24 máj 23, 06:53:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Te hogyan képzelnéd el Kakashi barátnőjét vagy feleségét?  (Megtekintve 46970 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #135 Dátum: 11 jan 22, 17:10:05 »

Szerintem az lenne a lényeg Kakashinak, hogy a lány szeresse Jiraiya könyveit.
Naplózva


Ninken
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 11

doggy style squad


« Válasz #136 Dátum: 11 feb 10, 17:49:04 »

Hát mindenképpen olyan nőt tudnék neki elképzelni, akinek az arcát alul maszk takarja ... Mosolyog Szóval a kinézetét annyira nem is tudnám jellemezni, de biztos szép lenne a maszk alatt, kb. mint ahogy Kakashi is jóképű nélküle (legalábbis a filler rész szerint.) Magas, vékony, anbus.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #137 Dátum: 11 ápr 24, 14:01:41 »

őszintén: sehogyse...magányos típus, ha már bejött volna neki valaki, akkor eltudnám, de így.. ikszdé
a Kakashi szerelmes dal filler részben beleszeretett a csajba, szóval olyasmi típus tetszhet neki.
saját elképzelés(próbálkozás ikszdé ) :titokzatos..vékony, kb akkora mint ő. éshát szép. és szeresse a maszkos csókot ikszdé egy olyan akiben 100%-osan megbízhat, kb ennyi jut eszembe Gondolkozik
Naplózva

Nikócca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #138 Dátum: 11 máj 17, 20:00:47 »

sehogy... maradjon csak agglegény. >.<# nem illik hozzá nő. álandóan A gyere gyere paradicsomot vagy mit olvassa.
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #139 Dátum: 11 jún 23, 11:28:58 »

Én senkivel nem tudnám el képzelni és nem is nagyon akarom sztem ö jó meg van nő nélkül is  Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #140 Dátum: 11 júl 24, 00:40:13 »

Aza baj ezzla szerelmesdalos csajjal, +a simanaruto 167. részes csajjalis h fillerek, így lehet h teljesen másaz ízlése (azaz Kishi szerint), mivela mangában nincs utalásaz ízlésére.
az biztos h olyannő mint shikamaru anyja nemkénneki (nem mazoista  smirksweat ),sztem choujié se kéneneki, inoét+ nemismerem.
Dehamár ittjárunk akk szóbajöhetneneki vmi Inohoz hasonló (de nagykorú)nő, aki szép merész és rámenős(nemkell h pontos mása legyen, + a szőkehajse lényeg), ésha ugyanúgy fangirleskedik vele mint Ino Saskével, akkor Kakashi még talán kötélnekis áll.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #141 Dátum: 11 júl 28, 11:47:23 »

Hát, az "Obito"-s énjéhez tényleg egy olyan lány illene, mint akit Ayumichan leírt.
Viszont a "Kakashi"-s énjéhez meg inkább valaki olyan, mint Anko. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #142 Dátum: 11 szep 03, 23:31:29 »

Neki tudjuk a gaidenből, hogy nem jön be a cuki, csendes típus (Rin), és emléxem a sima naruto 111. részében mutatták, ahogy régebben fölszedett valakit xD Szal neki sztm az a típus jön be, 'akit meg kell hódítani', vagy nem is tudom Nevet valami nagyon nőies, de ninja barátnőt tudok hozzá elkézelni, valammi Kushina-Uzuki Yuago keveréket ^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #143 Dátum: 11 okt 15, 15:18:42 »

egyértelműen Anko a tökéletes pár neki Nyelvesít
mind kettő perverz és erős, ezen kívül titokzatos.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Morause
Vendég
« Válasz #144 Dátum: 11 okt 15, 16:26:35 »

Hajajajajaj... kakashi meg a nők, hát ez a fogos kérdés mert kakashin látszik h full perverz, más különben nem olvasná jiraiya perverz könyveit! xD

De hogy komolyan vegyem a feladatot elkezdek gondolkodni h ki is a neki illő leányzó....... Gondolkozik.................... Gondolkozik..................... Gondolkozik...................... Áhh megvan, ha perverségére alapoznák akkor hozzá vágnám tsunadet ozt egyed vazze: szerintem örülne is neki mint konohamaru mikor úgy paszirozta a fejét tsunade melleibe mintha vmi párna lenne! xD

De ha azt nézzük h sármőr krapek (egy gentleman Nyelvesít) minden no shinobi csajt lazán feltudna szedni, de amúgy ebben az esetben egy Ichiraku segédjét képzelnék el mellete.. tudjátok az a csaj aszhem Hayame a neve.

De ha ő is ilyen shinobi családot szeretne mint a sensei-e... Minato akkor csak is Anko-t, bár Tsunade-ra vissza térve őt csak szexpartnernek... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 15, 16:28:17 írta Morause » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #145 Dátum: 11 okt 15, 16:31:03 »

A csajszinak Ayame a neve tudtommal. Báár szerintem Kakashihoz valami erőszakosabb nő illene, mint ő. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #146 Dátum: 11 okt 20, 12:27:34 »

Nekem eszembe jutott a lila hajú anbu-lány aki Hayatét szerette... nem tudom miért, de végülis elmenne nem? Nevet
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #147 Dátum: 11 okt 22, 15:25:08 »

Nekem eszembe jutott a lila hajú anbu-lány aki Hayatét szerette... nem tudom miért, de végülis elmenne nem? Nevet
hú basszus
ez kicsit off: van egy olyan játok hogy dead or alive, xbox 360-ra naon jó grafika, és abba is vannak ninják, na most van egy lila hajú kunoichi csaj aki ayame és van benne egy hayate nevű kenjutsut(kardal hadonászik) használnó ninja, aki hayate.
ez nem véletlen Pojén
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #148 Dátum: 11 nov 01, 05:08:13 »

Szerintem Kakashihoz az Ötödik Mizukage, azaz Terumi Mei illene. Azt azért hozzáteszem, hogy nekem nem a  kedvencem férfiszereplőm Kakashi, de most ettől függetlenül láttam róluk pár rajongói alkotást, és azt kell mondjam nagyon jót mutatnak együtt.   Nyelvesít
pl. ezek:

 http://farm2.static.flickr.com/1326/4610086604_b802b45940.jpg

http://i793.photobucket.com/albums/yy219/KakaMeiFC/Fanart/_kakamei__by_suigetsuei-d38368g.jpg

http://i793.photobucket.com/albums/yy219/KakaMeiFC/Banners/kakameiborderless.png

... voltak jobbak is, csak most azokat nem találom

Ankot azt jobban Yamatoval tudnám elképzelni.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 01, 05:27:42 írta Terumi Mei » Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
Norbi777
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #149 Dátum: 12 máj 08, 19:06:22 »

Mindegy hogy ki, csak legyen eltakarva az arca, aztán lessék h hogy csókolóznak  Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!