24 máj 19, 12:13:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687294 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2715 Dátum: 14 okt 11, 22:19:13 »

Igen-igen, linkelték is feljebb. ^^ Amúgy szerintem nem az animések agyalása volt, hogy ő Visca lenne. Ő tuti Visca! Sajnálom is kicsit, hogy kövi részben nem dolgozzák fel azt a bizonyos másik speciál fejezetet.  >.<# A rész végén az Erza-Visca duó kiegészítés nagyon tetszett. Tényleg adhatnának több rivaldafényt a mellékesebb szereplőknek.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2716 Dátum: 14 okt 11, 23:17:43 »

Ö Manga szerint is Visca volt. Mosolyog Nem Anime fantázia.
Naplózva
Chizury
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 3



« Válasz #2717 Dátum: 14 okt 11, 23:21:14 »

Sajnálom is kicsit, hogy kövi részben nem dolgozzák fel azt a bizonyos másik speciál fejezetet.  >.<#

óó pont azt nem? ikszdé báár annak lehet még nincs itt az ideje, bár nagy lett volna Nevet
Ez a Juvia egy perverz Nevet jee új op/ed én már nagyon várom Mosolyog
Naplózva

"Csak azok az emberek válhatnak főszereplőkké, akikből hiányzik valami."
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2718 Dátum: 14 okt 12, 00:27:04 »

Én meg pont, hogy ezt az Erzás fejezet feldolgozását nem értettem... Fél év se telt el, amikor ez a mangában volt és máris meganimésítik. Inkább a Mágiajátékokhoz kapcsolódó 344,5-öt kellett volna. Remélem nem felejtkeztek el róla és lehet csak ovának akarják megcsinálni. Ott sincs sokkal több ero jelenet és jobban illett volna MOST ide, mint Moulin Rouge.
Naplózva

Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2719 Dátum: 14 okt 15, 18:00:26 »


204   Stake My Life on Hospitality
おもてなし、命かけてます (Omotenashi, Inochi Kakete Masu)   Oct 18

205   Beacon of Rebellion
反逆の狼煙 (Hangyaku no Noroshi)   Oct 25

206   Panic of Library
パニック・オブ・ライブラリー (Panikku obu Raiburarī)   Nov 1
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2720 Dátum: 14 okt 18, 11:32:39 »

Kezdődik a filler évad.  Opening szánomra nagyon gyenge főleg zeneileg.  Részben volt   egy érdekes jelenet, amit  mangások furcsállni fognak...
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2721 Dátum: 14 okt 18, 12:40:14 »

Kezdődik a filler évad.  Opening szánomra nagyon gyenge főleg zeneileg.  Részben volt   egy érdekes jelenet, amit  mangások furcsállni fognak...

Nekem nagyon bejön az OP meg az ED is, látványvilágban is. az meg pláne tetszik hogy nem spoileres bár így is mindenki tudja miről fog szólni. Nevet

A rész maga elég viccesre sikeredett. Grafika.... hát inkább nem mondok semmit nem erőlködtek a készítők túl sokat. A rész végi Lucy-Aquarius jeleneten eléggé meglepődtem szinte kiegészítette a mangás jelenetet, meg kell mondjam sokat dobott a rész hangulatán. Csak így most kicsesztek a "csak animések"-kel. Nem volt szép előre ellőni a manga jelenetet még ha nem is így van a mangában akkor is hisz maga a jelenet nagyon sokat számít majd karakterfejlődés szempontjából. szegény Happy nem tudom ki a szerencsétlenebb, ő vagy Lucy. Nevet Afro Happy nagyon ütött.  ikszdé

Következő részben pedig belecsapunk a lecsóba. Jónak ígérkezik a filler évad. Remélem nem csalódok.

Grafikai hibák miatt ez csak 8/10-es rész volt de még az elmegy kategória.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2722 Dátum: 14 okt 18, 19:47:30 »

Az új opening: Hát srácok, én totál nem ilyenre számítottam, de abszolút bejön!! Szerintem teljesen visszaadja a legeslegelső fairy tail nyitányt és az akkori hangulatot, nagyon imádom Nevet Na meg egyáltalán nem spoileres, nagyon-nagyon-nagyon ritka az ilyen a ft openingeknél, meg kell becsülni! ikszdé A képi világ is tök jó, főleg Erzánál  bow Meg a zene is totál fülbemászó. Egyedül a rész végén lévő Eclipse Celestial Spirit kép nem tetszik, mivel szó szerint olyan, mint egy kép. Nagyon nincs benne élet, mintha egy fotót néznénk. Lehetett volna egy kis hajmozgás vagy bármiféle életre utaló jel. Oké 2-3 másodpercig van csak, de engem zavart. Persze még így is egy 5/5 Nevet

