24 jún 03, 12:12:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vampire Knight  (Megtekintve 36731 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #225 Dátum: 12 máj 02, 15:23:07 »

Nem, a manga még mindig fut.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #226 Dátum: 12 máj 02, 15:38:52 »

Mangába random belelapoztam, és 4 oldal után villámgyorsan bezártam az ablakot ikszdé Zseniálisan nyál az egész. Valaki nem akarja megvenni tőlem az első kötetet? x"D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #227 Dátum: 12 júl 13, 11:10:00 »

Én kb. fél éve találtam rá, és nagyon tetsziik.Nevet Most néztem meg másodjára, és mivel már tudtam, hogy mit miért tesz Kaname, így visszagondolva ő jobban megérdemli Yuukit. Hümm-hümm De azt a "megöllek" kijelentést elég furinak tartom  Technikai KO Hiszen Zero az, aki mindig kiáll Yuuki mellett.Mosolyog
Nem tudná valaki megmondani, hogy melyik az a manga fejezet, ahol véget ér az anime? Előre is köszönöm!:)
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #228 Dátum: 12 júl 16, 11:36:42 »

hát én utálom a vámpíros történeteket, de megláttam egy részt az animexen és azonnal beleszerettem, annyira gyönyörű a rajzolása *.* megnéztem pár részt és igazából a történettel sincs probléma, jó kicsit csöpög ez tény de engem nem zavar, nagyon megszerettem a sorozatot Nevet És Yuuki is az elviselhető kategóriában van Nevet Nagy kedvenc Kaname  bow de Zerot már kevésbé bírom  Neeem
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
viri13
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1155


Hadnagy


« Válasz #229 Dátum: 12 aug 17, 13:00:46 »

Azt valaki tudja hol találom meg a manga folytatását?
Mert én csak az animét néztem aminek vége szakadt a legrosszabb pillanatban és ki akarom deríteni mi a folytatás Nevet
Naplózva

Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #230 Dátum: 12 aug 26, 12:16:14 »

Valaki aki figyelemmel kíséri a mangát, és érti, magyarázza el nekem legyen szíves, hogy most akkor mi ez az egész Kanamével és hogy most ki kivel van?
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #231 Dátum: 13 jún 18, 17:25:03 »

Na az engem is érdekelne ki olvasta a mangát Nevet Ugyanis nemrég fejeződött be, érdekel ti mit gondoltok róla. Személy szerint nekem az utóbbi 10 fejezet már olyan zavarosnak tűnt, hogy nem igazán értettem mi történik. Persze ennek az is lehet az oka, hogy hónapról hónapra olvasva sokat felejthet az ember. Még az is rá tehet egy lapáttal, hogy a mangaka csak a szereplőket (néha még azokat se) rajzolja le részletesen, és gyakran vannak benne hely- és (kisebb) időugrások.

Nekem a vége nagyon nem tetszett. Egyrész mert értelmetlennek és logikátlannak találtam az egészet (nem hinném hogy újra el fogom olvasni hogy hátha jobban megértsem, annyira nem tetszik a manga, nem is értem miért követtem végig), másrészt az egyetlen (fő)szereplő akit igazán kedveltem az Zero volt, és a végén kb mutatták 1 képkocka erejéig, + karaktere szinte csak arra volt jó hogy Kanamét "helyettesítse" Yuki számára). Kicsit szomorú hogy csak ennyit érdemelt ez a szerencsétlen szereplő.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 18, 17:27:31 írta P4ndora » Naplózva

Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #232 Dátum: 13 szep 19, 07:00:00 »

Végre végigolvastam a mangát a végéig. Hát a befejezés elég keserédes volt, de így  lett tökéletes.  Nevet Mondhatni happy end a maga Vampire Knight-os módján.   ikszdé .....
Kaname múltja és mivolta nagyon izgalmas volt, még jó, hogy nem testvérek Yuukival. (De  nem SPOILERKEDEM most már, így akit érdekel, az essen neki. Mosolyog ) Először nem annyira kedveltem, de szép lassan megszerettem, mint főszereplőt bár eleinte jobban húztam Zero felé. Mosolyog  Nyelvesít Most meg mindkettő kedvenc lett.   Pojén
Bár magyarul jobban szerettem volna végig olvasni, és nem ezt a fránya angolt.. Amúgy is a német az erősségem. Nem fordítaná le valaki végig?
Az animét is imádom, és már nagyon várom, hogy legyen harmadik évad is. Erről nincs valakinek valami használható infója? Bocs, ha már volt róla korábban szó, de akkor úgy nézem én átsiklottam felette.
Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #233 Dátum: 14 jan 12, 11:23:26 »

Hát az anime fantasztikus lett, igazából azért néztem meg, mert előtte Twilightot olvastam, de hát össze sem hasonlítható a kettő. Ez a sztori mérföldekkel jobb annál, rendes filmben még jobb lenne. És elnézést amiért belekevertem ide Edward és Bella történetét, de ez az igazság. ikszdé ( már két éve, hogy néztem)
 
A mangán nehezen igazodtam ki, a vége sem tetszett, és az anime valahogy nem tűnt ennyire csöpögősnek, de na. Lehetett volna jobb is, de összességében elviseltem.  Pontosan
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 14 15 [16]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!