24 máj 28, 08:06:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 691097 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1545 Dátum: 12 okt 06, 22:06:49 »

A rajzolásról annyit, hogy ott is meglátszik, hogy nagyon sietnek a készítők, pedig nagyon nincs hová...
Megkockáztatom, először fogunk 3 openinges arcot látni, viszont a második 13 rész után, szinte biztos, hogy újabb filler arc fog jönni. Hogy miért? A rész a 258 fejezetet dolgozta fel. Nagyjából 2 fejezetes tempóval mennek, úgy hogy még ki is hagynak egyet a 4. OVA miatt, ami a manga 261. fejezetét dolgozza fel. Ez az opening kb. a 280. manga fejezet feldolgozásáig fog menni. Most járnak a 302. fejezetnél, szóval ne siessenek....

Az nagyon nincs ínyemre, hogy egyszerűen kapkodnak és nem szánnak időt a részletekre, illetve a karakterek kidolgozására, valamint a ruhákra, ami már régen is divat volt (Pl Gérard Meteoros speckó ruhája--> lila trikó és kék gatya O.O). Valamint az sem tetszik, hogy össze-vissza dobálóznak a a bőr árnyalatokkal. Cobra a mangában rendkívül világos bőrű, az animében pedig kifejezetten sötét. Most Rogue sápadt lett, Orga(ha szabad így hívnom) és Jura meg szolizott picit.... Honnan vesznek ilyen ötleteket? Ha Mashima sötét bőrűnek akarta volna őket, akkor úgy lettek volna a manga borítókon...

- A fejek általánosságban kezdenek kidolgozatlanok lenni....
- Sting céhtetkója sötét a mangában, az animében sikerült ezt fehérré változtatni
- Miért sötétítették el Jura bőrét, és miért lettek olyan furák a szemei(már a Tenrou Csapat visszatérésénél feltűnt), valamint az öltözéke is réteges, az openingben pedig a csata közben is csak a fekete köntöse van.
- Rogue feje(már linkeltem képet)
- Orga(ha szabad így hívnom) animés haja és öltözéke vs mangás( rendesen spórolnak a mintákkal a derekán lévő ruhából, bónusznak az eredeti hajszínével nagyjából megegyező kép is ott van) http://i1197.photobucket.com/albums/aa430/DokuryuuBastian/orgadesign.png
Felvettetem ezt a haj kérdést külföldön, mire jött az a válasz, hogy egyszerűbb volt a készítőknek egy színnel dolgozniuk. Oké, de akkor is egy teljesen ocsmány, és irreleváns szint választottak O.O Nagyon úgy néz ki, hogy ez a dizájn lesz az animében is úgy, hogy le kell mondanom SS3 Gokurol... Neeem
- Majdnem elfelejtettem Lyont. Már a Tenrous visszatérésnél feltűnt, hogy nagyon nem látszik meg rajta a +7 év. A mangában pedig simán kivehető. Pedig nem változott szinte semmit.



Remélem a jövőben odafigyelnek ezekre a részletekre...
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 07, 10:27:34 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1546 Dátum: 12 okt 07, 12:08:21 »

Ja amúgy kb ez az első alkalom, hogy sztem a shippuuden openingje jobb lett a fairynél.
Ezzel azért vitatkoznék, szerintem most nagyon jó lett az openingje a FT-nek. A zene, az animációs képek mind egytől egyig jók Mosolyog

Mondjuk elnézve, nem sok tartalom volt a mangából az animében, gondolom még csak most tudták lezárni teljesen a fillereket (habár én nem néztem a fillereket ikszdé), de így is tetszett Mosolyog
Viszont én azért mélyebb hangot képzeltem Lectornak. Meg animében, ahogy megvan rajzolva Sting, tisztára Luxus és Natsu keverék ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 07, 12:09:23 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1547 Dátum: 12 okt 07, 14:42:58 »

Tudom nagyon megkésve írom,de eddig nem bírtam rávenni magam h kisregényt írjak. szal én még a múltheti részről áradozok,meg a mostaniról,bár inkább csak az új OP-ról.

