24 máj 30, 14:56:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Démongyümölcs - Zoan  (Megtekintve 28312 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Dátum: 10 ápr 28, 17:40:56 »

Ez a fajta Ördög gyümölcs elfogyasztójának azt a képességet biztosítja, hogy képes legyen azonosulni egy állattal.
A gyümölcs használója képes az eredeti emberi formáján kívül felvenni egy teljesen állati, és egy hibrid, félig állat, félig emberi formát.



A démongyümölcsökről bővebben Itt olvashattok.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 12:59:47 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 29, 18:54:29 »

De ebből azért Chopper kétszeresen is kivétel, mert neki alapból két hibrid formája van. de talán a harmadik is az.
Szal nála aszem nincs konkrétan emberi vagy állati alakja. De mondjuk ő a másik oldalról jött. na meg nála 7+1 átalakulás van.

mondjuk Drakenek is elég durva a zoan képessége van. Nevet

Szerintetek sárkány zoan előfordulhat?

Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2 Dátum: 10 ápr 29, 19:12:35 »

Na igen, Chopper egy külön kategória, hiszen ő egy állat volt eredetileg, és a speciális kapszuláival képes több alakot is felvenni, habár ebben is van kockázat, viszont az a leglátványosabb. Nevet

Na igen, Drake nem semmi, de szerintem Marco zoan ereje se rossz, és mivel Drake gyümölcse az ősi Zoan-ok egyike, a dinoszaurusz, Marco-é pedig a misztikus Zoan-ok egyike, a főnix madár, szerintem teljesen elképzelhető, hogy létezik sárkány Zoan is, és azért az elég nagyot ütne.
Naplózva

roppaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #3 Dátum: 10 ápr 29, 20:09:46 »

Lehet hogy Luffy apja bírtokolja a Sárkány zoan típust.Mekkora lenne már Nevet
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4 Dátum: 10 ápr 30, 13:57:30 »

Luffy apja a szelet birtokolja.


Amugy mindegyik zoan gyümölcs több átváltozást biztosítana a kapszulák miatt, nem?

Azt hinné az ember, hogy milyen gyengék, de ha jót fogsz ki magadnak, akkor hihetetlen erőd lesz.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #5 Dátum: 10 ápr 30, 21:00:20 »

Nem, a kapszulák Chopper egyedi fejlesztései, ezeket ő a saját formájának csinálta. Kizártnak tartom, hogy más hasznát venné.
Naplózva

Enterei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #6 Dátum: 10 ápr 30, 21:13:07 »

Luffy apja az időjárást képes irányítani"szél, eső, villám,stb...", de egy régi interjúban el lett hintve, hogy ő nem gyümölcs használó. Már csak az a kérdés, hogy miként is képes akkor rá??!!

Némi átalakítás után valószínűleg más is tudná, de erre még nem volt precedens a mangában.
Naplózva

Lásd meg mások szemében a reményt, és ne taposd el.
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7 Dátum: 10 ápr 30, 21:48:24 »

Én úgy értetem, hogy ha choper adna egy másik zoanos nak, akkor az képes lenne több alakba átalakulni.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #8 Dátum: 10 máj 01, 12:05:05 »

Pont azt írtam, hogy nem, mert ezek Chopper egyedi fejlesztésesei.
Legalább ennyit olvass vissza.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 10 júl 25, 14:24:53 »

Nem lenne értelme. Azért amit Kumi-chan leírt. Vegyük a azt mikor a patájával támad Koktei talán. Megnő az izma meg ilyenek. Ezt egy madár típus elég nehezen használhatná... A brain pointo is kétlem, hogy működne egy amúgy agyhalott emberen.
Ő valóban egyedi formákra találta ki a trükköket. Egy krokodil nem tud szőrpamaccsá változni.
Remélem érthető voltam. Ahhoz, hogy más is új formákat használhasson saját formájára kell alakítania a rumbel-t. 
Ehhez pedig más össze tevők kellenek. Ez egyéni vélemény paraszti logika.
A wikipédiát meg ne nézegessétek mert egy óvodás szerkesztheti szóval akkroa marhaságokat írnak ott, hogy félelmetes.
Dragon pedig valóban az időjárást kell, hogy uralja mert Buggyba a villám csapott bele Smokernél meg a szél fújt... az pedig, hogy nem démon gyümölcs érdekes feltételezés... viszont én kétlem. Bár a hely ahol Nami járt ott lehet magyarázattal tudnának szolgálni erre a kérdésre. Szóval ebbe még korai lenne bele menni:D.
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #10 Dátum: 10 aug 14, 22:01:12 »

Szerintem Dragon képességéről ne mondjunk még semmi biztosat, mert Oda bármivel képes előállni, amitől meg mindenki pofára esik a végén! Nevet Plusz nem is Zoan >3

De amilyen állatszerű lény csak él(t) a Földön, abból lehet, hogy lesz egyszer Zoan gyümölcs is, valaki már felhozta Marco példáját.

