24 máj 19, 11:39:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687292 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2790 Dátum: 15 jan 05, 17:20:41 »

REMÉLEM CSAK ELÍRTAK VALAMIT!!! Most Január 10-én lesz egy rész, aztán csak FEBRUÁR 7-ÉN?!!  Ohh My God  Ohh My God  Ohh My God
Mi folyik itt emberek???
Mindenesetre bejött amit gondoltunk, a héten vége a csillagszellemes fillernek és a kövi 4részből 3darab (kivéve a fehér ezüst labirintus) omake epizód lesz ÚJ OPENING/ENDINGGEL! Ez mind szép és jó, de nem értem ezt az 1 hónapos szünetet... Nem is olyan rég volt egy 1 éves szünet alapból, a múlt héten meg (mint minden animénél) 1 hetes kihagyás, erre adnak egy epizódot és 1 hónapig megint Fairy Tail off?
Remélem nyomós okuk lesz a szünetre, mondjuk az, hogy rájöttek végre, hogy valami nincs rendjén... Vagy csak elírás az egész, de most már baromira érdekel.

Érdekes infók: http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-01-05/fairy-tail-special-chapters-get-anime-episodes/.82892
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 05, 17:23:53 írta Csabi28 » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2791 Dátum: 15 jan 05, 17:28:56 »

Kint van DVD- amit vártunk de sajnos csak a utolsó  6 befejező rész. (Natsu leveri Rougot)
http://www.nyaa.se/?page=view&tid=639672
Aki leszedte, az irja meg jobb e a minőség mint a Tv-s verzió. (Szebb rajzolás stb)

Nem lehetne, hogy egyszerre csak az egyiket? Technikai KO
szerk.:no problem, kipróbálom
szerk2.:ez nagyon lassú! holnap délután mondom mi lett ikszdé ha érdekel valakit Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 05, 17:35:28 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2792 Dátum: 15 jan 05, 17:32:27 »

Szerintem csak elírták mert 215 után nem a 219-ig rész jön
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2793 Dátum: 15 jan 05, 18:25:53 »

Értem már mi van!!! Az előző hsz-emben lévő linkben írják azt, hogy lesz ez a 4 egy db. részes történet és ezeknek a címét már lehet tudni, de ezek Februártól lesznek. Viszont a januári epizódok listáját csak a hétvégén kapjuk majd meg. És ahogy Bleach1981 is írta, a héten a 215. rész jön, de az omake epizódok 219-től kezdődnek, tehát még EGÉSZ JANUÁRBAN a csillagszellemes filler várható? Tehát a 216, 217 és 218. epizódok még azok lesznek a jelenlegi op/ed-vel? Az úgy már mindjárt más! Nevet Furcsáltam is, hogy 1 epizód alatt letudják a Kígyóbűvölőt, Librát és Virgót és slussz-passz az egész csillag szellemes évadot lezárják, de így, hogy már van rá 4db részük, így "normálisan" be tudják majd fejezni Nevet (Legalábbis remélem)

Lemoon: nyugi én is töltöm már jó ideje, de tényleg elég ingatag a torrent. Bár alapból csak 5-10en szedjük és látom van rajtam kívül egy magyar, te lennél az? Nevet A telekomos? Nevet
Majd én is írok mennyi változást lehet benne felfedezni, nagyon érdekel, hogy mennyit szerkesztettek bele, mert az első 2-3 rész alapján úgy tűnik elég sokat. (amit itt linkeltek régebben képek alapján)
Amúgy köszi a linket Ultra, neked meg az infót Bleach1981!  bow

Ja még egy dolog. Lehet nem erősségük az animálás, lehet még nincsenek jó háttérzenék, de egy valamiért akkor is nagy dicséret a FT S2 anime készítőinek! Már 70-80 fejezettel elhúzott a manga, de még továbbra sem vágnak bele a mangás részekbe, hanem itt és most, a lehető legjobb helyen fillereznek és dolgozzák fel az ÖSSZES bónusz manga fejezetet (omake-et). Azért ég és föld a különbség az S1-hez képest, ahol 3-4 fejezet jutott egy részre, utána meg nagyon durván érezhető módon lelassult a tempó és jött a robot sárkányos filler és még 1 év szünet is kellett... Oké, eddig itt sem jobb a mostani filler, de legalább szépen kihasználják az omake-eket és JÓ HELYEN FILLEREZNEK!!! Ezt külön üzenem az összes nagy Bleach és Shippuuden fannak Nyelvesít

