24 máj 19, 13:13:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687302 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2640 Dátum: 14 szep 21, 00:35:26 »

BrownOsment:[/u] És tényleg!!! Virgo és Urtear hangja ugyanaz a színésznő :O A Kana & Aquariust tudtam, de ez most nagyon meglepett  Pojén

Igazából Ne mcsak Ul és Virgo hangja volt a Fairy Tail-ben hanem Urtear hangja is. Szóval eddig két karater akit vitt meghalt. Virgo, na ő tuti nem hal meg. Nevet Bár Virgonál annyira nem erotikus és erős a hangja. Nevet Hehehehe.  ikszdé

Honnan veszed, hogy a GM erősebb volt, mint a Tartaros? Nem tudunk semmi ilyen infót.
Vége a mágiajátékoknak. Jön egy sokkal jobb szál, ha ilyen marad az animáció, akkor jó lesz  Nevet
Az nekem is rémlik, hogy anno GH-t emlegették legerősebbnek, biztos elhangzott valamikor.  Mosolyog

Nekem is rémlik még ilyen a legelejéről. Linkelni most nem fogok mert álmos vagyok hozzá. Nevet
Viszont azt illik nem elfelejteni hogy az akkori erősorrend most már rég nem áll fenn, ráadásul már akkor sem tudtak semmit a Tartaros-ról ahogy most sem. Igazából egy tagjukat sem ismerték a kezdetek óta csak annyit hogy léteznek.
Animéseknek csak annyit spoiler nélkül. Nem fogtok csalódni bennük. Legalábbis én nem csalódtam. Nevet
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2641 Dátum: 14 szep 21, 00:47:27 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/210/20 alsó képkocka.
http://fairytail.wikia.com/wiki/Grimoire_Heart első bekezdés.
Meg szerintem még néhányszor hangoztatták a tenrou ívben, de most nem keresek ki több forrást, szerintem ennyi is elég. Mentem aludni... ikszdé
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2642 Dátum: 14 szep 21, 07:44:58 »

Kétségkívül a Tartaros a legerősebb,de mondták is -már nem tudom pontosan mikor- hogy ők nem nagyon mozgolódtak azokban az években.

Am meg elég sok kiegészítő mangafejezetet rajzolt Mashi,biztos lesz alapanyag a fillerekhez. Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2643 Dátum: 14 szep 21, 11:27:42 »

Pontosan erről van szó. Nem volt információjuk a másik céhekről és ezért az a legerősebb amelyről információval rendelkeznek. A másikat így lehetetlenség mérlegre tenni az erejét meghatározni. Ha figyeljük a shounen mangák felépítését akkor pedig az mindig tudható, hogy mindig a következő ellen az erősebb.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2644 Dátum: 14 szep 21, 13:21:33 »

Szerintem meg nem. 7 ÉVVEL EZELŐTT a GH volt a legerősebb céh és kész. Nem csak a sok Lost Magic használó miatt, de ha belegondoltok, hogy a céhmesterük, Purehito, milyen imba képeségekkel rendelkezett, akkor ez több, mint nyilvánvaló.
Viszont!!! MOST, azaz 7 évvel később már bőven a Tartaros lehet a legkeményebb, hisz 7 év nem kis idő, szépen feljöhettek addig.
És igen, általában mindig a következő, azaz új ellenfél erősebb az előzőtől, de kivételesen a FT-ben ez nem mindig van így. Ivan és a céhe Luxus után jött, és az utóbbi mégis kiverte a sz&rt is belőlük egymaga. Továbbá az Ikersárkányok pedig Hades után, sőőőt, Zeref és Achnologia után következtek, de sehol se voltak még Purehitohoz képest sem. Pedig ott menőztek, hogy megölték a sárkányukat...
Egy DBZ-nél vagy Bleachnél tényleg az új az erősebb mindig, de a FT azért általában nem ilyen sablonos.
Azonban semmit nem tudok még a Tartarosról, de a Balam szövetség tagja, tehát az egyértelmű, hogy nagyon kemények. Szerintem felesleges erről többet írni, hisz ez a napnál is világosabb.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2645 Dátum: 14 szep 21, 13:29:59 »

Szerintem hagyd Csabi28 mert még a végén egy mangás ir egy Spollert Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2646 Dátum: 14 szep 21, 17:22:54 »

