24 máj 19, 12:29:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687295 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2565 Dátum: 14 aug 03, 16:20:18 »

193.

Csak azt tudom írni, mint a hírkommenteknél is.
Meg merem kockáztatni, hogy a 176. rész óta (amikor újraindult) ez volt az egyik legjobb rész. A rajzolás  tűrhető volt, a kitöltő részek is viszonylag okék lettek. Legalábbis égbekiáltó idiótaságok nem voltak. Szal majdnem "tökéletes". Nevet Csak a régi zenék hiányoznak. Szomorú
Zirconis meg még mindig egy troll-sárkány. Nevet Azon sem lepődnék meg, ha majd valamikor kiderülne, hogy ő is emberpárti sárkány volt, sőt még sárkányölőt is tanított. Csak azt itt nem akarta hangoztatni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 03, 16:21:40 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2566 Dátum: 14 aug 03, 20:54:58 »

Egyetértek, ez egy nagyon jó kis rész volt. Fel sem tűnt, hogy csak egy fejezetet dolgozott fel. Pedig tudtam, mi nem volt benne a mangában, mégse tűnt kevésnek a többi. Juvia és Gray nagyon szuper volt, jó kis kiegészítés és ötlet, hogy a jég és víz jó lenne a tűz sárkány ellen. Meg is merem kockáztatni, hogy szebben megcsinálták most a technikát, meg Sherriáék ellen. Natsu kiáltása nagyon epic volt és végre itt van Cobra is. Happy és Natsu párbeszédei pedig tényleg jó extrák minden rész végén. : D
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 03, 20:55:35 írta BrownOsment » Naplózva

Justin[HUN]
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111



« Válasz #2567 Dátum: 14 aug 04, 09:40:13 »

Nekem a végén Natsu beszéde tetszett a legjobban akárhányszor végignézem mindig kiráz tőle a hideg nagyon bejött  Nevet Nevet
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2568 Dátum: 14 aug 04, 21:26:29 »

Na végre,ide is elértem,de úgy tűnik amit akartam azt már elmondták helyettem. ikszdé
Mindegy,had töltődjön a fórum. Nyelvesít
Ez a rész tényleg az eddigi legjobb volt,a fejekkel teljesen meg voltam elégedve,és mint az előttem szólók,én is hiányolom kicsit a régi zenéket,viszont ezek is egész jók. Mosolyog
Már nagyon várom a következő részeket!Főleg,hogy érzem a régi hangulatot. Hehe
Most teleárasztanám a fórumot a FT szeretetemmel,de inkább nem mert tudom,hogy csak fáradt vagyok,és "minden olyan csodálatos" a hangulatom.  ikszdé
Azért valljuk be annyi sokat nem írtam,hogy egy picit töltöttem volna az oldalt. Gondolkozik (Legközelebb minden percet elemzek :3 )

Szerk.:
Nekem a végén Natsu beszéde tetszett a legjobban akárhányszor végignézem mindig kiráz tőle a hideg nagyon bejött  Nevet Nevet
Téged is rázott a hideg? xd
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 04, 21:28:13 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2569 Dátum: 14 aug 09, 07:26:15 »

19. rész!
4/5  Ez kérem szépen egy király rész lett !! Minden passzolt, vicces volt, új zenék, szép grafika, igazi Fairy tail rész ! Grat a kiegészítésekért mert azok is jók lettek. Azon besírtam, mikor Hisui betakarta Arcadios szemét Nevet  ikszdé Ami nem tetszett az Laxus becsapódása Atlas Flame-be, az nagyon gagyin lett megcsinálva. Gerard belépője se nagyon tetszett, mangába királyabb volt,ahogy úgy besuhant itt meg csak egy nagy gömb megjelenik oszt csá  >.<#  Plusz persze, hogy cenzúrázták a Natsu x Lucy jelenetet. A harangos jelenet még nem is lett olyan vészes, de azt sajnálom, hogy azt nem mutatták ahogy Natsu megtaperolja Lucy lökhárítóit,amikor eltakarta  ikszdé. Ez a duda szó és hogy nem mutatták közbe elég furán mutatott. De ettől a 3 negatívumtól eltekintve ez egy nagyon király kis rész lett ! Cobra belépőjét is kiegészítették, ahogy elküdte a francba a Blue pegasust az is menő volt Nevet Viszont Ichiya fejével nagyon nem vagyok kibékülve  >.<# Nagyon hülyén rajzolták meg. Na de ennyi elég is, végre méltó részeket kapunk mostanában  apróbb hibákkal ugyan, de az összképen ezek nem rontanak. Úgyhogy csak így tovább a következő részekhez.  Mosolyog  Remélem már csak "annnak" a valakinek "azt" a bizonyos jelenetét nem rontják el majd.  Ördögi  kacsint
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2570 Dátum: 14 aug 09, 12:20:47 »

