24 máj 19, 11:39:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687292 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1050 Dátum: 12 márc 19, 22:28:17 »

Hát anno Shagotte, gondolom azért akarta kivégeztetni Lucy-t, mert azt hitte olyan gonosz ,mint a többi ember és csak pusztulást akar hozni az Exceedekre. A barlangos dolog meg tényleg érdekes, de azért közel sincs olyan nagy értéke, mint az éves dolognak. Így visszagondolva Edolas elég misztikus hely, biztos lesz még több jelenetése is.
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1051 Dátum: 12 márc 19, 23:57:44 »

Heló mindenki!
mi történik most?
Olvastam itt több helyen, h a F.T. animét nem is akarták nagyon folytatni a Luxusos arc után. Szóval most akk gondolom ezek csak nem haltak meg... deh ez így van a mangába is? Vagy már eltértünk tőle? Tudom, h itt a spoiler tilos de legalább annyit elárulhatna valaki vagy inkább megnyugtathatna, h minden szépen tovább megy majd a régi kerékvágásban. Mosolyog Ugye lesz még részünk Natsu hülyeségeiben és nem ez a kisgyerek veszi át a főszerepet aki a rész végén feszül a kikötőben...?!?
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Landmine
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #1052 Dátum: 12 márc 20, 00:34:50 »

A mangában is így történt nyugi.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1053 Dátum: 12 márc 20, 06:53:46 »

Legeslegelsőnek a mangaka a Mennyország tornyáig akarta csinálni a Fairy Tail mangát, ott lett volna vége, de a masszív rajongói tábor miatt folytatta.
Ugyanez a helyzet az animével, csak ott a Luxusos részig akartak elmenni. A rajongók nem hagyják, hogy befejezzék a Fairy Tailt, de jól is teszik, mert rengeteget lehet kihozni belőle.
És RoronoaZoro ez nem filler még, minden úgy megy ahogy a mangában is Nevet
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1054 Dátum: 12 márc 20, 09:15:59 »

Akkor nagyon szuper minden  ikszdé. Nálam a One Piece után a második kedvenc. Nem gondoltam, hogy lesz ilyen fordulat benne.
 bow
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1055 Dátum: 12 márc 20, 19:11:49 »

Epic  Nevet Ez egy jó rész volt, sikerült úgy megcsinálniuk, hogy ha olvasta az ember a mangát, ha nem, akkor is kíváncsi a folytatásra.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
CoLa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #1056 Dátum: 12 márc 24, 08:57:09 »

Ezután a rész után sztem megfogunk fulladni a fillerekben egy ideig :s
Naplózva

Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1057 Dátum: 12 márc 24, 10:24:43 »

123.: És folytatjuk 2 fejezet/1 részes vágtánkat.
Sok dolog nem változott. Magnólia nyüzsis, mint mindig. A céh szétverve a bunyóktól, mint mindig. Nav még mindig nem dolgozik, Visitar táncikál, Macao és Wakaba morog. Bár Reedus és Droy testet cseréltek, de az átlag testsúly megmaradt ikszdé Ichiya még mindig parfum-mániás, de jól áll neki az új oroszlánsörény. A fiúk pedig még mindig minden útjukba eső kiscsajjal kikezdenek. Bár Eve lassan talán már túlkoros lesz a "lehetek a kisöcséd" korosztályhoz. Főleg így 7 év elteltével.
Kaptunk egy új "Mirajane"-t Kinana-chan személyében (rá  nem emlékszem korábbról Gondolkozik), és végre összejött Al és Viska Nevet Ó, és a legjobb, a FT magyar style-ban nyomatja. Piros, fehér, zöld a céh új "táblája". Arra a fadarabokból összetákolt izére gondolok az épület homlokzatán. (már biztosan Mashima-sensei fülébe is eljutott a magyar matyó mintás kesztyű, és a kalocsai mintás Forma 1-es ruha híre ikszdé)
Mavis fakó színezése annyira nem jött most be. Olyan sápadtnak tűnt. A sziget visszahozását viszont mind képileg, mind zeneileg nagyon jól eltalálták a készítők. A sziget alakja viszont csak szerintem változott meg? Mintha nem így nézett volna ki korábban...
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1058 Dátum: 12 márc 24, 13:35:01 »

Azt kell mondanom, hogy jól megcsinálták ezt a részt. Nekem legalábbis bejött mind hangzásilag, mind képileg.  Különösen tetszett amikor Mavis felemelte a szigetet és megszüntette rajta a védővarázslatot. Az ogrékról meg mit ne mondjak, megérdemelték a fenékbe billentést.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1059 Dátum: 12 márc 24, 13:49:37 »

Tetszett a rész. A rajzolás gyönyörű volt. Mavis hangja egyszerre aranyos és tisztelet sugárzó =) Nemhiába az egyik kedvenc szereplőm Mavis-?chan? =D

Amikor a végén elmondta a többieknek mi történt az nagyon szép lett, gyönyörű zene és effektek.

Mavis rulz :3
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1060 Dátum: 12 márc 24, 14:22:15 »

Nagyon jó rész volt nincs is mit nagyon hozzátennem. Mavis hangja tökéletes  Kúl

2 hét múlva filler epizód utána pedig szerintem kezdődik a filler áradat, ami ha tesznek bele elég poént nem lesz rossz  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 24, 16:20:39 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1061 Dátum: 12 márc 24, 16:15:56 »

Jó rész volt Nevet Mavis nagyon helyes, imádom Nevet Azon a hangon meg behaltam, amit Teebo adott ki, amikor Natsu hátba rúgta ikszdé


Ó, és a legjobb, a FT magyar style-ban nyomatja. Piros, fehér, zöld a céh új "táblája".

