24 máj 19, 11:22:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687291 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #405 Dátum: 11 ápr 16, 14:23:51 »

Úristeeen! xD Gray és Gazille tök jól néztek ki női ruhában a végén. ikszdé

Szegény Happy, igazán kaphatott volna valamit. Nevet

Olyan kár, hogy Mira nem résztvevője ezeknek a versenyeknek. Lisanna halála után, amikor már nem nagyon használt jelentősebb mennyiségű mágiát, akkor még okés is volt, de most már igazán beszállhatna, hogy legyőzze Erzát. Nevet Sőt, lehetne olyan filler is, amiben ő is harcol, már nem azért. Nevet
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #406 Dátum: 11 ápr 16, 15:47:29 »

Csak engem idegesít ez a riporter pasi? "Cool! Cool! Coooooooooool!"  Hmm...
Örültem, hogy túléltem azt a rész, amiben először benne volt, erre megint elővették. ÁÁH  >.<#

A verselyről:
Natsu megbotlik és elrántja a többieket is. Ez még oké, de feltűnik Happy, és bekocog elsőként? ikszdé
Jó, a többieket Jet elsodorta. Azt viszont nehéz elképzelni, hogy ezért Happy is le tudott mindenkit előzni.
Rossz szokásomhoz híven beleolvastam a kommentekbe mielőtt megnéztem volna a részt, szóval tudtam, hogy ő fog nyerni. Olyasmit képzeltem el, hogy például valami véletlen baleset folytán, az utolsó előtti pillanatban, felgyorsul vagy begurul a célba. (Ilyet már sok helyen láthattunk.) De nem. „Tisztán” győzött.
Számomra ez kicsit laposra sikeredett, bár az öreg kárörvendő vigyora és a vesztesek megdöbbenése (a büntetés hallatán) kárpótolt érte. ^^

Amúgy Virgo mozgása közben hallható légkalapács hangot is imádom. Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #407 Dátum: 11 ápr 16, 16:28:02 »

Ezért jók a Fairy Tail fillerek mindig megnevettetnek.

-A rész elején mikor Makarov bejelenti hogy nem lehet Repülő Mágiát használni Happyn én Evergreenen szakadtam (OMG fej)

- Fried hozta szokásos formáját(Ha csapdába estetek legalább tanuljatok) ikszdé

-Gazille ahogy Reedust és Natsut elintézte az is tetszett. Aljas ikszdé

-Juvia annyit várt Grayre hogy teljesen vízzé változott erre elsodorja a folyó, Gray meg tök lazán csúszkált a jégen erre Elfman visszaüti  Nevet

-Lucy meg ne mindig Virgot hívja mert már unalmas : Hmm?

-Erza nyuszi ruhája nagyon király volt csak szerintem nem ért semmit  Mosolyog

-A végével egyetértek abban hogy fogalmam sincs hogy Happy, Wendy és Charle hogyan keveredett a többiek elé

-A srácok női ruhában felértek egy gyomorgörcsös nevetéssel  Nevet

Szóval jó filler volt. Friednek amúgy nem volt más a hangja, mert nekem úgy tünt? Ja és Mr. Cool még mindig idegesítő.



« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 16, 16:29:17 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #408 Dátum: 11 ápr 16, 16:33:43 »

Jaj, azt elfelejtettem mondani, hogy akkorát szakadtam, amikor lassítva, pontosabban így szaggatva mutatták, ahogy Natsu elbotlik, feldönti Gazille-t, az Gray-t, és így tovább. xD

Valamint rá kellett jönnöm, hogy imádom Natsu hangját. Hümm-hümm Eszméletlen jól passzol a karakteréhez.
Naplózva
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #409 Dátum: 11 ápr 16, 20:13:18 »

Natsu hangját szerintem is eltalálták, kb ott lopta be magát a szívembe az anime, amikor először elnyomta a: "Most, hogy ettem, felpörögtem!" szokásos dumáját, tetszik az a rekedtes élc benne.