150:

Na hát igen, az utolsó rész. hát nem tom....összecsapott és zavaros volt. ...bár ez igaz a legutóbbi 3-4 részre is. Én nem tudom mi a fenéért kellet az egész filler arc végét így összehajigálni. Jó,persze a filler utálók biztos örülnek h háhááá végre vége az "unalams" fillernek, de van akiknek viszont igenis tetszett és akit érdekelt(köztük jómagam is). Szal ők meg én is kicsit csalódtak most. Brain II-őt ennyire....ennyire sehogyan legyőzni kész vicc volt. Meg ez hirtelen Lucy erőre kap és wááá megmenti a világot a pusztulástól, miközben eddig csak ott....lógott...:S és én meg csak lesek a végén h: ...ennyi? O_O kész Natus elkapta, írt egy könyvet és....csókolom? O__O ne már!
Szal csak annyi h igazán megdobhatták volna + 2-3 résszel a fillert, h jobban kidolgozhassuk a karaktereket, a jelneteket.

....gondolom már azt várjátok mikor kezdek áradozni a Cobra X Kinana jelentről...hát most( lehet valakit idegesít de nem érdekel ,kiírom magamból,Cobra fan vagyok vagy mia  fene!XD)

Hát öregem...sztem nagyon aranyos és romantikus jelent volt a kettőjüké!!!! <3 és persze egyben szomorú is. Rohadt Mágia Tanács ,h mindig minden romantikus szálat így szétrobbant.( Lásd Gerard X Erza moment) Igazán hosszabb párbeszédre is sikeredhetett volna az övék. De tény, h ez is marha szép volt!!! <3
Mikor Cobra leteperte Kinanát mondom: OMG! rape time or what? in medias rest nyomat már egyből? Ördögi nem gatyázik! Kúl ikszdé ikszdé
de az is wááá olyan szép volt ahogy Kinana Cobra arcához ért.  Pirul Pontosan és ekkor kicsit meglepődtem h: Cobra....vak? jó, még én is azon tallózok h most mind2 szemére vak vagy csak az 1ik.  Hmm? deee ...sztem mind2re. Az h csak az 1ik szemén van sebhely az sztem megtévesztés. De hát kitudja.
És h Cobra igazi neve Erik...woaaah nem is rossz sőőőőőt! Sokaknak nem tetszik,de szerintem igenis szép és jó név!!! miért a Roberto, vagy a Mike, vagy a Tom jobb lett volna? vagy Sanyi? XDD most komolyan?! ikszdé Erik is great!
és igen erre a pillanatra vártam: mikor Cobra végre mutat nekünk egy őszinte mosolyt és meg is kaptuk X3
Jó,igen, nem akartam h így alakuljon a kettejük kapcsolata Kinanával, deeee....mélyen legbelül éreztem, h nem maradnak együtt, hogy Co...azaz Erik egyedül elszökik,vagy az h börtönbe megy megint.Sajnos az utóbbi vált valóra,   Igazi álom lett volna ha együtt maradnak. >.< de biztos vagyok benne, h évek múlva(és nem 10 évre gondolok, hanem pl 4év) mikor Eriket kiengedik/szabadul a börtönből akkor újra megkeresi Kinanát és akkor újra együtt lesznek, tiszta lelkiismerettel tud majd elé állni Mosolyog  Kúl és akkor is a no.1. karakterem marad majd Dokuryuu no Cobra(Erik) Mosolyog

na ennyit a fillerről.

Az Opening: húh hát a zene O___o első hallsára oylan....semmilyen,nem fogott meg O.o Hiányoltam belőle azt a pörgést ami általában jellemzi a FT op-okat. deee sokadik hallás után már egész szerethetővé válik.
Engem is a színek kicsit hanyat dönöttek. O__O olyan furcsák.  Sting céhjelén én kicsit felkaptama  vizet h miért fehér?! miért?  holott az világosan látszik h sötét!!!  >.< (nem baj ha majd cpzem Stinget az fekete lesz!XD) De még a szőrme is, h szürke....az is fekete bakker! a manga borítón is úgy van O.o akkor meg wtf?
Aminek örültem, h Bacchust betették az OPba!!! mondom wááá az én részeges karatemesterem is benne van.  Kúl Pirul Viszont...nála a gatyáján lestem....mi ez a barna cucc rajta?! feketén sokkal menőbbnek,ütősebbnek nézne ki!!! O.o És igen, a grafikával nekem is gondjaim vannak, hol maradnak a szép,kidolgozott karakterek? Annó a manga nem volt szépen kidolgozva,most meg már milyen szépen rajzol Mashima(tudom,midneki fejlődik,még szerencseXD). és erre most az anime grafikai szintje csúszik? hát azt meg h?!XD
Remélem azért nem fogják nagyon szétzúzni ezt az animét. ráadásul pont most mikor már így a sűrűlyében vagyunk. >.< de ha továbbra is elhasalnak ilyen apróságokon,azokból a pici dolgokból lesz egy óriási nagy baklövés T__T"

