24 máj 19, 09:46:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687285 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2445 Dátum: 14 jún 28, 16:53:15 »

Jujj milyen vélemények vannak itt. Hát srácok ha ez nektek nem tetszett, akkor az előzőek tényleg szenvedés lehettek számotokra. Szerintem ez volt S2 eddigi legjobb része!!!

A vasárnyék Gazille vs megszállott Rouge harca lehetett volna dinamikusabb is, de mivel gyönyörű rajzolást kaptunk és a hangulat nagyon megvolt a részemről, így áll-leesve néztem végig a csatájukat. Amikor Makarov megkérdezte, hogy "Mióta tud ilyet"- én válaszoltam is ilyen Natsusan magamban: "Most óta" ikszdé
Amikor Gazille bement árnyékmódba és kinyúlt, majd megragadta Rouge-t kib@szo#tt badass lett. Tényleg csak egy kicsit kellett volna dinamikusabbra csinálni és egy tökéletes harcot láthattunk volna. Engem a háttérzene sem zavart. Frosch nagyon aranyos volt, ahogy védte a barátját Mosolyog

Visszatérve a palotához. Megjelentek megint az éhes farkasok...  smirksweat ikszdé Elsőnek nem tudtam, hogy sírjak-e vagy sírjak, de POZITÍV CSALÓDÁS AGAIN!!! DINAMIKUS ÉS IZGALMAS BŐVÍTÉS LETT A MANGÁHOZ KÉPEST! (Mármint csak a harcok, a visszatérésük nem filler). Nekem nagyon bejött a Lily vs Kaszás fegyverharc és a Leo-Cosmos jelenet is Nevet Érdekesek ezek az új összeállítások, bár 100%, hogy max a kövi részig lesznek még benne, most nem fogják elhúzni őket, hisz már egyszer láttuk azokat ikszdé Azért érdekes, hogy mennyire terjed a pletyka "Bűnös macska, úgy tudom, te egykor egy katona voltál" ikszdé Natsu rajzolása is nagyon gyönyörű volt végig!!! Bár most elég érdekes ez a harc, hisz mindkét fél tartalékon van, nem sok erejük maradt. Azért Kamika hogy megörült már, hogy nincs itt Mira ikszdé
Szóval elsőre azt hittem ez nagyon fárasztó lesz, de épp ellenkezőleg jött ki a dolog.

Arcadios felvette a "jajj de menő vagyok" páncélját, amit elég szépen megrajzoltak az animében is Nevet Úgy látszik akkor a Hercegnő hazudna, nem Jövő-Lucy ? Érdekes.

Az Erza vs Minerva jelenet tényleg gáz lett. Cenzúrával elég hülyén jön ki a lábas dolog.

A Gray&Juvia vs Lyon&Sherria csata egyenlőre szintén érdekes, de itt nem dobtam el az agyam tőle. Legalábbis most. Remélem itt is kihoznak valami epic-et. Azért Juvia beszólása érdekes volt "Lyon-sama mindig ilyen erős volt?" Hát b@zd meg Gray idősebb tanulótársa volt, képes az egykezes ice-make-re, egy ív boss-a volt, továbbá eltelt 7 év... Nem-nem volt ilyen erős... Erősebb volt és erősebb is most, ahogy azt Kagura is megjegyezte. Egyértelműen leverné most Gray-t 1v1-ben, mert sztem alapból erősebb a 7 év miatt, továbbá Szürke túl van egy "épphogy nyertem" csatán. Itt tényleg csak a csapatmunka fogja eldönteni a kimenetelt. Azért jó volt Lyon beszólása is "Rád hagyom Juvia-t, de ne okozz neki sérülést" ikszdé ikszdé OOOOké... ikszdé

És végül elérkeztünk a mai rész legepicebb helyszínéhez!!! Azért nem hittem volna, hogy Jura ilyen könnyen kiüti Orga-t ikszdé Oké régen is erős volt, hisz akkor se nagyon izzadott meg egy Brain ellen, de ez már tényleg egy Szörnyeteg! Érdekes, hogy a 9.-10. legerősebb volt a Szent mágusok között annó és feljött az 5. helyre! Láthattuk a 4 Ishvali "Istenséget", tehát... JURA ERŐSEBB, MINT MAKAROV!!! Respect  Kúl Mert ugye régen mondta, hogy ő sehol sincs hozzá képest kacsint Bár mondjuk 7 évig el is tűnt Mako, lehet kidobták, de tuti erősebb már nála, hisz...
Még Luxust is 1 csapással majdnem legyőzte!!! Luxust is!!! Épp-hogy felbírt állni, de szurkoltam is ám neki Nevet Bár igazából Jura-nak is szurkolok ikszdé Érdekes érzés. De akkor is durva, hogy így kiütötte Orga-t. Teljesen kiábrándultam az istenölőkből.
A rész vége azért tényleg badass volt. Luxus lassított futása majd a hirtelen földbedöngölés, majd a szokásához híven egy menő monológgal feláll és visszaadja Jurának a "kedvességét". Nem is Luxus lenne, ha nem így történt volna Mosolyog Azért amikor levette a kabátját, ott lehetett érezni, hogy ez durva lesz  Kúl De ennyire ? Nevet

