24 máj 19, 12:31:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687296 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2520 Dátum: 14 júl 12, 17:46:45 »

18.40nél látszódik 1 másodpercig a jobb keze, erre gondoltam. Mangában nem volt ilyen itt.... Nem úgy volt, hogy neki nincs meg a jobb keze ? Erre rengeteg utalás volt, hisz;
1: sose láttuk
2: "macskakaparás" a járőr szerint, mivel J. Lucy bal kézzel írt és a szájával vette le a kupakot
3: "anime only" Natsu megjegyzése: "mintha könnyebb lenne ez a Lucy"
4:  mai részben jelen Lucy szavai: "a jobb kezed..."- ergó történt vele valami és ha ilyen sokkolva mondta, akkor nem hiszem, hogy csak lekopott a jel.

Nekem ezekből totál az esett le, hogy elvesztette a jobb kezét, ahol ugye a Fairy Tail jele volt. De most akkor mindvégig meg volt neki ? Valaki világosítson fel!  Technikai KO

Továbbá ahogy olvasom mangában Wendy meg se próbált segíteni, de itt Charle felvilágosított minket, hogy egy ilyen halálos csapást még ő se tudna meggyógyítani (+ elég kimerült lehet).
Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2521 Dátum: 14 júl 12, 18:16:20 »

Csabi28- jövő Lucy keze mindig is megvolt, csak ez egy sima nagyon rövid kar. A kezét még valamikor a jövőben elvesztette, helyette kapta ezt a kart,ami sokkal kissebb,olyannyira, hogy írni se tud vele. Az eredeti kezét még a jövőben vesztette el ahonnan visszajött. Ez így nincs megmagyarázva, de valószínű, hogy ez lehet az igazság. Na igen a mangában Wendy nem tudott segíteni,mert legyen akármilyen jó gyógyító, ő csak egy kislány akit sokkolt hogy egy ilyen dolog történt hirtelen a szeme láttára. Biztos azért kellett így megmagyaráztatni, mert lehet néhányan azt feltételeznék, hogy wendy simán megmenthette volna,és adtak rá egy magyarázatot gyorsan. Vagy csak mert nem veszik észre azt amit leírtam, hogy ő mégis csak egy kislány,akit egy ilyen halál eset sokkolhat annyira, hogy moccani se bírjon.
Naplózva
Lindako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #2522 Dátum: 14 júl 12, 23:32:43 »

OMÁJGÁDÓMÁJGÁDÓMÁJGÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁD
Ez a rész az új széria leeeeegjobb része! Én azt mondom hatalmas kedvenc lett, és amanga olvaása után szerintem a régi grafikával nem is lett volna olyan nagy élmény.
És, akkor most jól hallottam? Régi OSTok? Ekkora feels régen volt már, gyerekek!
És sikerült elérnie,hogy sírjak Lucy halálán, még a lassítás ellenére is, ami engem is idegesített. Happy olyan drága volt :3
Natsu rage fantasztikusra sikerült, bár a csapás béna volt D:
Az időhúzások, minden klappolt. Egyszerűen felsikoltottam, mikor az FT győzelme után beindult az OST, anyu kicsit sem nézett hülyének Nevet
Szóval így tovább, gyönyörű volt, és ha Ez a szint maradna végig (bár nem fog) akkor az animében is ez lenne a legjobb arc, a gyenge indulás ellenére is számomra.

Bastian úgy érted hogy abbahagyod? Szomorú Amúgy a régebbi Lectoros dologra, hogy visszakapja-e, én mindig úgy tartottam h lehet, hogy visszakapná, de Lector erre a fajta győzelemre nem lenne büszke.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2523 Dátum: 14 júl 13, 11:58:45 »

