24 máj 20, 05:25:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a legerősebb és melyik a legalattomosabb jutsu és miért?  (Megtekintve 46030 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #45 Dátum: 10 ápr 22, 15:42:52 »

hali.

szerintem a leg alattomosabb jutsu,:





az ezer év fájdalma.
lehet hogy nem ezer évig fáj, de ezer napig biztosan meg marad a helye  Pirul

és a leg gyilkosabb: hidan örök élet jutsuja. mert így soha nem hal meg, de megöregedni szerintem meg örekszik, és ha csak 1 fej is marad belőle ez igaz, akkor szenvedhet örökké.

engem nem is érdekel, hogy a másik jutsuja milyen, a leg veszélyesebb az örök élet jutsuja. én soha se használnám!
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #46 Dátum: 10 ápr 22, 23:02:02 »

Hmm, így 1-2 fejezetet újraolvasva azt kell mondjam, hogy szerintem a Kamui a legalattomosabb. Tény, hogy koncentrálni kell hozzá, de ha valaki elvonja a figyelmét a használóról, akkor bizony simán 1 shot is lehet.
Naplózva

biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #47 Dátum: 10 júl 18, 17:36:02 »

A leg kegyetlenebb jutsu az amaterasu mert szinte lehetetlen kikerülni és akit eltalál annak annyi és addig égeti amíg csak elszenesedett tetem nem marad belőle. Valamint akár egy falut is simán fellehet vele gyújtani és egy bijuut is simán megállít. Ördögi

A leg jobb orvgyilkos technika pedig vagy a mangakyo sharingan amivel csak egy pillanatig kell a szemébe nézned és kővé fagyva meghal ami alatt simán fellehet szívódni. Vagy Sai tinta jutsi amivel egy kígyót éjjel ráküldesz amii halálra fojtja. Ördögi

De igaz hogy 3/2 technikát csak a sharingannal lehet kivitelezni. smirksweat
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #48 Dátum: 10 júl 18, 19:56:08 »

Szerintem a bijuu elég erős, de nincs agya csak pusztítani és pusztítani.(de ezt jol csinálja)
A leg erőseb hatást ugy lehet elérni hogy el pecsételjük a bijuu-t egy emberbe és az ember megtanulja használni az erejét. Így érhető el a leg nagyobb erő.

Hm.. alaptomos... Itt a sebezhetetlené tevő jutsuk a nyerők nálam. Mert a Tsukiyomi-bol ki lehet törni és ha ki tört akkor gáz van.Itaachi azért veszítet mert tulságosan a szemeire hagyatkozott de sasuke mind2 jol nyomta én így láttam.
Itt Susanoo, madara technikája,danzou technikája. Előnye nem kell törödni a védelemel.(bár a susanoo-t át törte danzou, de danzou sokáig nem tudta csinálni így talán egyelőre madara trükje a leg nagyob de az is vissza üt) Össze foglalva mind-nek van hátránya a Shinra tensei-nek az 5 sec szoval egyik se legyözhetetlen jutsu csak trükje van.

És eböl el is tértem a tárgytol mert ez inkáb: Mi a legjobb támadó és mi a legjob védő technikák. De ide jöhet Nevet
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #49 Dátum: 10 júl 18, 22:45:33 »

vagy nem. Itachi nem azért veszített mert a szemeire hagyatkozott. Ő Sasuke ellen meghalni ment.xD
Azért az is túlzás hogy ki lehet belőle törni... egész Naruto szereplő gárdából jelenleg 2 ember lehet képes rá...
Szerintem a Tsukoyomi a legalattomosabb. Belenézel az ellenfél szemébe és egy hétig kifekszel xD
A legerősebb meg az Amaterasu. elolthatatlan,egy hétig ég,és ehhez is csak annyi a dolgod hogy ránézel az ellenfélre és koncentrálsz kicsit xD

de ha olyan kell amit bárki használhat(itt értem hgoy nem vérvonal) akkor a RasenShuriken. ha az eltalál szintén véged van xD

Azért megnézném a Rasengan-t más elemekkel kombinálva:D
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #50 Dátum: 10 júl 18, 23:27:47 »

A Tsukiyomi (Itachié) normális esetben öl, ha úgy akarja. Kakahsi azrét élte túl, mert sharinganja volt.
Naplózva
manorott
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #51 Dátum: 10 júl 19, 17:56:28 »