Szóval nem értelek titeket srácok, szerintem nagyon jó részre sikeredett ez. Persze volt 1-2 hiba itt is, de a rajzolás nagyon gyönyörű volt, csak pár minimális béna fejet láttam. A mangát nem olvasom, de minden rész után megnézem, mik maradtak ki. Szerintem ez bőven visszaadta az ottani hatásokat és még pozitívan ki is egészítette azt. Csillagos ötös!
Egy fantasztikus HxH rész után, egy fantasztikus FT rész, meg tudnám szokni Nevet

Ja és az előzetes alatti felirat. Nem tudom, hogy az angolok vagy a kedves magyar fordító csinálta így, de a japán szinkronban nem mondják azt, hogy "Sok idő eltelt, mintha már 1 éve tartana a mágiajátékok". Ott csak simán azt beszélik, hogy nem hitték volna, hogy ilyen sokáig eljutnak. Ezt nem kötözködésből írom, pont ellenkezőleg Nevet Enyhe utalás, az 1 éves szünetre Nevet Nagyon adom Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 28, 17:28:22 írta Csabi28 » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2446 Dátum: 14 jún 28, 17:03:53 »

AHogy irtam szerintem is jó volt pedig olvasom a mangát is. Ahogy látom rajzolásmod hasonló a Sword onlinal sok sok gyönyörű állókép harc közben is.  Nekem is az kedvenc filler részem oda megy Leo a virágos csajhoz és tapizza:)  Itt a fillerharcban jobbak a párosítások mint a mangában. Natsu vs mindent idéző Tai Tai Tai az epic Nevet
Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #2447 Dátum: 14 jún 28, 18:28:36 »

háát Gajeel támadásától kicsit kirázott a hideg de a hanga a támadásnak inkább egy dragonball-os kamehame hoz hasonlított mintsem egy  sárkány üvöltéshez mint pl Natsué Mester Hades ellen
és a végén Laxus  Nevet emiatt vártam egész héten, de sajnáltam hogy nem láthatuk végig az egész harcot   smirksweat
Naplózva
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #2448 Dátum: 14 jún 28, 18:42:33 »

Jujj milyen vélemények vannak itt. Hát srácok ha ez nektek nem tetszett, akkor az előzőek tényleg szenvedés lehettek számotokra. Szerintem ez volt S2 eddigi legjobb része!!!

Teljes mertekben egyetertek Mosolyog) Mind a grafika, mind a harcjelenetek (eddigiekhez kepest) fenomenalasak voltak ^^ Foleg a Jura - Luxus reszek, na meg persze Natsu jelenetek Pirul Most csak ennyit tudok irni, mert PS4-rol nehez sokat potyogni MosolyogMosolyog
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #2449 Dátum: 14 jún 28, 22:32:26 »

úgy érzem a jövőheti rész izgalomtól,drámától fűtőt lesz érzem hogy az a rész lesz az én egyik kedvencem  Nevet
már alig várom a jövőhét szombatot ha lehetne átaludnám az egész hetet érte  ikszdé
és Mavis beszéde a harcok alatt úgy hiszem sok embert liba bőröztetni fog  Hümm-hümm
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2450 Dátum: 14 jún 29, 09:35:12 »

Hát nem tudom. Szerintem is egyértelműen ez volt az eddig legjobban megcsinált rész VISZONT. Gajeel vs Rouge továbbra is borzalmasan volt megcsinálva egyszerűen hiányzott belőle a szokásos FT harcok élménye FŐLEG A ZENE választás miatt. A sok bevágásról nem is beszélve. Kicsit elnyújtották volna akkor nem lennének ennyire zavaróak a bevágások.

Még mindig hatalmas hiba hogy 2 teljes fejezetet dolgoznak fel egy anime részben. Épp ezért nincs semmi dinamika a részekben. Zenék terén még mindig semmi új nincs csak az agyon ismételt 1-2 db.