Nekem Lucci Neko Neko no Mi Model Leopardja tetszik de piszkosul. Tökéletesen illik Lucci személyiségéhez, hiszen a leopárd is egy nagy gyilkológép állat kb 90 állatfajjal az étlapján és kitartó is. Csak Luccinak kicsit jóval több van >D És a Rokushikivel kiegészülve még jobb nézni ezt a képességet, bár engem önmagában is lenyűgöz. Azóta nagy leopárd fan vagyok Nevet Néhány angol fordításban viszont dühöngtem, amikor tisztán látszik a fél Leopárd formája és tigrist írtak a  feliratba. Remélem itt nem lesz ilyen hiba ;P

Kakuról meg nem is beszélek, csak magamban röhögök, ahogy Usopp és Jabura tette 8D
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
shikamaru184
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


« Válasz #11 Dátum: 10 aug 23, 08:31:52 »

Hát igen ikszdé a zoan gyümik kiszámithatatlanok. Vagy valami überkirály fenevad leszel pl:lucci,vagy jyabura vagy csak pofára eselpl: kaku mint kocka orrú zsiráf. Hümm-hümm emlékszem mikor jya nemtudta elkezdeni a harcot a nevetés miatt,zoro meg tök ideges volt. Nevet
Naplózva

I wanna be the king of the pirates!^^
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12 Dátum: 10 okt 07, 22:34:23 »

Valamelyik részben megkérdezték Namitól is, hogy ő most varázsló? Amennyiben nem gyümölcshasználó akkor szerintem itt lehet Dragon kérdését is feltenni mely szerint ő elemi varázsló aki tudja irányítani az időjárást. Nami például ugyan ezen az úton indult el csak még nincs akkora hatalma, hogy ezt így megcsinálja mint Dragon. Talán most, hogy visszatért a felhőszigetről lesz képes igazán befolyásolni ezeket az elemeket. Engem például zavart, hogy mindent csak villámmal oldott meg egy kivételtől eltekintve amikor a szelet használta a tüske gyümölcsös csaj ellen.

Egyébként a zoan típusú gyümölcsökhöz is adottság kell. Például Lucci is ilyen személy volt akihez nagyon illet az a gyümölcs de Yabura gyümölcse is nagyon illet hozzá. Eltudnád képzelni Namit zoan gyümölcs használónak. Én nem igen. Nem illene hozzá. Mellesleg Chopper biztos tudna másoknak is ilyen kapszulákat készíteni megfelelő vizsgálat után. Nagyon sok zoan gyümölcs használónak lehetővé tenné, hogy más közbenső alakokat is felvehessenek. Persze nem olyanokat mint ő hanem a fajuknak megfelelő formákra gondolok.
Naplózva
HKMax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #13 Dátum: 10 dec 29, 22:19:38 »

Hittétek volna, hogy Sengoku gyümije mitikus zoan? Bár én másfajta gyümit vártam tőle, de ez is érdekes  Mosolyog
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #14 Dátum: 10 dec 31, 17:28:28 »

Dragonról: Nem kizárt, hogy van gyümölcse szerintem, bár sokan ellenérvnek hozzák fel azt, hogy Loguetownban megfogta Smoker kairouseki juttáját. Viszont ha úgy nézzük, Hancock még az erejével is képes volt rá hatni, elvégre széttörte egy rúgással, amivel kővé változtatta. Ami ugye a Haki miatt van gondolom, mivel sztem ugyanúgy reagál a Haki a kairousekire, mint a Logia típusú erőkre. Szóval ha rendelkezik Hakival ( és miért ne rendelkezne, ha már az apja és a fia is rendelkezik...? ), akkor nem kizárt, hogy van egy gyümölcse. És mivel az időjáráshoz köze volt, ezért kétlem, hogy Sárkánygyümölcse lenne. Ne felejtsük el, hogy nemcsak ő van még a nagyok közül, elvégre két Yonkou-t még nem is láttunk. Lehet, hogy nekik lesz Sárkánygyümölcsük.

Nami: Naminak köze sincs a varázsláshoz. Mint tudjuk, Usopptól kapta a fegyverét, az időjáráshoz neki semmi köze, csupán ért hozzá, de a Clima Tact ügyes cuccai nélkül semmit sem kezdhetne az időjárással. Lehet, hogy Weatherián tanult egyet s mást, de Usopp sem lett druida attól, hogy használja azokat a növénymagokat. Ne túlozzunk, gyerekek.
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!