24 máj 19, 12:30:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687296 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2220 Dátum: 14 ápr 05, 10:06:55 »

176. rész: Kúl
Feldolgozott manga fejezetek: 300. fejezet, 301. fejezet

Opening: A pletykák arról szóltak, hogy NaLu-ban erős opening lesz, szóval picit kétkedve vártam, hogy mi sül ki belőle.
A végeredmény meglehetősen tetszik. A zene fülbemászó és rendkívül hangulatos az, ahogy az első jelenetnél egyre távolodik a kép az Elsötétülés Kapura. A harci jeleneteknél lévő ellenfelek közül kettőnek nem tudtuk meg a nevét a mangában.
Remélem az animében elhangzik majd a nevük. Minerva mágiája látszólag sötétebb színezést kapott és zöldesebb irányt vett a korábbihoz képest. Imáim meghallgatásra találtak és a Fekete Villám tényleg fekete lesz és nem valami sárgás moslék, mint az előző. NaLu-val kezdődött és NaLu-val is zárult. Szépen keretbe lett foglalva. Mosolyog

Ending: Pár napja már kiszivárgott a zenéje, de nem mertem linkelni, hátha kamu lesz. Hát nem lett az. Egész kellemes, megnyugtató a hangvilága, megspékelve a NaLu faktorral, ami messze 8000 fölött van az openinggel együtt.

Most akkor lesz cenzúra, vagy nem? El fogják dobni a régi háttérzenéket, vagy nem? Ez volt az a két kérdés, ami leginkább foglalkoztatott és egyértelmű választ csak az egyikre kaptunk. A Sabertooth szállásán történt megdöbbentő jelenet során, Jiemma Mester bizony vérzett. Nem kell vérfürdőt várni, de a minimális vérmennyiséggel legalább érzékeltetik, hogy súlyos dolog történt és nem csak egy ütés. A háttérzenéket illetően pedig vagy nem hallottam semmi régit vagy egyszerűen nem ismertem fel. Ez a kérdés még függőben van.

Az új grafikához hamar hozzászoktam. Jobban tetszik, mint az előző. Natsu lángjai, a Milky Way egyszerűen pazar volt.
A részben talán Jellal nézett ki egyedül furán, amikor találkozott a rejtélyes csuklyással. Mire ezt leírtam, addigra láttam a következő rész előzetesét. Mit ne mondjak, börtönbe kellene zárni azt, aki azt mondta, hogy rendben vannak azok a fejek. O.o

@march008

Angol felirattal néztük meg a részt.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 05, 10:16:25 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2221 Dátum: 14 ápr 05, 12:13:55 »

Whoow! Tényleg inkább S2-nek hívjuk ezt, mert úgy ahogy van, totál megváltozott az egész anime MINDEN tekintetben. Na de sorjában!

Opening: Nekem már a trailerben is nagyon tetszett a dallama, tehát itt is remekelt. Ahogy figyeltem úgy lesz, mint az endingeknél, hogy az epizód tartama és a nyitány szép igényesen átsiklik egymásba, tehát a zene hamarabb felcsendül, mint maga az opening. Nagyon szeretem az ilyen megoldásokat, ergo engem megnyertek ezzel Mosolyog Továbbá végre IGAZI ANIMÁCIÓK is vannak benne, ami hatalmas felüdülés volt számomra. Persze szokásához hívően spoileres, de aki nem olvassa a mangát, nem lő számukra orbitális fordulatokat. A Nalu faktor meg pláne tetszett benne. Mivel ennyire hangulatos bőven megér egy 5/5-öt nálam. Ha zenében nem is a legjobb opening, igényesség terén messze alázza a többit.