A rész: Ahogy sejtettem, az új openinggel rögtön bevetjük magunkat az új ívbe is. Remélem azért figyeltétek a jeleket, hogy ezt nem egy külön álló epizódként kell tekinteni, hanem az egész sztori indító magja is lehet. A csillagszellemek megtapasztalhatták, hogy milyen jó a saját akarat, ez okozhatja majd a lázadásukat is Nevet
Azonban sajnálatos módon a 12ből max 2-3 értelmeset találtam, a többi FULL csalódás volt. A legtöbb szó-szerint össze volt csapva, de vegyük sorjában.
Aries vágya totál bejött és Natsu megoldása is rá Nevet Az Eclipse énje is sötét bőrű lesz Mosolyog Aztán jött Taurus... Oké, hogy ez nem egy hentai sorozat, de itt már több, mint kínos volt az egész jelenet, hogy nem kapott egy kis ízelítőt se a lányokból... Már szinte kiáltott egy Brazzers logóért az egész, na ikszdé
Virgoé még úgy-ahogy jó volt, na de a többi...
Sagitaurius mit akar? Lőni. Cancer persze frizurát csinálni. Libra gravitál egy kicsit. Leo flörtöl. Gemini.... Ő is átment Taurusba, vagy mi? Scorpiusét meg nem is mutatták.. ikszdé
Oké, még Piscesé tetszett meg Aquariusé is értelmesen meg volt csinálva. Talán ez is volt a baj az egésszel, hogy nem szántak mindre legalább 5 percet, de úgy meg 3 epizódos lett volna, amit senki sem akar. Na meg szerintem alapból béna ötlet volt egy sehol semmi helyre elmenni, talán Magnóliában több érdekességet lehetett volna csinálni.
Mint az ív felvezető része abszolút jó lett, de önálló epizódként több, mint kevés. Elég unalmas epizód volt ez :/ 3/5 a részemről.

Az ending: Miért olyan k..va nagy divat ez a random futkorászás??? Most csak képzeljétek el az egészet, hogy ilyen vidám fejjel rohannak az utcán, hát én megijednék, az egyszer biztos ikszdé A legújabb Shippuuden és megannyi megszámolhatatlan ending után újra kaptunk egy random futós sémát... Nem hiszem el, hogy képtelenek egy egyedi és élvezhető záró megalkotására... Most csak nézzétek meg a HxH első 4-5 endingjét, mindegyik teljesen más és totál fantasztikus. A Ft-nél sajnos jó ideje azt érzem, hogy teljesen kifogytak az ötletekből. Lehet jobb lenne a One Piece-hez hasonlóan áttérni a hosszabb nyitány koncepcióra.
Mivel a Shippuudenére is 3/5-öt adtam, egye fene legyen ez is annyi. Egyébként a zenéje tetszik kicsit és tök jó volt, hogy nem felejtették ki a Kígyóbűvölőt sem.

A következő részben végre tényleg elkezdődik az eksön. Szerintetek hány részes lesz ez a filler évad? Én azt mondom, hogy volt ez a felvezető rész, meg mivel 12 csillagszellem van és egy FT op/ed általában 13 részes, így az egész ív is ennyi lesz. A manga története relatívan messze van az animéhez képest, szóval nem hiszem, hogy olyan sokat fillereznének most. Meg egyébként is túlzás lenne ebből 25-26 részt csinálni. Bár, ha Zentopiára gondolunk...
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #2723 Dátum: 14 okt 18, 23:06:45 »

Remélem hogy nem lesz hosszú, olyan max 12-13 rész.
Ez is egy olyan téma ami már egy kis részben foglalkoztatja FT mágikus világát , csak a Csillagkép szellemekről szól, akik ép egy alternatív formában jelenek meg. Lehetséges hogy valami indokkal a Csillagkép szellemek gazdájuk ellen fordulnak mint Bleachben a zanpakutok.
Ez is egy olyan filler ív amivel késleltetik a mangát és valami olyat mutatnak meg a néző közönségnek hogy bizonyos dolog milyen lenne, most ez jutott.
Az első évadbeli sorozat filleréhez a Oración Seis vissza térését hozták vissza nossztalgikus okok miatt. Persze ez is utalásként szolgált a mangához, de voltak némi különbségek a céhban.
Így a tartaros ív később lesz amikor a mangában lezárul.
Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2724 Dátum: 14 okt 20, 12:39:08 »

