24 máj 23, 20:49:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 192930 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #195 Dátum: 15 márc 19, 21:07:11 »

72. fejezet

Ha Azazel nem említi nekem, lehet eszembe sem jut, hogy Kirie talán már jó párszor átélte ezt, és nem is a saját sebessége miatt tud kitérni a csuklyás kardja elől, hanem mert tudja, merre fog csapkodni. Belegondolva, kicsit olyan érzést keltett ez most bennem, mintha az "All you need is kill" mangát olvastam volna. Amiben hasonló dolog történik, mint Karin képessége. De nem spoilerezek, nem hosszú manga, van hozzá remek angol fordítás (17 fejezet): http://www.mangapanda.com/all-you-need-is-kill   Ja, és ez már "seinen". ^^
Ha a csuklyásnál nincs nála Asuna kardjának másolata, akkor a Shinmeiryuu Ougi Shin Raikouken minimum kórházba juttatta volna. ^^
Touta "álmánál" már azt hittem, hogy a két évvel korábbi "baleset" előttről tudunk meg valamit, de ehelyett egy ilyen... "ostobaságra" ment el 2 oldal. -.-"
És ha a barátai kedvessége most csak még jobban lehangolja Toutát, akkor miért nem eresztik rá Kirie-t vagy Karint? Nevet Ők majd leordítják, nyomnak egy barackot a fejére, kirugdossák az ágyból és addig nem hagyják békén, míg erőt nem vesz magán. ikszdé Esetleg ráküldhetik Evangeline-t is, bár az most lehet, hogy tényleg az ellenkező hatást érné el... ^^" Bár ha a Mahou Sensei Negimás Evangeline-ről lenne szó, és nem az UQ Holder-es Yukihiméről, akkor még lenne esély. kacsint Valahogy ez az "új" Yukihime nem adja... Hiányzik a régi "gonosz sötét mágus" énje. ikszdé

73. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/073/4
Hát... ez az etetés ceremónia a Mahou Sensei Negimában oké lett volna, de itt nem igazán adta. ^^" Egyrészt Santa fiú, másrészt Kuroumaru még nem lány. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/073/6
Csak nekem gyanús Afro László? Lehet, hogy némi halhatatlan vadász osztaggal tér majd vissza...?
De Chikage legalább eszénél van. Mondjuk furcsa is, hogy egy olyan "kislány", mint Kirie hogyan lehet olyan, mint Kirie... Ezt jól megaszondtam, de remélem érthető. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/073/15
Pálca tényleg úgy "viselkedik" néha, mint Sanders ezredes. Talán tényleg ő lenne? Átpakolta a lelkét a kardba, vagy csak adóvevőként használja azt a fegyvert?

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/073/17
Itt merült fel bennem elsőnek, hogy amilyen arrogáns, ez a lány akár Evangeline és Fate gyereke is lehetne... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #196 Dátum: 15 márc 20, 13:47:55 »


http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/073/15
Pálca tényleg úgy "viselkedik" néha, mint Sanders ezredes. Talán tényleg ő lenne? Átpakolta a lelkét a kardba, vagy csak adóvevőként használja azt a fegyvert?


Lehet hogy maga Al az, hiszen ilyen kardot készíteni... és már láthattuk korábban könyv formában, hiszen ő nem erről a világról származik és kicsit fárasztó neki fizikai formát ölteni ^^. http://mangafox.me/manga/mahou_sensei_negima/v36/c326/12.html
 - bal alsó kép és a következő lap.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #197 Dátum: 15 márc 22, 16:19:48 »

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de a mostani részek szerintem nagyon jók. Sokkal komolyabb, igazi téttel, remélem marad ilyen. Habár néha nem ártanak a lazább részek sem, gondolom az elkövetkező pár azért visszább vesz majd.
És akkor most azt fogjuk látni egy ideig, ahogy Touta harcol, és feljebb küzdi magát? Legyen, engem érdekel Nevet

Szerk.: Visszatérve az előző fejezetekre, azért engem megleptek ők hárman, nem gondoltam volna, hogy ilyen lazán kényszerítik visszavonulásra Touta "tesóját".
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 22, 16:21:00 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #198 Dátum: 15 márc 22, 18:35:51 »

Santa és Kuromaru simán egy szinten vannak Toutával, sőt... Kirie pedig a Reset és Restart erejével elég veszélyes tud lenni. Szal én nem csodálkozom, hogy hármuknak együtt sikerült visszavonulásra bírniuk az ellenfelet. Persze látszólag a csuklyás sem adott bele mindent, így feltételezhető, hogy ő is jóval többre képes ennél.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #199 Dátum: 15 márc 23, 23:17:54 »

Én már csak azt a pillanatot várom, amikor Yukihime meglátja Toutat a tornán.  Ördögi Aztán persze a pillanatot, amikor meglátja, hogy mennyit erősödött Touta! Hümm-hümm
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #200 Dátum: 15 márc 24, 10:04:20 »

Az egy dolog, hogy meglátja. Nevet De amilyen szerencséjük lesz, még össze is sorsolják őket. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #201 Dátum: 15 márc 26, 16:38:04 »

