24 máj 19, 10:53:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687289 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #660 Dátum: 11 szep 20, 06:32:56 »

Bastian:

Mivel Levi társa Gazille lesz (ezt hamar el is döntötte, Droy-nak meg Jet-nek meg szépen megnyúlt a képe ikszdé), így nem fogjuk hiányolni az ő jelenlétét sem a vizsgáról. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #661 Dátum: 11 szep 20, 15:30:22 »

Annak örülök hogy ott lesz csak annak nem hogy nem jelöltként. Mint említettem sztem többet tett érte mint Juvia. Igaz abban is lehet igazság hogy "enyhén" szólva nem a legjobb a megítélése a céhen belül. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #662 Dátum: 11 szep 20, 16:00:21 »

Vedd figyelembe hogy nem csak az erőt nézte Makarov. Juvia a Fried elleni csatában feláldozta magát Kana-ért és a Phantom elleni csatában majdnem legyőzte Grayt szóval még ráadásul erős is volt. Gazille valóban erős de ne feledjük hogy lerombolta a céhet, majdnem megölte Natsut, és a Luxus-os arc-ban sem ugrált hogy annyira akarna segiteni.

Ha csak az erő számitana akkor szerinted Kana meg Levy mit keresnek ott? =D
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #663 Dátum: 11 szep 20, 16:20:13 »

Igen, nem csak az erő számít és sok igazság van abban amit mondasz Gajeelről is Lew. De még Levy az eszével kitűnt a többiek közül Kana mit is csinált? ivott, ivott, ivott. Eddig csak annyit tudtunk meg hogy 4x bukott meg. Tehát se az esze se az ereje nincs a legjobbak között jelenleg. De majd meglátjuk.  Nevet Amúgy az ész/erő egyensúly leginkább Freedben van meg a jelöltek közül, na meg lehet Mestben?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 20, 16:21:37 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #664 Dátum: 11 szep 20, 16:28:12 »

Gazille is megbánta amiket tett, ez meg is látszódott abban hogy Laxus ellen megmentette Levyt, és hagyta magát félholtra verni. Aztán megmentette Natsut többször is szintén ebben az arcban, és ha ő nincs ott valószínűleg Laxus szétverte volna a teljes céhet. Makarov mondjuk megállította volna jó eséllyel, de addigra az FT tagok nagy része kihalt volna. Én is hülyeségnek tartottam hogy Gazille-t nem tartotta méltónak Makarov az S osztályú rang megszerzésére, főleg azután hogy Laxus apja után simán elküldte kémkedni...

A Juvia-Phantomos dologról meg annyit, hogy teljesen más szinten vannak az FT S osztályú mágusai. 3-an, (azaz most már ketten)egyedül elintéznék a teljes Phantom céhet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 20, 16:30:08 írta Mistich » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #665 Dátum: 11 szep 20, 16:38:00 »

Gazille is megbánta amiket tett, ez meg is látszódott abban hogy Laxus ellen megmentette Levyt, és hagyta magát félholtra verni. Aztán megmentette Natsut többször is szintén ebben az arcban, és ha ő nincs ott valószínűleg Laxus szétverte volna a teljes céhet.

Értem amit mondassz de ha valaki félholtra verné a szeretteid, korlátlanul meg tudnál benne bízni csak mert "megbánta" ? Vedd figyelembe hogy érző emberekről beszélünk nem pedig szeressünk mindenkit teletabikról =D
Naplózva


Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #666 Dátum: 11 szep 20, 17:23:55 »

Ez igaz, de utána az élete kockáztatásával megmentette tulajdonképp a teljes céhet, amivel szerintem jóval többet tett a Fairy Tailért Juviánál. Aki ugye meg akarta ölni Grayt, és Lucyt is megfojtotta volna ha nem élve kell nekik. Ezzel a "bűneik" úgymond egy szinten vannak, a különbség annyi köztük hogy Gazille szerintem jóval többet törlesztett az "Eső nőnél". Bár erre rá lehet fogni, hogy Gazille a tetteivel próbál beilleszkedni a céhbe, Juvia meg a viselkedésével, a többiekhez való hozzáállásával.