Igen, ez nekem is egyből feltűnt Nevet


Kaptunk egy új "Mirajane"-t Kinana-chan személyében (rá  nem emlékszem korábbról Gondolkozik)

Kinana már szerepelt korábban is egy-két részben, de csak pár pillanatra. Kép
(Állítólag ő volt Cobra kígyója, legalábbis erre lehet következetni az adatlapjáról.)
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 24, 16:17:32 írta Beatreex » Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1062 Dátum: 12 márc 24, 18:35:25 »

Na most visszavonom azt a kijelentésem, hogy a 7 évvel csak rossz dolgok járhatnak. Most teljesen más hangulat volt főszereplők nélkül, de így sem volt rossz. Akik úgy gondolom, hogy javultak kinézetre a 7 év során az: Visca (és már Connel, szóval már nem fognak szégyenlősködni Alzackkal?! : D), Alzack, Visitar, Reedus, Lucky, Jet, Max és még talán Romeo és Warren is. Droy undorító. xD A céh most kicsit olyan, mint régen, szóval nosztalgikus. ^^
A harmadik nagy Fairy mágia is igazán Fairy Tail-es, nem is gondoltam, hogy ez lesz a magyarázat.
Kinana a mangában itt nem szerepelt, nem tudom miért rakták őt be. Nekem is Mirajane jutott azonnal eszembe a jelleméről.
Tök kíváncsi vagyok, hogy mások hogyan néznek ki 7 év után. Pl. Meldy, Urtear. Ééés tényleg (ez most csak hirtelen eszembe jutott), Lucy apja is biztos már nagyon öreeg! xD A kövi részben már ott lesznek a Lamia Scale-esek, tök kíváncsi vagyok. ^^


Ó, és a legjobb, a FT magyar style-ban nyomatja. Piros, fehér, zöld a céh új "táblája".

Igen, ez nekem is egyből feltűnt Nevet
+ 1  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 24, 18:36:40 írta BrownOsment » Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1063 Dátum: 12 márc 24, 18:56:57 »

Na most visszavonom azt a kijelentésem, hogy a 7 évvel csak rossz dolgok járhatnak. Most teljesen más hangulat volt főszereplők nélkül, de így sem volt rossz. Akik úgy gondolom, hogy javultak kinézetre a 7 év során az: Visca (és már Connel, szóval már nem fognak szégyenlősködni Alzackkal?! : D), Alzack, Visitar, Reedus, Lucky, Jet, Max és még talán Romeo és Warren is. Droy undorító. xD A céh most kicsit olyan, mint régen, szóval nosztalgikus. ^^
A harmadik nagy Fairy mágia is igazán Fairy Tail-es, nem is gondoltam, hogy ez lesz a magyarázat.
Kinana a mangában itt nem szerepelt, nem tudom miért rakták őt be. Nekem is Mirajane jutott azonnal eszembe a jelleméről.
Tök kíváncsi vagyok, hogy mások hogyan néznek ki 7 év után. Pl. Meldy, Urtear. Ééés tényleg (ez most csak hirtelen eszembe jutott), Lucy apja is biztos már nagyon öreeg! xD A kövi részben már ott lesznek a Lamia Scale-esek, tök kíváncsi vagyok. ^^


Ó, és a legjobb, a FT magyar style-ban nyomatja. Piros, fehér, zöld a céh új "táblája".

Igen, ez nekem is egyből feltűnt Nevet
+ 1  ikszdé

Annyit talán elárulhatok, hogy az egyik kérdésedre jövő héten választ is kapsz, de azt nem modnom meg hogy melyikre Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1064 Dátum: 12 márc 24, 19:47:00 »

Na új hét, új Fairy Tail rész, új történet.

Tényleg nem az igazi a hangulat Natsuék nélkül, de ez eddig is egyértelmű volt.
A Fairy Tailt terrorizálja egy Phantom Lord 2.0-ás céh, hát érdekes volt látni.Be voltak tojva, de Natsuék 1 ütéssel legyőzték őket, hát igen xD

Hogy is mondjam, ez a 7éves dolog inkább negatívum, mint pozitívum. Pár ember kivételével ( Alzackék meg Lucky) a többieknek nagyon nem áll jól. Egyes szereplőt már abszurd kinézettel áldotta meg a mangaka, pölö Wakabáék már nevetségesen öregek, pedig nagyon nem így kéne kinézniük, de lehet a sok stressz a Twilight Ogre miatt, vagy nem tudom de nem áll jól az fix.

A céhépület úristen  Figyelmeztetés Hát  nagyon remélem hogy visszakapja, ha még csak nem is a második, de legalább az első kinézetét, mert ez így, úgy alázás, ahogy van!A Fairy Tail ennél 100000000000szor több!!!!  Leüt

Óóóó olyan jó volt hallani, ezt az Oracion Seisbeli, Blue Pegasus zenét Nevet Nagyot dobott a jelenetükön. Ichiya feje sokkalta vagányabb lett, de az a lehúzott felső nagyon nem kellene  Neeem

A Tenrou sziget kiemelkedése és Natsuék megjelenése tényleg nagyon hangulatos lett. Mellesleg Mavis is nagyon tetszik, olyan kis aranyos és nagyon szépek a szemei  Pirul Meg a szinkronja is nagyon passzol hozzá. És milyen szépen rámosolygott Makarov-ra, nagyon szívmelengető jelenet lett Mosolyog

Erről a mellékszereplőről, aki tényleg nem volt mangában, Kinana-ról:Véleményem szerint az elkövetkezendő filler áradatban biztos kap szerepet, és neki is nagyon jól áll a +7 év  Pirul
Naplózva

Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!