24 máj 19, 22:56:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bábok, Báb-használók, Báb-jutsuk  (Megtekintve 70168 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #240 Dátum: 11 máj 28, 18:46:14 »

Tévedsz, nem az összeset, csak az anya és az apa bábot adta neki. kankuronak egy darab bábja nincs, amit ő készített volna.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #241 Dátum: 11 máj 29, 12:01:22 »

Nem, tényleg nekiadta őket, mert azt mondta, hogy apát és anyát  IS  vegye magához. Amúgy, talán ott nem, de létezik olyan, hogy szerzői jog. Meg bőven van különbség egy kunaiba és egy bábba fektetett energia, idő, tudás, és fáradtság közt.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #242 Dátum: 11 máj 29, 13:07:20 »

Ez tetszik. Nevet
Elképzeltem, ahogy Sasori elmegy a hivatalba, és levédeti az általa készíett bábokat. ikszdé
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #243 Dátum: 11 máj 29, 13:08:50 »

Még szép Nevet így kellett volna csinálni Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #244 Dátum: 11 máj 30, 06:41:03 »

Annak, hogy Kankuro használja Sasori bábjait nem csak az az oka, hogy magához vette őket. Legalábbis most már nem. Maga Sasori kérte meg, hogy használja őket és adja tovább a következő generációnak, hiszen így a bábokban Sasori, mint a készítőjük, is "tovább él". ^^
Tehát szimbolikus jelentése is van.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #245 Dátum: 11 dec 26, 21:21:27 »

Szerintetek mi a jobb: Sasori báb teste vagy Nagato mechanikus teste?
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #246 Dátum: 11 dec 27, 02:12:42 »

Sasori báb teste igazából azért volt jó, mert lehetővé tette, hogy 100bábot irányítson és ne szenvedjen mindenféle halandó kínoktól. A fegyverzete szerintem nem mérhető Nagato mechanikus testéhez. Egyrészt ennek is vannak pengéi plusz iszonyat erős és rakétákat használ Nevet meg ugye valószínűleg strapabíróbb is.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #247 Dátum: 12 jan 02, 23:48:18 »

akárhogy is,szerintem igenis mérhető,sőt sasorinak erősebb volt szerintem. már nem azért,de sasori direkt erre gyúrt,és szerintem a fegyverzete erősebb,és össze tud állni,nem mint nagato mechanikus fegyverzete,a feltámasztás nélkül(azért lehet,hogy erősebb az állaga is,mert sakura azzal a 20méteres krátert nyomtatok a földbe no jutsujával sem törte szét,miközben a mechanikus szerkentyűt egy konohamaru kaliberű rasengan is elintézte).amúgy valaki gondolkodott már rajta,hogy sasori hogyan tette magát bábbá? mert ilyen szinten csak is ő képes használni a báb-jutsukat(emberből bábot készít,így megmaradnak a jutsujai és a személy csakrája,és még fel is túrbózza őket,magából bábot készít,több száz bábot irányít egyszerre). én azt is elfogadom lehetséges megoldásnak,hogy egyik bábjával csinálta,így csak az ujjait kellett mozgatni. mindenféle képen ő a legerősebb,legkiválóbb,leggéniuszabb bábmester. amúgy azokat a tűz és víz ágyúját szerintetek hogy csinálta? mert láttuk,hogy a báb-testéhez volt kapcsolva valamiféle tekercstároló a hátán,és onnan használta a tekercseket. sztem valahogy így működhet:a báb-testéhez csatolt egy tekercstárolót. két különleges tekercsbe lepecsételt tűz,és víz elemű csakrát.a tekercskből "kiidézi" a csakrát.ez végigfut egy csőszerű renszerben(a testében).közben  átalakítja igazi tűzzé és vízzé.ezután átmegy mindenféle erősítésen,mint a lézernél,hogy legyen ütőképes. ezután kilövi az ágyún(szerintem neki víz és tűz elemű csakrája van,csak hogy ilyen erős legyen ,és a bábtestével használja ilyen megoldás kellett). B verzió:igazi vizet és tüzet pecsételt beléjük(ezt tartom az esélytelenebbnek),és ezután minden folyamat megismétlődik. amúgy kíváncsi lettem volna,hogy az utolsó tekercsében mi volt.(már a 3.-ban is volt párszáz,fegyveres,harcedzett báb  smirksweat )
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #248 Dátum: 12 jan 05, 20:31:35 »

Szerintetek Hiruko mennyire mozgékony báb? Ugyan nem láttuk, hogy aktívan mozogna, de mivel van két keze és két lába, amin áll, ezért sztem akár ugrani is képes lenne. Vagy az ő védelme inkább a  nagy páncéljára és a mérgezett farokra épül? És az elemi támadásokat vajon hogy bírná?

