24 máj 19, 12:29:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687295 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #210 Dátum: 10 okt 26, 14:10:20 »

Megnéztem én is az új részt.
Nekem nagyon tetszett a grafika, sztem nem rontották el a többieket se, és nagyon örültem neki.
Tetszett a tempó is, nem volt se túl gyors, se túl lassú, király. Nevet
Remélem így folytatódik tovább mert elég jó részeknek nézünk elébe.
Lucy nagyon szép volt és a "Luuucy kuuukiii" meg durva, az a hang xD haha
Naplózva

[/center]
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #211 Dátum: 10 okt 30, 12:23:16 »

Megnéztem az új részt tök jó volt sztem, csak Erza nem sokat szerepelt  Pirul

Most néztem, próbálom letölteni az új részt de azt írja (angolul persze), hogy nem elérhető Szomorú se a 480p-t és a 720p-t se Szomorú((
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 01, 16:31:11 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #212 Dátum: 10 nov 01, 20:40:59 »

Nekem sikerült letöltenem, próbáld meg újra, hátha mostmár neked is engedi.

Az új rész meg... K.O... Ichiya szinkronja... áh.xD Mikor meghallottam, majd lefordultam a székről.xD Akik nézik a Bleach animét eredeti szinkronnal, azok tudják miről beszélek.

Amúgy amikor mutatták Raceréket ott a hegyen beszélgetés közben, Angelt milyen előnyös pózból mutatták már. Nevet

Naplózva

Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #213 Dátum: 10 nov 01, 21:38:25 »

Aki eddig nem tudta, most már biztos lehet benne, hogy Den, minden kétséget kizáróan hímnemű. Nevet

Ám én nézem a bliccset eredeti szinkronnal, mégsem esett le, ki lehet Ichiya benne Gondolkozik Chakrának Racer hangja volt ismerős valahonnan, csak még nem tudjuk honnan Nyelvesít
És végre itt van Jura és, és, és a mi kis Levegősárkány tanoncunk, Wendy Ámor
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #214 Dátum: 10 nov 01, 21:55:08 »

Gyááááá... Ichiya "selymes" hangja nagyon K.O. volt. ikszdé De nekem sem rémlett senki a Bleachből. o.O De kicsit utána néztem, és Shou Ayami a hangja, aki Aizennek is adja a hangját. ikszdé
Erza enyhén kikészült a pasastól. ^^"

Hibiki, Ren és Eve bemutatkozása is kész volt. Nevet Ezt nagyon eltalálták az animések.

És Wendy belépője (beesője... ^^") is igényes lett. ^^

Összességében, ez egy jó rész.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #215 Dátum: 10 nov 01, 22:34:10 »

Na most már jó a link és le is kezdem tölteni aztán meg is nézem Pojén kiváncsi vok rá és hangokra ha már megemlítetted Den Mosolyog

u.i.: megnéztem az új részt Nagyon jó azt kell, hogy mondjam, elején Erza :O és Urtear a kis besúgó, de előnyős ruhában volt, úgy látszik ebben az animében egyre jobban rá mennek arra, hogy azoknak a lányoknak, akiknek nagy a melle olyan ruhájuk legyen, ami nagyon ki is emeli (de amúgy király Pojén) ikszdé. Amúgy ez a Raven Tail nagyon erős céh lehet ha már szövetséget kell bevetni amúgy érdeklődtem interneten és tényleg nagyon erős. LOL és tényleg Aizen hang ott volt Nevet Nevet nagyon jó amúgy tetszik hangja, olyan megnyugtató és harmonikus egyben. ikszdé de én azon nagyot nevettem, amikor mondja Ichiya, hogy Hallottam rólatok. Erza-sanról...Lucy-sanról és a maradékról. ikszdé. Jó szövetséget alapítottak meg amúgy, egyik jobban utálja másikat, megőlné vagy irtózik tőle ikszdé még jó, hogy volt ott vki aki rendet tett Mosolyog és tudtam és tudtam (nem olvasok nagyon mangát, ugyhogy aki olvass annak lehet nem új az info), hogy az a kék hajú kislány fontos lesz (Wendy) és csak ő egyedül :O ez ledöbbentett nagyon erős lehet Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 02, 00:29:50 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #216 Dátum: 10 nov 02, 00:37:45 »

Hú, hát érdekes rész volt.
Ichiya hangja tényleg K.O., bár én nem így képzeltem el az "érzelgős nyálas hangot", de ez se olyan rossz.
Az oracion seis tagjainak szinkronjait nagyon eltalálták, nagyon tetszett.
Viszont Wendy hangja az a tipikus kislányos hang, amitől rosszul vagyok. Előre érzem, h kifog készíteni a lány xD
Várom a következő részt!
Naplózva

