24 máj 18, 04:35:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1002837 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #6030 Dátum: 15 okt 15, 11:36:37 »

Ah remélem Renji és Rukia végre ki lesznek most írva egy időre a történetből és mennek a kicsi a rakást játszani. Rukiát alapjáraton rühellem, Renjivel semmi bajom, de már őt is annyit mutogatják, hogy a könyökömön jön ki. Inkább nézem Hirakot, meg Hinamorit. Urahara még úgy sem fog villantani majd csak Bach esetleg Hasbaj ellen, Nanotól meg már semmit nem várok...

Kyoraku most komolyan bevet valami öngyilkos taktikát? Végre van Szeméthelynek egy épeszű főkapitánya, nehogy már kinyírassa magát.

És a hét kérdése immár jó ideje... Hol a tökömben van Aizen? Kubo belógatta a mézes madzagot, aztán meg nem csinált semmit, csak körbe gurult a kerekes székén.

 
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #6031 Dátum: 15 okt 15, 12:12:03 »

És a hét kérdése immár jó ideje... Hol a tökömben van Aizen? Kubo belógatta a mézes madzagot, aztán meg nem csinált semmit, csak körbe gurult a kerekes székén.
www.mangapanda.com/bleach/624/5 Aizen lent rohad a trónján, de valoszinűleg még felbukkan valamikor szerintem.

A várva várt bankai lehet, hogy területre ható képességgel bír, az árnyékhoz lehet köze a kép alapján de, azt mondták, hogy mások nem láthatják szóval, érzékszervre is hatással lehet  Gondolkozik
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6032 Dátum: 15 okt 15, 12:19:15 »

És ha nem rá lövi el akkor kire? Mosolyog
Igazad van. Arra gondoltam, hogy majd Juhász bácsinál használja, de akkor valszeg ott lettek volna a társai is, és biztosan nem a semmiért kell hogy távol legyenek.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6033 Dátum: 15 okt 15, 12:19:37 »

Nos senki nem tudd messzire menni, hogyha egy székhez van kötözve. ikszdé Szóval ott ücsörög a kezdőhelyen és azon gondolkozik, hogy tényleg ennyire hülyék a Gotei 13-ban, vagy direkt szívatják. xD Majd elkapja Kyouraku Bankaija. Nevet

Kösz Itachi! Pont tegnap gondoltam rá, hogy megkeresem ezt a számot. Nevet

És itt jön! Az egyik Bankai, amit már mindenki vár! Lássuk miért is volt ez a nagy titkolózás. Lehet, hogy azért titkolja, mert szégyenli, mint Soifon.

A Valkűrsrác: Itt úgyse jutsz át!  Kúl De most komolyan megnyújtotta a palástját? Mi ez Gomu Gomu no Palást?
A Renji Rukia kombó tényleg esélyes Renji miatt, de én jobban örülnék, ha ők ketten hozzácsapódnának Ichigóékhoz. Mert ha Chad és Orihime ott lesz a végső harcban, akkor Rukia meg Renji nehogy már ne.

Rukiát alapjáraton rühellem,
Lézetik olyan ember, aki nem szereti Rukiát? :O
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #6034 Dátum: 15 okt 15, 13:07:56 »

Nem értem miért ne tolhatná el Kyoraku a Bankait, attól függetlenül, hogy erős még nem üti meg a Genry bácsi szintjét, aki több mint 1000 évig volt a trónon. Shikaiban lehet erős, viszont 1 erős kieresztett Quincy ellen nem nyerhetne. Hiszen mindenki tudja mekkora erő különbség van shikai és bankai között.

Azt se felejtsük el, hogy a waizardok 2 erőforrás miatt sokkal erősebbek is lehetnek mint Kyoraku és ugyanolyan régen vannak kapitányi rangban, mint ők.

Én erősségi sorrendbe így raknám Ichigo, Renji, Rukia, Byakuya (Egyetlen ok, hogy végig járták a palotát és az 1 hatalmas előny nekik.) Waizardok, maradék kapitányok, hadnagyok (Azok akik elérték a bankai szint.) (Ellenfeleket infó hiányéba nem tudom és nem is akarom besorolni.)