Bastian úgy érted hogy abbahagyod? Szomorú

Amit ilyen régóta követ az ember, azt nehéz véglegesen abbahagyni, valamint nem is lenne értelme mivel tudom, hogy mennyi időt és energiát öltem bele. Azt a megfogalmazást szeretem használni, hogy kötelességből elolvasom/megnézem az aktuális fejezetet/részt, de azonkívül nem fogok vele foglalkozni. Feldolgozom, hogy mi történt, de nem veszem a fáradságot arra, hogy bármit is írjak róla, elméleteket gyártsak, mert elég csalódás ért már a szériával kapcsolatban. Mashima magyarázatán fog múlni a dolog, szóval az eddig leírtakat egyelőre feltételes módban kezeljétek. :/
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 13, 11:59:46 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2524 Dátum: 14 júl 13, 13:15:46 »

Mashima magyarázatán fog múlni a dolog, szóval az eddig leírtakat egyelőre feltételes módban kezeljétek. :/

Nem értelek. Mashima tök logikusan gondolkodik szerintem. Nem akarok mangáról anime topicban spoilerezni de ha amradt volna a kijelentés pont akkor nem lett volna értelme a dolgoknak. Viszont ahogy most állunk van értelme hisz így még keményebbnek tűnik az ellenfél. Hisz előre gondolkodtak. Maga az indok is egyértelmű Silver részéről. Legalábbis számomra. Na de mindegy ez már túl spoileres lenne. Nevet
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2525 Dátum: 14 júl 14, 09:30:17 »

Még csak most volt időm megnézni a részt. Nem is tudom, mit mondjak. Nem gondoltam volna, hogy ennyire jól megcsinálják. Csak ámultam. Happy milyen aranyos volt. Istenem, tényleg ügyesek voltak ezúttal a készítők. Talán pont ezekre a részekre tartogatták az energiájukat? xD Előzetesben nem láttam semmi furcsát, szóval egyelőre a következő részben is bízok.  Mosolyog
Naplózva

Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2526 Dátum: 14 júl 16, 15:36:00 »

191   Natsu vs. Rogue
ナツvs.ローグ (Natsu vs. Rōgu)   July 19

192   Live on For Her
あたしの分まで (Atashi no Bun made)   July 26

193   Seven Dragons
SEVEN DRAGON (Sebun Doragon)   Aug 2

194   The Magic of Zirconis
ジルコニスの魔法 (Jirukonisu no Mahō)   Aug 9
Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #2527 Dátum: 14 júl 19, 11:41:38 »

jó volt a mai rész  Nevet
szerintem nem volt benne semmi baki a harcok szépek voltak a kidolgozás jó volt a hangok is rendbe voltak de tán mintha Juvia hangja kicsit másabb lett volna Nevet
mondjuk azon nevetem mikor fogták és Lucyék mentek elfele és jövő Lucy testét otthagyták mint egy darab xart csak úgy hogy lesz ami lesz vele valaki majd csinál vele valamit  ikszdé
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2528 Dátum: 14 júl 19, 15:04:05 »

jó volt a mai rész  Nevet
szerintem nem volt benne semmi baki a harcok szépek voltak a kidolgozás jó volt a hangok is rendbe voltak de tán mintha Juvia hangja kicsit másabb lett volna Nevet
mondjuk azon nevetem mikor fogták és Lucyék mentek elfele és jövő Lucy testét otthagyták mint egy darab xart csak úgy hogy lesz ami lesz vele valaki majd csinál vele valamit  ikszdé

Te mi az Istent néztél de komolyan? Ez egy OKÁDÉK rész volt. Konkrétan egyetlen egy jó momentuma nem volt a résznek. És itt nem a story-ra értem hanem a kivitelezésre természetesen.

Csak hogy értse mindenki aki azon a véleményen van mint te esetleg.

EZEK ITT KIK??? DE MOST KOMOLYAN!!!!!!

www.kepfeltoltes.hu/140719/137807314601_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kanát lecserélték egy random szereplőre vagy mi? Ever még csak csak de még ő is a többieket nem is mondom.

És akkor ez csak egyetlen egy kép a több millió közül amit csinálhattam volna részből. Maga az adaptálás is borzalom volt. Natsuék harca konkrétan meg volt vágva ahogy az illik ahelyett hogy egybe adták volna.

