24 máj 19, 09:35:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687281 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2700 Dátum: 14 okt 03, 17:56:07 »

Igen-igen, úgy tűnik, Aries lesz az utolsó. Árnyék alapján azt mondanám, hogy úgy fog kinézni, mint a kivégző osztagból Cosmos (vagy mi is volt a neve).
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2701 Dátum: 14 okt 03, 23:18:00 »

Te jó szagú.. Mi ez a kos? Hát ez valami borzasztó.   ikszdé Azt hiszem neki nem lesz nagy harca Tetszik ez az aranyszerkó. Jól megy a csillagszellemeknek az biztos.
Csak ne lenne ennyire realisztikus feje. xD

És tényleg! A Fairy Tail S2 szériára végig igaz, hogy realisztikusabb az ábrázolása. Csak gondoljatok a sötétebb és nem túl szivárvány színekre, háttérre, a falfestmények/képek pedig szó-szerint valóságosak. Tényleg csak több vér kéne és az eddig tök színes, vidám Fairy Tale teljesen át is változott volna komor, szürkésebb Fairy Tail-re Nevet Hát kinek mi tetszik, de azért az összes főszereplő szépen megváltozott a részek folyamán (bár ez nagyban betudható a mangaka kidolgozottabb rajzolásának is, meg persze azért csak eltelt 1-2 (+7) év). Csak két példa:
Lucy Régen
Lucy most
Erza Régen
Erza Most
Véleményem szerint a manga is sokkal komolyabb lett az első 100-200 fejezetéhez képest, tehát az anime számára is jót tett a dizájnváltás. Csak több mozgókép és jobb háttérzenék kénének, és nekem egy darab problémám sem lenne. Jó, talán még a cenzúra...
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 03, 23:18:48 írta Csabi28 » Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2702 Dátum: 14 okt 04, 06:50:49 »

27. rész
TE SZENT ATYAÚRISTEN ! najó emberek erre nem voltam készülve, de ez a rész egy  10es skálán 15 minimum ! Igazi színtiszta Fairy tail hangulattal és humorral ellátott rész lett ! Nagyon jól vissszaadták a manga hangulatát, a grafika is gyönyörű volt  végig, egyszerűen minden tökéletes volt benne, és ahogy elnézem jövő héten erzáé lesz a fő szerep aki Ewan Mcregor és Kylie Minouge nélkül elvállalta a Moulin Rouge folytatását ! ikszdé NA de  a mai rész, hát rég volt már hogy sírva röhögtem fairy tail-en, sőt mióta az új évad megy konkrétan még csak meg se mosolyogtam rajta nagyon,kivéve az első résznél mert örültem hogy ujrakezdték Nyelvesít. Na de remélem a többi részt is hasonlóan megcsinálják bár az előzetes alapján a jövőhetire se lesz panasz  Kúl  És tök jó, hogy az összes manga specialt ilyen hamar feldolgozzák és nem OVA-kban amikre ki tudja mennyit kéne várnunk. Úgyhogy mindent összevetve ez egy hibátlan nagyon nagyon jó rész lett ! igazi fairy tail rész kis sabertooth körettel ! Nagyon feldobta a reggelemet.   Kúl    5/5  ez nem is kérdés.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2703 Dátum: 14 okt 04, 10:38:41 »

Megjött Aries. Sok mindenkit látok benne. Nem tetszik. :/
http://www.fairytail-tv.com/contents/special/img/1_yl2r7bbrp5.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 04, 10:39:20 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2704 Dátum: 14 okt 04, 10:54:21 »

Aeries nagyon fura lett O.o Még a bőre is ilyen szolibarna lett, hát, érdekes lesz.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2705 Dátum: 14 okt 04, 11:27:59 »

Na én most már nagyon kíváncsi vagyok erre a filler évadra!
Megvan minden csillagszellem,sokkal jobban néznek ki harcra késznek,már nagyon érdekel,hogy mi lesz velük! >.<#

Szerk.:Hát ez a rész kihozta belőlem a röhögőgörcsöt! ikszdé
18:40 Gray mikor vette le a ruháit? O.O (És Juvia még fogja is őket ikszdé )
Ahhoz képest hogy ez csak egy fejezet,a töltelékek is nagyon jók lettek! Nevet Fairy Tail-hez méltó rész lett! ikszdé
A grafika jobb mint valaha,főleg Juviánál néztem nagyot hogy milyen szépen meganimálták! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 04, 11:52:59 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2706 Dátum: 14 okt 04, 13:57:22 »

Jó hát akkor úgy látszik hogy én vagyok eddig az első aki azt gondolja hogy pocsék volt a grafika.
Megint visszatértek a torz arcok és egyéb testrészek. Animálás persze most is tökély meg a történet kivitelezése is pöpec, sőt a végére még megható is lett. Frosh nagyon aranyos. Minden klappolt de a grafika brutál ronda. Gondolom mivel ez filler nem erőltették meg magukat. Vagy visszatért a régi bagázs akik az elejét alkották hogy a jobbik csapat csinálhassa a filler évadot.