na hát bocs a kisregényért ,de mint mondtam késtem az előző hetivel>.<
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 07, 14:45:59 írta grimmiko » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1548 Dátum: 12 okt 07, 15:43:57 »

Szinek jók itt a hivatalos manga színezés: macskák és szting és jól van színezve az animében
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/295/4
Naplózva
grimmiko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1549 Dátum: 12 okt 07, 16:26:07 »

Szinek jók itt a hivatalos manga színezés: macskák és szting és jól van színezve az animében
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/295/4


A macskákkal semmi bajom,de a Sabertooth jellel már igen Sting vállán, meg mondom: Sting mellényén a szőrme, továbbá Bacchus nadrágja szemmel láthatólag ezen a képen spec fekete.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1550 Dátum: 12 okt 07, 18:46:20 »

Érdekes eszmefuttatás, de nem elképzelhetetlen.

Örülök, hogy vége a filler arc-nak, végre megint nézhetem az animét. A rész nekem renben van, és mivel mangát olvasom, ezért az opening is rendben van. Az endinget nem igazán tudom hova tenni. Az előttem szólókkal meg részben egyet értek abban, hogy az animés karakter rajzolások kicsit kiábrándítóan leegyszerűsítették a mangáshoz képest.
Naplózva
Orshee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


« Válasz #1551 Dátum: 12 okt 07, 19:34:07 »

Olvasom a mangát, tehát engem nem zavar, de az opening nagyon durván spoileres  >.<# De nekem bejön a zenéje, meg minden benne  Nevet Lector hangjától majdnem sírva fakadtam. Egész végig mély hanggal képzeltem el. Orga elég érdekes hajszínt kapott. De nagyon örülök h vége lett a fillernek, és jó rész volt  Mosolyog
Naplózva
Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #1552 Dátum: 12 okt 07, 22:16:20 »

Nekem csak egy kérdésem van. Mi a fenét evett Elfman három hónapig, hogy ilyen nagy dinoszaurusz lett? Én is szeretnék ilyet enni xD
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1553 Dátum: 12 okt 08, 14:59:34 »

Még nekem is aki csak pár spoilert tud a mangáról nagyon spoileres egy Openning ez. Az Endingel különösebben nincs nagy bajom, hagy Mavis járkál a helyszínek között, legalábbis az  OP után már nincs. Nevet

A két új sárkányölő és macskáik kellemes meglepetés, mármint hogy vannak még fel nem fedezett sárkányölők. Most már van valami törvény, hogy csak akkor leszel teljes értékű sárkányölő, ha szerzel egy exceed-et vagy mi ? >.<# Amúgy engem a szinkronok nem zavarnak mert nem volt elvárásom. 

- Majdnem elfelejtettem Lyont. Már a Tenrous visszatérésnél feltűnt, hogy nagyon nem látszik meg rajta a +7 év. A mangában pedig simán kivehető. Pedig nem változott szinte semmit.
Ez engem is nagyon zavart, mikor megláttam. Mintha ctrl-c ctrl-v lett volna a Galuna szigetekről. Ugyanez vonatkozik Laharra is. Semmit sem változtak. Doranballton meg a filler után volt hirtelen változás. Először nem is tudtam, hogy kihez beszél Lahar. Ha nincs a sebhelye az arcán, akkor rá sem jövök.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1554 Dátum: 12 okt 13, 11:06:13 »

152. rész:

Ez a rész nekem nagyon tetszett, mert láthattam max és natsu harcát. Egy bajom van csak a résszel. Az hogy kihagyták lucy széklet....ikszdé
Gazille vajon merre mehetett el?
Érdekesnek bizonyult wendy-polyushka közötti párbeszéd és örülök hogy kapott 2 speciális mágiát.