Még egy utolsó gondolat! ikszdé Az, hogy ennyit fillereznek és várják, hogy véget érjen a mostani hosszú ív a mangában, abszolúte jó jel! Nevet Nem tervezik korán befejezni ezt a sorozatot és még legalább 1 évig várható az anime futása Mosolyog Már csak az animáláson kéne dolgozniuk és egy rossz szavam nem lenne... A filler története elég gyér, de hát nem is vártunk egy komoly sztorit, legalábbis én nem. Alapból a mangaka feladata a jó cselekmény kitalálása, az animének "csak" animálnia kéne...

Szerk.: Na leszedtem a DVD változatot (amit alig bírtam lejátszani). Belenéztem 2-3 részbe én nem látok semmilyen komolyabb változást. Gray szétlövése semmivel nem lett véresebb, pedig azt hittem, a DVD-ben már nem félnek a cenzúrától. Próbáltam keresni néhány igényesebben újrarajzolt jelenetet, de azt sem találtam, pedig volt 1-2 bénább, de itt nem javították ki. Igazából ezek a sárkányos részek már szép grafikával készültek, csak az első 5 részben voltak szemmel láthatóan elrontott epizódok a rajzolás kapcsán. Lemoon te találtál valamit? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 06, 15:09:36 írta Csabi28 » Naplózva

Kovatti
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #2794 Dátum: 15 jan 07, 05:01:46 »

Üdv
Most nem rég értem be az aktuális részeket , szomorúan tapasztaltam hogy újra  filerek mennek
És sajnos megint elég gyengék Szomorú
Legalábbis szerintem ez a csillagszellemes  filer arc , idáig a leggyengébb , még az előző évadban mutatott is jobb volt ettől
Az erő viszonyokat teljesen gallyra vágták , úgy ahogy van
Ne mondja nekem már senki , hogy Natsu nem bírna el azzal a tehénnel , nevetséges volt Szomorú
A karaktereket nem kicsit járatják le szerintem Szomorú
És nem csak Natsut , de Erzát , Gray-t , meg úgy kb mindenkit

Jó lenne , ha végre olyan filereket csinálnának , amik azért tartják magukat a manga jelenlegi erőviszonyaihoz !
Meg talán nem eredeti mangás karaktereket kéne el baszni Szomorú
Valami eredeti történet kellet volna , mit tudom én , el mennek küldetésre és ott történik valami , valakikkel
Se fantasytájuk a készítőknek , se tehetségük az látszik Szomorú
A Narutoban ezt elég sokszor meg tudták oldani elég jól ,( jó ott is voltak rosszab  filerek ) , itt miért nem ?
Amit vártam volna , az egy movie színvonalú filer arc  !
Mint pl a Gekijouban Fairy Tail: Houou no Miko  , ha a színvonalat nézzük , végül is egy movie , nem sokban különbözik egy tv-s filer arc-tól
De könyörgőm , a csillagszellemek lázadás ?
Jobbat nem tudtak ki találni , kicsit olyan ez ,  mintha nem tudtak volna mit kitalálni , ezért a bleach mintájára másolták a dolgot
Ott is elégé gyenge volt kicsit  , de legalább a harcok jók volta , nem volt unalmas , nem járatták le a karaktereket  (nem csináltak belőlük b***t ), és az erőviszonyok is rendjén voltak a helyükön !
A gray és a rákos részen majd nem hánytam , azért nem tudom miért kell a sztereotípiákra játszani  , csak azért mert fodrász , még nem lesz olyan
Meg úgy kb az összes többi harc és cselekmény elég gyenge és unalmas , a történet borzasztó   , a poénok érnek valamit , meg a fanservice egyedül !
Ezekkel a filerekel viszik le felé a sorozat színvonalát , de legalább dübörög a sorozat  , ez is valami Mosolyog

És örülök , hogy hamarosan vége  van  , ha jól olvasom Mosolyog
Még a különkiadások is jobbak voltak , azért erősen látszik a színvonalbeli különbség a mangás és a nem mangás részek között !
Úgy érzem le mondok arról , hogy valaha is látunk , jó , érdekes , izgalmas FT filereket !

