24 máj 19, 10:15:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687287 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2355 Dátum: 14 jún 07, 08:19:36 »

185. rész
Feldolgozott manga fejezetek: 313. fejezet(az elejétől a végéig), 314. fejezet(az elejétől a végéig)

*Sóhaj* Nincs mit szépíteni, az epizód rossz volt. Az a legszörnyűbb az egészben, hogy meg kellett erőltetnem magam, hogy találjak valami pozitívumot. Egyszer fent, egyszer lent. :/

Pozitívumok
+ Kagura dühös tekinteteinek ábrázolásával úgy érzem nem volt probléma. Minerva is egész jól nézett ki.

Negatívumok
- 16 percet kellett várni arra, hogy a címben elhangzó harc igazából elkezdődjön és körülbelül 2 percig tartott csak.
- A harc tele volt állóképekkel.
- Újrarajzolták a Mennyország Tornya arc néhány jelenetét, de Jellal spéci Meteor ruhája nem látott napvilágot. Úgy látszik nem lehet mindent kijavítani, amibe az előző csapat belenyúlt.
- Ha már az előző csapat: zseniális húzás volt a Kagura kardján lévő pecsét tőlük. Szerencsétlen Kagura ahelyett, hogy lassacskán húzza elő a kardot, még szenvedjen azzal is, hogy leszedi a "csomagolást".
- Serdülőkori Ultear egy visszaemlékezésben? Túl korai. -.-
- Meredy szemének színe tudtommal zöld, mégis rózsaszín volt a részben.
- Aquarius kulcsát helyettesítették egy arany Caelum kulccsal a jelentben, amiben Hisui kinyitja a kaput.
- Nevetséges volt, ahogyan a villám mozgott Laxus és Orga körül. Laxus ráadásul visszakapta a beszívott fejét is.
- A Crime Sorciére megjelenésének visszaemlékezésében Jet, Droy és Juvia is rejtélyes módon felszívódott.
- Voltaképpen miért is kellett ennyi visszaemlékezés?
- 08:55 és 09:05. Levy sokat fejlődött 10 másodperc alatt.
- Ha a rész végén volt vér, akkor a Hasító Forma közbeni vágás által keletkezett vér miért lett cenzúrázva?

Előzetes: Úristen! Annyira izgulok a rész vége miatt. Vajon Erza túléli? Ja, hogy az előzetesben él és virul. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 07, 08:21:44 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2356 Dátum: 14 jún 07, 10:08:32 »

Előzetes: Úristen! Annyira izgulok a rész vége miatt. Vajon Erza túléli? Ja, hogy az előzetesben él és virul. >.<#

Az mindegy hogy az előzetes mit mutat.Erza így se úgy se halna meg...főleg nem itt.

De ahelyett hogy egyfolytában keresitek azt,hogy "húú,na és most milyen hiba van a grafikában?",inkább csak nézzétek...örüljetek,hogy egyáltalán folytatódott.  Szomorú
Mióta újra kezdődött már szépen kitárgyaltátok,hogy bénák a fejek és a régi grafika jobb volt.Miért kell ezt minden egyes rész után kiírni??  Szomorú
Az tény hogy más a grafika,nekem azzal semmi bajom nincs mert nézhető,inkább az az idegesítő,hogy időhúzásnak mindenféle fölösleges párbeszédet beleraknak.  Szomorú
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2357 Dátum: 14 jún 07, 13:52:11 »

185. rész

Lemoon:

Azért jön elő mindig a grafika, mert pl. ebben a részben is voltak olyan fejek (főleg a felnőtt Gérard és Urtear esetében), hogy csak a ruha miatt lehetett felismerni, ki az... Szomorú
A Mennyország tornyánál a harcos állóképen is, olyan rajzolási bénaságok vannak, hogy hajaj... Ha már nem csinálják meg mozgóképnek, akkor legalább az állókép legyen szép. De neeem...
És ez nagyon sokat elvesz a hangulatból is.

Bastian amúgy szépen összefoglalta.