Következő részt nagyon várom. Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1555 Dátum: 12 okt 13, 11:10:23 »

152. rész: A részt többé kevésbe laposnak éreztem  >.<#
Mostantól jegyzem, hogy melyik fejezeteket dolgozza fel az aktuális rész.
Feldolgozott fejezetek: 259.-260. az elejétől a végéig

Kezdésnek beraktak 4:30 perc fillert, amivel az égvilágon semmi baj nem volt az leszámítva, hogy Natsu elvileg a kinti részt takarította a seprűvel mégis a füvet söpörte  ikszdé  smirksweat

Natsu és Max összecsapása rövidre, ámde tetszetősre sikeredett. Jó volt látni, hogy Max partiban tudott lenne Natsuval, addig amíg Szalamandra elő nem varázsolta a semmiből Laxus villámait, amit a múltheti előzetes le is lőtt  >.<#

Hőseink problémája, mint kiderült az, hogy nem elég erősek, vagyis meglátszik rajtuk a hét év kihagyás. A filler arcban mondhatni  ez nem látszott meg, szóval ott már volt egy logikai baki, jövőhéten pedig fény derül egy újabbra...

Csak szerintem nézett ki Grandine, ö izé nagyon furán?...  Hmm?

Ami miatt csalódott vagyok az az, hogy Makarov arckifejezéseit nagyon nem adta vissza a rész. A magában pedig oltári arcokat vágott Gildarts levelénél. A "Hívd Gildartsot" kártya viszont itt is nagyon királyul nézett ki.

Laxus végre hivatalosan is visszakerült a Fairy Tailbe, Freed legnagyobb örömére.   Nevet

Majdnem elfelejtettem: A részben sokszor elhangzott, hogy így vagy úgy, de legyőzik a Sabertoothot, holott ilyen a mangában el sem hangzott.  Máris ki akarja élezni a rivalizálást az anime a két céh között?  Múlt héten pedig azt mondták, hogy a Sabertooth akkor lett ilyen erős, amikor 5 új, képzett mágust felvettek plusz Mestert cseréltek.
A Mester cseréről szintén nem volt semmi információ a mangában...

Úgy látom jövő héten mégis kapunk valamit az edzőtáborból, ami elvileg a 4. OVA-ban lesz látható teljesen.
Látom Lu-chan bikinije meghaladta a készítők tudását...



« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 11:12:45 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #1556 Dátum: 12 okt 13, 13:17:26 »

152. rész:
Mélységesen csalódtam emiatt a rész miatt.

Az openinget kezdem meg szokni, de tuti nem lesz a kedvenc hiába a kedvenc arcom a mangában. Egyáltalán nincs dallama. Még egy refflént se hallani benne.

Az, ahogy felvezették Max és Natsu harcát nagyon lapos lett. Mikor takarított Natsu valaha is??? Még ha beleraknak egy őrjöngő Mirát vagy Erzát aki ráparancsol az még csak csak, de így. Happy és Natsu "veszekedése" se lett poén, pedig ebből is tudtak volna jót kihozni.

Max és Natsu harcát tovább is elnéztem volna, de jó lett, bár Max meglepett képét nem adták nagyon jól vissza. Több megdöbbenés kellett volna.

Polyuska-san ember utálata se jött most át, Wendy felismerése és az utána való megdöbbenés a többiek részéről végképp. A fejtegetés, hogy még is hogyan vannak az idősíkok, az se volt benne, pedig az a rajz Mashimától kifejezetten tetszett. De Polyuska mosolyát jól megcsinálták és megható lett a vége.

Most szögezem le, hogy amit Grandinéval tettek az felháborító és a legrondább sárkány lett belőle, amit valaha láttam. Többen szörnyülködtek anno a gép-sárkányon az Edolas arcban, na most kíváncsi vagyok, most mi lesz a többiek véleménye. Imádtam a Mashima változatott, tetszett az elgondolása, hogy így ábrázolta Grandinét. Erre kapunk egy sima pikkelyes borzadványt. Bár legalább meghagyták fehérre.

