24 máj 19, 13:05:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687301 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2490 Dátum: 14 júl 06, 14:00:30 »

A Bleach-es dolog alatt azt értettem, hogy ott is rengeteg szereplő nem mutatja meg a bankai-át életveszélyes helyzetben, inkább kikap és reménykedik, hogy jön valaki... Most nem kezdem el sorolni neked a példákat, elég csak az Aizen ellnes harcokra gondolni.
A Fairy Tail-ben én ezt a Natsu vs Ikersárkányoknál és most Erzánál éreztem. Mindkét szituációban szépen lestrapálódtak a szereplők, bár Natsu inkább csak az elején egy kicsit, utána átment lazába és könnyedén legyőzte őket villámmód és talán 2. eredet nélkül is... Elég illúzióromboló volt. Erzánál pedig ugye, az eredeti manga változatban, épphogy nyerni tudott, pedig ezzel a nakagami páncéllal könnyebben sikerrel jár.
Vágom, hogy rejtegetni kell az aduászt a legvégső pillanatig, de egyszerűen nem bírom nyugodtan nézni azt, hogy inkább makacskodnak és nem vetnek be mindent, mert később kell hatásvadász jelenetekre. Oké, itt még csak pár ilyen volt, szóval remélem nem megy át Bleach-be.

A Yu Yu Hakusho-nál rosszul tudod Kuro25, mivel csak a döntő előtt kapta meg Genkai-tól az erejét, tehát a Toguro előtti harcoknál ő is mindent beleadott.

A mangát még mindig nem olvasom és nem is áll szándékomban Mosolyog Egyszerűen "nagyon kedves" barátaimnak és közösségi weboldalaknak hála tudok néhány spoilert... De szerencsére tényleg csak párat.

Hát nekem ez az ending annyira nem árul el semmit, hogy az már tehetség, de ha tényleg mély jelentése van, akkor nem semmi ikszdé Bár a zenéje akkor se tetszik. (Az openinget már vagy 20szor megnéztem ikszdé )

"Jövőhéten remélem odateszik magukat mert az FT történelmében talán a legdrámaibb jelenet következik. Ha ezt elcseszik úgy mint ahogy az openingben is megrajzolták pl akkor örökre elásták magukat nálam." -Kuro25

A Jövő Lucy-s képkockára gondolsz az openingből ? Mert nem tudom mi fog ott történni, viszont tényleg kicsit bénán néz ki az a kép, olyan kis duci lett Jövő-Lucy pofija. Ettől függetlenül majdnem hibátlan és szuper jó nyitányt kaptunk, ahol van sok vér is és a rajzolása is (az előzőtől példától eltekintve) nagyon szépes lett, főleg egy "bizonyos" kígyó arca Nevet Vááá nagyon várom már azokat a jeleneteket Nevet

Az anime minősége meg mintha tényleg egyre jobb lenne, bár lehet csak az volt a baj az Éhes Farkasoknál, hogy alapból egy nem túl érdekes 4 rész volt és több, mint a fele filler töltelék, amit külön kellett megrajzolni, mert mangában nem volt. Reméljük a legjobbakat!

A "reklámjelző" újítását el is felejtettem megjegyezni, tényleg aranyosra sikeredett Nevet

Ja és a sárkányokról: Elhiszem, hogy mangában mindig minden jobb, de azért azt ne mondjátok már, hogy a nyitányban szereplő hüllők rondák lennének...Oké, Grandline is elég máshogy nézett ki a mangában, de nekem az anime változata is teljesen bejött, szerintem jól tudnak ezek Sárkányokat rajzolni. Inkább az lesz az érdekes dolog, hogy mennyire tudják őket "meganimálni". Felőlem legyen CGI, csak mozogjanak azok a süsük!!!

