24 máj 23, 20:57:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 192930 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #135 Dátum: 15 jan 04, 17:42:47 »

Az általad felsorolt lehetőségek közül valóban a 2. történhetett.
Ezt a képet találtam:
http://i.imgur.com/OzB9mhD.jpg
Naplózva
rashidm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #136 Dátum: 15 jan 09, 00:20:34 »

Én végigolvastam a a Negima mangát, és egy valami nem volt nekem világos: Negi faterja volt a csukja alatt a vége fele. Negi Asunával kettévágta. A végén mégis együtt volt a család úgymond. Ez hogy?  Gondolkozik Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #137 Dátum: 15 jan 09, 20:31:51 »

Na ez végre jó csata volt  Nevet Nemcsak ütések sorozata. Mondjuk még mindig nem értem, hogy miért csinálta így az író, hogy ilyen ütemben fejlődjön Touta. 63 rész, és már teljesen embertelen, hogy mit tud lenyomni (de így volt ez már 10 fejezet után is), nem volt átmenet, így pedig nem is lehet izgulni érte/értük.
De ez nem a mai fejezet hibája. Ez egy nagyon jó és érdekes fejezet volt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #138 Dátum: 15 jan 09, 21:33:55 »

Én végigolvastam a a Negima mangát, és egy valami nem volt nekem világos: Negi faterja volt a csukja alatt a vége fele. Negi Asunával kettévágta. A végén mégis együtt volt a család úgymond. Ez hogy?  Gondolkozik Nevet

Úgy tűnik, a "Lifemaker", a legidősebb halhatatlan valamiféle testrablással éli mindig túl. Hiszen több testben is láttuk, az egyik pl. Nagi volt. Viszont azt tudni kell, hogy a mangából valszeg jó pár fejezet kimaradt, pont azok, ahol a Lifemaker ellen harcolnak (a miértet nem tudom pontosan, a magazin pattogott valamit a mangakának). De ott "Nagi" közli is, hogy ezzel még nincs vége, és hogy keressék meg őt. ^^
A Lifemaker ellen harcra az UQ Holderben is van utalás, Nagumo visszaemlékezésében, innentől: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/024/5
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 09, 21:37:18 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rashidm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #139 Dátum: 15 jan 09, 22:31:39 »

Én végigolvastam a a Negima mangát, és egy valami nem volt nekem világos: Negi faterja volt a csukja alatt a vége fele. Negi Asunával kettévágta. A végén mégis együtt volt a család úgymond. Ez hogy?  Gondolkozik Nevet

Úgy tűnik, a "Lifemaker", a legidősebb halhatatlan valamiféle testrablással éli mindig túl. Hiszen több testben is láttuk, az egyik pl. Nagi volt. Viszont azt tudni kell, hogy a mangából valszeg jó pár fejezet kimaradt, pont azok, ahol a Lifemaker ellen harcolnak (a miértet nem tudom pontosan, a magazin pattogott valamit a mangakának). De ott "Nagi" közli is, hogy ezzel még nincs vége, és hogy keressék meg őt. ^^
A Lifemaker ellen harcra az UQ Holderben is van utalás, Nagumo visszaemlékezésében, innentől: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/024/5

Igen, miután elolvastam a Negimát, a UQ Holderben több minden világos lett számomra: például honnan van főhősünknek a Magia Erebea képessége, ki is az a Mana, Evangeline, Negi, stb. Nevet
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #140 Dátum: 15 jan 09, 22:57:41 »

63 rész, és már teljesen embertelen, hogy mit tud lenyomni (de így volt ez már 10 fejezet után is), nem volt átmenet, így pedig nem is lehet izgulni érte/értük.