Az epizód: Na most ugrik a macska a vízbe, prepare for the wall text! ikszdé Azt kell mondjam a vártnál is jobban felújították az egész animét, sőt már-már annyira, hogyha csak a grafikát és a háttérzenéket figyeljük, meg nem mondanánk, hogy ez is FT !! Ami most egyszerre lehet jó vagy rossz is, de nézzük csak sorjában.
Grafika terén EGYÉRTELMŰEN jobb! Végre lehet érezni az életet a mozdulatok között és a háttér lélegzetelállítóan szép. Ez a téma 100%, hogy a movie-ból lett átvéve, ami nem rossz döntés. Oké, hogy a régi anime verzióban 1-1 állókép szebb volt a színek erőssége miatt, de a másik oldalon meg ott volt az a rengeteg béna fej (*), ami meg dobta is a kukába az egészet.
Igazam volt vagy igazam volt a háttérzenék terén ? Teljes OST váltást kaptunk hölgyeim és uraim ikszdé Nem semmi ez az anime! Részben azért szomorú vagyok, mert rengeteg epic háttérzene volt a part 1-ben (most már ez az anime is megélte ezt a kifejezést xD ), de azt kell, hogy mondjam, ez kellett! Annyira új dizájnt kapott a sorozat, hogy a régi dallamoknál is menniük kellett, ami persze rengeteg embernek csalódás lesz. Persze én is remélem, hogy 1-1 főbb st visszatér ( FT main theme, Erza téma ), de erre nagyon kicsi az esély, hisz a tenrou szigetes képsorokat is komplettújra rajzolták. Az új háttérzenéket (is) még szoknom kell!
Harmadik dolog a cenzúra. Nos jó hírek, úgy látszik vagy nem lesz, vagy csak kicsi, de TELJES CENZÚRA NEM VÁRHATÓ! Én ennek nagyon örülök meg kell mondjam Nevet Nem vagyok pszichopata, de azért egy lézersugárral átlőtt emberből csak jöjjön már valami vér!
Végül még pár apróság; ahogy említettem végre animációkban gazdag harcokra számíthatunk és ilyen grafikával 99%, hogy nem lesznek fillerek Mosolyog Ergó 25-50 részre tippelem ezt a S2-t, ami bőven tökéletes lesz! A reklám jelző is megújult, már nem kapunk aranyos chibiket Szomorú Viszont félelmetes, de be kell ismernünk, hogy az anime érettebb lett és sokkal komolyabb hangulatot közvetít felénk, ahogy mondtam, egy teljesen új köntösben csodálhatjuk a FT-t ezentúl.

És most akkor a részben történt dolgokról ikszdé Sajnos vagy nem sajnos az epizód felét láttam mangában, tehát itt nem lepődtem meg. Nagyon durva volt, ahogy Sting megölte(?) a Saber mesterét (újabb jel a komolyabb anime jelzőre!). Lector tuti nem halt meg, ez egy tökéletes lehetőség volt Minerva számára kacsint Persze ez nem 100%,  ezt csak úgy mondom, mint anime néző, nem tudom mi lesz a mangában, szal nem spoiler. Egyszerűen úgy érzem, hogy az a nő megint sántikál valamiben Nyelvesít

Az epizód második fele is érdekes volt, beszélgetés egy sárkánnyal ikszdé Elég sok mindent megtudtunk róluk azt kell mondjam. Azért a poénok itt is ütöttek "Nem fogom elmondani rohadék embereknek"-"Én egy macska vagyok"-"Ez 400 éve történt..." Kész! ikszdé
Azt kell mondjam jól tették az animések, hogy a 4. nap után függesztették fel a sorozatot annó. Egy teljesen új történetszál kezd kibogozódni!

És végül az ending: Váá ez is nagyon tetszett, annyira hangulatos volt az egész! A modern korban egy Nalu történet, nagyon ráálltak erre a dologra az anime készítői Nevet Persze szokatlan volt, hogy nem Chibi témát kaptunk, de ahogy fentebb említettem párszor, vadiúj köntösben érkezett a sorozat, ami sok mindent megváltoztatott. A zene is nagyon tetszik 5/5

*A következő rész tartamában valóban vannak érdekes fejek, viszont mivel animációkban vér gazdag epizód szagot érzek, így ez megbocsátható a részemről!
Na elég sokat írtam, ígérem ez többször nem lesz így (a komment 90%-a nem az aktuális részről szólt). Elég szokatlan ez az új Fairy Tail, de mivel a kedvenc animémről van szó, nekem teljesen bejön Mosolyog A régi is nagyon jó volt, de a végén már annyi volt az igénytelen animáció, hogy meg is értem, miért kellett egy teljes felújítás! Reméljük itt nem lesz annyi Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 05, 12:18:43 írta Csabi28 » Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2222 Dátum: 14 ápr 05, 13:06:58 »

El sem tudom mondani, milyen jó volt egy év után ismét Fairy Tailt nézni szombaton.  Kúl Az OP hihetetlenül tetszik. Jó, pörgős szám, valamint szép grafikai megoldások. Csak örülni tudok, hogy a folytatást egy ilyen openinggel kezdik. Az ED mondjuk már nem tetszett annyira, mivel hiányolom a chibis témát. De azért nem lett rossz. Sajnos a színek valóban fakóak, nem csak az endingben, a részben is. Ezt a részét még meg kell szoknom. Ahogy azt is meg kell emésztenem, hogy lehet, nem lesznek a régi zenék. Sajnos egyiket sem hallottam közülök (vagy csak nem figyeltem eléggé). Viszont nem biztos, hogy az újak csalódást okoznak. ^^ Hiszen már most hallottam olyat, ami nagyon tetszett. Például Sting jeleneténél szerintem nagyon eltalálták a háttérzenét.