« Utoljára szerkesztve: 14 júl 06, 14:05:10 írta Csabi28 » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2491 Dátum: 14 júl 06, 14:51:03 »

A Bleach-es dolog alatt azt értettem, hogy ott is rengeteg szereplő nem mutatja meg a bankai-át életveszélyes helyzetben, inkább kikap és reménykedik, hogy jön valaki... Most nem kezdem el sorolni neked a példákat, elég csak az Aizen ellnes harcokra gondolni.
A Fairy Tail-ben én ezt a Natsu vs Ikersárkányoknál és most Erzánál éreztem. Mindkét szituációban szépen lestrapálódtak a szereplők, bár Natsu inkább csak az elején egy kicsit, utána átment lazába és könnyedén legyőzte őket villámmód és talán 2. eredet nélkül is... Elég illúzióromboló volt. Erzánál pedig ugye, az eredeti manga változatban, épphogy nyerni tudott, pedig ezzel a nakagami páncéllal könnyebben sikerrel jár.
Vágom, hogy rejtegetni kell az aduászt a legvégső pillanatig, de egyszerűen nem bírom nyugodtan nézni azt, hogy inkább makacskodnak és nem vetnek be mindent, mert később kell hatásvadász jelenetekre. Oké, itt még csak pár ilyen volt, szóval remélem nem megy át Bleach-be.

A Yu Yu Hakusho-nál rosszul tudod Kuro25, mivel csak a döntő előtt kapta meg Genkai-tól az erejét, tehát a Toguro előtti harcoknál ő is mindent beleadott.

A mangát még mindig nem olvasom és nem is áll szándékomban Mosolyog Egyszerűen "nagyon kedves" barátaimnak és közösségi weboldalaknak hála tudok néhány spoilert... De szerencsére tényleg csak párat.

Hát nekem ez az ending annyira nem árul el semmit, hogy az már tehetség, de ha tényleg mély jelentése van, akkor nem semmi ikszdé Bár a zenéje akkor se tetszik. (Az openinget már vagy 20szor megnéztem ikszdé )

"Jövőhéten remélem odateszik magukat mert az FT történelmében talán a legdrámaibb jelenet következik. Ha ezt elcseszik úgy mint ahogy az openingben is megrajzolták pl akkor örökre elásták magukat nálam." -Kuro25

A Jövő Lucy-s képkockára gondolsz az openingből ? Mert nem tudom mi fog ott történni, viszont tényleg kicsit bénán néz ki az a kép, olyan kis duci lett Jövő-Lucy pofija. Ettől függetlenül majdnem hibátlan és szuper jó nyitányt kaptunk, ahol van sok vér is és a rajzolása is (az előzőtől példától eltekintve) nagyon szépes lett, főleg egy "bizonyos" kígyó arca Nevet Vááá nagyon várom már azokat a jeleneteket Nevet

Az anime minősége meg mintha tényleg egyre jobb lenne, bár lehet csak az volt a baj az Éhes Farkasoknál, hogy alapból egy nem túl érdekes 4 rész volt és több, mint a fele filler töltelék, amit külön kellett megrajzolni, mert mangában nem volt. Reméljük a legjobbakat!

A "reklámjelző" újítását el is felejtettem megjegyezni, tényleg aranyosra sikeredett Nevet

Ja és a sárkányokról: Elhiszem, hogy mangában mindig minden jobb, de azért azt ne mondjátok már, hogy a nyitányban szereplő hüllők rondák lennének...Oké, Grandline is elég máshogy nézett ki a mangában, de nekem az anime változata is teljesen bejött, szerintem jól tudnak ezek Sárkányokat rajzolni. Inkább az lesz az érdekes dolog, hogy mennyire tudják őket "meganimálni". Felőlem legyen CGI, csak mozogjanak azok a süsük!!!

Bleachet hagyjuk ott eleve ki sincs dolgozva rendesen a story. Nevet Egyébként jogos a bankaios téma.

Az ilyen végső ultimate fegyverek vagy támadások behozatala meg megszokott nem csak mangáknál hanem máshol is.

Ami a YYH-t illeti való igaz nem az egész viadalt harcolta leláncolva csak a felét. Nevet Ugyanis akkor kapta meg amikor átmentek a másik arénába. DE ettől függetlenül érvényes amit mondtam. ^^

Endingre csak annyit hogy mivel nem olvasod a mangát természetes hogy nem érted mi a lényege az endingnek. nem véletlen Lucy a központi szereplő hisz az egész ARC ő róla szól megint kb. De az ending az másra utal most. És igen köze van ahhoz a képkockához ami az openingben van és ja sajnos elég gyatrán van megrajzolva.