Az animálás és a rajzolás kb egy 5 éves színező kisgyerek szintjén volt.

Amikor a céheket mutatták körbe mikor a Király kéri őket fel harcra egyetlen egy arcot sem rajzoltak meg nem hogy szépen de még normálisan sem. Az a hullámzás vagy mi a franc amit a Vad Kutyák csináltak mi az Isten volt????
Ez a lassítjuk a dolgokat mert úgy hatásosabb a cucc már nagyon idegesítő és ocsmányul is csinálják meg. Még a hangok is borzalmasak voltak nem kevés helyen. A zenék totál nem illettek oda ahol voltak. Ahova meg kellett volna ott nem volt.

Urtear-éket nem mondom hogy megint rózsaszín a szemük már fáj leírni is minden héten. DE konkrétan őket is alig lehetett felismerni ahogy legalább a fél bandát az animében mert annyira pocsékul rajzolták meg őket. Bár rajznak az ilyet nem nevezném.

Egyszerűen fogták a mangát kidobták a gyönyörű karakter dizájnját és érzelmek kiemelését, majd szépen a kukába dobták, painttel rajzoltak valami gagyi utánzatot, kiszínezték a képeket majd elkezdték őket mozgatni ahogy esik úgy puffan alapon.

Több szót nem is fecsérlek rá mert arra sem érdemes hogy ezzel töröljem ki. Ocsmány hányingerkeltő szar volt.

Egyedül az ajánló amit ki lehet emelni hisz végre úgy láttam normálisan voltak megrajzolva a sárkányok. Atlas Flame is jól nézett ki. Ahogy a többiek is.

Én nem tudom kik csinálták a heti részt de tőbe levágnám mindkét kezüket hogy soha többé ne érhessenek olyan műszerhez amivel ezt létrehozták.

-2000/10-es a rész számomra. Értékelhetetlen moslék semmi több.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 19, 15:09:47 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2529 Dátum: 14 júl 19, 15:41:53 »

 Nevet
Kösz Kuro, felkeltetted az érdeklődésem, komolyan Nevet
Kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán lehetséges-e olyan rossz részt csinálni, mint ahogy leírtad. Az a baj, hogy sajnos hiszek neked.
De akkor is, nyugi, ember Vígasztal
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2530 Dátum: 14 júl 19, 15:44:03 »

Én nem értem, szerintem jó volt , volt hangulat Mosolyog  Ja ott volt Kakasi is xd  Ördögi
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2531 Dátum: 14 júl 19, 15:48:19 »

Nevet
Kösz Kuro, felkeltetted az érdeklődésem, komolyan Nevet
Kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán lehetséges-e olyan rossz részt csinálni, mint ahogy leírtad. Az a baj, hogy sajnos hiszek neked.
De akkor is, nyugi, ember Vígasztal

Nyugodt vagyok én csak felháborít hogy egy olyan jó rész után mint az előző hogy az Istenbe tudták összehozni az anime világ talán legocsmányabb részét. Minden animét latba vetve amit eddig láttam, ami több 100 egynél sem láttam ennyire szar részt.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2532 Dátum: 14 júl 19, 16:55:14 »

Hmm, nem tudom Kuro, szerintem közel se volt ez rossz rész (pláne nem annyira, mint írtad), láttunk már több gyengébbet is. Volt pár kisebb negatívum, de majd azt leírom a végén.

Először is a Mira x Yukino jelenet tetszett, szerintem nagyon hangulatosra sikeredett Nevet Bár kezd kicsit fárasztó lenni, hogy a Fairy Tail-esek mindig bölcsességet reggeliznek...

