24 máj 19, 12:12:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687294 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2820 Dátum: 15 jan 18, 19:32:40 »

És te elfogult vagy a FT-el kapcsolatban Nevet
Na akkor még egyszer:
Mi a bajod a fenti képpel? Mert még mindig nem értem Nevet Nevet Grafikailag én nem látok semmi kivetnivalót, a másolással kapcsolatban, meg szerintem inkább azt, mint hogy valami .....-ot tegyenek elénk...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2821 Dátum: 15 jan 18, 19:40:32 »

Én egyetértek Csabival, ha már másolnak egy képet/jelenetet korábbról, akkor minőségit (mint az előző szériában) és ne ilyet. Mert ezen Erza páncélja olyan, mintha műanyag lenne, igazából a körvonalak megvannak (néhol azok is elég érdekesek, mintha egy cosplay lenne), de az árnyékolás lehetne sokkal több és jobb, meg persze kis fényvisszaverődést vagy valamit rajzolhattak volna rá.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2822 Dátum: 15 jan 18, 20:30:04 »

Jaja, értem. Hát igen, rá lehet fogni, de pl. én, ha nem mondod, nem veszem észre azokat, amiket említettél.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2823 Dátum: 15 jan 18, 22:17:07 »

Nekem (meglepő módon) Gazille a kedvenc szereplőm, de a nők közül Erzát szeretem a legjobban Nevet Ebből adódóan nagyon figyelek a megjelenésükre, azaz rajzolásukra Nevet
Amúgy hatalmas volt az előzetes alatt Natsu és Happy párbeszéde, hogy hogy is nézhet ki az Eclipse Celestial King ikszdé Viszont szomorúan látom, hogy kifogytak az új csillagszellem ruhákból Szomorú

UPDATE: http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-01-19/fairy-tail-anime-tartarus-arc-begins-this-spring/.83436

Tavasszal belecsapnak a Tartarosba, szóval márciusban már úgy néz ki Nap Falu lesz Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 20, 10:34:42 írta Csabi28 » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2824 Dátum: 15 jan 25, 15:04:17 »

Mivel már nem, hogy 1 nap, de 1 7 is eltelt az előző hsz-em óta és ez az új részhez kapcsolódik, inkább írok egyet, ahelyett, hogy szerkeszteném:

217. (S2-042.):

Végre kaptunk egy tényleg élvezhető epizódot  Kúl Meg merem kockáztatni, hogy ez volt a filler eddigi legjobb része és végre fel tudták venni a Fairy Tail minőséget!
A Csillagszellem király bestia valami kegyetlen vagány lett  bow Már ránézésre meg lehetett mondani, hogy ez baromi erős Mosolyog A vele való harc is nagyon hangulatos és ütős lett, talán még animálást is véltem benne felfedezni Nevet A háttérzenékre megint nem lehetett panasz, hallhattunk pár jót. És megint volt egy kis fanserivce a szétszaggatott ruhákkal  Kúl
Egyetlen negatívumnak most talán a 2 perc 40 másodperces előző 2 rész tartalmát tudnám felhozni, de az bőven belefért, hisz kaptunk egy harc orientált epizódot Mosolyog Nem hittem volna, de végre egy olyan rész a fillerben, amire nyugodt szívvel 5/5!-öt adhatok.  bow
Már csak 1 epizód maradt ebből a filler évadból. Remélem azért néhány dolgot meg fognak benne magyarázni...
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2825 Dátum: 15 jan 25, 15:11:00 »

Én is nagyon élveztem a részt. Éreztem benne a Fairy Tail lelkületét, ami nagyon jól jött így a filler végére. ^^ Ötletesnek találom, hogy a többieket úgy vonták ki a csatából, hogy csillagképeket csinálták belőlük. Én is reménykedem benne, hogy következő részben megmagyaráznak pár dolgot, és remélem, drámai befejezése lesz, ahogy a csillagszellemek visszanyerik a régi énjüket. Az animáció szerintem is jobb volt ezúttal, és mostanában nincsenek is fura fejek meg hasonlók, mindenkit szépen megrajzolnak. Csak bár tartanák ezt a szintet.
Naplózva

sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #2826 Dátum: 15 jan 25, 15:56:50 »

Szerintem is egész élvezhető volt ez a rész. Elejére valóban nem értem minek kellett ez az előző részek tartalmából. Jóslatom végül is bejött félig, bár nem az első két percben (az ismétlés miatt) de a OP után fél perccel lerendezték kígyónénit, ezt igazán letolhatták volna előző részben. Csillagszellem király pedig tényleg jól nézett ki, de az a fej nekem nem jött be, mintha egy ujj lenne ott, vagy valami pióca, nálam rombolta az összképet ez.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2827 Dátum: 15 jan 30, 18:59:03 »

