók jelenet mangában mintha kicsit jobban ütött volna de mindegy. Erza meg tényleg nem normális. ikszdé

Jövőhéten meg jön a Gruvia epizód. Na az még szép mutatvány lesz. Nevet
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2839 Dátum: 15 feb 07, 16:15:10 »

Nekem viszont nem jött be annyira, Kuro25 :/
Mint sejthető volt, a rész fele filler öltéseket kapott, amik a béka feneke alatt voltak. Eddig is zavart, de itt szó szerint a képünkbe tolták, hogy Erza bizony ÜT A KARDJÁVAL, nem pedig vág... Egyértelmű, hogy ha rásújt a pengéjével a majom fejére, akkor annak púp nő a kobakján, jah... Az Ichigo páncél is no comment... De az tetszett, hogy Lilyvel együtt mentek, hisz Edolasban is közel álltak egymáshoz Mosolyog
Egyébként maga a manga sztori egész elviselhető lett, de a csókos jelenet valóban jobban ütött mangában. A rajzolással nem volt bajom és hallhattunk 2 új háttérzenét is, de nem csodálom, ha nem ragadt meg bennetek, mert bennem se ikszdé Eddig van kemény 3-4 tényleg jó háttérzene a kb 15ből...
Ez a rész egy 3/5. Jobbra számítottam, legalább egy 4esre... De úgy látom a következő is hasonló szintű lesz Szomorú Már előre félek, hogy cenzúrázva lesznek a dolgok...
Az "újított" ending: As i said Nevet Bár elég mindf#ck, hogy egy képet vetítenek másfél percig, de ezekhez az 1 epizódos történetekhez megfelel. Ugyanez volt a NMJ ív és Filler évad között Nevet
Egyébként jó kis kép lett Hisuiról, de amikor elsőnek láttam, hogy nem csillagszellemek jönnek, akkor azt hittem Asuka lesz a képen... De aztán figyelem, hogy ennek hosszú lábai vannak, na mondom akkor vagy Lucy, vagy Erza Nevet Majd a bugyija madzagaira azt feltételeztem, hogy fehér hajszálak és Mirára gondoltam ikszdé Végül mutatták a nagy keblét és a zöld haját, én meg "Jaj de barom vagyok, ez tuti Visca, hisz a rész is róla szólt inkább"... Aztán kiderül, hogy Hisui, MEGA FACEPALM
Persze így utólag a lufin is egyértelmű, hogy ki van, de amíg nem tudtam, hogy Hisui tartja, addig én ki nem tudtam venni, hogy ki a fene az ikszdé
Na, de a következőnél endingben tuti Juvia lesz Nevet Meg maga a fejezet is jobban bejött, mint ez, szóval hátha...
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 07, 16:20:16 írta Csabi28 » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2840 Dátum: 15 feb 07, 16:41:50 »

Hát de Csabi mit vártál, hogy Erza majd szét kaszabolja a majmokat? Nevet
Nem harcolni akart velük ezért ütötte őket a karddal. Meg abban a jelmezben az is csoda hogy mozogni tudott. Nevet Nem kell ennyire komolyan venni a dolgokat mert nem fogod élvezni. Már pedig szerintem ez egy nagyon élvezetes rész volt. Meg muszáj volt elhúzniuk mert az alap Omake fejezettel nem húzták volna ki a 20 percet. Nevet
Inkább ilyen filler jelenetek mint az a hülye delfin harcos izé. Nevet

A Gruviás rész tuti hogy jó lesz eddig még nem csalódtam a csajsziban.
Bár kicsit elfogult vagyok mert az egyik kedvencem. Nevet


Ami az Endinget illeti szó szerint úgy éltem meg én is ahogy te, ez elég LOL. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 07, 16:43:43 írta Kuro25 » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2841 Dátum: 15 feb 07, 19:26:44 »

Persze, azért egy full filler résztől még mindig jobb Nevet
Amúgy allergiás vagyok az ilyen megmagyarázhatatlan hülyeségekre, hogy egy egész város darabokra hullik, de a szereplőken max egy vágás, ha van... Persze tudom, hogy ezeket nem kéne komolyan venni és lehet csak én növök ki a shounenekből (bár ez már gyerekkoromban is zavart ikszdé)... De az is közrejátszhat az ügyben, hogy nem rég veséztem ki a Tokyo Ghoult és Akame Ga Kill! animéket, ahol kész öröm volt látni azt, hogy ott bizony nem halhatatlanok a karakterek Nevet Ettől függően, vagy függetlenül, még mindig messze a Fairy Tail és a One Piece a 2 nagy kedvencem, csak az ilyenekre mindig felkapom a fejem, na... Nevet
A Juviás fejezet nagyon tetszett mangában, szóval jó lenne, ha itt is "virítana" Nevet