A Király lelkesítő beszéde lehetett volna jobb is, de öröm volt nézni az "összes" céhet és tagjaikat látni csatára "készen" Nevet Meg fogják nehezíteni 1-2 sárkány dolgát az biztos, de 10 000-rét.. ikszdé Meg ugye némelyik karakter még aludhatna pár óráig, de felhealelték őket, kész vége, meg van magyarázva... ikszdé

A Natsu vs J. Rouge harc elég hangulatosra sikeredett, azonban lehetett volna ez is dinamikusabb meg a vér is kimaradt belőle... Viszont még így is inkább jó volt, mintsem rossz. A Villámtűz mód nagyon ütött és annak kontrája is ikszdé Valahogy nem lepett meg ez a fehérárnyék dolog, elég volt csak Rouge-ra nézni. Szépen ellátta a baját, de mondta is annó Gazille-nál, hogy nem lenne Natsu se ellenfele most, és ez tényleg bebizonyosodott.

J. Rouge fehérárnyék technikája a 175. részben látott Seieiryuu senga (Szent Árnyéksárkány Kivillanó Agyara) Unison Raid-re emlékeztetett, biztos hasonlít a kettő egymáshoz, hisz elemek egyesítéséről van szó.
Mindenesetre már-már tényleg izgultam, hogy jöjjön valaki és mentse meg Natsut, bár nem Urtearrékre számítottam (hiba ők jöttek a palota felé).
Az opening alapján pedig sejtem, hogy mit kérhet Gerard a Laharl-éktól... És a mai résszel "az az" egyértelmű dolog is leesett, hogy honnan jönnek a sárkányok.... ikszdé Pedig már az opening is beletolta a pofámba, de mégis csak ma jöttem rá... Valahogy a sárkányokra koncentráltam és furcsa mód olyan nevetségesen nem vettem észre a csattanót... szánalmas vagyok ikszdé De majd jövőhéten erről is írok, mert szerintem nagyon jó fordulat lett Nevet

Végül pár negatívum:
-A Kuro25 által belinkelt kép és a Wild Four hullámzása no comment... Szerencsére a főszereplők (Natsu, Lucy, J. Rouge, Mira ) arcai nagyon szépek voltak, így nem ütött ez annyira szíven (de tényleg nevetséges kivitelezés)
-A rózsaszín szem betegség még mindig nem hagyta el Urtear-ék testét (szemét)
-17:35nél nevetséges módon nem esett le, hogy az a fehér izé vér akart lenni ikszdé Nagyon bamba vagyok mostanság... Manga után viszont már egyértelmű a dolog
-19.57nél most komolyan onnan akarta előhúzni az elsősegély csomagot Meldy ? ikszdé Oké láttuk már a 2. ovában Erzánál, hogy elég praktikus hely az sok dolog tárolására, de... mangában volt a vállán egy táska...

Még ezek beleszámolásával is bőven egy 4/5 a rész. Nem tudom Kuro, szerintem te túl magasra teszed a mércét. Ez nem "szízonos" vagy Madhouse anime, jó hogy nem lesz olyan szinten... Meg lehet nézni az összes hosszú animét (kivéve Bleach, ott is le a kalappal!), folyamatosan változik a minőség. Egyik nagyon gyönyörű, másik ennek teljes ellentéte... Ezt kell szeretni vagy utálni.
Személy szerint nekem egyre jobban tetszik ez a S2 változat, mivel jobban visszaadja a mangát a rajzolásával. Itt is vannak béna képek, de általában szépek az arcok. Egyedül a zenealbumukat kéne bővíteni egy kicsit...

Az előzetes pedig.. Már-már irónikus Happy monológja alatta, mintha csak nekem szólna ikszdé
Tetszik a spoileres rajzolása!!! Nevet
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2533 Dátum: 14 júl 19, 17:59:39 »

Nem tudom Kuro, szerintem te túl magasra teszed a mércét. Ez nem "szízonos" vagy Madhouse anime, jó hogy nem lesz olyan szinten... Meg lehet nézni az összes hosszú animét (kivéve Bleach, ott is le a kalappal!), folyamatosan változik a minőség. Egyik nagyon gyönyörű, másik ennek teljes ellentéte... Ezt kell szeretni vagy utálni.
Személy szerint nekem egyre jobban tetszik ez a S2 változat, mivel jobban visszaadja a mangát a rajzolásával. Itt is vannak béna képek, de általában szépek az arcok. Egyedül a zenealbumukat kéne bővíteni egy kicsit

Szerintem tuti átsiklottatok pár dolgon mert tuti hogy nem én teszem nagyra a mércét pedig elég igényes típus vagyok dizájner lévén. De itt már rég letettem a béka segge alá a mércét.