Mind vagy gyenge , vagy középszerű  Szomorú
Egyetlen pozitívumuk , hogy így nem áll le a anime , láthatjuk kedvenc hőseinket , és legalább valamennyire viccesek a jelenetek  
De én szívem szerint , az egész rendező  bagázst (aki felelős a filer történetért ) , el bocsájtanám !


nah mindegy , már csak egy hónap , csak kibírom ezt a pár részt még valahogy  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 07, 05:06:04 írta Kovatti » Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2795 Dátum: 15 jan 07, 16:51:08 »

Se fantasytájuk a készítőknek , se tehetségük az látszik Szomorú

Fantáziájuk lenne, mert az alaptörténet szerintem szuper, viszont a kivitelezése az már pocsék.
Csak akkor fogok a készítőknek megbocsátani, ha a filler évad után jól csinálják meg a rajzolást, és a zenéket jó helyre teszik be. Mert itt is az a baj, hogy a karakterek dizájnja is nagyon tetszik, de Istenem, ilyen arceldeformálódásokat én rajzolok! ikszdé Nagyon hiányzik a régi FT, ilyen részek mellett meg pláne... Külföldi fórumokat nem ismerek, de kíváncsi lennék, hogy ott meg vannak elégedve?

szerk.:
Szerk.: Na leszedtem a DVD változatot (amit alig bírtam lejátszani). Belenéztem 2-3 részbe én nem látok semmilyen komolyabb változást. Gray szétlövése semmivel nem lett véresebb, pedig azt hittem, a DVD-ben már nem félnek a cenzúrától. Próbáltam keresni néhány igényesebben újrarajzolt jelenetet, de azt sem találtam, pedig volt 1-2 bénább, de itt nem javították ki. Igazából ezek a sárkányos részek már szép grafikával készültek, csak az első 5 részben voltak szemmel láthatóan elrontott epizódok a rajzolás kapcsán. Lemoon te találtál valamit? Nevet
Még időm se volt letölteni. ikszdé
Tudnál valahogy küldeni egy-két képet, ami szerinted javított rajta? Privátban vagy itt, az nekem mindegy Pirul
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 07, 16:53:10 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2796 Dátum: 15 jan 07, 18:50:19 »

Vagy 1 órát kínlódtam miután lejött (ami volt vagy 10 óra). 2szer kellett kitömöríteni 5+5gigát ikszdé De még így sem tudtam mind az 5-6 epizódot normálisan lejátszani, nem tudom mi gebasz van vele. Csak 2-3 epizódot tudtam csak így összenézni, de nem találtam semmit, pedig én is készültem egy szép kis kepfeltolteses összehasonlító link csoporttal. Amikor a sárkányok szétlövik Gray-t azt nagyon alaposan megnéztem, de egy csepp látható vér sem lett a DVD-ben és a grafika sem változott. Amit még nagyon lecsekkoltam, az Jövő Rouge legyőzése és Jövő Lucy búcsúztatója, de ott sem volt szemmel látható különbség.
Naplózva

Bogyo25
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2797 Dátum: 15 jan 09, 15:39:03 »

Én csak annyit kérdeznék a 214 résszel kapcsolatosan,h aki lektorálta az,h engedhette meg,h az online nézésnél "fojtatódik" és társai vannak írva???  Technikai KO  nekem is elég gyér a helyes írásom am, de azért na Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2798 Dátum: 15 jan 09, 18:03:17 »

Január 10: 215. rész: The Snake Charmer Ophiuchus (filler)
Január 17: 216. rész: When the Stars Are Filled All Over (filler)
Január 24: 217. rész: The Sacred Starbeast (filler)
Január 31: 218. rész: Believe (filler)
Február 7: 219. rész: What a True Heart Weaves (manga omake)
Február 14: 220. rész: 413 Days (manga omake)
Február 21: 221. rész: The White Silver Labyrinth (filler)
Február 28: 222. rész: Transform! (manga omake)