Juráék harca jó lett volna de ott is zavaró volt a vastag körvonal meg volt 1-2 hülyébb fej de ezt leszámítva nem volt rossz. Ott is hiányoltam a pörgős zenét.

Fejlődés látszott ebben a részben kevesebbnek éreztem az állóképeket és a rusnya fejeket is de továbbra is borzalmas ötlet hogy a kastélyba tették Natsuék harcát mert így nem tudom hogy fog kijönni jól a drámai rész, hisz egy sötétebb helyen sokkal jobban ütne. És ahogy nézem jövőheti előzetest nagyon úgy fest a viadalnak vége és jön a drámázás majd.

Túl gyorsan haladnak ennek nem lesz jó vége. És nagyon erőltetik hogy 100% olyan legyen minden mint a mangában.

úgy érzem a jövőheti rész izgalomtól,drámától fűtőt lesz érzem hogy az a rész lesz az én egyik kedvencem  Nevet
már alig várom a jövőhét szombatot ha lehetne átaludnám az egész hetet érte  ikszdé
és Mavis beszéde a harcok alatt úgy hiszem sok embert liba bőröztetni fog  Hümm-hümm

Én meg pont attól tartok hogy elcseszik a fent írtak miatt. Túl gyorsan haladnak és zenék terén is NAGY NULLA az egész széria eddig. Pedig ha a jövőheti részbe nem nyomják alá a szokásos FT zenéket akkor bukta lesz az egész. És akkor csak a zenét említettem...  smirksweat
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2451 Dátum: 14 jún 29, 09:48:14 »

Ne irj már hülyeséget, az miért jó ha mondjuk csak 1 részt dolgoznának fel? Hiányzik még filler bele? Mert nagyon nem. Éhes farkasok 4 részes húzása elég volt. FT ben fillerek még rosszabb mint más animében mert nagyon nem illik oda.  FT ben harcok rövidek és igy nagy hülyeség bővíteni   mert az már nem FT.

Résszemöl a 3 fejezetes feldolgozás legjobb főleg ha csaták vannak. Ha nem igy van csak hülye delfinemberek jönnek meg egyéb baromságok.


Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2452 Dátum: 14 jún 29, 09:55:45 »

Ne irj már hülyeséget, az miért jó ha mondjuk csak 1 részt dolgoznának fel? Hiányzik még filler bele? Mert nagyon nem. Éhes farkasok 4 részes húzása elég volt. FT ben fillerek még rosszabb mint más animében mert nagyon nem illik oda.  FT ben harcok rövidek és igy nagy hülyeség bővíteni   mert az már nem FT.

Résszemöl a 3 fejezetes feldolgozás legjobb főleg ha csaták vannak. Ha nem igy van csak hülye delfinemberek jönnek meg egyéb baromságok.

Ugye tudod hogy ellentmondasz magadnak??? ^^'

Pont ezért lesz filler mert minél több fejezetet dolgoznak fel annál hamarabb érik be a mangát. kacsint
Egyébként pont hogy az FT fillerek a legjobbak minden shounen filler közül mert épp hogy illenek az animébe. Totál nem vagy képben.

Egy anime egy fejezet megoldás meg azért lenne jobb mert több idő jutna a kidolgozottságra nem kéne kapkodniuk és több idő jutna pl egy Gazille vs Rouge harcra. Előbb gondolkodj mielőtt hülyeséget írsz.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 29, 09:57:09 írta Kuro25 » Naplózva

rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #2453 Dátum: 14 jún 29, 10:06:50 »

igaz, jobb lenne ha inkább 1 részt dolgoznának fel részletesen jol kidolgozva max a nagyobb csatákba 2 részt is egybe vonva mert ha beérik a mangát akkor igen csak nagy unalom lesz beérik a mangát és majd a tartaros részek közt fogják és elmennek küldetéseket csinálni ? Nevet 
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2454 Dátum: 14 jún 29, 10:13:47 »

igaz, jobb lenne ha inkább 1 részt dolgoznának fel részletesen jol kidolgozva max a nagyobb csatákba 2 részt is egybe vonva mert ha beérik a mangát akkor igen csak nagy unalom lesz beérik a mangát és majd a tartaros részek közt fogják és elmennek küldetéseket csinálni ? Nevet 

Pontosan. Elég hülyén jönne ki. Ha csak nem azt tervezik hogy szezonos animét csinálnak mert akkor jó megoldás és értelmet nyerne hogy minek dolgoznak fel 2 fejezetet.