Egyébként jövőhéten jön az a rész amiről szól az ending és ami nálam a nagy vízválasztó lesz. Ha nem cseszik el akkor a következő az Urtear-es rész lesz és abból van kettő is.

Ami a sárkányokat illeti. Régen igen is tudtak rajzolni és animálni is gyönyörűen sarikat. Lásd Igneel vagy akár Acnologia. Még Grandeeney sem volt olyan rossz bár tény hogy mangában ezerszer szebb volt.

A mostaniaknál főleg az a baj hogy totál torz a fejük és nagyon kevés benne a munka. És való igaz hogy a nagy gondok majd az animálásnál kezdődnek meg amikor pusztítani kezdenek. Mostantól rengeteg nagyon durva jelenet fog jönni nem lehetnek hanyagok.


CGI-t ne csak azt ne könyörgöm. Kézzel is gyönyörűen lehet rajzolni tökéletes példa Acnologia vagy Igneel ahogy animálni is. Nem kell CGI mert úgy járnak mint az új Sailor Moon-nál ami a minap jött ki egyszerűen pocsék hogy CGI-jal oldották meg az átváltozást. Nevet
Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2492 Dátum: 14 júl 06, 17:04:38 »

Egyébként az is milyen durva már, hogy 2014-ben azért imádkozunk egy animében, hogy legalább a fejeket rendesen animálják meg  ikszdé Nem semmi, hogy 1999-2000-es animék jobban vannak megcsinálva mint a 2014-es fairy tail. Kicsit off a téma, de nézegettem régebbi animéket, és feltűnt.  Én már egyébként a következő ARC-ot várom a Fairy tail-ből, hogy elénk tárják. Most nem írom le, hogy miért,mert spoileres lenne,és nem akarok poénokat lelőni, úgyhogy ha ennek az ARC-nak a végére érünk bepótolom.
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2493 Dátum: 14 júl 06, 17:51:32 »

Egyébként jövőhéten jön az a rész amiről szól az ending és ami nálam a nagy vízválasztó lesz.
Te szerintem keversz valamit. Ami az endingben van, az biztos, hogy nem lesz a következő részben. Az majd máshol lesz, de nem írom le, mikor, mert nem szeretnék még kicsit sem spoilerezni az animéseknek. ^^
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2494 Dátum: 14 júl 06, 18:27:01 »

Egyébként jövőhéten jön az a rész amiről szól az ending és ami nálam a nagy vízválasztó lesz.
Te szerintem keversz valamit. Ami az endingben van, az biztos, hogy nem lesz a következő részben. Az majd máshol lesz, de nem írom le, mikor, mert nem szeretnék még kicsit sem spoilerezni az animéseknek. ^^

Igazad van akkor Lucynál és két fontos momentum lesz Amiről az ED szól az tényleg a harcok végén lesz. Sebaj akkor is eldönt mindent nálam a jövőheti rész.
Naplózva

aragon129
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2495 Dátum: 14 júl 06, 21:18:33 »

A böngészőbe mikor lehet megnézni??mert én letöltve nem tudom megnézni Neeem
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2496 Dátum: 14 júl 06, 22:32:23 »

Igen szerintem jura hagyta magát , meg amúgy is barátságos mérkőzés volt.  Másik meg szereti a fairy tailt.
Most ha mint a 2 en ellenségek lettek volna tuti felállt  volna megint és komolyan harcolt volna.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2497 Dátum: 14 júl 07, 18:05:47 »

imi112: Mivel Új Opening és Ending van, szerintem azt fordítgatják és formázzák, azért késik a magyar feliratos videó.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2498 Dátum: 14 júl 07, 18:30:48 »

Ha a 189.ik részre gondolsz azt már linkeltem is pár hsz-el feljebb.
Ilyennel gyorsan szoktak itt végezni.Legfeljebb az Op-End maradhatott ki,és az zavarhatott meg. Nyelvesít
(Oh lehet tévedtem volna?)
Hoppá most látom hogy a feltöltő egymaga lefordította.Igaz ez csak a második munkája.(Ftből)
Először azt hittem hogy innen van.Ez most meglepett. smirksweat