Az jutott eszembe, hogy Sasori 100 bábos technikája egy igazi pazarlás, hiszen egy hosszú csatában rengeteg báb tönkremegy. Én arra gondoltam, mi van, ha az összes báb képes arra a chakrapajzsos technikára, és erős nagy hatáskörű jutsuk ellen egy falat alkotnának a chakrapajzsokból? Elég merész ötlet, de miért ne? Nevet

Ja és ha egy emberi báb, teszem azt a 3. kazekage szét lett verve by Sakura, akkor azt ha Sasori túléli, meg tudta volna javítani? Sztem meg, mert minden cucc, amiből a báb állt ott volt, csak darabokban. Ráadásul, ha az lenne egy hogy az emberi bábok nem javíthatók, akkor azt is pazarlás lenne használni, hiszen ha széttörnének, akkor arra a technikára többet nem támaszkodhatna a használó.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 05, 20:45:59 írta Domynyk » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #249 Dátum: 12 jan 13, 19:39:58 »

Én magamban szoktam készíteni bábokat és a meglévőket felturbózom Nevet lehet, hogy hülyének tartotok, de én szeretek ilyeneken agyalni Nevet
Pl.:
Sasori báb testébe:
- helyeznék egy senbon lövőt, mint Hirukonak van, lehet, hogy a szájába, de lehet hogy a tenyerébe, mert az        praktikusabb, hogy tudja mozgatni is.
- egy mérges gáz lövő fegyót
- rejtett pengéket a karjaiba, közelharchoz
- plusz tekercset, amiben szél van pecsételve, hogy azt is tudjon használni( ez kombinálhatja a tűzzel, egy kicsit Kakuzu gyanús Nevet) ( de kéne villám is, de az nem tom hogyan lenne kivitelezhető Nevet )
- a két karjába egy-egy nagy chakrapajzsot a támadások ellen
- meg esetleg olyan kis gömböket lőhetne, amiken robbanójegyzetek vannak( ilyen van asszem Chiyo 10 ujjas technikájában az egyik bábnak)

De az is megfordult a fejemben, hogy ha nem akarja leleplezni magát, hogy báb, akkor biztos max 10 bábot használ egyszerre, szóval neki is kéne egy 10 ujjas technika, de az lehetne emberi bábokból Ördögi





« Utoljára szerkesztve: 12 jan 13, 19:43:50 írta Domynyk » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #250 Dátum: 12 jan 13, 23:02:21 »

téged tartunk hülyének?én képes vagyok órákig ülni és agyalni a narutorol,hogy milyen lehetséges elkövetkezendő események lesznek(de szentül állítom,hogy mindenkinek vannak ilyen megrögzött hülyeségei). szal nincs para   kacsint
felfedeztem,hogy a hatalmas képzelő erőmet úgy tudom hasznosan kiélni(és még jó érzés is),hogy mindenféle fikciókat rajzolok. órákig ülök és rajzolok egy képet,azt persze már mesteri szinten akarom kivitelezni(és nem is vagyok az a rajzolós alkat,remélem sikerül majd,mert még nem kezdtem bele) a bábhoz visszatérve sasori miért hagyta megöletni magát? ennél lehetett volna több sütni valója is. szerintetek miféle tekercsek lehettek a hátán sasorinak? és szerintetek mi volt az utolsó tekercsekben elrejtve? szerintetek,ha sammehada elszívná a csakrafonalakat,akkor rögtön újra csatlakoztatná sasori? amúgy sztem a testéből nem tudna szívni kisame csakrát,mert egy báb és sztem a testén belül keringenek a csakra fonalak. amúgy egy egész csakra keringtetési rendszert csinált sasori a testébe,plussz tekercset átalakította szívvé,stb. milyen jól kellett ismernie a szervezetet?sztem jobban,mint egy sanitéc ninja. és kivitelezni még nehezebb,tehát nem kétséges,hogy báb-jutsuba senki nem fogja őt soha felülmúlni.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #251 Dátum: 12 jan 15, 17:12:48 »

Úgy tűnik, hogy a bábmesterek egyben elég jó "orvosi" ninják is. Legalábbis Chiyo és Sasori példája ezt mutatja. Kakurou ilyen téren még nem nyilvánult meg.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #252 Dátum: 12 jan 15, 17:47:37 »

Hát szerintem őt nem is nagyon érdekli az orvoslás, hiszen ő eddig mérget is csak gáz formájában alkalmazott, és ő maga még nem kotyvasztott saját mérget, ellenben Chiyo a háború alatt sokat csinált, de Tsunade hatástalanította őket. sasori meg jól ismert méregkeverő.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #253 Dátum: 12 jan 15, 19:37:24 »

Az nevetséges volt, ahogy Sakura elintézte a vashasználó Kazekagét. Ott volt a sok vas között, csak át kellett volna lövöldözni, szétszaggatni. De nem, a legértékesebb, nem újraépíthető emberi bábját beviszi a csata közepébe. Sasori nem hülye, sőt. Egy ilyen húzás nagyon nem illik a karakteréhez sem.
Sasori  halála viszont nagyon ott volt (Anya-Apa bábuval), kár volt feléleszteni (meg mindenki mást is, jól lezárják valaki életét, erre újra kirugdossák a sírból, mert Kishinek ennyi fantáziája van, hogy majd zombik meg fehérzeccuk jók lesznek a népnek.)
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #254 Dátum: 12 jan 15, 20:44:59 »

én speciel örültem neki hogy újreélesztette őket de erről már kifejtettem a véleményem
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!