A filler epizódokkal pedig abszolút elégedett vagyok, egyedül a Hai-hai-hai csajos sikerült egy kicsit gyengébbre, de ott is volt, ami kárpótolta - az unalmasabb, logikailag kicsit zavaros részeket - pl. a unison raid.
Ez a futóverseny is megnevettetett sokszor, az elején már előre sajnáltam Happyt (imádom azt a macsekot), de valami csoda folytan csak az övé lett a dicsőség.  Yóóóó
Erza mikor lecserélte a páncélját shortra, napszemcsire, meg baseballsapira, na az kész volt! Nevet Gray nagy csele, aztán a pofára esés Elfman közreműködésével, meg Juvia bűntudata szintén mindent vitt.  Nyelvesít A végéről meg nem is beszélve, Makarov önelégült, gonosz arckifejezése és Gazille a ruciban, meg a srácok és Juvia reakciója, felejthetetlen!
Kíváncsian várom az OVA-t is, remélem az is legalább ennyire vicces lesz, és nem csak az ecchire meg fanservicre lesz kihegyezve. Na meg a kövi arcot  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 16, 20:14:28 írta Hestiana » Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #410 Dátum: 11 ápr 16, 21:11:09 »

...

Amúgy Virgo mozgása közben hallható légkalapács hangot is imádom. Nevet


Azt a hangot én is nagyon bírom. ^^ Ez a filler is nagyon jó volt szerintem. Natsu elmondja Happynak, hogy most vetélytársak, szóval ne számítson rá. Erre Happy: Tudom, de ez az új szabály nagyon nagy szívás *ijesztő fej* xD De aztán mégis segített neki leszedni azt a sárkánygyík pikkelyt, akkor aranyosak voltak. Azt én is sajnálom, hogy Mira-chan nem futott. A riporter meg mondta, hogy most kérdezzük szakértőnket, Mirajanet.  ikszdé Bírtam, amikor Juvia a pataknál elbeszélt magában. Félt a büntetéstől és ott hagyta Grayt, de most szenved tette miatt, így megvárja.. xD Aztán ugye eggyé vált a vízzel, meglátta Grayt és azzal az őrültesebb hangjával kiabálta, hogy Gray-samaa! ^^ A végén meg a büntetésnél Juvia reakciója: Megveszem a bemutatót és az ajándék figurákat is, Gray-sama! Erre Gray: Ne tedd!  ikszdé Szóval szerintem tényleg nagyon jó rész volt. ^^
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #411 Dátum: 11 ápr 16, 21:34:35 »

Az egész verseny csak arra ment ki, hogy a Mester kinek ossza ki a büntetést. Vajon ez a büntetés rosszabb, mint AZ ? ikszdé Gazillén én is nevettem, amikor bele lökte Reedust a saját vermébe. Aki másnak vermet ás maga esik bele. Nevet Erza jól ott hagyta Friedet a kardok közt csoda, hogy kijutott. Happy nagyon tetszett ebben a részben, ahogy komolyan lekocogója az egészet és nyer az nagyon poén. Natsu rendes volt és segített neki. Nevet
Virgo helyet én is jobban örültem volna Lokinak például, de  bírom amikor azt mondja Lucynak, hogy Hime, valahogy jó a hangzása^^. Erza nyuszis jelmeze csak arra volt jó, hogy nézünk nagyokat, de a napszemcsije király volt. Kúl Ha már király, akkor Jason... Én bírom az ipsét nagyon laza a srác  ikszdé. Jet meg én is örülök, hogy nem ő nyert. Az egyetlen pozitív cselekvése az volt, hogy megköszönte Happynak az ébresztést.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #412 Dátum: 11 ápr 17, 01:49:56 »

Ezt a részt én is nagyon élveztem ikszdé Emiatt kicsit tovább is tartott lektorálni, mint általában. smirksweat
Az ilyen fillereket szeretem. Vicces, nem lőnek le benne előre későbbi dolgokat, nincs benne komoly fight, mégis élvezhető. A Daphné-s cucc kicsit idegesítő és túlerőltetett volt. De ez a rész nagyon jó vooolt.
És ne feledkezzünk meg róla, hogy jövő héten jön Gildartz! Az előzetes alapján jól megcsinálták a város "pánikszerű átrendezését". Már várom Nevet
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #413 Dátum: 11 ápr 17, 12:54:02 »