Szinte biztos, hogy csak azért mondták a GH-ot erősebbnek, mert senki nem ismerte a Tartarost. Többet nem mondok, majd meglátjátok.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2647 Dátum: 14 szep 21, 17:53:30 »

De így annyira nem ér, hogy mangások vs animések ikszdé Jó lehet, a Tartarost nem ismerték és akkor legyen nektek igazatok, 7 évvel ezelőtt is erősebbek voltak... Csak azért mertem a Gh-t a legkeményebbnek feltételezni, mert többször hangoztatták tenroun meg wikia szerint is az volt, na mind1.
Mindenesetre egy jó mágusok közti harc kő-papír-olló elven működne elvileg.... de az utóbbi időben elég Dragon Ball-os lett a FT (az erősebb egy csapással leüti a másikat).
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2648 Dátum: 14 szep 23, 18:01:19 »

Filler évadra felkészülni srácok!!!!

Mashima a Twitterén megerősítette hogy egy új ARC jön az animében és ő lesz a fő ellenség ha jól értem. Nevét még nem tudni. Ja és a kövi rész címe Üdv itthon Frosh. Szóval tuti hogy megcisnálják a special mangákat amiket anno csinált Mashima. Ez pedig elég jó hír. Utána gondolom jön a Filler évad.

Ja hogy mindenki elhiggye hogy ez nem fanmade linkelem Mashima twitterét is. Nevet

https://twitter.com/hiro_mashima/status/514022980196638721

És ő lenne az ellenség! Szerintem elég érdekesen néz ki. És egyedinek. Szerintem nem igazán hasonlít senkire.
Maximum talán egy kis jövő Rouge/Loke utóbbi inkább a haja meg a cica fülei miatt. Nevet


« Utoljára szerkesztve: 14 szep 23, 18:04:48 írta Kuro25 » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2649 Dátum: 14 szep 23, 18:19:11 »

Filler évad!!! Én ennek nagyon örülök, mivel annó az S1-es Fairy Tail nagyon darálta a részeket (3fejezet/epizód), aminek következtében elhadart és nevetségesen gyors lett. Utána meg ugye beérte és 25-6 részes filler évad kellett meg leállás...
Okosak az animések, hogy indítanak egy ilyet. Oké, még viszonylag messze van a manga, de még nem ért véget az ív, és szerintem senki nem örülne egy Mágiajátékok féle megszakításnak megint...
Mindenesetre rengeteg bónusz fejezet van és ha azokat is megcsinálják, akkor sok + részt tudnak nyerni. Na meg inkább a filler évad legyen gyengébb és a fősztorinál kapják össze magukat.
Nem hiszem, hogy fél éves fillerre kell számítanunk, sztem a speciál manga adaptálásokon kívül max ilyen 8-10 részes lesz. De ez csak feltételezés.
Kíváncsi leszek, hogy ez a csapat milyen töltelék sztorit tud kreálni. Az S1-nek két komolyabb volt, a Robot sárkányos baromság és a Zentopiás fantasztikum. Igen, az egyik nagyon jó volt, a másik nagyon nem.
Vagány kis kép ez a főellenségről, a cica füles haja alapján, vagy Miliana felmenője vagy Loki ikertestvére lehet ikszdé De fogalmam sincs ki lesz ez, mindenesetre felesleges tippelgetni, majd úgyis kiderül. A lényeg, hogy menő  Kúl
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #2650 Dátum: 14 szep 23, 22:36:13 »

Loki eltitkolt testvére, aki ugyanúgy csillagszellem, csak gonosz:D az ereje kb megegyezik a csillagszellemek királyával. Valahogy így képzelném el. Mondjuk fogságba ejtette valahogy majdnem az összes csillagszellemet, valami világromboló okból, de egy valaki megtudott szökni, az mindegy, hogy ki. Elmegy a FT-be segítséget kérni. Na ez f*sza lenne.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 23, 22:57:23 írta sasukeuchiha17 » Naplózva

iiHALA MADRID!!
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2651 Dátum: 14 szep 26, 23:19:40 »

Na végre behoztam a lemaradást és ismét irkálgathatok.^^

Hallottam amint a GrayxJuvia fanok felsikoltanak, mikor Gray kerek perec beintett nekik. Nevet Már ideje volt, hogy nyíltan kimondja. Meglett az eredménye az Erzával való beszélgetésének, hogy legyen őszinte. Mondjuk ez Juviát nem zavarja. Így csak még édesebb lesz a siker.^^
Natsu a Király ehhez kétség sem fér.  Király