Ami az Endinget illeti szó szerint úgy éltem meg én is ahogy te, ez elég LOL. ikszdé

Megnyugodtam, hogy nem vagyok ezzel egyedül... ikszdé Így már nem olyan ciki  smirksweat
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2842 Dátum: 15 feb 08, 12:54:26 »

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Fairy_Tail_episodes#Season_5_.282014.E2.80.93Present.29

Február végéig filler lesz omake mangából meg egy a FT novellából. Igen már olyan is van. Nevet

A "Transform" részben Natsu új technikát tanul amivel elsőre Lucyvá változik.  ikszdé

Márciustól elvileg Tartarus arc. De mivel tavaszt írtak lehet hogy Áprilistól! 

Persze, azért egy full filler résztől még mindig jobb Nevet
Amúgy allergiás vagyok az ilyen megmagyarázhatatlan hülyeségekre, hogy egy egész város darabokra hullik, de a szereplőken max egy vágás, ha van... Persze tudom, hogy ezeket nem kéne komolyan venni és lehet csak én növök ki a shounenekből (bár ez már gyerekkoromban is zavart ikszdé)... De az is közrejátszhat az ügyben, hogy nem rég veséztem ki a Tokyo Ghoult és Akame Ga Kill! animéket, ahol kész öröm volt látni azt, hogy ott bizony nem halhatatlanok a karakterek Nevet

Na igen de a TG meg az AGK nem Shounen ergo nem tiniknek szól.  Nevet
A shounenből már én is kinőttem csak a régi cuccokat nézem/olvasom.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2843 Dátum: 15 feb 08, 18:30:37 »

Mindenki a Tartaros ívről beszél, de engem sokkal jobban érdekel az azt megelőző ív. Szerintem a Fairy Tail történetek kevés olyan történetszálába tartozik, ahol nem nagyon akadtam ki semmin sem, vagy csak minimális szemöldökráncolás történt. Mosolyog

A két megemlített szériához kapcsolódóan: a Tokyo Ghoul valóban seinen és nem shounen, de az Akame ga KILL! mindig is shounen volt, a durvábbik, kegyetlenebb fajtából. Ez a fajta shounen stílus amúgy egyre kedveltebb lesz a megítélésem alapján.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2844 Dátum: 15 feb 08, 19:12:48 »

Mármint a Napfalura gondolsz? Nevet
Természetesen arra is gondoltam csak már megszokásból említettem Tartaros ARC-nak. Nevet
Nem tudom miért vettem egy lap alá a kettőt talán mert elég szorosan kapcsolódnak egymáshoz.

Ami az Akame ga Kill-t illeti most nem akarok ezen lovagolni mert ahány oldal annyi kategória.
De egyedül csak AA meg AniDB írja Shouennek. Nevet MAL és ANN meg nem. De most ezen nem múlik. Akkor is totál más kategória mint a szimpla Shounenek mert nem tiniknek való Shounen. Sőt inkább egy Soft Seinen cuccnak mondanám. De ezen nem veszünk össze. Nevet
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2845 Dátum: 15 feb 08, 19:28:29 »

Nem tudom, én ezt az Erzás szálat feleslegesnek és eröltetettnek tartottam, ha csak azért rakták bele, hogy szerepeljen, akkor kár volt. Egyébként egy egész aranyos rész volt. Az ending meg...  smirksweat alacsony a költségvetés?  ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2846 Dátum: 15 feb 14, 16:38:05 »

221   The White Silver Labyrinth
白銀の迷宮 (Hakugin no Meikyū)   Feb 21

222   Transform!
変身! (Henshin!)   Feb 28

223   Kemokemo Arrived!
ケモケモが来た! (Kemokemo ga Kita!)   Mar 07
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2847 Dátum: 15 feb 14, 18:23:02 »