Végre egy normális filler. ^^ Bár a múltheti sem volt rossz.
Amikor Jet leült körtét(?) enni, már éreztem, hogy ebből beszunyálás lesz. Nevet

És igen, végre a kövi részben jön Gildartz-ossan. *.* És hogy még szebb legyen az egész, Inoue Kazuhiko a hangja. kacsint Ha ez nem mondana semmit, akkor csak annyit jegyzek meg, hogy: Hatake Kakashi (Naruto). Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #414 Dátum: 11 ápr 17, 21:01:29 »

Kakashi hangja lesz Gildartz-é? Wow. :O Szerintem nem passzol, persze gondolom Gildartz esetén majd bemélyít kicsit a szinkronhang. Meglátjuk. Mosolyog (Szándékosan nem írom japánul a szinkront, mert nem tudom, hogy hogy kell. xD)
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #415 Dátum: 11 ápr 17, 21:06:19 »

Én örülök hogy ő lesz Gildartz hangja Nevet. amugy csak nekem tűnt úgy hogy Friednek más hangja volt?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #416 Dátum: 11 ápr 17, 21:15:19 »

Meglehetősen keresett szinkron színész. Még a Naruto elején néztem utána és töménytelen játékban illetve filmben alkalmazzák. Például Denka a ninja macska hangja is a Narutoban. Őróla van szó:

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/people.php?id=722
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 17, 21:18:20 írta rini67 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #417 Dátum: 11 ápr 17, 21:23:01 »

Hiszen ez Jackie Chan! Na jó, annyira nem hasonlít, de valahogy ő ugrott be elsőre.  ikszdé

És ő szinkronizálja Charliet is a two and half man-ben... fura elképzelni. Vagy amúgy bármi nem nyugati dolgot japán szinkronnal.

Szerintem amúgy nagyon megy Gildartzhoz, csak esteleg egy kcisit tényleg lehetne mélyebb, mitn Kakahinál.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 17, 21:26:00 írta STM » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #418 Dátum: 11 ápr 17, 21:30:12 »

Én attól nem félek, hogy Kazuhiko-san nem fogja jól végezni a munkáját. ^^ Amekkora múlt és amennyi szerep áll mögötte... kacsint Kakashi után egy kicsit talán furcsa lesz Gildatz-ként, de mivel Gildartz sem 100-as agyilag és benne is ott bujkál a "sensei" (spoilerezni nem akarok), így oké lesz az. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #419 Dátum: 11 ápr 18, 06:33:56 »

bár lehet ez is 1 ilyen Teknős és a nyúl történet lesz csak most Happy és Jet xD.
Most olvastam vissza, úgy tűnik jóstehetséggel megáldott Csabi van köztünk, lol.

Az egész verseny csak arra ment ki, hogy a Mester kinek ossza ki a büntetést. Vajon ez a büntetés rosszabb, mint AZ ? ikszdé
Ez a téma is megérne egy topikot szerintem, már elég régóta furdalja az oldalamat a kíváncsiság, hogy vajon mi lehet AZ a büntetés, aminek hallatára összegörnyedve vinnyogtak Natsuék.  Nevet

Szuper, hogy Kakashi hangja lesz Gildartzé (is), csípem azt a hangszínt. (Valahogy mindig a fájdalom ezer éve ugrik be elsőnek..  smirksweat) Mikor olvastam, hogy a japán Two and a half man-ben Charlie Sheennek ő a szinkronja, megpróbáltam elképzelni milyen lehet a sorozat japánul, de nem sikerült... Szóval most kísérteties vágyat érzek rá, hogy legalább 10 percet nézzek belőle ilyen módon.  Nyelvesít
Naplózva

Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!