Egyébként 17-én jelenik meg a Fairy Tail magazin benne ugye az új Fairy Tail Zero mangával előzmény manga ugye.

Plusz ami az animéseket érinti DVD is lesz benne 4 résszel szóval kíváncsi vagyok hogy változik-e valami a DVD-s anime változatban. Ha tényleg szezonos anime lesz az FT akkor van rá esély.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2455 Dátum: 14 jún 29, 10:49:06 »

Egy anime egy fejezet megoldás meg azért lenne jobb mert több idő jutna a kidolgozottságra nem kéne kapkodniuk és több idő jutna pl egy Gazille vs Rouge harcra. Előbb gondolkodj mielőtt hülyeséget írsz.
Csak ezt ne... Nem térhet át egy fejezet/részre mert akkor úgy jár mint az One Piece. Ha egyszer elkezdik, akkor már úgy marad.

Még mindig sok az álló kép de jó rész volt. A rajzolásban most nem láttam hibát, kivéve Luxus távoli fejeit de azt meg lehet érteni. Nevet

Micsoda harc Gazille vs Rouge. Egymásnak csapódnak a földön kúszó árnyékok. ikszdé Ez már a mangában se tetszett de a többi része jó volt. Mondjuk Bixlow-ék kommentálása nélkül jobb is lehetett volna.

Arcadios lesz a következő L.^^ Vajon melyikük hazudik? Lucy? A hercegnő? Mindkettő, vagy egyik sem? Gondolkozik

Végre meglettek említve az ishvali istenek. Gondolom mindenki hiányolja a többi Szent Mágust. Makarovnál még mindig nem lehet tudni, hogy tag-e még. Mondjuk ha 7 évig nem jelentkezik, akkor csak kiteszik. Jura nem cécózik, one hit K.O! Luxusra rá kellet számolni de felkelt. Kúl

A következő rész elvileg nagyon epic lesz, ha nem rontják el. Mondjuk az biztos, hogyha tartják a 2 fejezetes tempót, akkor mint a manga topicban, itt is megy majd a fej fogás és az értetlenkedés. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2456 Dátum: 14 jún 29, 11:06:10 »

Az, hogy Makarov-ot kidobták a Szent Mágusok közül nem 100%. Ugye a Mennyország Tornya részekben is Erzának volt egy látomása, hogy miután meghal jön a tanács és Szent Mágus címet ajándékoz neki. Valóban jobb lenne, ha kicsit többet tudnánk már ezekről a tagokról, de úgy érzem csak akkor kapunk részletesebb magyarázatot, amikor legalább az egyik Ishvali benne lesz a sorozatban. Érdekelne hogy és miért választják oda az embereket és mi az igazi szerepük (mert biztos van valami komolyabb és titkos küldetésük is).

Az 1/1-es tempót meg ne is említsd Kuro25. A One Piece-nél sem működik, pedig ott másfélszer tartalmasabb egy mangafejezet. Itt ilyen badarságok születnének, mint a kivégző osztagos 4 epizódnál. Senkinek sem tetszettek azok a részek (bár az uccsó talán jó volt) és olyan lenne minden epizód ? Nee!!! Hidd el a Gazille vs Rouge-ot is inkább a közönség beszélgetésével és ilyen delfinkentaur emberek szerepeltetésével húznák el, nem bővítenék ki ezek a harcot ikszdé Legalább 10szer annyi munka lenne egy félperces dinamikus jelenetet megalkotni, mint egy 5 perces hülye beszélgetést. Ez nem szezonos anime, itt nem kell minden részt tökéletesre csinálni úgy vannak vele.
Egyébként meg bőven messze van a manga és ahogy látom Mashima-sensei rengeteg több oldalas fejezetet és side-chaptereket ad ki, hogy segítse az animések munkáját Nevet
Ha ez a jelenlegi S2 sorozat tudná tartani a minőségét a tegnapi részhez képest, nem lenne itt semmi baj Nevet

Amúgy semmi bejelentés nem volt új op/ed-t illetően ? A régi változatban szinte mindig 13 részenként jött váltás, itt nem tudni? Bár ahogy nézegetem a nyitányt már csak 1-2 képkocka maradt ki a sorozatból, szóval ideje lenne a váltásnak. Valahogy nem Ft opening egy Ft opening spoilerek nélkül ikszdé Már szinte láttuk itt az összes jelenetet a nyitányból!  smirksweat
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2457 Dátum: 14 jún 29, 11:26:23 »

Igy van 1/1 az katasztrófához vezethet , ahogy írtam főleg ha egy harc kb még 5 perc sincs de egy egész manga fejezett....
 Ördögi Ördögi
Ha már filler akkor legyen 20-30 részes filler mint pl zentopiás. De ne a stori közben csilámponival kiegészítve...
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2458 Dátum: 14 jún 29, 11:43:08 »

Csak ezt ne... Nem térhet át egy fejezet/részre mert akkor úgy jár mint az One Piece. Ha egyszer elkezdik, akkor már úgy marad.