19. rész!
4/5  Ez kérem szépen egy király rész lett !! Minden passzolt, vicces volt, új zenék, szép grafika, igazi Fairy tail rész ! Grat a kiegészítésekért mert azok is jók lettek. Azon besírtam, mikor Hisui betakarta Arcadios szemét Nevet  ikszdé Ami nem tetszett az Laxus becsapódása Atlas Flame-be, az nagyon gagyin lett megcsinálva. Gerard belépője se nagyon tetszett, mangába királyabb volt,ahogy úgy besuhant itt meg csak egy nagy gömb megjelenik oszt csá  >.<#  Plusz persze, hogy cenzúrázták a Natsu x Lucy jelenetet. A harangos jelenet még nem is lett olyan vészes, de azt sajnálom, hogy azt nem mutatták ahogy Natsu megtaperolja Lucy lökhárítóit,amikor eltakarta  ikszdé. Ez a duda szó és hogy nem mutatták közbe elég furán mutatott. De ettől a 3 negatívumtól eltekintve ez egy nagyon király kis rész lett ! Cobra belépőjét is kiegészítették, ahogy elküdte a francba a Blue pegasust az is menő volt Nevet Viszont Ichiya fejével nagyon nem vagyok kibékülve  >.<# Nagyon hülyén rajzolták meg. Na de ennyi elég is, végre méltó részeket kapunk mostanában  apróbb hibákkal ugyan, de az összképen ezek nem rontanak. Úgyhogy csak így tovább a következő részekhez.  Mosolyog  Remélem már csak "annnak" a valakinek "azt" a bizonyos jelenetét nem rontják el majd.  Ördögi  kacsint

Detto. Pont ezt akartam én is írni. Nekem is az egyetlen szívfájdalmam hogy Lucy x Natsu jelenetet kihagyták, gondoltam hogy cenzúra lesz de arra nem számítottam hogy képi anyag sem lesz belőle. Így nem igazán jön át a CSAK animéseknek hogy milyen kis perverz Natsu. Nevet

Új zene nekem talán csak egy tűnt fel de az faja volt az tuti. Tyber "Szürke" és J. jelenetére gondolsz? Nevet Arra én is kíváncsi leszek főleg azt figyelembe véve hogy bántak eddig a cenzúrával.

Szóval most így én is meg vagyok elégedve már az animével így is kellett volna kezdeni. Remélem marad ez a tendencia.

ami hibákat írtál azokkal én sem voltam annyira kibékülve mondjuk de nem voltak vészesek. Van még hova fejlődni de ha nem megy eme szint alá a csapat akkor korrekt.