Mondjuk kivételesen a filler poénnal sem volt bajom (J-Lucy könnyebb, mint a jelenkori). Bár ahogy Natsu a vállára vette a csajt... mint egy zsák krumplit Nevet. Minden vér a fejébe száll. ikszdé

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2358 Dátum: 14 jún 07, 14:24:27 »

Ez tényleg nagyon ocsmány volt. Se jó grafika se jó zene se jó harc semmi.  Ahogy látom jövő heti is ilyen lesz..
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2359 Dátum: 14 jún 07, 14:28:00 »

Ezeket az állóképeket,ti hol veszitek észre?? Hmm? Hmm?
Nekem sehol nem tűnik fel Hmm? Neeem
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2360 Dátum: 14 jún 07, 14:34:16 »

Ejjj-ejjj....  smirksweat

Amikor Erza haja harc közben az egyik jelenetnél fullba takarta a fél arcát de azon is átlátszott a szeme, na ott mondom hogy ebből elegem van. Visszaemlékezések pocsékak voltak és értelmük se nagyon volt, PLÁNE ILYENKOR!!!. Amikor Kagura mesél a bratyóról hát egyszerűen semmi hatása nem volt rám pedig régen még én is megkönnyeztem pár drámai részt. A ZENE KÖNYÖRGÖM A ZENE!!! Egyszerűen nem érzem hogy bármi erőt fektetnének a készítők a munkájukba akár zeneileg akár animálás terén. Innentől minden hitem elvesztettem az anime verzióban. Megnézem de nem fog érdekelni bármit is csinálnak mert tudom előre hogy szar lesz. Amit ebben a részben leműveltek az már tényleg mindennek a legalja. Eddig is szidtam mint a bokrot de itt már tényleg minden 2. szavam az lenne hogy pocsék meg hányadék munka. És a röhej hogy ezért milliókat fizetnek az animátoroknak.

Ha most kéne kivágjak képeket a részből hol volt rossz akkor azt mondanám hogy egyszerűbb doglom lenne ha azt kéne kivágni ahol nem volt az.  Neeem

Erzáék harca nem csak hogy rövid de pocsék is volt. A 98%-a cenzúra volt. Végére hatásvadász módon beteszik a fröccsenő vért de harc közben sajnálják.... Ráadásul a sok harc után olyan bőre van a csajoknak mintha most jöttek volna ki a szaunából kb. Amúgy a mai napig nem vágom mi az Istennek van Kagura kardján béklyó, mert a mangában ilyen nincs tudtommal.

Na mindegy ez a legkevesebb..... Ha nagyon akarnám se tudnék pontot adni a részre mert képtelenség lenne reális pontot mondani.

Ez az előzetes meg aztán tényleg nem semmi mit ne mondjak.... Nevet

Amúgy most már tényleg nagyon érdekelne hogy mi Mashima véleménye erről a minőségről mert ez tényleg gyalázás és gyalázat.

Ezeket az állóképeket,ti hol veszitek észre?? Hmm? Hmm?
Nekem sehol nem tűnik fel Hmm? Neeem

Fura mert tele volt vele ez a rész is ahogy többi is de akkor örül hogy neked nem tűnik fel.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 07, 14:37:27 írta Kuro25 » Naplózva

Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #2361 Dátum: 14 jún 07, 15:12:23 »