Bár ami sokszor megy ebben az animében, annak alapján nyugodtan rá lehet mondani a "szeressünk mindenkit teletabik" kifejezést is Nevet
Naplózva

csonti515
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #667 Dátum: 11 szep 24, 10:46:29 »

Nem volt rossz rész, csak azt nem értem h miért kellett ennyire átalakítani a csatát..
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #668 Dátum: 11 szep 24, 12:37:42 »

98.rész:

Hát mit ne mondjak volt már jobb rész is.
Az eleje jól indult, majd a csatánál megint átírták a mangát Ördögi és Kana győzte le Freedet.
A mangában nem szerepelt Aries, és Lucy, Kana vízforrásában idézte meg Aquariust ő meg rázuditotta a szokásos tsunamit a népre, és Bixlow meg Freed kidőlt. Nem volt Lucy Kick se Bixlow ellen. ikszdé Virgo megjelenésén behaltam: Full Fanservice Version Nevet Jövőhéten viszont jön az igazi csemege, Gildartz először akcióban, ami az arc egyik legjobb fejezetét dolgozza fel (206). És végre új opening és ending bow
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #669 Dátum: 11 szep 24, 15:43:03 »

98. rész:

A Raijinshuu-s rész nem volt egy 101-es, kicsit eltúlozták a "hölgyfalat".
Aquarius árvize elmaradt, de egy kicsit kárpótolt az a tekintet, amivel Lucy-nek részletezte, hogy randija lesz Scorpiussal és mennie kell... olyan arcot tolt, mint aki épp röhögve ugrál a másik veséjén. ikszdé

De a Gildartz-os jelenet ütött. *fülig érő vigyor* Nagyon jól eltalálták a fickó "mangás" modorát.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #670 Dátum: 11 szep 24, 17:51:50 »

Szerintem nagyon jó rész volt, nekem nagyon tetszett. ^^ Fried már az elején megírt egy varázsképletet. És tök jó, hogy Levi meg Evergreen át tudta írni. Ez a történetív szerintem nagyon fog tetszeni. Kíváncsi vagyok, hogy még ki hova kerül. Mirajane ellen érdekel a legjobban. : D Na de most elolvasom ezt a 98. részt a mangában.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #671 Dátum: 11 szep 24, 18:14:37 »

És végre új opening és ending bow

Remélem nem rakják tele Spoilerrel mert ez tipikusan az az arc amit nagyon el lehet szúrni a sok spoilerrel, annak aki nem olvassa a mangát .

Mindenesetre várom mert a jelenlegit utálom =D Remélem valami pörgős, harcolós op-t kapunk =D az Ed meg szólhatna arról a srácról akit láttunk Charle látomásában is. , habár az ö múltjáról és kapcsolatairól a mangában sem tudtunk meg eddig sokat csak annyit mint amennyi az animében is elhangzott, valahonnan ismeri Natsut.

Már a mangában is érdekes volt de itt animében még inkább foglalkoztat hogy: Senkinek nem tünt fel Juvián kivül hogy gray ott áll 1 szál f*szba? xD Mindenki úgy tesz-vesz ott a hajón mintha ez természetes lenne ikszdé Még szegény kis éretlen Wendynk is úgy áll ott mint akinek már nem egy dákóval volt dolga ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 24, 18:15:23 írta Lew » Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #672 Dátum: 11 szep 24, 18:55:17 »

@Lew

Lucy is észrevette ikszdé ,be is szólt Graynek, hogy az ne kritizálja más ruháit (Makarov Hawaii ingje) aki nem IS visel semmit.
Az már más kérdés hogy Wendy nem tett semmi megjegyzést. "Gray-sama valami van a lábad között. Ja ez csak a Jég Alak: Légkalapács személyre szabot változata a lábam között".  Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #673 Dátum: 11 szep 24, 19:29:22 »

98. rész, hát mit is mondhatnék... NAGYON JÓ VOLT!!!
Olyan rég láttam már ilyen jó részt Hehe
Már a hajónál, mindenki bevetette a mágiáját és a maguk módján hagyták el azt!
Natsu út választása: E, mint Erza, ez egyértelmű, hogy ott lesz, ezen behaltam ikszdé
Azon, hogy Lucy 1 rúgással, legyőzte Bixlow-ot azon majdnem teljesen felháborodtam, de ezt gyorsan eszközölték, hogy csak hagyták magukat, mert tartoztak nekik. ( És így visszagondolva, tényleg alig támadtak )
NAGYON izgalmasnak tűnik ez az Arc, jól is fog esni az elég gyenge színvonalú Edolas után, kíváncsian várom a folytatást Nyelvesít
Ja, és Natsu újfent nagyon vagány volt azzal, hogy nem ijjedt meg Gildartz-tól Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #674 Dátum: 11 szep 24, 19:43:55 »

Freed is Bixlow tényleg igen-igen csak visszafogták magukat. Alapból Bixlow leszedhette volna legalább az egyik csajt ha nem csak repteti a bábjait hanem varázssugarat is kilő rájuk +figura szemek. Freed meg alapból tele írhatta volna a barlangot varászképlettel, vagy átváltozik a Mira elleni szörnyé. Azt sem tartom kizártnak hogy az ájulást is csak tettették és valójában ki se lettek ütve. Főleg Bixlow, mivel a FT csatája arcban Gray rendesen bemosott neki utána meg mondta hogy viseljen nehéz ruházatot mert akkor kevésbe sérül meg. De a lényeg hogy szándékosan fogták vissza magukat.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!