De akkor most kikeresek pár dolgot képet nem teszek hanem időpontokat a részből úgy egyszerűbb.

3. perc környékén még mindig gyatra pocsék megoldás a karakterek futását nem tudják egyszerűen ábrázolni. Mintha kimaradnának a képkockák és ezért lenne akadozó a futás.

3:18-nál Natsu ahogy kitörli a szeméből a könnyet totál érzelem mentes és hülyén is van meganimálva. Ha nem olvasnám a mangát azt se tudnám mit csinált.

Tessék manga oldal. Profilból kellett volna csinálni és nem oldalról, máris hatásosabb lett volna. kacsint
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/5

3:51 - hol van Natsu arca???? Oké árnyékban van a keze miatt de akkor legalább legyen árnyékolva és ne olyan színe legyen mint a bőrének.

4:22-től - Maga a rajzolás jó meg szép de mi az Istenért változtattak emgint helyszínt???? Amikor palotában vannak akkor kiteszik őket az utcára amikor alagsorban kéne lenniük palotába teszik őket. Egyébként Natsuék harca is pont emiatt érződik totál semmilyennek.

Mangában Yukino és Mira - http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/7

6:20-tól a tömegek vezetése, evakuálása. A katona mutogat hogy menjenek de mindenki áll pedig sétálnak elvileg. Álló kép érted miközben sétálniuk kéne. EPIC FAIL megint.

9:18-nál - Lucy tekintete nem olyan komoly mint a mangában: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/12
Nem azt mondom hogy nagy hiba de azért érzelmeket ábrázoljunk már rendesen ha fejeket nem tudunk.... Ez egyébként kb mindenkire igaz mert szinte semmi érzelmet nem látni a szereplők arcán. Legalábbis ebben a részben.

10:07 - Szerintem nem kell részleteznem a borzalmas fejeket PLUSZ Kana hangja az első mondatnál más mint ami utána van. Ráadásul Kanának részegnek kéne legyen de totál józan. bár lehet a részegséget ileyn gyökér fejjel akarták imitálni.  smirksweat

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/13

10:55-től érdemes nézni az arcokat bár inkább ne mert mind pocsék. ^^' Egészen a 11. percig kb.

11:56-től - No comment hogy néznek már ki a többi céhből a tagok? Na meg ugye a Kutyusok hullámzása vagy mije.????? Ne meg ezek a beúszások amikkel behoznak a képbe más karaktereket pl a hullámzásnál a Sellőkből két csajszit. Mintha valami CartoonNetwork mesét néznék ott volt divat ez a stílus.


12:50 - Lahar és Doranbalt is hogy néz már ki???? Pláne Dorambalt. Röhejes feje van mint aki beszívott.


14:10-től amikor a kapu kinyílik. Borzalmas hogy ezt belassították hogy időt nyerjnek ráadásul Lucy jeleneteit is elcseszték. 12:33-nál egyáltalán nem jól rajzolták meg Lucy-t és a kaput sem.  Így kéne kinéznie hogy legyen valami térhatása is. Nem érződik a kapu akkorának mint amekkora. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/20

Natsu villámló tűzsárkány támadásán is lett volna mit finomítani de nem volt rossz. De mangához képest nagy semmi kb.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/326/10

19:38-tól szerintem nem kell részleteznem hogy miért szar Meldy és Urtear és nem csak a szemük miatt.
Szemek színe, táska hiánya, vér hiánya. Szépen megrajzolt fejek hiánya amin látszódik az érzelem mert jelenleg nincs sehol semmi. Erről beszélek ez érzelem kérlek: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/326/18

Ez nem amit az animében láttunk 20:15-nél Urteartől!!!