Na, jó előre tudjuk az elkövetkező részek címeit! Nevet Úgy látszik tényleg Január végéig tart a csillagszellemes filler és csak Februártól ugrunk át az 1 részes omake történetekre.
Ja, elvileg már holnap új opening és endinget is kapunk! Immáron a tizennyolcadikat Mosolyog
Opening: V6. BREAK OUT
Ending: Mariya Nishiuchi Don't let me down

Mondjuk én még a csillagszellemes filler végéig nem váltottam volna, de hét Január van és ilyenkor szoktak...
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #2799 Dátum: 15 jan 09, 22:58:57 »

A Naruto Shippuuden anime 394. részéhez miért ide várják a kommenteket? Nevet
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2800 Dátum: 15 jan 10, 15:34:39 »

Én csak annyit kérdeznék a 214 résszel kapcsolatosan,h aki lektorálta az,h engedhette meg,h az online nézésnél "fojtatódik" és társai vannak írva???  Technikai KO  nekem is elég gyér a helyes írásom am, de azért na Nevet

Megyek és lelövöm a lektort. Ja, nem... az öngyilkosság lenne. Nevet Javítva, köszi.
Értékelem a jó szándékodat, hogy jelezted a hibát (bár az "és társai"-val nem tudtam mit kezdeni, mert nem vagyok gondolatolvasó). De kicsit furcsán hat, hogy egy helyesírási hibát jelző hozzászólás tele van hibával. ikszdé

A Naruto Shippuuden anime 394. részéhez miért ide várják a kommenteket? Nevet

Megyek és lelövöm a publikátort is. És így már kétszer lőttem le magam ma. ikszdé Javítva, köszi.


215. rész

Három pozitívumot tudok kiemelni a részből:
- Virgo tekintete, amikor egy pillanatra megingott és újra a régi Virgo lett.
- Natsu rosszulléte a sötét lángoktól (nem volt rossz ötlet).
- Arcadios végre nem csak Hisui hercegnő utánfutója volt.

A többi lapos volt. Nagyon. Az Urano Metriának cafatokra kellett volna tépnie Librát és Virgót, főleg, hogy két elég erős csillagmágus használta, együtt! Ne csúfoljuk már meg a végső csillagmágiát ennyivel...

Az új nyitány eddig tűrhető, majd a dalszöveg ismeretében még nyilatkozom, hiszen az is sokat tesz a hangulathoz.

Az új zárány kb. annyi, mint az előző, csak itt a csillagszellemek "elsötétült" alakját látjuk, és nem az eredetit.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2801 Dátum: 15 jan 10, 15:50:04 »

Úgy tűnik igaz volt a hír, tényleg kaptunk új op/ed-t! Mosolyog

Az opening: Ha másban nem is, a Fairy Tail anime továbbra is tarol az openingek terén  Kúl Immáron ez a 18. (A One Piece-nek 17 van xD)és még mindig nem tudnak kifogyni a jó zenékből is videó párosításokból Nevet Fasza kis openinget kaptunk szerintem, ami egyáltalán nem spoileres, de azért található 1-2 utalás a manga omake-es fejezetekre Mosolyog
Az elején Ez meg ez a csoportkép kib#szott jó lett Nevet A zene kicsit nem "Fairy Tail"-es, de abszolúte jó hangulatot áraszt, már meghallgattam párszor csak ma eddig ikszdé Igazából csak a vége nem tetszik, az olyan túl elhúzott és semmilyen lett, ezért csak egy erős 4/5-öt (8/10-et) adok rá.

A rész:
Folytatódott a csillagszellemes filler, viszont sikerült a 2 "maradékot" is legyőzni Lucy-éknak Mosolyog Azért a szokásos fanservice most sem maradhatott el. Kiderült (bár egyértelmű volt), hogy a feketesárkány mód (Modou Kokurenryuu) csak ideiglenes és átmeneti képesség volt Natsunak, csak úgy, mint az aranylángok és Zancrow Istenölő képessége. Elég idétlenül nézett ki, amikor megszabadult tőlük Natsu, akarom mondani elég összecsapott lett, de hát ez igaz az egész fillerre... Ez a rész is csak egy 3/5
Úgy látszik a címmel ellentétben, csak jövőhéten kapjuk meg a Kígyótartó ellenes ütközetet.

