24 máj 19, 12:30:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687296 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
e-mese
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 8

Otaku-növendék


WWW
« Válasz #1140 Dátum: 12 ápr 15, 11:54:31 »

Ez most elég gagyi volt szerintem. Nem érte el a Fairy Tailes szintet. Pedig ezért szeretem az FT-t mert a fillerek se olyan übergagyik, mint a Narutóban. azért remélem a következők jobbak lesznek.
Viszont jó volt, hogy Wendy sokat szerepelt. Ő mindig olyan aranyos és ezt végre bevethette. És hatalmas volt a lángoló Lucy és Charle...Nevet
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1141 Dátum: 12 ápr 15, 13:02:36 »

Uhh, ez a rész... beteg és undorító ikszdé Ezek után egy rossz szavunk se lehet Lee és Gai-sensei öltözetére.

09:58 - Az a fej, amit Lucy-ék vágtak... ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1142 Dátum: 12 ápr 15, 14:21:44 »

125. rész
Jó sok és nagyon jó poént elsütöttek. Szerintem tökéletes filler a filler-évad kezdéshez.  ikszdé

126. rész
Na ez egy kicsit gyenge lett. Eleinte vicces volt, hogy ha megmozdul a fenekük, akkor fingó hang hallatszik, de a végére már tényleg inkább csak undorító és idegesítő lett. Ennek ellenére voltak a részben jó pillanatok, pl. Lucy és Charle feje, Plue aranyossága és Wendy megváltó szerepe. xD A jövő heti rész viszont sokkal jobbnak ígérkezik. ^^

Egyébként a rész közepén (ami valójában a reklámot jelzi), most ugyanaz a Happy-s halas jelenet van, mint régen. ^^
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1143 Dátum: 12 ápr 15, 19:29:08 »

Egyébként a rész közepén (ami valójában a reklámot jelzi), most ugyanaz a Happy-s halas jelenet van, mint régen. ^^

Igen, de volt már ez így nem is egyszer. Amikor vége van egy hosszú arc-nak mindig ezt teszik be, az 1részes történetekhez. Gondolom, majd ha elkezdődik a hosszú filler arc, A kulcs a csillagos éghez, akkor majd betesznek 1 új reklámot Nevet
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1144 Dátum: 12 ápr 16, 07:42:44 »

Szerintem ritka sz@r 1 rész volt..  Pontosan!  Az elején mikor megláttam annak a 3 alaknak a fejét, egyből leesett, hogy ez egy abszolút kihagyható rész. Szóval a végére is tekertem ahol Natsu 1 ütéssel elrepíti mind a 3-at és szomorúan konstatáltam, hogy a kövi rész is semmitmondó lesz. Neeem Neeem
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1145 Dátum: 12 ápr 16, 20:29:34 »

Na megvan az eddigi legrosszabb FT rész. Erre még azt se lehet mondani, hogy olyan ****, hogy már jó. ikszdé Az a pár poén nem tudja elvinni a hátán az egész részt.
Amikor Wendy elkezdi ébresztgetni az ellenséget, utána meggyógyítja a hapsit és majdnem segít ellopni az aranyat, akkor néztem egy nagyot. De most komolyan megtámadják őket, kilökik Lucyt a mozgó vonatból (az mindegy, hogy nem lett baja, akkor is ez gyilkossági kísérlet)  Az a kevés jó belőle, ami feldobja a részt az Natsu volt a végén, meg a megbízó. Egy  kis késés és máris már csak fele pénzt adja nekik, van üzleti érzéke. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 16, 20:50:52 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #1146 Dátum: 12 ápr 16, 23:16:23 »

Lehet rossz felvetés meg kicsit késő de tudjuk hogy majdnem minden szereplőnek van párja akihez így úgy vonzódik 
pl: Elfman Evergreen  vagy Gray Juvia   nem lehetséges hogy  Wendit Romeonak szánták  Nevet  mert most kB egy idősek gondolom


 Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1147 Dátum: 12 ápr 17, 11:01:41 »

Jaja erről már volt szó korábban is. Tényleg lehetséges, de Warren is eléggé rámászott ikszdé
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1148 Dátum: 12 ápr 17, 11:15:50 »

Hát ez a rész... ^^"
A Jiggle Butt Gang mangában (Rave Master) még poénos is volt (főleg amikor magukra haragították Musicát, ő meg bezúzta őket ikszdé). De így animében, főleg a Fairy Tailben, hát... gyenge lett, nagyon. Egyszer éppen meg lehet nézni, de a harmatgyenge ehhez képes erőspista. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Animecrazy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1149 Dátum: 12 ápr 21, 09:20:22 »

Csak egy egyszerű kérdés: miért az van kiírva, hogy a 126. rész jön most? Csak mert az múlt héten jött be, most nem inkább a 127. résznek kéne bejönnie? Mondjuk engem nem a számozás érdekel, hanem ami benne van Mosolyog Mondjuk alá ki van írva, hogy 127, de ez egy kicsit fura
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 09:21:23 írta Animecrazy » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1150 Dátum: 12 ápr 21, 09:38:41 »

Egyszerű hiba volt, ami javítva is lett...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FelipeMassa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 86


Shinigami


« Válasz #1151 Dátum: 12 ápr 21, 15:11:06 »

Hali emberek! Mosolyog

Én is elkezdtem nézni ezt az animét... ÉS, HÁT... Nagyon jó!!! Mosolyog
DE, sajnos a 69.résznél megakadtam. Ncoron megszűnt a seed... Szomorú Nem tudom tovább tölteni.

Valaki tudna segíteni, hogy honnan tudnám letölteni?

Előre is köszönöm.

Üdv,
FelipeMassa.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1152 Dátum: 12 ápr 21, 17:14:31 »

FelipeMassa: A naruto kun.hu oldalán regisztrálnod kell és letöltheted az 1. résztöl a száztizen valamennyidikig. Vagy beírod google-be hogy '' Fairy tail 70. rész magyar felirat '' és ki is adja indavideo-ba.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1153 Dátum: 12 ápr 21, 17:41:44 »

vagy a nyaatorrents-en is fent van.

ON:
Ez nem a rész nem jött be.Kicsit szentségtörésnek éreztem hogy Lucy irományát fillerben mutatják be,azonkívül nem is volt semmi érdekes a részben.Még csak nem is hozta a megszokott poénszintet.A tömegbunyó meg nem tudta megmenteni a részt...Nálam ez most olyan tré volt mint amikor az a hülye cowboykalapos picsa bezárta Natsut a házikészítésű sárkányába....
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1154 Dátum: 12 ápr 21, 19:09:02 »

Nos, mit írhatnék ezután a rész után. Egy fokkal jobb volt mint a múltheti fenékrázogatós. Viszont ettől függetlenül ez még mindig nagyon gyenge eresztés. Nem értem őket. Csinálnak nagyon jó kis OVA verziókat erre ide betesznek ilyen ... nem is tudom minek nevezzelek részt. Lassan ott tartok, hogy visszasírom a Bleach és a sima Naruto filléreit mert azok kenterbe verik ezt a felhozatalt. Nem akarom elhinni, hogy nem tudnak kitalálni valami jobbat annak ellenére, hogy itt sokkal nagyobb lehetőség adott számukra. Fele annyira sincsenek megkötve a kezeik mint akár a Narutoban vagy Bleachben. Csináljanak egy egyszerű küldetést mint az elején volt a Garuna szigeteki fejezet. Messze verné ezeket a jelenlegi ötlettelen filler epizódokat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!