Bastian észrevételei között sok olyan volt, amit én is akartam írni, azokat nem vesézném ki, csak képet csatolnék Mosolyog
Hát.. eddig nem panaszkodtam a grafikára.. de azért engem is lassan kezd nagyon zavarni... A haj-szem fedése még-még elmegy (néha).. de a távoli karakterek ábrázolása, az valami kritikán aluli.. Melody szeme is hogy nézett ki, brutálisan rossz.. Még az openingben és a régi részekben is zöld volt.. Most a rózsaszínnel sem LENNE semmi baj, ha nem ilyen rikító lenne :/
-Zöld régen: http://kepfeltoltes.hu/140607/2400840832_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
-Zöld openingben: http://kepfeltoltes.hu/140607/13612385351_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
-WTF PINK most: http://kepfeltoltes.hu/140607/8_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (itt azért a fejek se semmik..)
*Levi meg UFO lett.. -.-" http://kepfeltoltes.hu/140607/9237399913_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
*A FT jele meg eléggé eltorzult..: http://kepfeltoltes.hu/140607/12316529924_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
-Ha már céh jel eltorzulás..: http://kepfeltoltes.hu/140607/21249657110_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Mi az isten ez?! O.o
-És ha már Erza: http://kepfeltoltes.hu/140607/9_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
*Ez a messzi szereplők ábrázolás még mindig nem megy: http://kepfeltoltes.hu/140607/2898683646_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
*De lassan a közeli sem..: http://kepfeltoltes.hu/140607/12668137457_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (Graynek hogy áll a keze?? O.o)
-Frosch meg úgy összement mint egy bogár.. Szomorú : http://kepfeltoltes.hu/140607/12933475355_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
*De Gerárd a végén tetszett: http://kepfeltoltes.hu/140607/31608098211_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Mosolyog

Frosch-t megzabálom minden alkalommal, ő még elfogadhatóan van megrajzolva ^^"

A rész címéhez képest kb. Urtear emlékei tették ki a rész 1/4-t.. :/

Összegészében a visszaemlékezés és a rossz grafika miatt nem tetszett annyira Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 07, 15:15:55 írta Vivien_Borsos » Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2362 Dátum: 14 jún 07, 15:13:13 »

186   The Future Accelerating Towards Despair 絶望へ加速する未来 (Zetsubō e Kasoku Suru Mirai)   June 14

187   Frog カエル (Kaeru)   June 21

188   Attacking Lightning! 激雷! (Gekirai!)   June 28
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2363 Dátum: 14 jún 07, 15:53:29 »

Sajnos egyet kell értenem Bastiannel. Ez a rész se lett jó.
Először is a címe; én már megszoktam az ilyen reklámvadász title-eket, elég csak a One Piece animére gondolni, de... Ha már csak 2 perc volt a "harc", lett volna igényes és/vagy animációkban full gazdag. De neeeem.
A részben volt annyi vágás, hogy igazából mindenről szólt, csak a harcukról nem.

A Mennyország Tornyás 4-5 perces flashback montázzsal nem is lett volna baj, hisz a Fairy Tail nem a visszaemlékezésekről híres és ez most tényleg illett is ide, csak... Azért elég illúzióromboló, hogy a 3 és fél évvel régebbi változatban jobban néztek ki ezek a dolgok, mint a mostaniban... Legalább a torony dizájnját meghagyták anime változatként és csak ennyi pozitívumot tudok róla mondani. Minden más gyenge volt. Főleg a fejek...

Jajj szegény-szegény fejek ikszdé Elég csak Levy és Gerard arcát figyelni, egyértelmű a folyamatos változás ikszdé Atyaisten. Ha már nem voltak képesek 10-20 képkockát szentelni a harcra, akkor legalább az állóképek néznének ki jobban... De miért is néznének ki jobban...
A rózsaszínnel világító Meldy szem no comment ikszdé
Az is elég érdekes volt, hogy minden megszólalást a nézőtérről átadtak valaki másnak. Például a Blue Pegasusokét Levy-nek és Mavis-nek, de rengeteg ilyen volt. Nem tudom ennek mi értelme.

Na de hogy valami pozitívumot is írjak; Kagura reakcióját jól visszaadták és nekem az új kialakuló harcpárosok jelenete is adta. Mondjuk ez 100%-ig egyértelmű volt, hogy ki-kivel fog csatázni.
Kagura indokára is fény derült, én nem hittem volna, hogy ennyire fantáziátlan és egyszerű lesz a Gerard megölési szándéka, de problémám se volt vele, hisz ez tényleg érthető ok. Elég sok Mennyország Tornya karakternek van/volt testvére, viszont szüleik nem, ez több, mint érdekes.