Az ending: Ez viszont cseszett gyenge lett 0 kreativitással... Most komolyan, amilyen jó openingeket csinálnak ezek úgy kimerülnek az endingeknél... Az utóbbi 3 vér gyenge volt, igazából az S2-ből csak az első NaLusban volt még fantázia. Sajnos ez még jószívűséggel is csak egy 2/5

Kitartás srácok, már csak 2-3 rész maradt a csillagszellemes fillerből! Nevet Az openinget elnézve még 2-3 hónapig nem vágnak bele a Sun Village arc-ba. Viszont mivel a hónapban véget ér az aktuális, már jó hosszú manga ív, így zöld utat kapott az anime, hogy abba is belekezdjen nyugodtan, hisz a végén biztos lesz majd megint lehetőség fillerezni, na meg alapból 90 fejezettel elhúzott a manga, szóval jó darabig nem kell félnünk Mosolyog
99%, hogy így fog kinézni a 2015-ös év Fairy Tail animét illetően:
Január-Március: Csillagszellemes filler befejezése és 1 részes filler/omake epizódok.
Április-Június: Sun Village arc (ez nem spoiler, hisz nem sok mindent mond a csak animéseknek, lényeg hogy manga sztori Nevet)
Júliustól pedig tudjuk mi Mosolyog
Tényleg nagy dicséret az A1-nek, most nem követik el azt a hibát, mint a legelső 50 résznél. Jó előre gondolkodnak és nem sietik el az adaptálást. Ennek köszönhetően 2-3 hónap múlva majdnem biztos, hogy 1 TELJES ÉVIG NEM FOGNAK FILLEREZNI!  bow
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #2802 Dátum: 15 jan 12, 14:04:32 »

Hát, hogy áprilistól júniusig nem fog tartani a Nap Falu arc az egész biztos tekintve, hogy összesen 15 fejezet hosszú. Viszont az utána következő arc (ha igaz a hír miszerint a következő az utolsó fejezet) 62 fejezet hosszú amivel már tényleg el lesznek egy darabig az anime készítői. Eddigiek alapján ez nagyjából 40 epizódra elég. Azt meg én is gyanítom, hogy most már megvárják a tavaszi szezon kezdetét és csak akkor térnek vissza a manga cselekményszálához, addig meg lesznek még fillerek.
A Fairy tail-el ezeket egész jól meglehetne oldani, ha mondjuk néhány normális munka elvégzését raknák be, a mangában ilyen úgyis alig akad, de az a gond, hogy ezt is tuti elrontanák.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2803 Dátum: 15 jan 13, 18:03:55 »

Most nézem újra a kedvenc részeim, és ráz a hideg közben. Pirul A mostani zenék ezt miért nem tudják elérni, hogy elérzékenyüljek? Szomorú
Követelem vissza a régi Fairy Tail-t! >.<
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Lindako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #2804 Dátum: 15 jan 16, 06:57:08 »

Csak én vagyok TELJESEN "KYAAAAAA" az új opening miatt? Miért van az, hogy a fillerek kapnak ilyet? 1:30 percbe bele tudták zsúfolni jóformán az egész Fairy Tailt, ráadásul az animáció is gyönyörű, ilyenkor mindig fellobog bennem, hogy miután olvasom a mangát, nem tudtam volna megszokni a régi verziót.
Kapunk fanservice NaLut is, ami miatt nem panaszkodom Nevet És ahogy észrevettem a lebegő sálat Gray-ék körül (az a rész is olyna szép *-*) meg Asuka felbukkanását iderohantam, és itt meg is bizonyosodtam róla, hogy megcsinálják azokat az omeke-ket *o*
Ennek hihetetlenül örülök, mert Juviáé gyönyörű, nagyon szerettem, a Natsu-Lucy-Asuka pedig hihetetlenül aranyos, még ha pár NaLu szívet össze is tört kegyetlenségével a téma kezeléséért Nevet
És akkor ha jól látom februárban kell újra elkezdjek animézni, rendben :3 De mostantól remélem nem akarják bevezetni az egy évad manga-egy évad filler dolgot, mert ha belekezdenek a Sunvillage arcba, Mashi újra csak egy arc-al lesz előrébb. Nem tetszik ez nekem... Szomorú(

Naplózva
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!