Maga a rész jól indított. Voltak helyenként hozzárakott jelenetek, de ezek gondolom csak azért kerültek bele, merthogy 1. rész és hátha elfelejtette az egyszeri néző, hogy Gray jégmágus, hogy Wendy gyógyító mágiát használ, stbstb. : D Amikor megláttam az epres sütit, már tudtam, hogy ebből balhé lesz. Az csak jó, ha a készítők figyelnek ilyen régebbi apróságokra, mint Erza kedvenc sütije. Charle látomásának felelevenítése és annak erőltetése nekem kicsit időhúzásnak tűnt, de legalább volt egy kis akció is a részben.

A rajzolás szerintem egész jó volt ebben a részben. Az előzetesben ugyan tényleg elég sok furcsa fej volt, de én bízok benne, hogy a fontosabb momentumokot igényesebben megrajzolják. Ez egy neverending shounen, így fel is készítem magam, hogy bizony nem várhatunk majd mindig tökéletes rajzolást.

A kisebb-nagyobb hibák ellenére nekem nagyon tetszett.  kacsint Iszonyúan boldog vagyok, hogy újra nézhetjük az animét, és már alig várom a következő részt!
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2223 Dátum: 14 ápr 05, 13:13:22 »

Szerintem lesznek régi zenék, ebben részben semmi sem indokolta hogy olyan zene legyen:)  Biztos vagyok felfognak csendülni a dallamok hamarosan Mosolyog
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2224 Dátum: 14 ápr 05, 13:44:50 »

Ezt sosem értettem, hogy a never ending shouneneknél miért nem kéne elvárni olyan jó grafikát, mint amit a rövidebbeknél elvárunk (pl 50 részeseknél). Szerintem megtudnák ők is csinálni a grafika egy szinten tartását, ha akarnák. (Egyszerűen olyan csapatokat kéne összeválogatni, akik egy szinten képesek dolgozni)

Az új rész tetszett, bár nekem nem jött be annyira az opening, mint a többieknek. Valahogy most jobban tetszett az ending. Szerintem is lesznek régi zenék, de ezek az újak is tetszenek.
A részből nekem a legjobban Lector "halála" tetszett, az a mangában is jól sikerült. Elég jól megcsinálták, ahogy elborul Sting agya és neki ugrik a mesternek, gondolom erre a mester sem számított. Zicronis meg igazi kis troll ezzel a macskáknak azért elmesélem mentalitásával (engem is zavarna, ha a sült csirke visszapofázna a tányérról Mosolyog).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2225 Dátum: 14 ápr 05, 14:47:18 »

176 (S2-001.)

Az összkép egy erős 7/10.

Egy picit tartottam tőle, hogy a rész eleje (vagy nagy része) egy összefoglaló lesz az eddig történtekből, vagy legalábbis a Nagy Mágiajátékok eseményeiből. De szerencsére nem így lett. Ettől függetlenül nem biztos, hogy nem lesz ilyen 1-2 részen belül elszórva.

A rész elején szépen bemutatták a főbb FT tagok új rajzolását, és meg is szólaltak, hogy a hangjukat is halljuk. Nevet

A rajzolás ugye kicsit más lett, letisztultabb (ami mondjuk nem mindig előny, mert kevesebb a részlet). "Közelről" és "féltávolról" oké a rajzolás, viszont a távolabbi alakoknál már akadnak érdekes ábrázolások. De ennyi belefér. Szal részemből annyira nem estem hasra az új grafikától. Más, szép, de áttörést nem hozott. Mondjuk az igazi pontot a (közel)harcok ábrázolása fogja feltenni az i-re, kíváncsian várom.

A zenék terén viszont határozottan hiányérzetem volt. Nem rossz, de amit eddig hallottam az egyik sem olyan, hogy most azonnal késztetést éreznék az OST levadászására. ^^"
Ha nem fog felcsendülni pár klasszikus FT zene a nekik megfelelő helyzetekben, akkor durci leszek. Kivéve persze, ha valami még jobbal helyettesítik őket. Bár ezt lehet nem 175 rész után kellene elkezdeni...