Mindenesetre egy 7/10 simán volt kár hogy grafikailag nem erőlködtek semmit.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2707 Dátum: 14 okt 05, 12:25:23 »

Az új opening:--- Ja az nincs! ikszdé Elsőnek kicsit csalódott voltam, hisz már nagyon érdekelt, de igazából szerintem nagyon jó döntést hozott a stúdió, hogy még nem rakták be. Nem nehéz kitalálni, hogy a következő nyitány a csillagszellemekről fog szólni, viszont maga a filler ív még csak 2-3 hét múlva kezdődik el, tehát megint kapnánk jó előre egy "spoiler" áradatot. Tehát nekem tetszik, hogy még nincs új op, ami késik, az nem múlik Nevet Remélem még a következő epizódnál sem lesz, csak magánál a filler ívnél.

A rész: Hát, nem volt rossz! A rész elején lévő jelenetet sajnos láttam már mangában, de még így is nagyot ütött! ikszdé Sting Gienmát játssza el, ez valami nagyon mordbid és durva humor volt Mashimától, de abszolút adom az ötletet ikszdé Bár nem tudom, hogy Yukino tényleg örült-e neki igazából, vagy legbelül elküldte Stinget a p#csába ikszdé
Aztán a fürdős jelenetek sem lettek rosszak, főleg a Natsu-Lucys tetszett a legjobban, szépen beleküldte a vízbe ikszdé
Még mindig jókat tudok nevetni a Frosh: béka->macska->exceed párbeszédeken ikszdé Szépen eltévedt szegény. Rouge-n hatalmasakat röhögtem, amikor odarohant idegbeteg fejjel az emberekhez és betettek neki egy új háttérzenét ikszdé Na meg végre őt is felvették, a "mellfogdosó" klubba Sting legnagyobb örömére ^^'
Nekem a grafika tetszett, nem tudom mi szúrta a szemed Kuro, de elég csak Rouge fejét/arcát figyelni, majd összenézni a régi anime debütálásánál... Ég és föld.
1-2szer nevettem kicsit, de igazából nem lett ez egy hú de poénos epizód, meg szerintem néha kicsit átestek a ló túlsó oldalára, szerencsére nem olyan omg szinten, mint az 50. részben anno. Gray gyors levetkőzésén jót nevettem, főleg, hogy Juvia még meg is fogta a ruháit ikszdé Azonban Ichiya nem kellett volna, meg mondjuk Wendy-hez betehettek volna egy emós fejet, miközben Charle mondja, hogy Sherrián jól fog állni a fürdőruha, mert ott van mit tartani ikszdé Erza béka ruhájában kellemes látvány volt, de tudtommal Frosh nem rendelkezik tároló/lecserélő mágiával, hogy idézzen egy nagy jelmezt... Az ilyen semmiből előkapott cuccokat hagyjuk meg a Tom és Jerry kaliberű mesesorozatoknak, van ott elég bőven...
A békakereskedők sem kellettek volna.
Azonban az ending megint jó lett, örülhettek a lolik ikszdé Remélem jövőhéten Erza jön, aztán meg az új op/ed ^^ Na jó, még egy Juviát el tudok viselni.
Erre az epizódra egy 4/5-öt adok.
A "204   Hospitality, I Bet My Life" nem tudom, hogy a csillagszellem évad lesz-e már, de a "205   Beacon of Treason" már tuti. Én még azért örülnék pár egy részes történetnek, de lehet hagyni akarnak a filler sztori utánra is.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 05, 12:25:59 írta Csabi28 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2708 Dátum: 14 okt 05, 13:45:10 »

Moderátor:

Jó pár hsz törölve.
Kurosaki és CrazyCat! A vitátokkal menjetek privát üzenetbe! A vallási témák feszegetése amúgy is tilos a fórumon. Benne van a fórumszabályzatban, amit gondolom elolvastatok. Igaz? (Költői kérdés volt.)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2709 Dátum: 14 okt 11, 11:02:37 »

203. rész

Mangában ez a 378,5. fejezetnek felel meg: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/378,5/1 Az animések előtte és után ne olvassanak, mert erősen spoiler lesz. ^^