A cenzúra: A mai résszel szerintem egyértelműen kiderült, mi a helyzet. Van is meg nincs is. Ilyen közepes. Úgy vettem észre, hogy a szájból felköhögő véreket nem szeretik mutatni, elég csak a Stinges visszaemlékezésre gondolni, ott kihagyták az első képkockát és most Erza-ét is (jobb alsó képkocka).
Viszont a rész végén megint volt egy közepes, szóval nincs teljes cenzúra, mint a régi változatban.

Összegzés: Mivel azért a résznek volt egy jó hangulata és pörögtek a jelenetek a 2/1-es feldolgozás miatt, így annyira nem volt rossz. Azonban a gyenge rajzolás és dinamika hiány miatt jó se. Így egy 3/5 a részemről.

Az előzetes tényleg nem spoileres... Bár szerintem senki sem lepődne meg rajta.
A következő részek címei; minden úgy megy ahogy vártam  Kúl A 320. fejezetig akarják feldolgozni az animét a mostani openinggel és Júliusban jön az új. Mivel tudok 1-2 elég erős spoilert, ezért ez biztos, mivel a jelenlegi nyitányban azok a képsorok nincsenek benne. Ja és persze Ending váltás is lesz.

Hát srácok azt kell mondjam, hogy letudtuk a 10. részt is és eddig semmi kiemelkedőt nem láttunk  Neeem Az epizódok minősége annyira ingadozó, mint a Shippuudené (bár annak mostanság nem). Nekem eddig 4 rész tetszett a 10ből, ami nem egy túl jó arány. Igazából nincs több mozgókép a régihez képest és a rajzolás talán még gyengébb is. Oké az első változat utolsó pár részében is volt pár, de azelőtt Tenrou, Edolas és a Nirvana ív nagyon-nagyon gyönyörűen volt kivitelezve, ez meg már rögtön az elején változó minőséget mutat nekünk. 1 év kihagyás után nem ezt várná az ember. A háttérzenék is egyértelműen gyengébbek. Egyedül a cenzúra lett kisebb, de ez bőven nem elég pozitívum arra, hogy jobban tetsszen, mint a régi verzió. Szóval eddig nekem egyértelműen gyengébb. De reméljük a legjobbakat, hátha észreveszik magukat. Ha az openingben szereplő harcokat is elcseszik én sírni fogok.



« Utoljára szerkesztve: 14 jún 07, 15:54:07 írta Csabi28 » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2364 Dátum: 14 jún 07, 15:57:40 »

Oké,visszaszívom amit az előbb írtam  >.<#
Igazából én is kikészülök ettől a grafikától! Szomorú Egyáltalán nem tudom élvezni,ami nagy csalódás,mert ez a kedvenc animém amióta megismertem...(kb 1 év)
Akkor most már én is megmondom a véleményem  ikszdé ikszdé >.<#
-Erza nagyon csúnyán nézett ki!
-Ezt mindenki tudja de alig lehet őket felismerni!!
-Ami nálam teljesen kész volt,az az ahogy J-Lucy eldőlt...olyan volt mint egy szobor Technikai KO
Egyébként most is ugyanaz a stúdió(vagy mi) készíti az animét??  Hmm?
Ha a grafikáról végleg le lehet mondani,már csak azt remélem,hogy a további részekből legalább néhányat normálisan állítanak össze! Szomorú
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2365 Dátum: 14 jún 07, 16:02:14 »

Ahogy elnéztem a képeket komolyan fontolóra kell vennem hogy egyáltalán megnézzem-e. Gondolkozik

Utolsó kép nem rossz,de egy kép még nem váltja meg.
Első 2 pedig,régi és Opening verzió.Azok elég jók,kár hogy nem követték most azt a szintet. >.<#
Slusszpoén hogy a pont a szem vagy a szövegben a szemek megvitatásánál.

Lehet hogy anno elkiabáltam azt a kijelentésemet hogy:"Még ne add fel Kuro!" smirksweat
Naplózva

Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #2366 Dátum: 14 jún 07, 16:03:13 »

Nos...185 rész.
Számomra eddig ez volt a legtragikusabb rész. És igen, tudom, én voltam az, aki múlt héten megpróbálta ,,védeni" a széria 02-t... ...de!