Gildarts levele és a kiváltott hangulatok annyira semmitmondóak lettek, hogy 10 percig a leállított videó mellett ültem, hogy ezek tényleg így csinálták meg. A nevetés egyáltalán nem lett harsány és a Mester reakciója se lett élethű. Kb. Gildarts első mondatába a szünet, mielőtt kijelenti, hogy bocsesz, de... akkor én nagyobb szünetet és nagyobb reakciót vártam. Egyáltalán nem lett FT-se az, hogy oké a francba mindennel piát ide.

A saberthoot japán kiejtésén mindig röhögök, bár a japán-angol mindig is vicces volt. Jó szerintem meg ők a miénken röhögnek. De nem ez a lényeg. A mágia játékok bevezetése nem tetszett annyira, de többihez képest jó lett.

Bevezető, mielőtt jött volna, az ending alatt gondolkodtam, hogy hogy oldják meg és hát csalódtam. Nyugodtan kiírhatták volna, hogy 3 hónap múlva és a megdöbbent csapat fekszik a tengerparton. Erre megint lelőttek egy csomó mindent a bemutatóba. Komolyan már jobban tetszik, az hogy csak van a rész címe és közben mondanak pár mondatot róla. Mint ahogy az első részekbe volt, hogy Lucy állt a táblánál Happyvel.
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1557 Dátum: 12 okt 13, 14:21:51 »

Mi történt itt kérem ?  Ohh My God
Eddig a készítők mindig eltalálták a manga humorját , de itt most konkrétan az összeset eltolták , érthetetlen hogy a mester reakcioit miért rajzolták át  ?.... Grandine-el jézusom mit csináltak ????? el sem tudom képzelni hogy azt olyan rajzolta aki olvasta a mangát , mint vmi yugioh hósárkány szerű lény lenne (vagy hogy hívták azt.......)
 
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #1558 Dátum: 12 okt 13, 16:48:15 »

Hát ha így folytatják akkor a manga legjobb arca az anime legrosszabbja lesz!
Úgy néz ki hogy az A-1 a sok új jó szezonos animeinek a kárárt a Fairy Tail szívja meg!
Eddig se volt a legjobb adaptáció mert úgy ahogy van gyerekeknek van beállítva a sok finomítással és átalakítással, de ez már több a sok(k)nál, ez valami Katasztrófa! T__T
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 16:48:47 írta Gino » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1559 Dátum: 12 okt 13, 21:37:46 »

152. fejezet:

Könyörgöm...

Grandine a 195. mangában: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/195/5
Grandine a 260. mangában: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/260/10
Grandine a 93. animében: http://imageshack.us/a/img577/8530/horriblesubsfairytail93.png

És a...
Grandine a 152. animében: http://imageshack.us/a/img193/1319/horriblesubsfairytail15.png

Ez mi a hosszú sípszó lett...? Első gondolatom az volt, hogy egy albínó alien. A második, hogy egy albínó gyík és a "Feltámad a halál"-ból az ember-alien keverék keresztezése.
Annó, a 260. mangánál valaki megjegyezte, hogy Grandine-nak "csirkelába" lett. De mindenki (szerintem még a hsz írója is) legyintett rá, hogy "belefér".
Viszont ez a mostani borzalom... huh... Azért tudni kéne mi a különbség pikkely és bunda között. Mert a manga alapján a feje, nyaka, háta és a szárnyai inkább bundásak, mint pikkelyesek. Meg az egész sárkányt nem találták el. A mangában is nekem kicsit marconának tűnt elsőre, de megbarátkoztam a kinézetével. De most az animében úgy fest, mintha hurkákba ráncosodna a tokája...

Most mondhatná valaki, hogy miért kell ezen szörnyülködni? Hát azért, mert a történet elejétől fogva a sárkányok feltűnésére várunk, hiszen ők adhatnak választ szinte minden kérdésre. Akkor adják már meg a módját. Ráadásul ebben a részben 3 vagyis három álló, ismétlem állóképen szerepelt, mégsem sikerült eltalálniuk...

A rész nekem semleges volt. A villámsó tűzsárkány mód jó volt. A Wendy-vel kapcsolatos infók fontosak, de amúgy átvezető.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 21:43:26 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!