Zsír kis fejezet volt. Tetszik, hogy megmutatják, egyes tagok, hogy kerültek be a FT-be. Jöhet még sok ilyen! Mert ugye a kemény magról (Natsu, Lucy, Erza, Gray, Gazille, Wendy, Happy, Charle, PantherLilly, Mirajane és a testvérei, stb) már tudjuk. De pl. érdekes lenne ez mondjuk Gildarts, Mistgun vagy éppen Levi esetében is. ^^

Mondjuk kicsit módosítottak a mangéhoz képest, mert ugye ott "Moulin" a bugyit lopta le Erzáról, és nem az egész ruhát. Nevet

A kis Sunny hogy "megnőtt"... vagy csak "hasra gyúrt"? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 11, 11:05:00 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2710 Dátum: 14 okt 11, 14:17:39 »

De jó volt Nevet
Erzának simán lehetne külön Animéje annyira karakteres Mosolyog
Sokan mangában azt sem tudták hogy Erza kit vert meg akkor . Mosolyog
Naplózva
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #2711 Dátum: 14 okt 11, 18:45:54 »

Nagyon jó rész volt! A mangában én sem jöttem rá, hogy az Visca akar lenni.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2712 Dátum: 14 okt 11, 18:55:53 »

Érdekes rész volt! Lett sok változás a mangához képest, valamelyik feldobta, míg 1-2 rontotta az összképet.
Az elején tetszett Gray bemutatója, illett neki az elegáns biliárdmester szerepe Nevet Azért Juvia megjegyzése is jó volt "Legközelebb engem böködj a dákóddal" ikszdé
Natsu persze megint nem tudta miről van szó és hozta a szokásos kabarét Nevet Amikor egymásra pakolta a golyókat és felvette a baseball beállást az ütővel, ott nevettem egy jót ikszdé Na meg Charle megjegyzésén is "Nem csak ez az egy probléma van a képpel."   Pojén
Aztán jöttek a változtatások a mangához képest. Erza nem a közeli jelenben, hanem pár évvel ezelőtt találkozott ezzel a nőnemű Rouge-al és csak visszaemlékezett a történetre. Ez a változtatás tetszett, mivel egyedül volt a mangában és mióta úgy összejött Natsuékkal és Lucy-val, azóta inkább együtt vannak mindig Nevet Ez meg még a legelső FT epizód előtt játszódott, amikor Erza még inkább egyedül volt a Gerardos múltja miatt.
Az biztos, hogy még mindig jól áll a Bunny-chan jelmez Scarletnek  kacsint Aztán az Édességboltos jelentek.
A mangában csak levette a kiszolgálónő ruháját és csak az alsóneműket hagyta rajta Erza, itt pedig adott neki egy libás tütüt ikszdé Meg ugye Moulin Rouge sem a bugyiját vette le róla, hanem a felsőbb ruháit. Tényleg úgy látszik, hogy a japánoknak a bikini NAGYON =/= alsónemű.  De ezt már tárgyaltuk is párszor. Igazából csak ezek nem tetszettek.
A többi változtatás nagyon jó lett! Mutatták Lucy-t a menekülő tömegben, Moulin Rouge története Visca csatlakozásnak története is lett egyben Mosolyog Szép kis gondolatmenet az anime készítőktől, hisz tényleg hasonlít a két lány egymásra.
A "párbajuk" pedig nagyon hangulatos lett az animében, hisz az egyik kedvenc S2 háttérzeném (a kb 3ból) hallatszódott alatta, no meg ugye csak jól nézett ki, ahogy tök lazán hárítja Erza a pisztoly golyókat és ezzel egyúttal még a biliárd golyókat is a lyukba juttatja  Kúl
Erre az epizódra egy erős 4/5-öt adok.

És igazam lett, megkaptuk végül Erzát is a pizsamás endingben Nevet
Jövőhéten meg elkezdődik végre a filler sztori az új op/ed-vel  Hümm-hümm
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2713 Dátum: 14 okt 11, 19:29:55 »

Nagyon jó rész volt! Nevet
Az animálók nem nagyon erőltették meg magukat a grafikáért,de tetszett hogy megismertük Visca csatlakozásának a történetét. Nevet Legalábbis az animés verzióban. xd
Juvia:"Legközelebb engem böködj meg a dákóddal"-hát ezen szakadtam ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2714 Dátum: 14 okt 11, 21:05:01 »

Ez a mai mangás rész volt? Csak mert elég filler feelingje van...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!