24 jún 16, 23:19:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Démongyümölcs - Zoan  (Megtekintve 28529 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #30 Dátum: 11 nov 18, 14:35:17 »

Lehet akár egy átmenet az állat és az ember között is, mivel -mint írták- keveset tudunk róla. Ha a gombát nem ismernénk hova sorolnád? Állatba se lehet, mert helyváltoztatásra képtelen és növénybe se, mert nincs zöld színteste. Akkor mi lenne? -> Ez úgyszintén igaz a főnixre is.

Rini: akkor már négy, hisz a főnix gyümölcs a többi zoannal ellentétben a regeneráció képességét is birtokolja.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 18, 20:46:06 írta renato » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #31 Dátum: 11 nov 18, 14:52:29 »

A főnix egy mitikus szent MADÁR a madarak meg állatok.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #32 Dátum: 11 nov 18, 15:05:25 »

Az egyiptomi mitológiából származik a főnix eredetileg ha jól tudom és ők elég érdekes lényeket tiszteltek (lásd: Szfinx). Szóval attól, hogy valamire azt mondták, hogy madár, még nem biztos, hogy valóban az lenne. Ja, és eredetileg a főnix egy vörös-arany színű madár, míg Marco eléggé... kékes :/
Viszont örülök, hogy a dinóval már kezdesz megbékélni Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #33 Dátum: 11 nov 18, 18:11:33 »

A főnix egy mitikus szent MADÁR a madarak meg állatok.

Boncoltál, láttál-e már ilyen lényt? Nem. Sőt eddig senki nem látott feltételezéseket mondasz és ezeket tényként kezeled. Mind a kettő mitikus lény. A főnixről nem tudjuk, hogy állat-e. Szerintem sokkal inkább elementál. Viszont még én se boncoltam fel egyetlen egyet sem.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 18, 18:12:27 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Putir
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 11 nov 18, 19:46:37 »

Utána néztem interneten több helyen is azt írták hogy a főnix egy szent madár a egyiptomi mitológiába.
És szerintem az egyiptomiak kitalálták ezt a lényt akkor nem gondolták hogy azt mondjuk hogy madár miközben egy virág.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #35 Dátum: 11 nov 18, 20:00:52 »

Oké, akkor kérlek magyarázd el miért nem ég el ez a kedves papagáj. Azért, mert ez egy különleges lény. Ne próbáld ki, de ha meggyújtod a cicád/kutyád/papagájod/öcséd/akármid kültakaróját, az bezony egy idő után meghal. SŐT még ha a kertben a tölgyfát meggyújtod, az is.
Nem kell feltétlen növénynek lennie, lehet akár egy új faj is (lásd: gomba), amiről eddig nem hallottunk és 99,9%, hogy nem is fogunk.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #36 Dátum: 11 nov 18, 20:22:46 »

1. Nem papagáj.
2. Mert mitológiai állat.
Ennyi erővel ne próbáld ki ,de ha ledobod a tizedikről a kutyádat megdöglik ,de ha egy sast dobsz le az nem azért mert különleges és minden állat valamiben különleges. Az egyiptomiak úgy találták ki hogy a fönix amikor meghal elég.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #37 Dátum: 11 nov 18, 20:39:00 »

1. Akkor kolibri, nem érdekel.
2. Nem állat, lény.
Igen. Meg a varjú is, meg a fecske is, meg a gólya is, meg a macska is, meg a... ja nem, a macska az nem.
Nem minden állat különleges, hanem minden faj. De hogy példát is hozzak: mikor láttál te madarat a víz alatt úszni? És halat repülni? Egyik se láthattad, mivel a faj jellegzetességei, hogy képesek valamire, amire a másik nem, de ez visszafelé is igaz.
Igazából úgy találták ki, hogy mikor elégeti magát, akkor meghal, bár ez már csak részlet kérdése.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #38 Dátum: 11 nov 18, 20:45:18 »

Van egy elég ismert Lény a repülő hal élőbe még nem láttam ,de képen már igen.
http://pctrs.network.hu/clubblogpicture/1/1/1/_/111187_263350697_big.gif
Minden faj különleges valamibe ahogy a majmoknak van befordítható ujjuk úgy különleges a főnix is csak neki kicsit nagyobb ez a különlegesség.
+ a madarak is képesek úszni úgy hogy annyira nem különlegesek a halak.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #39 Dátum: 11 nov 18, 20:59:30 »

Kiemelkedik csak a vízből, viszont a vízhez van kötve. Akkor már a cápa is repülhetne..
Majmoknak, gorilláknak, csimpánzoknak. Ezek közös néven emberszabásúak, bár ezt nem értem miért írod, ismét csak egy rendszertani kategórián belüli különlegességről beszéltünk, nem egy fajon belüli speciális tulajdonságról.
Olvasd el ismét: De hogy példát is hozzak: mikor láttál te madarat a víz alatt úszni?
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #40 Dátum: 11 nov 18, 21:01:24 »

Na jó én ezt itt hagynám abba eddig akár hányszor veled "vitatkoztam" nem lett végeredmény" és ezt már elégé unom....
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #41 Dátum: 11 nov 18, 21:09:18 »

Szerintem maradjunk a one piece tényeinél. A biológia, meg a hitvilág az más téma szeritem. Beszéljétek meg pü-ben.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #42 Dátum: 11 nov 18, 21:15:00 »

Teljesen a témához tartozott, nem értem, hogy miért kellene PÜ-be mennünk.
Putir: már annak örülök, hogy a dinóért nem kötekedtél Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #43 Dátum: 11 nov 19, 07:58:59 »

Olvasd el ismét: De hogy példát is hozzak: mikor láttál te madarat a víz alatt úszni?
Ha elmész a Fővárosi Állat- és Növénykertbe, akkor te is láthatsz pár pingvint, miközben a víz alatt bohóckodnak.

A fönix érdekes eset, mivel inkább a szellemi lények kategóriájába sorolható. (Tűz elemi lény, elementál.)
A mitológiai szörnyek többségét (sárkány, kiméra, turulmadár) azonban inkább mondanám különleges állatnak, mint isteni teremtménynek.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #44 Dátum: 11 nov 19, 20:34:02 »

Chopper gyümölcse egy Zoan típusú vadállat gyümölcs

en 2 eve lattam azokat a reszeket de ha jol emlegszem akk chopper 1 renszarvas aki inteligencia  gyumit evett szal o nem zoan hanem paramecia. tevedek?
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!