Kicsit meglepett, hogy Zirconis átlátszó lett. A manga alapján szilárnak tűnt (már úgy egy szellem szintjén Nevet). Így se a színét, se az igazi kinézetét és mimikáit sem lehetett 100%-osan kivenni. Pedig a mangában sokkal jobban adta a "troll sárkány" stílust. Nevet Ez itt annyira nem jött át. Talán egy picit "idiótább" hang segített volna.
És a másik, hogy a Jáde sárkány csukott szájjal beszélt. o.O Azért könyörgöm... az, hogy esetleg nyitva a szája, de nem mozog, az oké (nincsenek ajkai, mint egy embernek), de hogy csukott szájjal szövegel... ^^"
(A Narutóban is igen furcsa volt, amikor Kurama szája nem mozgott, vagy csukva volt beszéd közben...)


A fentiek alapján úgy tűnhet, hogy negatív véleményen vagyok, pedig nem. Egyszerűen annyi, hogy olyan jelentős változás/javulás nincs az animében a régihez képest.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #2226 Dátum: 14 ápr 05, 15:08:26 »

Hát.. úristen.. Ugyan, én tavaly nyáron néztem az elejétől a Fairy Failt, de így is borzasztó volt, ez a majdnem egy év, amíg nem láttam.. De végre itt van Nevet
Az openinget rögtön imádtam. A zenéjét még nem hallgatnám éjt nappallá téve, mint például a The Rock City Boyt, de kezdésnek ütős MosolyogMosolyog
Amint meghallottam a szinkronhangokat, meghaltam. Nevet Főleg amikor Happy szólalt meg, majdnem sírtam.. de küzdöttem >.<
Eddig nem tudtam miért szeretem egy picikével jobban a Fairy Tailt, mint a Narutot.. Rájöttem Mosolyog
Az a humor, meg baromságok, amik itt megvannak, közelében nincsenek a Narutoban (esetlegesen) megjelenő poénokhoz.. Nevet Tehát az, hogy amikor a Sárkány mesél.. és Gray meg Happy beszólásai megszakítják a hatalmas lelkizést.. felülmúlhatatlan.. :"D "De én macska vagyok.." Egyszerű, de nagyszerű Mosolyog
Az ending nem tetszett annyira, mint az opening. Viszont az anime 175. része után olvastam tovább a mangát. Alig emlékszem valamire :/ Szóval így jobb, mert többször ér meglepetés Nevet:D
Szerintem lesznek régi zenék, ebben részben semmi sem indokolta hogy olyan zene legyen:)  Biztos vagyok felfognak csendülni a dallamok hamarosan Mosolyog
Remélem megtartják őket, mert ez az ír vonal (nekem olyan íres Nevet) nagyon egyedivé teszi.. Michael Flatleyt juttatja eszembe ^^
Összegészében, tipikus Fairy Tail. Mosolyog A grafika-váltás nagyon jó lett. A régivel sem volt semmi baj, de ez még csak növeli a színvonalát Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 05, 15:19:55 írta Vivien_Borsos » Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Neji95
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348



« Válasz #2227 Dátum: 14 ápr 05, 15:22:16 »

Whao,alig tudok leállni a vissza nézésével.  Nevet Nagyon tetszik az Op,bár meglepődtem az egyik csajon hogy rózsaszínű haja lesz.  Ohh My God De nem gond! A grafika eszméletlen jó.Már meg is tetszett két új Ost.ÉS!amikor vissza néztem,és állítgattam a vidit,hogy jobban megnézhessem,láttam vért.Mikor Sting átüti a mesterét.És akkor a száján folyik ki vér.  Nevet Az Ed-el nincs semmi bajom,bár az Op jobban tetszik.A következő rész előzetese...hát remélem nem olyan feje lesz egypár embernek.xD Összeségében szerintem sokkalta jobb így ezzel az új grafikával. Lucynek csak nekem tűnik úgy,hogy megnőtt a haja?xD
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 05, 15:23:15 írta Neji95 » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2228 Dátum: 14 ápr 05, 15:48:20 »

Ami nem tetszett:
Minerva külseje szerintem nagyon nem jó , öregebb lett mint a magában és valahogy nem jó. Másik meg a átlátszó szemek... Igen Jáde sárkány itt nem volt annyira jó mint a mangában.
Más gondom nem volt igazából.
Naplózva
catgay13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #2229 Dátum: 14 ápr 05, 16:04:39 »