Vedd számításba azt is, hogy lehet, hogy Touta erős, de mint most olvashattuk, már ez a csaj is mennyivel erősebb mint Touta, és még ennél a csajnál is kitudja hány erősebb halhatatlan van. Lehet, hogy Touta tud egy-két dolgot, de még messze nincs igazán erős.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #141 Dátum: 15 jan 10, 16:20:22 »

Hát, pedig most semmi szokatlant vagy újat nem láttunk Toutától. Mana még igazán komolyan sem vette (lásd az MSN mangában a Poyo elleni harcát), és így is lazán elpicsázta a "kölyköt." ^^"

Vajon ki lehet az az "öreg barát", aki Manára bízta a Mahora akadémiát?
Érdekes, hogy Mana még mindig ugyanazokat a fegyvereket használja, mint 100 éve. Pedig azóta csak fejlődött a technika. Talán a "Lecserélés" (Fairy Tail - Erza ikszdé) mágiája csak ezekkel működik?

A Mahora harcművészeti torna remek ötlet, az MSN-ben is azok voltak az első igazán jó harcok. *.* Persze remélem, hogy pl. Evangeline, Jinbei vagy Fate nem nevez be, mert akkor nem sok(k) értelme lesz a dolognak. Nevet Bár egy kis "szintfelmérés" itt sem ártana, pl. valami olyasmi, mint az MSN-ben Negi Takamichi ellen. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 10, 16:21:39 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #142 Dátum: 15 jan 11, 20:19:17 »

Toutát én sem neveznem olyan erősnek. Ha néhány szereplő szintjéhez hasonlítjuk Toutát, akkor nagyjából ott állhat, mint Negi még a mű elején.

... nem volt átmenet ...

Persze, hogy itt nincs "átmenet", elvégre itt a kezdetektől olyan ellenfelek jöttek, akik nem nevezhetőek gyengének. Negimában megvolt ez az átmenet, ugyanis Negi a mű legelején még egy tapasztalatlan, és gyenge mágus volt. Emiatt mégse kezdhette a mangaka a művet mondjuk egy Kaito erősségű ellenféllel. (Kezdte helyette Evangeline-nel, de ez most mindegy.) Nevet

Meg persze azt sem szabad elfelejteni, hogy ők mind halhatatlanok. Ha mind totál gyengén indultak volna, és kapnak egy szintén gyenge ellenfelet, az az ellenfél hogy lett volna képes végezni velük? Lőhette volna a Varázsnyilait 13, 17, vagy akár 23-asával is, azzal nem sok kárt tett volna bennük.

Neginek Mahora Harművészeti Tornáig igazából nem is volt olyan harca, amit egyedül képes lett volna megnyerni.
De ha csak azt nézzük, hogy Negi 100-szor erősebb Manánál, és Mana mennyivel erősebb Toutánál, akkor láthatjuk, hogy nem lesz hiány "átmenetben". Vicces amúgy, hogy Neginek pont az a diákja 100-szor gyengébb nála, aki feltételezhetően a legerősebb volt az osztályból... A többiek akkor mennyivel lehetnek gyengébbek?

Ha olyan jó történetszál lesz ez, mint a Negimás, akkor nem lehet rá majd panasz! Nevet Fegyverek használata nem volt engedélyezett a Tornán(vajon megváltoztatták azóta?), tehát lehet, hogy Touta elfelejtheti a gravitációs pengéjét a Torna idejére.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 11, 20:23:42 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #143 Dátum: 15 jan 11, 20:29:27 »

rashidm, negimával kapcsolatos megjegyzésekhez légyszi használj legközelebb spoiler taget.
Szerintem sokan vagyunk itt akik azt nem olvasták.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #144 Dátum: 15 jan 11, 23:15:06 »

... Fegyverek használata nem volt engedélyezett a Tornán(vajon megváltoztatták azóta?), tehát lehet, hogy Touta elfelejtheti a gravitációs pengéjét a Torna idejére.