Most értem utól a Fairy Tail-t Nyelvesít. Végre végig tudtam nézni az utolsó napot a mágia játékokból és az elsötétülés meg sárkányos cuccot. Klassz volt az egész ahogy a mangában is, de egy hatalmas hibát csináltak az Urtear-os résznél. Gray ugye már egyel előtte meghal, aztán a kövi részben Urtear odasétál egy toronyóra mellé aminek a nagymutatója 10 perc körül van. (S2 022, 9 percnél még külön megmutatják nekünk, hogy a mutató 10 percnél van) Gondolkozik, sajnálkozik aztán bele csap a varázslatba. (az epizód 12-ik percénél) Ekkor már 30 percnél a nagymutató és innen mozdul ugye vissz 1 percet, ez benne van az openingben is. De a hiba ott van, hogy mikor Urtear megérkezik a helyre akkor a nagymutató 10 percnél van, ráadásul Gray már az előző részben meghalt, tehát a párhuzamosság is ezen a ponton elvész mert Urtear megérkezése és varázslatának elkezdése között eltelik a torony óra szerint 20 perc. Tehát ezt jól elrontották. Nem tudom már, hogy a mangában is igy volt e, de kétlem.

Most csapatom a fillereket aztán várom a tartarost Nevet. A zenéket amiket mostanában használnak vajon kiadják még a tartarosz előtt, vagy megint 2 arc zene anyagát kapjuk egyszerre mint a grimoire heart és a mágiajátékok esetében? (utóbbinak nem örülnék mert az a multkor is rossz húzás volt)
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2828 Dátum: 15 jan 31, 14:38:44 »

Simán lehet, hogy Gray meghalt, és visszaugrottunk az időben, megmutatták Urteart, és cső. Attól, hogy a történetvezetésben egymás után mutatták, még nem biztos, hogy az időben is egymás után történtek, és nem egymás mellett.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Yoshino
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


Szalamandra


« Válasz #2829 Dátum: 15 jan 31, 19:36:34 »

Véget ért a csillagszellemes filler... Nevet Az utolsó két rész engem majdnem mindenért kárpótolt. Nagyon jó ötletek voltak benne, nagyon szép volt a grafika és a zenéket is jól használták. A harcjelenetek is jók voltak és végre az ellenfél tűnt erősnek és nem Natsuék gyengének. Viszont ütős befejezés ide vagy oda azért örülök, hogy vége és hogy lassan visszatérünk a manga szerinti történetszálhoz.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2830 Dátum: 15 jan 31, 20:30:09 »

Ezt a részt totál nem tudom hova tenni... Az első fele vmi kegyetlen gyenge lett rajzolás és értelem terén is... Miért kellett száguldó aszteroidákkal meg lebegő színes gömbökkel húzni az időt??? Annyira élvezhetetlen és szánalmas, hogy nézni is rossz volt. Ráadásul a rajzolása is gyenge lett.
Az Eclipse Spirit King Beast nekem totál a Juubira hajazott a sok átváltozásával ikszdé
Igazából ez a sokadik "Natsu megesz vmit és probléma megoldva" dolog is elég erőltetett már... Oké, mangában is volt többször, de itt 4 egymás utáni részben 2 is volt... Elég fantáziátlan kivitelezés.
Na de az utolsó 5-8 perc!!! A hangulatát nagyon eltalálták, Lucy reakciója teljesen őszinte volt és gyönyörűen kivitelezték, még én is meghatódtam!!! Le a kalappal!  bow
Viszont elmaradt a nagy magyarázó mese délután... Egyik csillagszellem sem tudta mi van és kész... Tehát így random az Eclipse kapuból áradó misztikus energia változtatta meg az időjárást és a csillagszellemek teljes kinézetét és memóriájukra is hatásos volt? Hajaj, elég 8 éves szintjén van ez az egész történet, de hát filler... Tetszik, vagy sem ez egy nesze semmi fogd meg jól. Megfelelő alibi arra, hogy elfelejtsük ezt a fillert, hisz maguk a főszereplők is elfelejtették ikszdé A rész elején azt az 5-10 perc kínlódást igazán kivehették volna egy kis magyarázatért cserébe, no mind1.
Egyébként figyeltétek az epizód végét? Nevet Ott volt a Michelle... izé, Gonzales baba befigyelt Lucy mellett Nevet Egyszerűen imádom az ilyet, amikor egy korábbi filler elemeit szépen becsempészik későbbre. Valahogy nem tűnik olyan totál randomnak és kihagyhatónak az adott filler évad Nevet
Na de összegezzünk! Az epizód fele számomra full élvezhetetlen volt, szó szerint untam, de a második vmi gyönyörűre sikeredett. (1+5)/2 az bizony 3 Nevet Tehát 3/5 a részemről Mosolyog