Viszont el sem tudom képzelni, hogy Yukihime harcoljon Toutával. Akárhogyis mondta, hogy nincs rád szükségem, stb. 100%, hogy nem tudna ártani neki. Viszont, ha mégis, akkor meg Touta úgysem adná fel, és mindig talpraállna. Pontosan
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #202 Dátum: 15 márc 26, 19:48:31 »

Yukihime... nem... tudna... ártani... Toutának... ikszdé Ezt így a Mahou Sensei Negima manga után nehezen tudnám elképzelni Evangeline-ről. Nevet Nem akarok spoilerezni az említett mangából, de maradjunk annyiban, hogy hacsak nem forgatták ki teljesen a karakteréből, akkor Eva-chantól egy csöppnyi irgalmat sem fogunk látni Touta irányába, ha véletlen összekerülnének a harci tornán. kacsint

74. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/074/3
Csak engem zavarnak ez a néha már "körzővel-vonalzóval" rajzolt képek? És ez sajna nem csak a hátterekre, hanem sokszor a szereplőkre is vonatkozik. Pont azt a kis pluszt veszi el, amit a mangaka saját rajzstílusa ad.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/074/12
Santa nem az a tipikus jó fej alak. Nem is baj. A velejéig jó szereplők unalmasak. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/074/14
Kirie képessége szinte már csalás. ^^" Azért remélem, nem fogják túl sűrűn alkalmazni, mert így aztán mindent megnyernek. Nevet

Szinte azt is mondhatnám, hogy ha ez a fejezet kimarad, akkor sem tűnik fel. Nevet Hiszen az előző végén már megtudtuk, amit kell, ez a fejezet csak annyit tett hozzá, hogy a kis "hugica" nem riad vissza a durvább eszközöktől sem. Bár miután majdnem megsütötte Toutát, efelől nem igazán maradtak kétségeink... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #203 Dátum: 15 márc 29, 13:18:33 »

Már egy ideje keresem, de eddig sehol nem találtam magyarul a Negima mangát. Neeem Tényleg senki nem fordította le? Semmi kedvem angolul nekiállni elolvasni :/
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #204 Dátum: 15 márc 30, 07:12:16 »

Hát, 355. fejezetes és néhol elég sok szöveg van benne. Illetve az elején látszólag egy kicsit másnak indul, mint ami lesz belőle. Én megértem, hogy senki sem csinálta meg végig magyarul. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #205 Dátum: 15 ápr 02, 09:45:29 »

Kicsit megkésve jöjjön a 74. fejezetről a véleményen.

Igazából sok mindent nem tudok a fejezethez hozzáfűzni. Ahogy Chakra is írta, ha nincs ez a fejezet, akkor sem tűnt volna fel, hogy valami hiányzik. Viszont volt valami furcsa, amit most vettem észre, miután újra átolvastam a fejezetet, úgyhogy kezdjük is azzal. Nevet

Na szóval:
1, http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/074/2 <- Nézzétek meg itt, Toutát a legelső képen. Jól figyeljétek Toutát innentől kezdve.
2, http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/074/9 <- Majd nézzétek meg itt, az első képen.
3, http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/074/15 <- Majd innentől újra.

Az első, és utolsó képen nincs rajta kötés, a másodikon viszont van. ikszdé Ez azért elég komoly baki. Vagy talán nem is az? Ezt kicsit komoly bakinak tartom, talán ezzel akarta az időugrálást megmutatni Akamatsu-sensei? Bár lehet, hogy csak belebeszélem az egészet. Nevet

Na térjünk át a fejezetre:
- Itt ugye mondja Kirie, hogy "Meg ne őrülj..." -> http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/074/9. Itt http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/074/15 pedig azt mondja, hogy nem volt valami szép látvány, amit az első alkalommal látott.
Toutát az legelőször hatalmába keríthette a Magia Erebea? Elvégre ezen az oldalon (http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/074/8) úgy tűnik, mintha Touta tényleg kezdene "megőrülni".

- Kirie képességéről csak egyetlen dolog érdekel, mégpedig az, hogy van-e vajon bármiféle időkorlátja? Mert ha igen, akkor végleg meghalna, ha esetleg 2 mentőhely között ölnék meg? Ha pedig nincsen, akkor talán Akamatsu-sensei bevezet majd valami olyasmit, hogy csak X alkalommal lehet, mert azután...? Mert ha nincsenek ilyen korlátok, akkor tulajdonképpen tényleg legyőzhetetlen, hacsak nem "ment" éppen rosszkor, ami ugye játékokban elég gyakori. Nevet ikszdé

- Szerintem csupán azért volt szükség erre a töltelék fejezetre, hogy semmiféleképpen se tehesse azt Touta, amit Yukihime parancsolt neki, és legyen még egy oka az edzésre. A kérdés már csak az, hogy ki fogja edzeni? Eva biztosan nem, Mana edzését pedig már lemondta.