A lőfegyverek, szúró- és a vágófegyverek voltak tiltottak. De pl. Setsuna is bevetett egy partfist Evangeline ellen. kacsint Szal Touta is nyomulhat pl. egy faraddal. Persze így oda a gravitációs penge "súlyos" segítsége, de legalább a kardforgatását bevetheti. Mert kard nélkül pl. elég nagy hátrányban lenne pl. Kuromaru ellen (mert szerintem ős is be fog nevezni), még ha az csak egy seprűnyéllel is van csak felfegyverkezve. Nevet

Mindenesetre mivel a mágia és a mágikus alkalmazások már köztudomásúak, így lehet, hogy fegyvert is lehet használni, főleg, ha az mágia alapú, mint pl. Sanders Ezredes gravitációs pengéje. ^^
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 11, 23:16:09 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rashidm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #145 Dátum: 15 jan 12, 09:41:26 »

rashidm, negimával kapcsolatos megjegyzésekhez légyszi használj legközelebb spoiler taget.
Szerintem sokan vagyunk itt akik azt nem olvasták.

Okés, bocsi. Akartam használni, csak nem találtam. ikszdé

Idézet
ha az mágia alapú, mint pl. Sanders Ezredes gravitációs pengéje. ^^

Hát igen, az öreg Sanders ezredes, őt bírtam a legjobban. >.<#
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #146 Dátum: 15 jan 12, 17:07:34 »


Azt nem mondtam, hogy nem használhat majd valami "helyettesítő" fegyvert, csupán azt, hogy a gravitációs pengéjét nemigen használhatja, ha ugyanazok szabályok érvényesek, mint régebben. Nevet

Miközben írtam a hozzászólást, megláttam, hogy kint van a 64. fejezet spoilere, ami ez alkalommal nem kevés:
Kezdjük azzal, hogy valószínűleg, Eva az az "öreg barát", aki Manára bízta az Akadémiát.
És úgy tűnik, hogy igazad lett Chakra, mert használhatóak kí támadások, mágia, és ehhez hasonlók. (Bár fegyverről nem írtak, de gondolom az is.)

Nos, a spoiler: Mana elmagyarázza a Mahora Harcművészeti Tornát. Jövő nyáron lesz rendezve(nagyjából 8 hónap múlva), teljesen nemzetközi lesz, és ez lesz az első olyan torna, ahol mindenféle harci technika használata(kí, mágia, stb...) engedélyezett. Mindenféle versenyszám lesz, lesz egy az egy ellen, kettő a kettő ellen, és csapatharcok is. A jelentkezések már leadhatóak. Maga a torna az alatt zajlik, míg mennek fel a toronyba[azt írták, ez nem teljesen biztos], és a döntőket pedig az orbitális felvonó legtetején fogják tartani.

Toutának nagyon bejön az ötlet, de azon gondolkozik, hogy a hozzájuk hasonló halhatatlanoknak, kik a világ elől elrejtőzve élnek, szabad-e jelentkezni. Mana azt mondja, hogy addig semmi gond sincs, míg nem hagyja az embereknek, hogy megtudják, hogy halhatatlan. Nem lesz nehéz, ugyanis a szabályok tiltják az ellenfelek megölését. [Attól még elég gyorsan regenerálódnak... Tehát nem is szabad megsérülniük?] Mana mutat nekik egy régi tornáról videót. Ez lesz az 1. torna, amit azóta tartanak, mióta megszüntették a mágiára kiszabott tilalmakat, tehát mindenféle ellenfelekre számíthatnak, még félemberekre is a másik Marsról, szóval nem lesz ez a torna egyszerű.

Lehet, hogy csak jövőre tartják a tornát, de már a jelentkezéseket most le lehet adni, ugyanis ez egy óriási torna lesz.
És most jön az igazán meglepő dolog!! Mana mondja, hogy néhány nappal ezelőtt jött egy jelentkezés "Negi Springfield" néven. Lehet, hogy csupán valaki használja a nevét, de viszont a jelentkezési levélen talált DNS, ujjlenyomat, és az érzékelhető mágikus részecskék mind egyeznek Negiével(kinek a holléte még mindig ismeretlen). Ezek alapján viszont annyi biztos, hogy a levelet megérintette! Touta, és Kuroumaru ekkor eldöntik, hogy jelentkeznek a tornára.