Egyébként most nézem Wendy mágiáját is megvariálták mert kivették belőle a mágia köröket. Nem mondom hogy rossz megoldás mert jobban tetszett az animés verzió de hát na. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/4

Lucy jelenetei pucéran egyébként mindenhol elég brutális cenzúrát kapott. De egy ilyen kép alapján nem is csodálom. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/6
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 09, 12:24:55 írta Kuro25 » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2571 Dátum: 14 aug 09, 17:55:54 »

Egyetértek az előttem szólóakkal, nagyon jó kis FT rész lett ez is Nevet
Az epizód 2 mangafejezetet dolgozott fel, de ahogy látom még így is bőven volt hely töltelék jeleneteknek, amik fantasztikusra sikeredtek Nevet De majd erről még írok, először is:

Luxus hirtelen támadása nem lett sajnos túl jó az animében, főleg azért, mert a mangában jobban fájt Atlas Flame-nek az ütés. Az viszont kegyetlen jó lett, amikor a Raijinshou ott maradt Luxus mellett segíteni és az Elfman-Ever beszélgetés is nagyon adta Nevet (1. fasza töltelékjelenet)

A Sabertooth jelenete újfent fantasztikusra sikeredett, egyre jobban kedvelem őket így, hogy már nem olyan beképzelt tökfejek xD

A Blue Pegazus screen elsőnek azt hittem filler, de miután megérkezett Cobra egyből tudtam, hogy mégsem az Nevet Nagyon badass módon jelent meg és küldte el a haszontalan mágusokat a fenébe ikszdé
Utána pedig nem felejtkeztek el Kinana-ról sem!!! Lenyűgöző jelenetet kapott! Nem volt túl hosszú, de túl rövid se, épp tökéletes és hangulatos! (2. fasza tj.)

Ezután jött az epizód fénypontja, Zirconis és a mágiája! Komolyan mondom egyre jobban kedvelem ezt a sárkányt ikszdé Nagyon érdekes és hasznos kis varázslata van meg kell hagyni ikszdé Szépen levetkőztette a királyi hadsereg, megfosztva ezáltal a méltóságuktól, beteg ez a Mashima ikszdé Amikor Hisui eltakarta Arcadios szemét, mert az a meztelen Lucy-t nézte (3. fasza tj.) és amikor Arcadios védte a hercegNŐt, hogy az igazából férfi és ne vegye le róla a ruháit (4. fasza tj.) hát én besírtam a röhögéstől ikszdé Eddig is egyértelmű volt ez a páros, de az animések szépen kiegészítették ezt is Nevet

Wendy és Mira újfent badass volt, szépen rámentek Zirconisra. Nem is tudtam, hogy a Take Over lány ebben az alakban is tud repülni, elég kemény volt Mosolyog

Végül pedig elérkeztünk a fanservice jelenethez, ahol Lucy meztelenül körbeutazta a fél várost és hempergett egyet Natsuval ikszdé Először is nem kicsit nevettem J. Rouge fején, amikor a pucér csillagmágus magával sodorja Natsut XDD Nagyon-nagyon jól átjött az a , WTF?! arca ikszdé
Maga a meztelen Lucy pedig MAJDNEM tökéletesre sikeredett szerintem, hisz azért bőven láttunk belőle sok mindent, de persze 1-2 jelenet cenzúrázva is volt, oké, de... EZT IGZÁN NEM KELLETT VOLNA ELTAKARNI! Max félig cenzúrázni, mert így nekem se esett volna le miről van szó, ha nem nézem meg utána mangában...
Mindenesetre az előbbi dolgon kívül kevesebb volt a cenzúra, mint vártam, tehát ez is egy jó jelentre sikeredett. Mashima adott egy enyhe jelzést, hogy Natsu kivel fog összejönni, bár ez eddig is nyilvánvaló volt ikszdé

Erza jelenete is jó lett, ahogy beismerte magának, hogy nem kéne mindig az erős oldalát mutatnia Mosolyog Gerard megérkezése is hangulatos lett, de én azért vártam volna egy kicsit több "végem van" érzést Erzától, nem nagyon jött át, hogy ő most lehet meg fog halni. Mindenesetre Miliana feje nagyon jó lett Nevet

Tényleg végül pedig Lucy új ruhája (bár nem feltétlen kellett volna ikszdé) nagyon-nagyon jó lett megint Nevet Egyszerűen az összes csillagszellem viselet nagyon tetszik nekem, de talán ez az eddigi legjobb Nevet
Virgo megjegyzései is jók voltak, de volt egy érdekes jelenet a számomra. Animében elég furán jött ki az, hogy Lucy rámondja egy jegyzetfüzetre, hogy az a naplója, miközben nincs rajta semmi egyértelmű utalás rá, csak egy sima barna borítója van. A mangában legalább volt rajta név és írások, nem értem ezt miért kellett megváltoztatni...