Eclipse Celestial Spirit Arc (A Zanpa.. Csillagszellemek lázadása ív):

Az alapötlet tökéletes, a megvalósítás borzalmas. Sokkal több ideig kellett volna megtervezniük a részek tartalmát, mert sztem pár perc alatt összerakták az epizódok "menetét".  Kaptunk 15 totál elfelejthető részt. Egyszerűen nem megy a FT fillereknek egy "árulás" központú filler évad, hisz a robotsárkányos Gray pálfordulós is ugyanilyen szánalmas volt. A Michellesben meg igazából csak maga Gonzales volt áruló, de csak a legvégén és ott megfelelő fordulatként volt becsempészve, nem ezzel indult az egész Mosolyog
Ez a filler évad nem tudta, hogy mi akar lenni. Néha azt éreztem 8 éveseknek készítették, de a sok fanservice miatt meg inkább brazzers logo szagát éreztem a levegőben  smirksweat Vér egyáltalán nem volt. A grafika elég ingadozó, de inkább jónak nevezhető lett. Maga a történet meg minden volt, csak történet nem. Győzzük le a 12 csillagszellemet 1-1 adott feladatban (aminek a fele akkora hülyeség volt, hogy fájt nézni), aztán megjelent egy Opchiucus, ami szintén lehetett volna egy jó fordulat, de nem lett az, végül meg az igazi főellenség, ami egy sötét energia izé volt ellepve a királyt.
Akárhogy is nézem ez közel se nevezhető jó filler évadnak, sőt, egyértelműen ez a FT sorozat leggyengébb 15 részes intervalluma. Összecsapott történet összecsapott harcokkal. Egy 5/10-nél nem tudok erre jobbat adni. Aki nem olyan megrögzött FT fan, mint én, az inkább ne nézze meg ezt a 15 részt. Jobban jártok tényleg.
De végre vége!  Köszi
Egyébként jövőhéttől kellett volna új op, hisz a mostani rész vége a mysterious magic képsorai voltak ikszdé
Meg szerintem az ending biztosan újított lesz jövőhéttől. A zene marad, de a képsorok megváltoznak.
A jövőheti rész már mangás lesz, szóval mindenképp nézzétek meg. De az epizód fele még mindig filler lesz, hisz csak egy mangát dolgoz majd fel.
Bár a rajzolás hagy némi kívánnivalót maga után: Dat boobs...
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #2831 Dátum: 15 jan 31, 20:51:10 »

Na végre, vége a fillereknek. Igaz én egy részt sem láttam belőle.  Pojén  Na de, mennyit kellett várnom! Következő héten gyüjjön má' az a Tartaros - mondaná Jóska bácsi.

A lényeg, hogy folytatódik a főszál, és remélem nem lesz elb*szarintva.

Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2832 Dátum: 15 feb 01, 08:30:22 »

A lényeg, hogy folytatódik a főszál, és remélem nem lesz elb*szarintva.
Na azt mindenki nagyon reméli.
Fura, de én kezdek úgy hozzáállni ehhez a grafikához, mint egy teljesen egyedihez. smirksweat Annyira bénán csinálnak meg néhány részt, hogy az sem lehet véletlen. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #2833 Dátum: 15 feb 01, 11:12:42 »

Idézet
Fura, de én kezdek úgy hozzáállni ehhez a grafikához, mint egy teljesen egyedihez.

Így van! A grafika nem szar, hanem egyedi, new design! ikszdé
Nem tudom, hogy egyesek miért hisztiznek amúgy annyit a grafikán. Nálam a grafika és a zene, az sokadlagos szempont. A cselekmény, a sztori menete legyen normális.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2834 Dátum: 15 feb 01, 11:46:43 »

Attól, hogy valami "egyedi", még nem lesz minőségi munka, nem lesz "jó". Valóban nem kell állandóan a pocsék grafikán lovagolni, de az még inkább bosszantó, ha a gusztustalan ábrázolásmódra használják az "egyedi" jelzőt. Ennyi erővel pálcikaemberekkel is meg lehetne animálni a részt és "egyedi"-nek kikiáltani. Biztos sokaknak tetszene. 
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!