21. percnél Lucyék szépen meg vannak rajzolva viszont totál nincs érzelem az arcokon megint csak, talán csak Wendyén egy kicsit. Lucynak sokkal átélőbb képet kéne csinálni.

Hát kb ennyi leszámítva a több ezer állóképet mert azt már nem volt türelmem kiírogatni. De van egy raklappal.

az előzetesből legalább az jön le hogy igényesebb részt kapunk persze megint jól kibasztak azokkal akik nem olvasnak mangát hisz jól elspoilerezték nekik a kapus dolgot.  Technikai KO


Na ezek után mondja valaki hogy jó rész volt. Jó tőlem mondhatja kinek mi de nekem ez már az új FT színvonallal sem jön be.

Egyébként az is baromság hogy egy szezonos anime-vel nem lehet egy szinten. Miért ne lehetne? Jó előre meg vannak a részek ráadásul most volt jó egy évük csinálni a részeket. Ha azt mondod kb a 100. résznél hogy jó már eltelt 100 rész kifáradtak váltottak készítőket etc akkor azt mondom oké Narutonál is ott volt a Pain harc egy része ami borzadály lett. De könyörgöm itt még csak a 16. résznél járunk ráadásul egy olyan érzelem dús és szépen meganimált/megrajzolt rész után hogy csak na, csak áradozni tudtam kb róla. Erre most kidobják ezt.

Ezt nem a TV-be kellett volna kidobni hanem a kukába.


« Utoljára szerkesztve: 14 júl 19, 18:04:27 írta Kuro25 » Naplózva

Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #2534 Dátum: 14 júl 19, 20:34:52 »

Kuro25, igen, persze, az érveid jogosak, de tényleg láttunk már ettől százszor rosszabb részt is.

Nekem tulajdonképpen igen hangulatosra sikeredett, én élvezettel néztem meg, tulajdonképpen 3x. (angol, magyar, magyar)

Natsu szerintem igen érzelem dús arckifejezésekkel volt megrajzolva, nem volt vele bajom.  Lucy is szimpatikus volt ebből a szempontból. Meg tulajdonképpen majdnem mindenki.  Pontosan

De egy pár negatívum, amit eddig nem említettetek (meg amit már igen):

Mondjátok csak: 11:23-nál Rogue tényleg Sting hangján szólalt meg, vagy ennyire félrehallottam volna?  Mert nekem borzasztóan hasonlított. Ja és ha megfigyelitek, a háttérben látszanak a Sabertooth tagok, nem is ilyen sorrendben állnak, és Rogue keze a háttérben karba van téve.

A másik 12:05-nél, lehet cseng a fülem a mai nap, mivel túl sokat voltam vízbe, de én itt Kagura hangját is olyan Erzásnak érzékelem. Ennyire baj van a hallásommal?

És hogy a harmadik hiba is mindenképp a szinkronból eredjen: Valaki elmagyarázza nekem, hogy 19:56-nál mi az a kecske bégetés Meldy-nél? o.O

Amit már említettetek: Kana kinézete egy-egy képkockán tényleg fertelmes lett, ez való igaz.

Doranbalt szintén elég furcsán festett, ahogy a Blue Pegasus tagok is.

11:20-nál Kagura hirtelen nem tűnik túl leharcoltnak, de 12:07-nél ismét rátör a fájdalom. Mi ez? o.o

Natsu fájdalmát sem éreztem túl drámainak, nem úgy nézett ki, mint aki nagy sebet kapott. (pedig de)

A lassítások már tényleg idegesítőek, erről ennyit.

De összességében, én nem találtam benne túl sok hibát. Ezektől eltekintve nekem tetszett, hangulatos volt. És én egyébként is megnézem a Fairy Tailt, bármilyen legyen is.   Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 19, 20:44:36 írta Aurelsia » Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!