Később viszont Karin eléggé ideges lesz, mivel Eva engedélye nélkül jelentkezett erre Touta. Ebben a pillanatban viszont megjelenik Eva Mahora egyenruhában, és mondja, hogy részt vehet a tornán. Azért jött, hogy megnézze őket azután a komoly incidens után. Eva ekkor kéri Toutát, hogy nyújtsa át neki Negi levelét, mert érdekli őt ez a pecsét. Ekkor megjelenik Fate, kit szintén nagyon érdekel ez az egész.


Komoly fejezet lesz, ha ez mind igaz. Úgy tűnik, hogy 8 hónapja lesz Toutának edzeni... Ha azt az időt erre fordítja, nagyon remélem, hogy nem fogja néhány fejezetben letudni az egészet a mangaka, mint a gravitáció pengés edzést.

Viszont ki jelentkezhetett vajon Negi helyett? Vajon Sanders lenne az, aki ezt tette? Meglehet, elvégre még szinte biztos, hogy él. Egyszer tett is egy olyan kijelentést, hogy "Hát, belátom, hogy én vagyok itt a legidősebb", mindezt úgy, hogy Eva is ott volt, tehát előfordulhat, hogy még nála is öregebb. Az ereje megvan hozzá, hogy ezt megtegye, tehát valószínűsíthető, hogy ő játszadozik. Egyszer már Negimában láthattuk a torna alatt, lehet, hogy megint találkozunk vele. Nevet
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #147 Dátum: 15 jan 12, 21:23:51 »

Ez már tényleg komoly... o.O

Azért remélem, hogy Fate nem nevez, mert akkor minimum egy Evangeline vagy Jack Rakan féle őrült edzés kellene ahhoz, hogy Taoutának egyáltalán esélye legyen. És egy ilyen fejlődésnek én most nem örülnék. Jó lenne, ha ez most csak a tapasztalat és ismeretszerzés harca lenne. ^^

Viszont ha a Mondus Magikusból is lesznek jelentkezők (már ha még létezik az a világ abban a formájában, ahogy mi az MSN mangában megismertük), akkor talán még Rakan is megjelenhet. Hiszen ő is lassabban öregszik (anno a Hellas Birodalom 3. hercegnője, Theodora utalt erre, lásd 236. fejezet). Viszont akkor félő, hogy újjá kell építeni a felvonót.
^^" ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 12, 21:24:50 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Revi95
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #148 Dátum: 15 jan 16, 23:30:43 »

Basszus, így egy hét alatt elolvasva a MSN-t UQ holderben letisztult a kép Nevet De most már az is megérett egy újraolvasásra Nevet Mellesleg ki élhet még a régi osztályból?  Gondolkozik Ja meg miért hasonlít ennyire Kuroumaru Setsunára? Nevet Ja és még egy valami nem tiszta, ugye Holderben 2065ben keresik a "Kezdet Varázslóját" de MSN ben Nagi már ki volt szabadítva 2010ben, most akkor ez hogy van?
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 17, 08:41:06 írta Revi95 » Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #149 Dátum: 15 jan 17, 11:33:37 »

Ki élhet? Hát Zazie, Mana, Chachamaru(őket hármukat már láthattuk egy visszaemlékezésnél). Asuna még él, sőt lehet, hogy Setsuna is(nem tudhatjuk, hogy a vérvonala növeli-e az élettartamát, bár ezt nem tartom valószínűnek).

Nekem Kuroumaru mindig is 2.0-ás Setsuna lesz. Nevet Nem hiszem, hogy bármi közük lenne egymáshoz, viszont előfordulhat, hogy kettejük törzse között lehet valami kapcsolat. Elvégre Setsuna egy félig ember, félig varjú yokai, míg Kuroumaru a Yatagarasu törzs tagja. A Yatagarasu egy Japán mitológiai lény, egy háromlábú varjú.

Chakra pont felhozta az egyik levelében, hogy milyen komoly lenne, ha esetleg Kuroumaru is rendelkezne olyan harci formával, mint Setsuna. Viszont nem sima szárnyakat kapna, mint mondjuk Setsuna, hanem ahogy ő fogalmazott, "valami sokkal madarasabb formát". Nevet

Lehet, hogy egyszerűen nem sikerült elkapniuk? Fogalmam sincs. Nevet
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!