« Utoljára szerkesztve: 14 júl 07, 18:35:32 írta K ichigo » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2499 Dátum: 14 júl 07, 19:38:39 »

Na megnéztem az új részt és azt kell mondjam, hogy nem is volt olyan rossz. A mangát szépen feldolgozták, de itt tényleg lehetett volna értelmesen bővíteni. A zenék sokat dobtak rajta. Grafikai téren van még hova fejlődniük, Sting és Lector jelenete nekem eléggé darabosnak tűnt, nem pedig lassítottnak, ahogy ők szerették volna.
Mikor Sting az FT elé állt beugrott a manga paródiája, így nem igazán tudtam átérezni Sting összeomlását, de az is szép volt. Remélem a következő részt, vagy az azutánit is ilyen szépen fogják megcsinálni (legalább a zenék jó kiválasztásával), mint a mostani második felét. Már már megkönnyeztem Stingék újraegyesülését, pedig roppant irritálónak találom Lector karakterét.

Az opening és az ending is nagyon jó választás volt, mind zeneileg, mind képileg tetszik. Azon viszont jót mosolyogtam, hogy az opening a következő történések összefoglalójának is tekinthető Nevet. Persze a nem mangásoknak nem feltűnő spoiler, csak vicces. Ez nagy részt igaz az endingre is.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2500 Dátum: 14 júl 09, 14:32:10 »

190   The One Who Closes the Door
扉を閉める者 (Tobira o Shimeru Mono)   July 12

191   Natsu vs. Rogue
ナツ vs.ローグ (Natsu vs. Rōgu)   July 19

192   Zodiac
ゾディアック (Zodiakku)   July 26
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2501 Dátum: 14 júl 09, 14:44:05 »

Köszi az infót Bleach1981! Összenézve a manga címekkel, folytatódik a 2/1-es adaptáció legalább 3 részig még... Csak tudnám miért sietnek ennyire, igaz messze van a manga, de a legutóbbi harcokat is kiegészíthették volna, szerintem senki nem lett volna szomorú emiatt... Nos, legalább a tempó az bőven meglesz.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2502 Dátum: 14 júl 09, 17:58:12 »

Gondolom azért csinálják így, mert belátták, hogy az íróik csak delfin-emberekkel, vagy egyszerűen borzasztóan unalmasan tudják kibővíteni a mangát. Nevet
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fogják eltalálni a következő rész hangulatát.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 09, 17:59:15 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2503 Dátum: 14 júl 09, 18:32:28 »

Csak ha így folytatják, maximum 50 részt tudnak még leadni és beérték a mangát... Vajon ők is megkockáztatnak majd egy filler-évadot ? Bár ez még a nagyon távoli jövő zenéje.
Naplózva

felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #2504 Dátum: 14 júl 09, 18:50:41 »

Sziasztok!
Nem szoktam ilyen témákkal kapcsolatban ide irogatni, mert eddig nem igazán volt rá szükségem, most viszont szeretnék egy-két fanatikustól segítséget kérni Mosolyog a heti részhez.

Ost címe kellene nekem ami ennél a két időpontnál megy  illetve ugye a hozzá tartózó előtte lévő és utánna lévő részek   09:16   12:11  (09:16 mikor jura veszít , a másik meg ugye amikor a tigris királynő beparázik 12:11 nél, nem tudom hogy mikortól kezdődik az a zene, de  miután erza kettévágja a magic et már valszeg megy.)

Tényleg nagy segítség lenne, ha viszont ez a 2 muzsika  a Season 2 ost je amit még nem publikáltak akkor bocsánat mivel most ötletem sincs hogy mi lehet a címe, nem tudhattam. Régebbi fairy tail ostket mikor először felfedeztem valami youtube videóban pl, akkor már tudtam hogy valamelyik részbe hallottam  őket de ezeket a mostanikat nem igazán tudom hova tenni .



Szóval ha valakinek eszébe jut valami akkor megköszönném ha leírná.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!