Urteart nagyon sajnálom, hogy vénasszony lett. Ezzel teljesen "megölték" ezzel a karakterét. Ő volt az egyik legjobban kidolgozott szereplő az egész FT-ben. Gyönyörű lezárást kapott az önfeláldozásával erre elronjtják, hogy egy vénasszonyt csináltak belőle. Még jó, hogy elvileg az összes idejét feláldozta... Én úgy tekintek rá mintha akkor és ott meghalt volna. Szerepének szerintem jót tett, hogy úgy "halt meg" hogy azt hitte, nem ért semmit az az 1 perc. Hogy azt hitte nem tett elégett. és értéktelen volt a cselekedete és az élete.

Jobb is, ha most fillereznek egy sort mert ha a következő sztori szál beindul, akkor megint nem lesz megállás. A következő rész után lesz lehetőség csak a fillerekre. Én elhúznám a dolgot legalább addig amíg véget nem ér a jelenleg futó Arc a mangában, hogy teljes egészében meg lehessen csinálni. Kíváncsi vagyok, hogy mennyi részből fog állni a filler Arc. Jó lenne, ha nem csak 1 nagy sztoriból állna az egész hanem lenne azért pár 1-2 részes is. Azok mindig poénosak. Nevet

A főgonosz már csak azért is tetszik mert van palástja.^^ Remélem, hogy az nem tűz akar lenni a kezében mert akkor Natsunak még csak meg se kell erőltetnie magát. Mondjuk jó ellenfél lenne Erzának a páncél miatt. Úgyis most rajzolgatott valami páncél dizájnt. Nem lennék meglepve ha pont ennek a női modelljét rajzolta volna le. Hümm-hümm

Amúgy Mashima felrakott még két Filler szereplőt. Az egyik Natsu és Virgo domina lánya: Kúl
https://pbs.twimg.com/media/Bx-Mn9jCYAA6d3N.jpg:large

A másik meg Vivi hercegnő gyerekkorában az One Piecéből: Pirul
https://pbs.twimg.com/media/ByTHIrVCIAA5RbX.jpg:large
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 27, 11:46:07 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Miiyu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #2652 Dátum: 14 szep 27, 09:47:29 »

Hmm nem tudom nekem pont, hogy jobban tetszett volna ha konkrétan megtudja Urtear, hogy mennyi életet megmentett, olyan rossz, hogy sohasem fogja megtudni. Szomorú Gondolom nem sikerült teljesen a varázslat és ezért maradt még egy kis ideje, aranyos lett néninek. A filler szereplők meg úgy néznek ki mint valami edolasi változatuk a csillagszellemeknek xd  Bár gondolom az nem lehetséges.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2653 Dátum: 14 szep 27, 10:50:47 »

Közel volt. Nem edolasi, hanem elsötétülési. Hümm-hümm

Eclipse Celestial Spirit Arc
The calamity from Eclipse has not ended yet.
One day, the twelve zodiac gates refused to respond to their summoning. In addition to their sudden appearance and personality change, they've also broken off the bonds they had with their contracted celestial spirit wizards! These rebels, who have set off the beacon of rebellion, have only one thing they seek, "total freedom"!! In front of Natsu, Lucy, and many others, who rose up to recover the bonds, are the new twelve gates, and are ready to stand in their way!

Szóval afféle Zanpakuto Lázadás filler történetszál, Csillagszellemekkel. A történettől nem várok sokat, a dizájnok ellenben érdekelnek. Leoé, Virgoé és Aquariusé már megvan. A többiekét egyelőre árny és köd fedi.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2654 Dátum: 14 szep 27, 11:14:05 »

Ez határozottan jónak tűnik. Aztán lehet, hogy nagyon erőltetett, gagyi dolog fog kisülni belőle. És nem a dizájnra gondolok, az a másodlagos nálam.
Nem tud senki semmi infót, hogy hány részesre tervezik? A manga szál azért már eléggé a végén jár, ebben az évben szerintem vége. ÁÁÁ, mondjuk simén lehet, hogy nem Nevet
De örülnék ha nem lenne 10-12 résznél hosszabb ez a filler.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 27, 11:14:47 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!