Azért megnézném a Rasengan-t más elemekkel kombinálva:D
A Rasnegant nem lehet más elemekkel kombinálni.Kakashi is mondta h ha tudta volna a Rasengant kombinálni a villám elemével akkor nem fejleszti ki a Raikirit. Mosolyog

A legalatomosabb jutsu sztem a Tsukiyomi és a sexy jutsu. Nyelvesít
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #52 Dátum: 10 júl 19, 18:11:55 »

hát a legerősebb idáig a rasenshuriken
legalattomosabb... hát én is a genjutsukra szavaznék de mivel alattomos ezért nem az oylanokra ahol az illetőnek a szemébe kell nézni mert az már szemtől szembe van (sharingan használok kilőve Nyelvesít)
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #53 Dátum: 10 júl 19, 19:10:40 »

Amúgy eddig a legnagyobb pusztító erejű jutsu az deidarának saját maga felrobbantása ami ha belegondolsz igazi japán kamikaze stílusú jutsu. Lehet hogy meghalsz de erőben felülmúlhatatlan.

Normál esetben tényleg a futon rasengan és a rasen shuriken de azoknak el kell találniuk ami nehéz.

Alaptomosságban meg mégis inkább talán deidara robbanó pókjaira teszek mert garát is likvidálták és éjszaka is rád küldheti.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #54 Dátum: 10 júl 19, 19:17:51 »

manorott,az nem úgy volt. Nem villám elemmel nem lehet kombinálni,hanem kakashi volt képtelen rá. Ha Narutonak Villám eleme lenne akkor ő villám Rasengant csinált volna. Tehát nem csak széllel lehet,csupán az egyetlen valaki aki képes volt eddig rá pont szél eleme volt.
ez puszta véletlen...
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #55 Dátum: 10 júl 22, 06:59:30 »

Szerintem egy jinchuriki bijupalástot használva ketttesszintű átokpecséttel, senninmódban kinyitja mind a 8 chakrakaput, és bevesz egy marékkal chouji színes bogyóiból. Majd végrehajt egy d osztályú elemi jutsut xDD
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #56 Dátum: 10 júl 23, 20:17:55 »

... de ha olyan kell amit bárki használhat(itt értem hgoy nem vérvonal) akkor a RasenShuriken. ha az eltalál szintén véged van xD ...

Bárki, akinek van szél eleme, és képes azt az A-osztályú Rasengannal kombinálni. ^^ (A Negyediknek nem sikerült.)
Továbbá képes Remete formát használni, hogy 1-2 támadás után ne veszítse el a karjait.
Továbbá van elég sok és "erős" chakrája a Remete formához és a Szél elem Rasen Shurikenhez.
Továbbá elég jó chakrairámyítással rendelkezik ahhoz, hogy a természeti energiák révén ne végezze kővarangyként. Nevet

Vagyis "némileg" szűkül a lehetséges jelöltek köre. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #57 Dátum: 10 júl 23, 20:24:24 »

Akkor mondom úgy hogy elemi Rasengan^^
az hogy elveszíti pár támadás után a karját részletkérdés,itt maga a jutsu a lényeg,nem a mellékhatásai xD
a többi "továbbá" meg már leginkább a természeti chakrához kapcsolódik,de az nem közvetlen feltétel a jutsuhoz(csak nem árt Nevet)
de sajnos a jelöltek köre így se túl bő,hogy úgy mondjam,főleg az 1. pont második fele miatt^^
Naplózva

balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #58 Dátum: 10 júl 24, 01:12:18 »

a legerősebb szerintem a gedou mazou, egyböl öl
legalattomosabb tsukoyomi, belenéztél a szemébe és már benne is vagy
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 24, 01:12:50 írta balon » Naplózva


vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #59 Dátum: 10 júl 25, 15:27:05 »

A legalattomosabb a béka dal, meghallod és kifekszel legfeljebb befokhatod a füled de akkor nem tudsz kézjeleket használni. A másik legsunyibb c4 Garuda lélegezni muszály vagy meghalsz de ha lélegzel akkor is meghalsz méghozzá nagyon fájdalmasan és 1 levegővel 1 kilómétert nem tudsz futni. A legdurvább pedig a c4 önfelrobbantás nincs menekvés igaz hogy te is meghalsz de budapest 1/3-a jön veled.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!