Urahara is erős viszont az eddigiek tapasztalata alapján neki inkább védelmi eredetű a bankaija. Tehát erősségben maximum 1 ideig türközésekkel tudna eljutni, de azok sem tartanak örökké.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6035 Dátum: 15 okt 15, 14:16:24 »

Rukiát alapjáraton rühellem,
Lézetik olyan ember, aki nem szereti Rukiát? :O
[/quote]

Jelen! A nagy gag-halmaz Ichigoval jó de ezen felül nem bírom Nevet

Én is csalódott voltam Kyoraku miatt, de az milyen hülyén nézne már ki, hogy a végső harcban lövi el és fail?Mert ugye senki sem gondolja, hogy ő veri le Bachot vagy Ishidát.Hashwaldra számítottam mondjuk, ha már Kyoraku az egyik boss.Meg nem mellékesen ő lenne már a 3. Shinigami góré aki beszopta egyből miután előhívta a bankait ikszdé Mondjuk ezt se bánnám akkor se ha már fele olyan epic lenne mint a másik 2  Ördögi  Kúl

Valkürünk meg badass volt, ez meglepett ikszdé piros pont Kubo!

Azért még reménykedem valami Kubo Faceg trollkodásban és helyszínt vált a következő fejezetben.Max annyit látunk, hogy Lillejó nagy szarban lesz de a bankairól semmi közelebbit a már elmondott nevén kívül.De a lényeg, hogy Kyoraku off-screen legallyazza Lillet, majd kövinek (pár év múlva ikszdé ikszdé ) a végső harcnál látjuk majd feltörni az árnyékait és akkor lesz bemutatva a bankai-a.Annyiból jobb lenne az egész, hogy talán értelmesebb ellenféllel szemben is használni tudná.Mondjuk az ottani csapatnak nagy szarban kell lennie ahhoz, hogy rávegyék a commandert, hogy előttük használja a bankait, ha már ilyen szégyenlős.Ezalatt az idő alatt le is ugorhatna Aizenért ikszdé

Amúgy Lille nem a mostani utolsó oldal miatt szopta be.Én már annál a panelnél eltemettem ahol istennek hívta magát.Tudjuk ez milyen jól szokott végződni Nevet
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6036 Dátum: 15 okt 15, 14:52:41 »

Hát ipse most halhatatlan , szükség van most Bankaira....
Amúgy ez a támadás ugyan ugy végzet volna minden nem ilyen halhatlan dologgal.
Idézet beszúrása
Kyouraku stílusa tetszik nagyon Mosolyog
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #6037 Dátum: 15 okt 15, 16:21:06 »

Mostanában egyre több a jó fejezet. Mosolyog
Rukiát alapjáraton rühellem,
Lézetik olyan ember, aki nem szereti Rukiát? :O
Persze, hogy létezik. Itt akkor már hárman biztosan vagyunk. Nevet Sosem értettem mi benne olyan hűű de jó, amiért annyira "imádni" kellene... Még öcsém se tudott meggyőzni. xD
Ahogy azt sem értem, hogy miért bűn, hogy Kyouraku most veti be a bankaiát. Inkább az lenne a baj, ha ezután veszít. Akkor mérges és csalódott leszek. :/ Egyébként (valaki azt hiszem írta már) én is el tudom képzelni, hogy magát a bankait nem mutatja meg rendesen Kubo. Nem törvényszerű, hogy csak egyszer láthassunk egy bankait. Bár Kyouraku esetében az is kérdéses, hogy ha látnánk, akkor egyáltalán értenénk-e a szükséges magyarázat nélkül. Pojén Egyébként meg az ellenfele a quincyk egyik legelitebbje, szóval azt el kell ismerni, hogy nem gyenge ellenfele van. Renji jobb is, ha nem marad egyedül. Így legalább össze lehet majd hasonlítani az erőket.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 15, 16:25:28 írta akym17 » Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6038 Dátum: 15 okt 15, 16:22:14 »

Kubo számomra mutatott egy kis fejlődést.
1. Most nem csak a főszálra koncentrál. Eddig mindig egybe lenyomott egy hosszú harcot és elég volt kivárni, mást is láthassunk, most ezzel sikerült kicsit ellensúlyoznia, hogy belekezdett a következő harcba, így nem lesz vontatott, ha még pár hétig Kyouraku harca lesz.
2. Úgy néz ki, hogy a mostani harc nem a megszokott sablon szerint lesz, hogy az ellenfelek fokozatosan adják az adok-kapokot, hanem hamar a maximumra kapcsoltak.