Összegezve egy tartalmas és szépen kiegészített részt láttunk. Javítsatok ki ha tévedek, de szerintem most volt az eddigi LEGJOBB rajzolása az S2-nek, egyszerűen nem találtam béna fejet, bár ti igen Ichiya-nal. Erza, Mira, Wendy és Jeny nagyon-nagyon szépre sikeredett, le a kalappal! Egyedül az új zenéket hiányolom már én is, elég kevés van most és szinte mindegyik megszólal minden részben, de még így is egy 5/5 a részemről az epizód.

A jövőheti részben jól látom, hogy Natsu rendesen vérzik a mellkasán? Lehet nem lesz nagy cenzúra, bár fekete a vér, de legalább van.

Naplózva

rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #2572 Dátum: 14 aug 10, 09:27:30 »

elégé rendbe volt ez a rész bár laxus belépője tényleg szánalmas volt  smirksweat
Naplózva
Miiyu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #2573 Dátum: 14 aug 10, 11:21:51 »

 Nagyon tetszett ez a rész, bele nézem a mangába is utána, és engem nem zavart a cenzúra a Lucy-s résznél, számomra pont jó volt így. Zirconis mágiája tényleg vicces, de többet vártam tőle, nem tudom miért, de azt hittem, hogy ő a legerősebb sárkány aki átjött a kapun, erre helyette inkább a legperverzebb? Hát öhm oké…. Sok résznél meglepődtem, amikor írtátok, hogy töltelék jelenet volt, mert például én a parfümös részt gondoltam annak, meg egy ideig a harangosat is, bár a zene jó volt alatta, és értettem, hogy aztán Natsu mit és hogyan akart eltakarni xd, és Lucy új ruhája kifejezetten jól néz ki. Laxus és Gerard belépőjét talán jobban is megcsinálhatták volna, de nekem először fel sem tűnt Laxusnál, hogy milyen „gyengén” ütött bele a sárkányba, annyira elvonta a figyelmem a Raijinshou(nem biztos hogy jól írtam) belépője. Erza a kedvenc karakterem, már nagyon vártam egy olyan részt, amikor Gerard megmenti, és a rész után azt hittem egy kicsit megnyugodtak az Erzát utáló nézők, végül is vesztett, tessék. Nem vártam volna, hogy lesz aki majd még látványosabb haldoklást vár helyette. Az a Cobrás rész amikor elküldi a Blue pegasus-t tényleg csak töltelék volt? Többször is átnéztem a mangát hátha megtalálom, sokkal jobb lett mint a „pafüm”-ös xd Az nekem valahogy nem hiányzott xd. A Kinanás-Cobrás résznél nekem az tetszett jobban, amikor közben  mutatták, ahogy Levy tényleg tereli az embereket és segít, nem csak úgy megbeszélték Gajeelal, hogy aztán többet ne lehessen látni a lányt az egész részben xd.
Tehát összességében tényleg nagyon tetszett, de valószínűleg ez a plusz jeleneteknek is köszönhető. Am kezdem úgy érezni, hogy én vagyok az egyetlen aki (még mindig) nem bírja Sting-et, és valahogy még mindig Rogue az egyik kedvencem a Sabertooth-ból :S
(Remélem senki nevét nem írtam el xd és mást sem, éljen a hajlítható billentyűzet xd)
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2574 Dátum: 14 aug 10, 11:40:34 »

Igen, Erza kikapott, de ez tipikusan egy alibi vereség volt, aminek nem volt tétje, nem valaki ellen veszített, úgy hogy mindketten 100%-os állapotban vannak. Tipikusan azért veszített most, hogy egy kicsit elhallgattassa a zúgolódókat. Szerintem nem sikerült.
Erzával már kezdhetne valamit Mashima, mert szerintem egy helyben toporog már jó ideje, nem fejlődik a karaktere, csak mindenkit lever, és prédikál. Pedig régen nagyon szerettem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #2575 Dátum: 14 aug 16, 00:32:45 »

