24 máj 19, 04:02:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kinek a karakterét találták el a készítők a legjobban és miért?  (Megtekintve 65431 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kotosy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26



« Válasz #165 Dátum: 08 dec 28, 19:49:52 »

Kakashi karaktere nekem egyértelműen viszi a pálmát! Mosolyog Az ő karaktere igazán el van találva. Továbbá Shikamaru, Naruto és Jiraiya karaktere is szerintem elég jóra sikeredett. Nomeg azért én Tsunadét sem hagynám ki a sorból Mosolyog Igazi karakteres karakter Nevet
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #166 Dátum: 08 dec 30, 18:58:22 »

Igazából nekem is kakashi a kedvencem, mert vicces, titokzatos, erős éshát olvassa a könyvecskéét Mosolyog valamint szerintem sasuke is el van találva, az elkóborolt bárány, aki szerintem a történet végére újra a jó oldalon lesz, vagy meghal...
Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #167 Dátum: 09 jan 06, 18:37:16 »

Nemtom mért de szerintem Tsunade karaktere van  legjobban  eltalálva Nevet Nagyon illik rá a LIDL-s reklám Nevet (Vagy ALDI?) A nök határozotak a nők szépek stb Nevet
Naplózva






kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #168 Dátum: 09 jan 06, 19:01:26 »

Nemtom mért de szerintem Tsunade karaktere van  legjobban  eltalálva Nevet Nagyon illik rá a LIDL-s reklám Nevet (Vagy ALDI?) A nök határozotak a nők szépek stb Nevet

hogy került ide a Lidl és az Aldi?  Nevet
De egyetértek abban, hogy a nők közül Tsunade karaktere nagyon klassz, mert neki van a legnagyobb melle, 53 évesen képes magát fiatalítani, harcias, stb. Ez csakis a japán fantáziavilágban létezik, mert a valóságban a japán nőknek nincs nagy mellük, öregen is nagyon szépek a japánok az egészséges életmódnak köszönthetően.
Naplózva
EnvyX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 109


« Válasz #169 Dátum: 09 jan 06, 21:21:30 »

Én is úgy gondolom: Kakashi.
Örök kíváncsiság felé, h mi lehet a maszk alatt, vicces, erős, okos, és segítőkész  Mosolyog
Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #170 Dátum: 09 jan 07, 13:37:49 »

Nemtom mért de szerintem Tsunade karaktere van  legjobban  eltalálva Nevet Nagyon illik rá a LIDL-s reklám Nevet (Vagy ALDI?) A nök határozotak a nők szépek stb Nevet

hogy került ide a Lidl és az Aldi?  Nevet
De egyetértek abban, hogy a nők közül Tsunade karaktere nagyon klassz, mert neki van a legnagyobb melle, 53 évesen képes magát fiatalítani, harcias, stb. Ez csakis a japán fantáziavilágban létezik, mert a valóságban a japán nőknek nincs nagy mellük, öregen is nagyon szépek a japánok az egészséges életmódnak köszönthetően.


Hát úgy került ide h van egy reklám az a reklám ahhol felsorolják a nők jó tulajdonságait Nevet És Tsunadéra szinte mindegyik illik Nevet
Naplózva






-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #171 Dátum: 09 márc 16, 20:01:05 »

Kakashi hatalmas, Minatonak adtak egy stilust ami engem is megfogott
Naplózva

tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #172 Dátum: 09 márc 31, 18:24:36 »

Van 7 ember akit iszonyúan bírok:
1:Itachi (4ever)
2:Shikamaru
3:Jiraya alias Ero-Sennin:D (a veszekedéseit bírom Narutóval)
4:Naruto
5:Minato (4ever)
6:Kakashi
7:Ichiraku (ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 31, 18:26:42 írta tocika12 » Naplózva
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #173 Dátum: 09 ápr 14, 17:40:18 »

Nekem igazából több kedvencem is van Pojén
- Shikamaru: valahogy nagyon el lett találva. Lusta, semmit nem szeret csinálni, de ha valamit elkezd, azt végigviszi, és nagyon okos Nevet
- Itachi
- Jiraya
- Asuma: laza, aki kinőtt (valamelyest) a lázadó korszakából, és megértette a "Király-problémát"
- Naruto
- Kakashi
- Gaara
- na meg a női karakterek: Hinata Pirul, Temari, Tsunade Nevet
Naplózva
Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #174 Dátum: 09 ápr 14, 21:09:16 »

Hát szerintem Kakashi mert az álarc miatt titokzatos, és amugy kedves és humoros.
Naruto mert kedves és jó barát.
Pein mert ideális főgonosz (jó cél vezérli, bár rossz út vezet hozzá)
Hinata mert félénk de ugyanakkor bátor is tud lenni
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #175 Dátum: 09 ápr 14, 21:13:22 »

Szerintem Itachi-ét és Jiraya-ét!Itachi-nak szerintem úgy ahogy van COOL, plusz még ez az önfeláldozós dolog is....
Jiraya, meg a legeslegnagyobb! Nevet Az a nő imádat, mintha magamat látnám! Nevet Bár ő a kora miatt ekkora forma.Egy hangyányit jobban kedvelem mint Itachi-t.  Kúl
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #176 Dátum: 09 ápr 14, 21:16:49 »

Hát először is Pein-nek, mert szerintem nagyon érdekes főgonosz, nem olyan szokványos. Hümm-hümm
Aztán Itachinak, mert hosszú ideig azt lehetet hinni hogy gonosz de mind végig Konohát és az öccsét Sóskát védte. Boxoló
Naplózva
Ninbikun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


Yu gi oh abridged fan


« Válasz #177 Dátum: 09 ápr 16, 16:52:17 »

Szerintem Sasuke karaktere a legjobb, ha nem tudnám, hogy a sztori címe: Naruto, biztos azt hinném, hogy ő a főszereplő. A családi háttere és az egész élete nyitott könyv. Minden cselekedete teljesen érthető és lekövetkeztethető a korábbi eseményekből.  bye bye
Naplózva

- Csak most tudta meg, hogy a Yu gi oh csak a 49. részig van szinkronizálva.
- Meddig?! O.O
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #178 Dátum: 09 ápr 16, 17:52:10 »

Hát én nem mondanám, hogy nyitott könyv vagy hogy levezethető lenne... Sőt ő az egyik - ha nem az egyetlen - karakter, akit kifejezetten utálok és nem bírom megérteni a logikáját...
Naplózva
Ninbikun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


Yu gi oh abridged fan


« Válasz #179 Dátum: 09 ápr 16, 18:00:25 »

Jól van utálom én is, igazából nem nagyon érdekel, azt mondom, hogy érthető, de nem azt, hogy ésszerű, Sasuke egy őrült! És le fogom cserélni a képemet smirksweat
Naplózva

- Csak most tudta meg, hogy a Yu gi oh csak a 49. részig van szinkronizálva.
- Meddig?! O.O
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!