Örülnék neki, hogyha erre a szerepre Juuzout választaná Akamatsu-sensei, mert ő az a karakter, aki a mű legeleje óta a legjobban érdekel. Főleg miután még Evangeline is a második legerősebb Holder tagnak nevezte.

Egyetlen dolgot remélek, hogy nem lesz semmiféle TimeSkip, és ténylegesen látjuk majd Toutát edzeni... Sose szerettem azokat a részeket, amikor találkoznak a hősök egy erősebb ellenféllel, majd a következő fejezetben visszatérnek X idő múlva jóval erősebbként, mondván ez idő alatt végig edzettek. Az edzésükből viszont semmit sem láttunk, egyszerűen csak úgy megerősödtek.

Ilyenkor mindig elgondolkozok azon, hogy a mangakáknak nincsen erre fantáziájuk, hogy miként edzhetnének a karakterek? Vagy szimplán arról van szó, hogy szerintük ez nem tetszene az olvasóknak, és akkor inkább tudjuk le mindezt egy fejezetben?

A fejezetről ennyit. Nevet
_________________________________________________________________________________


De amilyen szerencséjük lesz, még össze is sorsolják őket. ikszdé
Úgy legyen! Nevet Mindig is sajnáltam, hogy semmi sem lett a Negi VS. Evangeline harcból a Mahora Harcművészeti Tornás történetszálban.  Szomorú
Amúgy ezt már csak az tudná fokozni, ha egyszer csak Rakan megjelenne a tornán, mondván épp unatkozik. Nevet
Abban meg Chakrának igaza van, hogyha össze is kerülnek, a loli grandma(Eva) biztosan nem fog kesztyűs kézzel bánni Toutával. Nevet


És végezetül:
Ezen az oldalon mesél Evangeline arról, hogy milyen különleges halhatatlanságok vannak: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/006/16.
Gengorou képénél azt említi, hogy életeket raktároz. Na most, egy ilyen erős embert egy harc alatt hogyan lehet mondjuk több 100-szor megölni? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 02, 09:46:20 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #206 Dátum: 15 ápr 05, 23:43:57 »

Egy kis apróság, ami nemrég jutott eszembe:

Mahou Sensei Negima manga: (Ez spoiler lehet annak, aki még nem olvasta a MSN mangát)
http://mangafox.me/manga/mahou_sensei_negima/v30/c269/10.html
UQHolder! manga:
http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/022/8

Mindketten egy "barackkal" díjazzák a hülyeséget. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #207 Dátum: 15 ápr 06, 06:01:38 »

Ez biztosan a Springfieldek családi szokása. Nevet

Habár, az a furcsa, hogy Negi eléggé kilóg a sorból. Touta is inkább Nagira hasonlít. Ez igaz a külsejére, és jellemére is.

Szerk.:
Megjött a 75. fejezet spoilere.

Touta egyedül fog a földalatti tornán indulni. Sikerül elérnie az A rangot.
Harcolni fog a macskalánnyal, Karennel, majd a következő ellene a 8 karú démon, Morborgran lesz, aki anno vesztett Negi ellen a Mahou Sensei Negimában(csontvázfejű). Később mondani fogja Toutának, hogy szüksége volna néhány kivégzőmozdulatra.

Érdekes fejezet lesz, láthatjuk majd, hogy Touta az akkori Neginél erősebb, gyengébb, vagy egy szinten áll vele. Ugyanis ezzel a személlyel küzdött Negi a legelső Mahia Erebeás harca során.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 06, 07:37:01 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #208 Dátum: 15 ápr 06, 18:14:45 »

...

Érdekes fejezet lesz, láthatjuk majd, hogy Touta az akkori Neginél erősebb, gyengébb, vagy egy szinten áll vele. Ugyanis ezzel a személlyel küzdött Negi a legelső Mahia Erebeás harca során.


Ezt azért erősnek érzem. A zsoldoscsapatot, aminek a csontifej tagja volt, Negi fél kézzel lemosta a pályáról. Ha Touta ki is üti a tagot, az túl nagy viszonyítási alapot nem ad... Amúgy sem lenne túl jó, szerintem, ha Touta a Magia Erebeával harcolna. Legalábbis most még ne. Ha már itt, a torna elején be kell vetnie, akkor mi marad a végére, az olyanok ellen, mint Fate vagy Kitty...? Vagy éppen Negi? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #209 Dátum: 15 ápr 07, 15:26:15 »

Na elolvastam a negimát Nevet
Szerintem újra elolvasom a uq holdert meg ezt a topikot (sok spoiler tag van) Nevet


Modjuk az kár hogy
Mage of the beginning-röl alig tudunk meg valamit (talán majd a uq holderböl)
meg egy kicsit sajnáltam az embereit amikor evangeline lefagyasztotta őket örökre Szomorú







szerk.
nagyon minimális msn spoiler:
Azt a kardot amit a csuklyás lány használt (asuna kardjának másolata) azt a pactio kártyát amivel megidézte, azt kamo/chamo készítette nem? Mindig csinálta a másolatokat és ha jol emlékszem egy másolat 50,000 ermine dollárt ér Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 07, 21:14:54 írta EnxTheOne » Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!