Attól tartok, hogy Kyouraku Bankai használata öngyilkosság szagú. Az utolsó oldalon az az árnyék is olyan mintha fojtogatná vagy elvágná Kyouraku nyakát.  bye bye

Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6039 Dátum: 15 okt 15, 16:26:44 »

Az árnyékot látva az a rá tekeredő Katen Kyokotyunak tűnik.
Remélhetőleg a finálé előtt még leülnek egyet "szakézni". Nevet

El is felejtettem hogy ma van manga amíg Facen be le nem ütköztem abba a képbe hogy Kyoraku Bankait aktivál.
Szerencsére képileg nem kellett várni a következőig. Mosolyog
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #6040 Dátum: 15 okt 16, 00:23:36 »

Lehet azért titkolta eddig mert valami gyerekes, nevettséges de halálos cucc. Ha már a shikaia is ilyen gyerekjátékos. De lehet hogy a tökéletes ellentétje lesz és valami brutál horror cucc ami kinyír mindenkit aki látja. Nevet Valami rémálom.
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6041 Dátum: 15 okt 16, 09:57:55 »

Hú, de rohadtul várom már milyen lesz a bankai  Nyelvesít

Amúgy most, hogy Hirakoék is harcolni fognak még az merült fel bennem kérdésként, hogy vajon Ikkaku, Yumichika, Toshiro és Matsumoto hol fognak bekapcsolódni a történetbe? Mert nyilván nem véletlen mutatták, hogy kiszabadultak és elindultak. De valahogy nem tudom elképzelni, hogy még őket harcolni lássam. Egyrészt Hitsugaya már kinyiffantotta Cang Du-t, tehát volt egy quincy-vel való harca (sőt ha Bazz-B-t is beleszámoljuk, akkor már 2), másrészt ha ilyen hosszú egy harc, időben nem tudom, hogy fog beleférni.

Mindenesetre most tetszik ez a több szálon futó harc, így azt sem fogom bánni ha Kyouraku csatája is elnyúlik  Mosolyog

Ja és én ki nem állhatom Rukiát, szóval van ilyen ember, igen  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 16, 09:58:30 írta hachiko68 » Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6042 Dátum: 15 okt 16, 20:48:32 »

Én azt nem tudom, hogy Mayuri hogy volt képes visszahozni a halálból Matsumotót, hisz Chang Du végzett vele azzal ,hogy átvágta a torkát. http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/552/6

De mit tett Rukia, hogy ki nem állhatjátok? Nem értem, komolyan? xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6043 Dátum: 15 okt 16, 21:29:35 »

Főleg úgy, hogy Hinamori érdeklixDDD Be vannak szívvaXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #6044 Dátum: 15 okt 16, 22:35:10 »

De mit tett Rukia, hogy ki nem állhatjátok? Nem értem, komolyan? xD

Erőszakos, arrogáns, követelődző és ingyen élő. Plusz bőven túl lett tápolva, ahhoz képest milyen egy senki volt az elején. Ichigo helyében csak egyszer próbált volna meg megütni, akármilyen okból, olyat kapott volna tőlem vissza, hogy a fal adja a másikat. Equality bitches. Kinek képzeli magát, hogy csak úgy megüti a másikat? Ichigo nem a kutyája. Lehet, hogy ez baromi viccesnek tűnik, de marhára nem az.
Szerintem. Én ezért nem bírom.

Hinamori meg legalább aranyos, bátor, erős, kedves és ezerszer élethűbb karakter, mint Rukia.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!