Azért a One Piece kb dupla olyan tartalmas minden téren mint a FT manga. Így nem lenne olyan rossz az 1/1.

Az 1/1-es tempót meg ne is említsd Kuro25. A One Piece-nél sem működik, pedig ott másfélszer tartalmasabb egy mangafejezet. Itt ilyen badarságok születnének, mint a kivégző osztagos 4 epizódnál. Senkinek sem tetszettek azok a részek (bár az uccsó talán jó volt) és olyan lenne minden epizód ? Nee!!! Hidd el a Gazille vs Rouge-ot is inkább a közönség beszélgetésével és ilyen delfinkentaur emberek szerepeltetésével húznák el, nem bővítenék ki ezek a harcot ikszdé Legalább 10szer annyi munka lenne egy félperces dinamikus jelenetet megalkotni, mint egy 5 perces hülye beszélgetést. Ez nem szezonos anime, itt nem kell minden részt tökéletesre csinálni úgy vannak vele.
Egyébként meg bőven messze van a manga és ahogy látom Mashima-sensei rengeteg több oldalas fejezetet és side-chaptereket ad ki, hogy segítse az animések munkáját Nevet
Ha ez a jelenlegi S2 sorozat tudná tartani a minőségét a tegnapi részhez képest, nem lenne itt semmi baj Nevet

Amúgy semmi bejelentés nem volt új op/ed-t illetően ? A régi változatban szinte mindig 13 részenként jött váltás, itt nem tudni? Bár ahogy nézegetem a nyitányt már csak 1-2 képkocka maradt ki a sorozatból, szóval ideje lenne a váltásnak. Valahogy nem Ft opening egy Ft opening spoilerek nélkül ikszdé Már szinte láttuk itt az összes jelenetet a nyitányból!  smirksweat

Már írtam fentebb is hogy OP tartalmasabb sokkal. Egyébként a kivégző osztagos sem azért volt rossz mert kibővítették hanem azért mert szarul bővítették ki. Normálisan is ki lehet bővíteni részt. 

Munka terén nem tartana tovább sokkal egyébként. És ha esetleg nem is szezonos anime lesz akkor sem kifogás hogy pocsék munkát adnak ki. Márpedig egy jobb rész 80%-a is pocsék általában. Itt is ez volt. Ha épp a fejek normálisak máshol cseszik el. Szóval tök8.

Egyébként a 25. részig tuti nem lesz új OP ED ha belegondolsz felesleges is lenne hiszen már most benne van az OP-ben a teljes ARC. A következő meg ugye már tök más történet vonal lenne és ha azt is elspoilereznék na az mindennek a teteje lenne.

Igy van 1/1 az katasztrófához vezethet , ahogy írtam főleg ha egy harc kb még 5 perc sincs de egy egész manga fejezett....
 Ördögi Ördögi
Ha már filler akkor legyen 20-30 részes filler mint pl zentopiás. De ne a stori közben csilámponival kiegészítve...

Már most is katasztrófa amit leművelnek szóval tökmindegy.

Továbbra is azt mondom legyen szezonos anime és minden nyáron lenne FT anime. Azért van más shounen is amit nagyon szépen megcsinálnak csak normális csapat kell hozzá. Látszik az egészen hogy a mostani csapat nagyon kezdő még. Köztes fillereken meg pláne látszik hogy ilyen baromságokat csak kreativitástól mentes emberek tudnak csinálni akiknek alig van tapasztalatuk.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2459 Dátum: 14 jún 29, 11:50:06 »

Igazat megvallva én nem sajnálnám, ha áttérnének a szezonos készítésre. Megérdemelné a manga, hogy minőségi legyen belőle az anime (főleg a mangában most folyó arc), nem pedig ilyen delfin-ember baromságokkal töltenék ki a cselekményt, meg azzal, hogy két részenként összefoglalják az elején az eddig történteket. Persze csinálhatnák most is minőségire, de láthatóan nem megy nekik annyira, bár az utolsó rész tűrhető volt számomra.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!