[/center]
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #217 Dátum: 10 nov 02, 00:44:11 »

Sztem aranyos a hangja. Nevet

Engem ilyen téren az a nyávogó kisfiús hang készít ki, mint amilyen a Blue Pegasusos kisgyereknél is befigyel.
Ott van például Gérard, neki a kiskori szinkronja tényleg fiús volt, nem ilyen nyávogós förtelem. Ezektől a falnak megyek.xD
Naplózva

Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #218 Dátum: 10 nov 02, 00:47:19 »

Nyugi attól is kész vagyok. Natsu gyerekkori hangjába is majd belebetegedtem. xD
Igen, legalább Gérardét eltalálták. Nevet

Aranyosnak aranyos csak amikor majd elkezd bőgni, h nem tud semmit se csinálni meg, h mit tegyen...az kész
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 02, 00:52:53 írta Fujii » Naplózva

[/center]
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #219 Dátum: 10 nov 02, 01:10:44 »

Natsu gyerekkori hangjába is majd belebetegedtem. xD
Én mikor azt először hallottam, totál azthittem, hogy az Lucy.xD


Visszatérve a hangokra, nekem Raceré nem igazán ismerős.
Ami még feltűnt, hogy a Gérard/Sieagrain/Mistgun triónak ugyanaz az emberke kölcsönzi a hangját mint Ulquiorának(Bleach), ez leginkább Mistgunnál ütött ki.

Egyébként Urtear ruhája tényleg jó, habár én mangából másmilyenre emlékszem, én ott ilyen párducmintás cuccnak képzeltem el a dolgot.
Habár nem ez lenne az első eset, hogy egy ruhát leegyszerűsítenek, Gérard spcéci harci szerkóját az animében egy sima ujjatlan pólóként láthattuk viszont.xD
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #220 Dátum: 10 nov 02, 01:43:49 »

Nah én is megnéztem,és nekem nagyon tetszett a rész. A kedvencem Wendy belépője volt,valami hatalmasra sikerült.xD
Mondjuk a grafika pár helyen kicsit furcsa volt,de nem volt nagy gond vele. Ami még tetszett az az elején lévő pincér meló,az is volt a mangában? Bár az utána lévő beszélgetés miatt biztosan,úgyhogy ezt meg is válaszoltam xD.
Wendy hangja szerintem aranyos volt,egy ilyen karakterhez én is valami ilyet képzelnék el. Remélem a harcok ebben az arc-ban nem lesznek úgy összecsapva mint a Luxus-os részekben...
Naplózva

Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #221 Dátum: 10 nov 02, 10:50:40 »

Nekem sem volt ismerős Raceré.
Ulquiorra hangja nagyon jó :O nekem nem tünt fel, h ugyan az lenne, még zeném is van tőle x3
Jah, jó volt Urtear ruhája. Nekem Gray mostani szerelése nem jön be.

Igen a pincéres meló volt a mangában.
Hát most király volt a tempó eddig szal reméljük a legjobbakat.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 08, 21:51:35 írta Fujii » Naplózva

[/center]
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #222 Dátum: 10 nov 02, 15:01:35 »

Wáááá Aizen hangja odab*szott xDDD Wendy esését meg kétszer visszanéztem,olyan fura hangot adott ki xD Meg amikor Erza mondja ichiyának h Felszeletellek xDDD
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 02, 15:07:37 írta Marci1996 » Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #223 Dátum: 10 nov 09, 01:15:50 »

Jó lett az új rész, szépen adoptálták a szövetség begyalázását.xD
Habár én Charlenak mélyebb, felnőtesebb hangot képzeltem el, miközben olvastam a mangát.
Ez a Ren meg tiszta Chewbacca.xD
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #224 Dátum: 10 nov 09, 13:23:06 »

Végre kezd megint normális lenni a FT anime. És újra csak 2 mangafejezetet ölelte fel, ami szerintem pont optimális. Így halad is a történet, de nem is vágtat annyira, hogy a manga beérésétől kelljen tartani.

Hát igen... Charle hangja. ^^" Szokható lesz, de én is kicsit komolyabb hangot képzeltem el neki. Mondjuk tény, hogy egy fél méter magas, hat éves lánycicáról beszélünk, szóval Orochimarus hangja ne legyen. Nevet De egy picit mélyebb hangot azért kaphatott volna.

Ettől függetlenül e egy jó rész volt. A Trimen (Eve, Hibiki, Ren) és persze Ichiya hozta a formáját megint. Nevet
És az Oración Seis belépője is jó lett.

(Király az avatarod, Den. ^^)
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 09, 13:24:35 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!