24 máj 19, 11:36:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687292 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kingdon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 14



« Válasz #2070 Dátum: 13 ápr 02, 14:40:05 »

Az összes felirat megvan meg minden csak az a 4 -5 rész hiányzik és akkor megvan mind Nevet
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #2071 Dátum: 13 ápr 03, 17:16:28 »

Én ThePiratebay-ről szedtem le azokat a részeket és jó hozzá a Naruto-kun-os felirat
Naplózva
angels
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2072 Dátum: 13 ápr 05, 12:17:19 »

Elvileg tegnap volt a fairy tail best... kíváncsi voltam mihez kezdenek vele de nem találtam fenn sehol.
Rosszul emlékeztem hogy mikor jön vagy csak érdeklődés hiányában elmaradt Nevet
Naplózva
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #2073 Dátum: 13 ápr 05, 14:35:27 »

Elvileg tegnap volt a fairy tail best... kíváncsi voltam mihez kezdenek vele de nem találtam fenn sehol.
Rosszul emlékeztem hogy mikor jön vagy csak érdeklődés hiányában elmaradt Nevet

Nyaa torrenten fenn is van már az 1. rész de semmi változás nem volt benne, szóval felesleges leszedni. De nem is vártam mást egy ismétléstől. Bár azt mondták, hogy nem lesz most cenzúra meg szebbek lesznek az effektek de az effektek ugyan azok voltak, a cenzúra meg csak jóval később került bele. Ha jól rémlik.
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2074 Dátum: 13 ápr 05, 15:34:04 »

Ehh,tényleg kijött ? Mi az hogy nem lesz benne cenzúra? Lesz vér?Nevet Vagy a fanszervíízre gondoltak? BÁR amilyen az volt a fairy tailben,annál durvábban azt nem lehetne megjeleníteni.
Naplózva

sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #2075 Dátum: 13 ápr 05, 15:43:55 »

Ehh,tényleg kijött ? Mi az hogy nem lesz benne cenzúra? Lesz vér?Nevet Vagy a fanszervíízre gondoltak? BÁR amilyen az volt a fairy tailben,annál durvábban azt nem lehetne megjeleníteni.

Vérengzős jelenetre gondoltak. Nevet Azért FT még nem hentai vagy ecchi ennyire. Bár én kételkedek a cenzúrában is. Ettől még újra megnézem hetente legalább könnyebben eltelik a várakozási idő. Nevet
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2076 Dátum: 13 ápr 05, 18:22:03 »

@sdavid25
 
Beírom a keresőbe, de semmi. Esetleg mit ronthattam el? smirksweat
Naplózva
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #2077 Dátum: 13 ápr 05, 18:32:23 »

@sdavid25
 
Beírom a keresőbe, de semmi. Esetleg mit ronthattam el? smirksweat

http://www.nyaa.eu/?page=view&tid=420227

Tessék. Bár teljes mértékben felesleges leszedni mert nincs benne semmi újdonság. Amúgy így hogy Fairy Tail Best nem fogjátok megtalálni mert az csak japánoknál egy alcím.
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2078 Dátum: 13 ápr 05, 18:44:02 »

Akkor ez most a fairy tail 176.? És eggyáltalán mért lett vége a rendes animének,valami április elsejei viccnek szánták?Nevet Mert most ha ott is van az a BEST,akkor miért nem simán Fairy tail? (Ha annak a Best-nek nincs semmilyen jelentősége) Erre azért kiváncsi lennék.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 05, 18:45:36 írta dreamfolow » Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2079 Dátum: 13 ápr 05, 18:47:57 »

Már le volt írva nem is egyszer.
Azért Best, mert ez válogatás a részekből, szóval nem fogják előröl leadni az egészet, hanem bizonyos részeket kiválasztanak és azokat adják le(hogy mi szerint választják nem tudni).

Nagy valószínűséggel azért lett vége, mert túlságosan is közel volt a mangához és fillereket meg nem tudtak volna hova beszúrni.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2080 Dátum: 13 ápr 05, 20:37:49 »

Sztem ez a válogatás is kamu volt, mert megnéztem az első részt ( amiben semmi változtatás nem volt ) és az előzetesében a 2. részt konferálják fel, ergo megy normálisan, szép sorjában. Nem hiszem, hogy olyan hülyék lennének, hogy félrevezető previewet adnak a kövi epizódról...
Naplózva

sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #2081 Dátum: 13 ápr 07, 18:56:23 »

Sztem ez a válogatás is kamu volt, mert megnéztem az első részt ( amiben semmi változtatás nem volt ) és az előzetesében a 2. részt konferálják fel, ergo megy normálisan, szép sorjában. Nem hiszem, hogy olyan hülyék lennének, hogy félrevezető previewet adnak a kövi epizódról...

Na jó de azért gondolj bele abba is, hogy az 1. rész után nem adhatják le egyből az 50. részt vagy akár a 10-et. Nevet
Szerintem ezt a válogatást amúgy arra értették - feltéve ha igaz - hogy filler arc-ok nem lesznek benne. Ezért is Best az alcím. De igazából teljesen mindegy akik látták azoknak így se úgyse mutatnak újat viszont időtöltésnek jó lehet amíg nem folytatódik.
Naplózva

angels
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2082 Dátum: 13 ápr 07, 19:35:33 »

Szerintük mind1ik Best! volt Nyelvesít
Naplózva
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #2083 Dátum: 13 ápr 07, 23:31:59 »

Szerintük mind1ik Best! volt Nyelvesít

Nekem pl egyik résszel se volt komolyabb bajom. Ha ilyen fillerek lettek volna anno Bleach-ben vagy Naruto-ban akkor azokat is néztem volna Nevet
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2084 Dátum: 13 ápr 08, 07:02:33 »

Nekem se volt bajom a fillerekkel,igazad lehet,sztem is azért találták ki ezt a BEST dolgot,mert ugye az anime meg a manga szinte majdnem párhuzamosan ment ,3-4 résszel volt kb előbbre a manga.Gondolom most nincs kedvük kitalálni semmilyen fillert,ezzel a leállással adnak időt a mangának,pedig szerintem nagyon jó kis filler részeket szoktak kitalálni az animések,vehették volna a fáradságot megcsinálni.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 08, 07:05:32 írta dreamfolow » Naplózva

Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!