Hát szerintem is még eléggé odébb van a Tartaros ív lezárása. De ami a részt illeti, háát közepes lett szerintem. Volt benne 1-2 vicces rész, de a grafika sok helyen megint trágya volt, de már zavaróan. Az opening szerintem nagyon ütős lett. Igazi energikus vidám kis OP az előző borúsabbakhoz képest, tökéletes egy új történet nyitásához. Elég zavaró volt hogy scorpio  kívánságát nem mutatták hanem csak simán váltottak egyből sagitaruisra. Annyira amatőr munka néha az egész anime, komolyan sok helyen ahol kéne zene ott nincs, össze vissza vannak vágva jelenetek néha.....
De egy kis pozitívum is. Kicsi Lucy annyira de annyira de annyira nagyon aranyos volt a végén !!!!  Pirul  Nemtudom de totál meghatódtam tőle vagy mi. Piszok jó szinkronhangja volt neki,és ahogy ott motyogott Aquariusnak a kis aranyos fejével nagyon kis aranyos volt.  Nevet  Én is remélem, hogy max 12-13 részes történet lesz, mert így is eléggé el van húzva a manga az animétől elég volt anno a zentopia filler arc. De rendesen félek attól hogy a manga szerinti történetet hogy animálják meg.  Lehánylak
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2725 Dátum: 14 okt 25, 19:17:09 »

Ma lesz rész,vagy ne mára várjam? xD

Már reggel óta kinn van. Nevet

Egyébként pöpec kis rész volt. Azt hiszem Lucy szállítja majd nekünk a drámát. Aquarius mindent vitt meg a Virgo. Nevet
Grafika hibátlan. Csak így tovább kíváncsian várom mi sül ki ebből.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2726 Dátum: 14 okt 26, 13:50:32 »

Tényleg  jó kis rész volt ez a filler sztori kezdetének.
Az elején feltűnt Luffy és a csillagos ég fillerből a kalandorok is Nevet
Szeretem ezeket a töltelékszálakat, itt mindig sokat mutatják Kinanát Mosolyog
A rész szépen fel volt építve az elejétől fogva a végéig. Jó volt látni, hogy ki milyen munkára ment.
És végül megjelentek a gonosz csillagszellemek, amik nagyon tetszetősek egyenlőre Nevet
A rajzolás gyönyörű volt, le a kalappal!  bow
Mi több! Hallhattunk 3 új háttérzenét is! Igaz én nem sok különbséget véltem felfedezni bennük, de legalább már egyre több van Mosolyog
Erre a részre egy erős 4/5-öt adok, kezdetnek tökéletes. Azonban tényleg remélem, hogy nem lesz több 13 epizódnál ez a filler évad, mert akk könnyen átmehet majd unalmasba.
A következő részben meg a könyvtárban lesznek, kicsit hasonlít a sztori felépítése az előző Michelle-esre Nevet Jó lenne, ha visszajönnének a Zentopiások, de most barátként Mosolyog
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2727 Dátum: 14 okt 26, 20:45:13 »

Le vagyok nyűgözve, nagyon jó kis bevezetőt kapott ez a fillerévad. Az alapötlet szerintem baromi jó és nagyon érdekes, a csillagszellemekben nagyon sok potenciál van. Remélem, kihasználnak mindent, ami akarnak, csak maradjanak határokon belül. Eddig minden okés volt. Virgo mazochistából szadista lett. :'D Aquariusra nem is tudok mit mondani. Meg hát a többiek... Capricorn viszont nagyon WTF! Ha beszélni is fog, hát, nem tudom, mi lesz itt. : D Engem most nagyon megvett ez a filler, remélem tartják a színvonalat mind grafikában, mind a sztoriban és nem lesz baj. Habár én is abban bízok, hogy nem nyújtják el és csak 12-13 részesre tervezik.

Amúgy Csabi, még a múltkorihoz hozzászólva: nem Kígyóbűvölő, hanem Kígyótartó.  Nevet
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2728 Dátum: 14 okt 26, 21:33:58 »

Csóri Capricorn új kinézete eddig még senkinek sem tetszett, bár nem csodálom  smirksweat

Lehet, hogy igazad van BrownOsment, de én a legelső szerepeltetését vagy 10szer visszanéztem már az animében, annyira bejött és az nkwt-s fordításban így szerepelt:
140
00:09:23,040 --> 00:09:25,460
Kígyóbűvölő kapuja, megnyitálak!
141
00:09:26,060 --> 00:09:28,880
Ez vezet majd engem a jövő felé!
142
00:09:29,970 --> 00:09:31,040
Ophiuchus!

De tényleg elhiszem neked, csak így ragadt meg bennem, meg vagányabbul is hangzik ez  ikszdé
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2729 Dátum: 14 okt 26, 22:44:51 »

Jaaa, akkor amúgy lehet.  Nevet Csak valamikor volt róla szó, hogy bevezetik a 13. csillagjegyet, és akkor tartónak emlegették. De amúgy a másik tényleg jobban hangzik. : D
Naplózva

Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!