Nah rászántam magam és el kezdtem nézni ezt az animét is még pedig egy kép miatt aki ha jól tudom Gajjel (remélem jól írtam le) szerepel ahogy Natsuval küzd ha vki megmondaná ő az animébe melyik résztől szerepel majd ? 10 részt már megnéztem és azt kell mondanom nagyon tetszik először azt hittem gagyi lesz,  de nem a animációk jók zenék nagyon bejönnek és a karakterek is elvannak találva úgyhogy szerencsére most van és lesz mit néznem  Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2576 Dátum: 14 aug 16, 01:40:36 »

Ha jól emlékszem, akkor már a 20-as részektől ő jön. Max 22-23, nem emlékszem pontosan.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #2577 Dátum: 14 aug 16, 10:53:52 »

20. rész (195): Na, ez a rész szerintem király volt Nevet Még megvárom a magyar változatot, hogy jobban értsem, de ami egyből feltűnt:
Fairy Tail main theme!    bow   Isten áldja őket, amiért beletették a Rogue vs Natsu harcnál!

Volt benne egy két hirtelen helyzet, ami nem nagyon jött be. Túl hamar váltottak ,,kamerát".

Az előzetes meg... Hát én egészen április 11. óta arra a részre várok, ami jövőhéten jön. Ha azt elcseszik, én megölök valakit...  >.<#

Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2578 Dátum: 14 aug 16, 15:36:19 »

Az előzetes meg... Hát én egészen április 11. óta arra a részre várok, ami jövőhéten jön. Ha azt elcseszik, én megölök valakit...  >.<#

Dettó. Attól függ hogy oldják meg a részt de a következő 2 rész eléggé meghatározó lesz.

Viszont a mai elég lagymatag lett sárkányok még mindig inkább úsznak a levegőben mintsem repülnek. Nevet
Ez Atlas Flame-nél látszódott nagyon. Ezek a filler pótlások nem mondom hogy bejönnek de jót tesz az animének hogy nem zavarják le egyből a dolgokat. Így legalább nem lesz még vége az ARC-nak olyan hamar. Mert hát eléggé a vége felé járunk már.

Plusz pont hogy volt 2-3 új zene azt hiszem. Bár egyik sem volt pár másodpercnél hosszabb ideig nem is értem minek teszik be őket pár másodpercre. Nevet Szóval ez mehet a negatív részbe is.

Mai részben elég sok volt az állókép de megbocsájtom mert a rajzolás még mindig jó és az animáció is pöpec. De azért volt egy két badass pillanat a mangából amit itt nem oldottak meg valami jól. Pl Natsu berepülése Luxusékhoz vagy Natsu berepülése Rouge-hoz, vagy épp Rouge és Ultear jelenet, vagy Natsu és Ultearék jelenete jövő Lucy-val.

Összességében erős közepes rész volt. Jövőheti résztől megint csak sokat várok. Gruvia fanok készítsék a zsepit. Bár én inkább Ulteart könnyezem. Egyébként ha benne lesz a jövőheti részben a jelenete remélem nem lesz cenzúrás nagyon mert akkor eret vágok. És nem az enyémet.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 16, 15:37:54 írta Kuro25 » Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2579 Dátum: 14 aug 16, 18:49:01 »

Igen, én is nagyon várom a következő részt. Új széria elindulása én is erre vagyok a legkíváncsibb.

Amúgy nem is volt a részben Fairy Tail Theme... Még a rész megnézése előtt láttam, hogy írtad, Aurelsia. De nagyon csalódott voltam, hogy nem volt benne. Úgy elhitetted velem. xD Csalódottságom miatt annyira nem is jött be a rész. Kivéve a végén Urtear. Sawashiro Miyukit imádom, az az utolsó mondat nagyon ott volt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!