Azt a rohadt! Nem hittem volna, hogy egy ennyire jól felépített és totál élvezhető epizódot kapunk!  Ohh My God
Volt itt minden kérem szépen, erős érzelmek, nagyon vicces pillanatok (az összes esküvős poénon szétröhögtem a fejem ikszdé) és persze Juvia Juvia hátán Nevet Eléggé kedvelem ezt a lány szereplőt, szóval nekem semmi problémám nem volt azzal, hogy újra kapott egy teljes epizódot. Talán utoljára Tenroun volt ilyen, amikor Meldyvel harcolt, csak itt 0 verekedés volt és mégis baromi fasza rész lett Nevet
A rajzolás gyönyörű, egyszerűen gyönyörű volt! Megkockáztatom, hogy talán ezt a részt a régi stílussal nem tudták volna ilyen jól átadni. Ez a szép grafika és színvilág tökéletesen illett az epizódhoz. Nem tudom figyeltétek-e, de a Mágiajátékok elején lévő néhány részt leszámítva ez a csapat sokkal jobban tud rajzolni Nevet És Lucy ruhája!!! *-* Oké szögezzük le, nem vagyok homár, de itt most írnék néhány szót a csajos ruhákról ikszdé Ezt a viseletet Lucy az első S2 részben hordta először és azóta is a kedvencem Nevet Főleg ezzel a szépen leengedett hosszú hajával, totál eltalálták az ízlésemet! Nevet Ráadásul Erza kabátban már a mangában is baromira tetszett és a következő részben ahogy látom Lucy is kap egy nagyon szépet Mosolyog Meg amúgy is, nekem ez a Juvia öltözet az eddigi kedvencem és fantasztikusan rajzolták le ezeket végig, szóval már csak ezért is külön öröm volt megnézni az epizódot Mosolyog Na meg a havazás a végén  Ámor
2 negatívum azért a végére, mert ez a rész sem volt teljesen tökéletes. Az elején megkaptuk a Juvia fürdés cenzúrát, aki teheti nézze meg mangában
itt, mert ezt NEM SZABAD KIHAGYNI!
Másik dolog: a végén Gray úgy futott, mint aki összetrottyantotta magát ikszdé
De még ezekkel is egy olyan gyönyörű Valentin napi epizódot kaptunk (még karácsonyra is jó lett volna), hogy egyetlen hezitálás nélkül lazán megadom rá az 5/5-öt Mosolyog
A következő rész meg full filler lesz és az előzetes alapján se füle, se farka, na de majd meglátjuk mit hoznak ki belőle. Ahogy korábban írtam, már csak a kabátban lévő Lucy-ért is megéri megnézni! ikszdé

223   Kemokemo Arrived!
ケモケモが来た! (Kemokemo ga Kita!)   Mar 07

Úgy látszik Március is full filler lesz, legalábbis 80% az esély rá eddig... Áprilisban új opening és valszeg oda akarják betenni az új manga ív kezdetét.  smirksweat
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2848 Dátum: 15 feb 14, 19:01:56 »

219. rész

Ahogy Csabi28 is írta, ez egy egész pofás kis rész lett. És még a kis kibővítéseket sem éreztem erőltetettnek.
Juviát sem hallottuk még ennyit beszélni egyhuzamban, pedig a szinkronszínésze jól érti a dolgát.
Mondjuk a mangában Ur csak Gray nyaka köré tekeri a sálat, Lyon köré nem (ő nem vacog), de egye fene. ^^
És még a hallucinálós részeket is szépen megoldották, pedig tartottam tőle, hogy elrontják valami idiótasággal. ^^"

9:26-nál Alzack kicsit behanyatlott a pultnál... ^^" Lehet, hogy erre még visszatérünk a következő részben?

Az openingben van egy kis tűzköpő szőrpamacs közvetlenül Alzack, Viska és Asuka jelenete után. Szerintem az ugyanaz, mint az opening későbbi részében az a valami, ami jó nagyra nő egy szigeten.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 14, 19:04:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2849 Dátum: 15 feb 14, 19:14:23 »

Hát ez tényleg állat jó rész volt. Talán én is csak azt tudnám kifogásolni hogy kihagyták a zuhanyzós részt a manga elejéről. Nyelvesít De egyébként tökéletes rész volt. Kicsit mondjuk elfogult vagyok mert Juvia az egyik kedvencem de hát na kitett magáért. Nevet

Remélem a többi filler is ilyen jó lesz mert 4 filler rész még tuti lesz szerintem és tényleg csak Április körül kezdődik majd a manga story elvégre animéknél akkortól számít a tavaszi szezon.

Mondjuk az a filler rész nagyon érdekel amikor Natsu új technikát tanul amivel átveszi Lucy alakját. Nevet
Lehet hogy pont a jövőheti rész lesz az.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!