24 máj 19, 13:05:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687301 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1080 Dátum: 12 márc 31, 13:26:12 »

Bastian ne lődd már le a poént kinanáról >< Van aki nem olvas mangát és van rá esély hogy a fillerkben az ö története lesz feldolgozva, amit megmondom őszintén, egyáltalán nem bánnák.

Wendy reakciója ütött xD Szegény. Edolasi wendy adhatna neki kölcsön kacsint

Lucy apja teljesen hidegen hagy, sose bírtam, él vagy hal nem igazán érdekel.

Valóban Erza és Mira nagyon badass volt =D

A kövi részben a bál jónak ígérkezik, valszeg poén rész lesz de nem bánom ^^
Naplózva


Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1081 Dátum: 12 márc 31, 13:30:21 »

Bastian ne lődd már le a poént kinanáról >< Van aki nem olvas mangát és van rá esély hogy a fillerkben az ö története lesz feldolgozva, amit megmondom őszintén, egyáltalán nem bánnák.

Wendy reakciója ütött xD Szegény. Edolasi wendy adhatna neki kölcsön kacsint

Lucy apja teljesen hidegen hagy, sose bírtam, él vagy hal nem igazán érdekel.

Valóban Erza és Mira nagyon badass volt =D

A kövi részben a bál jónak ígérkezik, valszeg poén rész lesz de nem bánom ^^


Igen van aki valóban nem olvas mangát, de csak szólok, hogy kinana anime karakter a mangában nem is lézetik szal... Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1082 Dátum: 12 márc 31, 13:30:26 »

Én azért nem voltam elájulva ettől a résztől. Voltak benne jelenetek amelyek jobban átjöttek és voltak amelyek kevésbé tetszettek mint a mangában. Az Erzás rész vége például nagyon nem tetszett. Túl lett spilázva amikor össze vissza forgolódott, de nem volt olyan hatása a Juvia képzelgéses rész sem. Ami tényleg jól sikerült az valóban a Makarov, Erza és Mira szende szűzies viselkedése az elején majd az átváltozás után. Na az tetszett, de tetszett a házinéni is Lucy ruhájában. Pirul A többi az elmegy kategória nálam.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1083 Dátum: 12 márc 31, 14:51:39 »

Igen van aki valóban nem olvas mangát, de csak szólok, hogy kinana anime karakter a mangában nem is lézetik szal... Nevet

Én meg csak szólok hogy még egy komplett karakter bemutató lapot is írt neki mashima, amiben leírta hogy csatlakozott a guildhez, és hellyel-közel be tudjuk határolni ki si lehet ő ^^
Naplózva


CoLa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #1084 Dátum: 12 márc 31, 14:55:32 »

Valaki mondja meg pls, h ez egy filler rész-e? ha igen akk le se töltöm...
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1085 Dátum: 12 márc 31, 14:56:43 »

A mostani még nem filler , a következő már feltehetően az lesz, de nagyon jó fillernek igérkezik szal nyugodtan letöltheted.
Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1086 Dátum: 12 márc 31, 15:29:08 »

Jó rész lett Nevet. Az a rajz lily-ről, charle-ról meg happy-ról nagyon ütött ikszdé. Wendy reakciója is tetszett amikor meglátta azt a rajzot magáról. Erza viselkedését nem értem miért viselkedett úgy amiért megtudta hogy Al és Viska összeházasodtak. Makarov, erza és mira a Twilight Ogrenél kemény volt Nevet. Az a lesápadt arc macao-tól meg wakaba-tól is nagy volt. Egyszerűen király rész volt.

Vajon hány filler rész lesz? 10-nél többet nem szeretnék.
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1087 Dátum: 12 márc 31, 16:34:47 »

Nekem Lucy az egyik kedvenc szereplőm, ezért ez a rész nagyon tetszett. Sőt, ez a rész is az egyik kedvencem lett. ^^ A múlt heti kívánságom közül valóban beteljesült az egyik. De nem gondoltam volna, hogy Lucy apja meghal.  Ohh My God Mashima pont most kedveltette meg velünk az apját. Így Lucy is beállhat a szülők nélkül maradtak sorába. A rész vége hatalmasat ütött a háziasszonnyal, azzal, hogy bevitte Lucyt a szobájába, hogy ott voltak az ajándékok és hogy még a hét éves(!) lakbért is kifizette az apja. Vajon abban a kis ajándékdobozkában mi lehet? Nekem van egy tippem és remélem az is lesz benne. De nem akarom elárulni, hogy mire gondolok, mert ha tényleg az lesz, akkor meg elspoilerezném úgy, hogy nem is tudom. xD
Ugye jövőhéttől kezdődik a tavaszi szezon és úgy gondolom, hogy akkor a szezont már fillerek fogják betölteni. Bár ez a rész után úgy nézném tovább, hogy mi van a mangában, de nem teszem. Remélem ebben az arcban még sok ilyen rész lesz. Kíváncsi vagyok ezek után, hogy mi van Meldyvel, Urtearrel, Gérarddal és Zereffel.
Openinget és endinget kíváncsian várom, mert ha valóban csak fillerek lesznek, akkor ez az első, hogy filler OP-ED párost kapunk. ^^
Naplózva

Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1088 Dátum: 12 márc 31, 16:56:18 »

Végre hazaértem melóból és megnézhettem Nyelvesít Kb. már minden jót leírtatok előttem.
Ami nálam hatalmasat ütött még, az Happy előzetesben elhangzó mondata volt.
Idézet
Ez egy felnőtteknek szóló buli. Nem hiszem, hogy elég idős lennél hozzá, Natsu.
Végül is, csak nem tudott átjutni egy 80 évesnél idősebbeket visszatartó varázsképleten ikszdé Bár az tény, hogy meglehetősen gyerekes. De Happy se marad el mögötte gyerekességben. Hogy felforgatták már a házukat a malacperselyért ikszdé
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #1089 Dátum: 12 márc 31, 17:15:31 »

ez a rész jó volt, nekem tetszett, bár az elején kicsit furcsa volt a rajzolása a tájnak, de mind1
amúgy azt szeretem a fairy tailben, h ha nem tudod, h filler jön, akkor nem is tűnik fel
hál'istennek itt a fillerek is ugyanolyan jók
Naplózva
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #1090 Dátum: 12 márc 31, 17:21:23 »

jó rész volt

szegény Wedy hogy ki akadt a 7 év utáni képen hogy nincs melle  Hmm?
de tudjuk, sőt ö is látta  hogy az Edolaszi énjének voltak nem is kicsik  bow
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 31, 17:22:55 írta Qtics » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1091 Dátum: 12 márc 31, 17:51:44 »

124.rész:

Ez valami hihetetlen jó lett. Nagyon megvolt a hangulata az egésznek. Minden jelenete tetszett, szóval nem kezdem el sorolni mindet ikszdé

-Amikor Macao elképzelte a Ft mestereit, hát ott szakadtam a röhögéstől XDXD Az az ámuló fej amit levágott, ááá még most is röhögök ikszdé
-Juvia képzelgése is érdekes volt, durván összeszedte a párosítást, de az a Gray x Leon ááá  Lehánylak  ikszdé
-Kiderült, hogy Lucy háziasszonya nem is olyan mocsok, mint amilyennek kinéz ikszdé Szépen gondját viselte a szobának és a ruhájának is XDXD Ami megjegyzem nagyon jól áll rajta  Ámor ikszdé

A rész vége meg nagyon szép lett. Végül csak megvilágosodott az apja, és egyik évben se feledkezett meg róla. a Love and Lucky is milyen pofás hely lett, vérbeli üzletember volt Mosolyog
Brownosment nekem is van 1 sejtésem, bár nem vagyok benne biztos, szóval nyugodtan írhatsz egy ps-t, hogy te is arra gondolsz-e Mosolyog

Igen, jövőhéten új op-ed. És tényleg ez az első full filleres páros. Remélem feldolgozzák Kinana történetét és benne lesz az a bizonyos valaki, aki az 1ik kedvenc szereplőm ( volt ?)
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1092 Dátum: 12 márc 31, 18:34:07 »

Juvia párosításain kicsit én is meglepődtem.  ikszdé Bár ő is megemlítette, hogy az egy káosz. xD
Csabi28, írtam akkor pü-t (és elég a Brown is, Osment nem szükséges Nevet).
Naplózva

herbel111
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #1093 Dátum: 12 márc 31, 18:40:19 »

Gyáháháhá,nagyot ütött Totomaru-sensei falán az áthúzott Natsu poszter Nevet:D
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1094 Dátum: 12 márc 31, 19:14:58 »

Kinanát eszem ágában sincs lelőni, de a mangában konkrétan egy adatlapos borítón kívül nem szerepelt máshol. A borítón volt rajta, hogy ő volt Cubelios, még gyerekkorában változtatták kígyóvá valami varázslattal, amit Makarov oldott fel, vagy valami ilyesmi. Mágiája emberként nincsen, de jelenleg a Take Overt tanulja. A mangaborító is vagy ezer éve megjelent és Mashima nem használta utána sem fel Kinanát ellentétben az animével. Konkrétan a mangában nem volt együtt a 7 év után magára maradt tagokkal.

Ja és az adatlapos borító, egy bónusz volt a 21. kötethez, szóval nem is szerepelt voltaképp a mangában csak bónuszként csinált neki egy lapot Mashima, ráadásul az sem biztos, hogy ő lesz Cubelios csak következtetni lehet rá:

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110101015015/fairytail/images/8/86/Kinana_Guild_Card.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 31, 19:34:03 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!