Én túl sok különbséget nem vettem észre a grafikában, valszeg azért, mert telón néztem 480p-ben Nevet (és általában le is szarom az ilyeneket). OP-nek pedig egy Blow Away-nak sokkal jobban örültem volna, nekem nem igazán tetszik ez az új.
Viszont Gazzile-n eddig is ez a ruha volt? (a harc alatt)

*Ja azt kihagytam, hogy Natsu lángja viszont nagyon fasza lett szerintem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 05, 19:00:35 írta catgay13 » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2230 Dátum: 14 ápr 05, 16:11:20 »

Visszafelé menet beugrott egy boltba és vett magának egy újat kacsint Biztos bepisilt a sok sárkány tetem látványa után ikszdé
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2231 Dátum: 14 ápr 05, 17:09:57 »

Pedig van különbség, nem is kevés. Magával a résszel nem is volt problémám. Jó volt. Néhol a grafika is egészen jóra sikeredett az újításoknak megfelelően, de néhány helyen éppen ellenkező hatást ért el nálam. A legfeltűnőbb talán, hogy világosabbak, talán kicsit fakóbbnak hatottak számomra a színek. Más részen viszont kifejezetten ez tett jót. Például Erza páncélja így sokkal látványosabb  volt nekem. Az arcokról is az a véleményem, hogy kicsit fakóvá, túlságosan finommá váltak. Mintha elmosódottak lennének pedig 1080p-ben ennek nem így kellene látszódnia. Minden esetre úgy érzem, hogy a sötétebb tárgyaknak jót tett ez a változtatás de ami alapban világos volt az most kicsit elmosodott a háttér miatt. Az OP-ra és END-re szerintem nem lehet panasz. Az OP még megy is a történethez a maga pörgésesebb, vidámabb hangzásával. Azért én is remélem, hogy nem irtják ki a történetből a régi themeket, mert szerintem azoknál jobbat nemigen lehet párosítani főleg úgy, hogy már megszoktuk őket.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2232 Dátum: 14 ápr 05, 19:20:24 »

A kicsit fakóbb kép nekem is feltűnt az elején,de utána mintha kiszínesedett volna.
Nem tudom pontosan miért,de Wendy kinézetet jött be a legjobban.
Többieké változó.Hol jobb, hol rosszabb.Gerard csapat és még 1 egykét fontosabb akinél tetszett az újítás.Lucy arca az elején eléggé idegen volt,hiába láttam régebben is.Mira pedig másabb lett,de nem rosszabb Hmm?
Az Op bejött,bár ezt már az előzetesnél is lejött,csak most teljesben.
Régebbi hangokra még vissza kell állnom.
1-2Dalos száma után mostantól Gerard hangjára jobban fogok figyelni. Nyelvesít
Összességben sikeres újjáélesztő rész volt. kacsint

Remélem igazad van,és visszakösszönnek a régi zenei aláfestések is.

Ezt a logikát imádom:
 - Semmi dolgom nincs az emberekkel. Takarodjatok!
- De én macska vagyok.
- Akkor oké. Minden 400 évvel ezelőtt..."  smirksweat
Egy kicsit még lehetett volna Trollabb.
Naplózva

Mianevem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9


« Válasz #2233 Dátum: 14 ápr 05, 21:41:31 »

Eddig csak a mangát követtem, az animéből csak kb. 30 részt láttam, szóval nekem főleg volt mit szokni. Nevet Vagy pont, hogy nem. Viszont Gazille és a macskája hangját így elsőre, esküszöm, nem tudtam megkülönböztetni. o.O

A részről az a véleményem, hogy meglepően gyorsan véget ért. A végén le kellett csekkolnom, hogy ez most komolyan több volt-e, mint 20 perc. És a zenék nekem is hiányoztak. Azok azért megmaradtak a fejemben azalatt a pár rész alatt, amit láttam. Az opening és az ending tetszettek. NaLu ezerrel. Nevet

Egyébként nem is sejtettem, hogy a végére így ellaposodott az anime. :O Ezek szerint jól tettem, hogy csak itt kapcsolódtam be.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2234 Dátum: 14 ápr 06, 07:24:42 »

Tényleg ezt még nem irtam le.
Ezt nem értem miért igy van..
Csak nekem tűnt fel hogy a szem körvonala rajta van a hajukon?? wtf?
Ez szerintem is nagyon furcsa söt inkább rossz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!