Amiket Bastian írt, azok tökéletesen igazak voltak. Valóban voltak fejek, és a leghosszabb állókép az volt, amikor Hisui hercegnő beszélgetett a papival. http://kepfeltoltes.hu/view/140607/jj2_www.kepfeltoltes.hu_.png

Túl sok volt a visszaemlékezés. Megértem, hogy Ultear szeretett volna magába szállni, de ne ilyen hosszan. És egyéb hosszabb bevágások például az ismerkedős jelenetnél. Itt leginkább a szinkron nem tetszett. Olyan aranyosan mondta egykor Erza, hogy ,,A nevem Erza, simán Erza," Vagy amikor megtetszett neki a neve, és ismételgette, akkor is nagyon édes volt. De itt? Meg annál a visszaemlékezésnél, amikor ott a függőhíd után megjelenik a CS. Ott Gerard elég jó átéléssel fejezte be Ultear mondatát. ,,Csak egy célunk van. " ,,Zeref" Itt viszont sietett, és egyből hozzátette, hogy sötét céhek. Ami egyébként már 2 ok, de ez részletkérdés. Hmm? Valamint teljességgel feleslegesnek éreztem, a rész elején újra bejátszani J-Lucy és Gerard beszélgetését. Itt? Minek?

Fejek... Igen, tényleg sok volt. És nem a karakterek sokaságára értem, hanem az arckifejezések gyatraságára. Bár nekem Levy mimikái tetszetősek voltak, úgy érzem, ha nem a háttérbe van állóképnek, akkor egész szépen megrajzolják. Lisanna is egész jó lett most.  Pontosan

És itt a de! Amit felhoztak az ő esetükben, azt lerontották máshol. Erza.. Nos Erza a visszaemlékezésben mondjuk egész tűrhető volt. Bár a régi változatban elismerem, sokkal gyerekesebb arca volt, aranyosabb. Még el is ment, oké. Viszont amikor átváltott a Tenrin páncélra, na az ott tényleg szörnyű volt. Vivien már linkelt nekünk egy képet, ott meglehet nézni. A FT jel tényleg, mintha elkenődött volna. Ez volt az a ruha, ami nekem annó, mikor elkezdtem nézni a sorozatot - még az 5. rész körül jártam, és Erza először használta -, a legjobban tetszett. Egyedi volt, fényes, terebélyes, elképesztő. De most... most elég satnya. Fénytelen, igénytelen cosplay.   Neeem

Amit viszont csodálok, hogy még nem hoztatok fel, az számomra a legfájóbb pont a részben. És pont Erzához kapcsolódóan. Ha valaki tud rá magyarázatot adni, kérem segítségét.
Ezen a képen. Jól nézzétek meg. Minden egyes apró részletet.
http://kepfeltoltes.hu/view/140607/jj_www.kepfeltoltes.hu_.png
Feltűnt valami? Nem, nem Natsu elcseszett FT jelére gondolok, bár attól is sírnak a szemeim. Viszont amitől jobban, az Erza. Vagyis inkább... Erza FT jele. Na, az hol van a képen?! Pedig direkt meg is néztem, hogy Erzának biztos a bal kezén van a jel? Elszublimált, lemosható tetkó, vagy mi?! Hmm? Sírok. Tényleg.

Meredy szem?!  Hmm?

A cenzúra egész oké, sejtettem, hogy a rész közben nem várható vérfürdő, de azért a végén láthatunk valami ,,művér efektust".    smirksweat

Ami tetszett, azok Kagura arckifejezései. Tökéletesen eltalálták. Komolyan profik lettek. A végén remek hangulata volt a zenének, a képkockáknak, a levegő csak úgy pezsgett.   bow

Tudom, amiket írok, azok ellentmondásosnak hangozhatnak a múlt heti kommenttemhez képest. De én akkor sem azt mondtam, hogy ez egy kiváló alkotás, csak hogy nem rosszabb az előző évadnál. Hát... mélypont is van. De a kivétel erősíti a szabályt. Lessz még jobb is.


Egyébként most is ugyanaz a stúdió(vagy mi) készíti az animét??  Hmm?

Nem, másik stúdió készíti.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 07, 21:47:44 írta Aurelsia » Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2367 Dátum: 14 jún 07, 16:11:25 »

Aurelsia igazad van, a legdurvább példát el is felejtettem felhozni. Életfogytiglani büntetés Erzát csúnyán rajzolni, főleg a Tenrin páncéljában... Az a baki amit meg észrevettél; szerencsére nekem nem tűnt fel akkor, de atyaég... Az egyik jelet elfelejtették a másiktól meg még EGY 6 ÉVES SZEBBET RAJZOL!!! Könyörgök...

Ja meg még az átlátszó szemek. Igazából már megszoktam, amikor csak 1-2 kisebb tincsen áttűnik a szem. Nem is nagyon zavar már, sőt, talán még tetszik is. De amikor Erza fél arcát eltakarja a haja, akkor nagyon nem kéne látszódnia a szemének...
Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2368 Dátum: 14 jún 07, 17:17:39 »

10. rész nos hát igazából szinte mindent leírtatok amit én is szerettem volna, de még így is. MI A TÚRÓ EZ ? Azok a fejek...azok a...á... mi ez a gusztustalan ocsmány rajzolás ? Japánban ezt hogy tűrhetik ? Komolyan mondom ez már a legalja emberek. A kedvenc animémből egy trágyadombot csináltak 1 év után, hát köszönöm szépen. Ideje lecserélnem az avataromat, egy Hunter x Hunter-esre,mert úgy tűnik ha az ember egy minden szempontból normális és átlagon felüli shounen animét akar, akkor csak a HXH, mert a Fairy tail véget ér számomra, a naruto most egész tűrhető,bár ott is jönnek a gagyi részek történet szempontjából szerintem.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2369 Dátum: 14 jún 07, 17:28:21 »

Emlékszem anno lenyűgözött, hogy Kagura (Kagura ugye?) kardforgató képességek terén mennyivel magasabb szinten van mint Erza, aki mondhatni, csak csak csapkod hozzá képest.

A harc.

16:00 Kicsit lehettek volna ágról szakadtabbak.
16:08 A szaltó közben kellett volna elkezdeni a lecserélés, és talpra érkezvén befejezni
16:15 Én buktam meg geometriából, de ez miféle alakzat?
16:16 Adta volna magát, hoyg az egészet leanimálják. Megjegyezem, 3 mozdulattal megvan a pentagramm rajz, és mindegyikhez elég lett volna 2 képkocka.
16:27 A pajzs elpusztult, mikor kivédte a Jupiter lövését, valamint Kagura eredetileg a pont hogy az illesztéseknél tudott felületes sérüéseket okozni. Habár eze gy műanyag változat az animében
16:35 Nem a harc része, de miért pont Romeo kommentálja a dolgokat?
16:45 Eredetileg Erza háromszor vált irányt mozgás közben, valamit mind a ketten három kardcsapást hajtanak végre. Minimalistán 8 képkockát számolok, ami szükséges lett volna  a teljes mozdulatsorhoz

16:48 S mi az, hogy Erza megáll, amikor eredetileg pont hogy nagy sebességű mozgás közben támad, valami Kagura ezzel egyidőben adja a riposztokat
16:49 Ejnye az animátorok túljűsba esztek és egyel több vágást rajzoltak.

16:50 Na igen eredetileg Kagura is sérül. Pontosabban a az öltözete, de akkor is az kimaradt
-Duma és Flashbang
22:01 Ez ő pont kimaradt Szomorú
22:12 Pontos számításaim alapján 2,47-el kellett volna több vérnek lennie, hogy elhitesse azt, amit az előzetes lerombol


Az animének az animációval hozzá kéne adnia a mangában lévő állóképekhez, de itt inkább elvételről volt szó Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 07, 17:29:47 írta Shiro » Naplózva

Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!