24 jún 16, 08:22:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Te hogyan képzelnéd el Kakashi barátnőjét vagy feleségét?  (Megtekintve 47651 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #120 Dátum: 09 szep 08, 18:01:53 »

 Nevet !

Nem is rossz ötlet xD.

De mégis, nem tudom, szerintem lekoppintaná mint naruto-t, mikor az edzésért könyörgött  Mosolyog,

Hát, nem is tudom , milyen lenne a barátnö-je Gondolkozik,

"bizarr utódok.." : beindult a fantáziám  Nevet, nagy fehér hajú, vastag szemöldök, Gai mosoly, és  higadtság  >.<# smirksweat
Naplózva

Yoropico
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #121 Dátum: 09 szep 10, 09:05:49 »

Manson, te nem vagy normális ikszdé
Szerintem valami szűzies jellemű, de nagyon jól kinéző hölgy kéne neki. Azon is jót lehetne mulatni, ahogy próbálkozik, de sosem sikerül...
Naplózva



kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #122 Dátum: 09 szep 10, 10:42:05 »


Olyan csaj kéne Kakashinak, aki mindig ninjaruhát visel. Ha hétköznapisban járna, az olyan... furcsa. Akkor Kakashi papucsférj lenne ikszdé
Naplózva
Trixy235
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #123 Dátum: 10 feb 13, 19:10:19 »

hát khm...  én éppenséggel írok egy történetet aminek egy csaj a főszereplője és később összejön Kakashival...  Hümm-hümm
Naplózva
Meszkalin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2

http://www.youtube.com/watch?v=q4npHU7T33I


« Válasz #124 Dátum: 10 feb 14, 08:51:30 »

Sztem olyan csaj kéne Kakashinak akinek a haja rövid és diszkréten zselés, erőteljes sminket ken az arcára, ajkainak kontúrjai kemények és határozottak. Rágógumival táplálkozik és erotikus könyvet olvas ikszdé
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #125 Dátum: 10 feb 14, 11:05:56 »

Hm...
Kakashi felesége... Lássuk mennyire indul be a fantáziám:)
Dobjuk félre a romantikus körítést. Gai és Kakashi csapnak egy agglegény bulit, felöntenek a garatra egy kis szaké ivó verseny keretében, melyben ő nyer, másnap a 7-es csapat senseie erős macskajajjal ébred ágyában, egy teljesen vadidegen nővel, aki miután felébred "férjecskémnek" hívja a mosott lepény állapotban lévő jounint.
A találkozás megvolt, jöjjön az új asszonyka kinézete:
Gai nőben:), na jó kicsit hosszabb fekete haj, de elég bénára vágva, bozontos szemöldök marad és fergeteges mosoly. Mellben bő, vagyis túl bő... hm legyen már valami jó is benne, amit kiemelhet a szűk, zöld ruhája. Legyen annyira izmos, hogy gond nélkül fölébe tudjon kerekedni az ágyban. Természetre Yoshinóra hajazzon, de legyen benne egy kis Gai styl is, fűszerezésként, erős versenyszellem és törhetetlen akarat, szóval egy harcos amazon.
Kakashi sztoikusan sóhajtva beletörődik a sors és a szaké akaratába.Mosolyog
Eredmény: Poénos helyzetek sora, plusz bizarr utódok..

Ez nagyon fájt  >.<# Amugy nem rossz, csak ez nagyon hamar előidézheti azt, h véletlenül, majd egy szép napon, az MSel való gyakorlás közben véletlenül beszippanta az asszonyt.

Kakashi barátnőjének szerintem olyannak kéne lennie mint a Mizukage. Sőt lehetne az is xDDD Kakashinak egy olyan kell aki képes betörni és kordában tartani. Megnéznék egy olyan jelenetet, ahol késik, és jön az eltévedtem az élet ösvényén vagy bla bla bla Nevet Na meg a válasz, h mégegyszer késel megöllek xD Egy ilyennel milyen lehet a numera xD kakashi minden perverzségét kielégitené Nevet
Naplózva







kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #126 Dátum: 10 feb 14, 18:32:23 »


Kakashi perverzségét kielégítené egy olyan csaj, aki hasonlít Mizukagére?  Nevet  Nevet
Haha, nem rossz ötlet! Mivel Jiraiya nem ír több könyvet, olyan csajt kéne találnia, aki pótolná a könyvet! Tehát, legyen izgalmas számára, sose unatkozzon vele ikszdé




(No, de Kakashi is írhatna könyvet, csak az neki uncsi lenne)
Naplózva
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #127 Dátum: 10 feb 23, 12:27:05 »

Szerintem Kakashi egy nem túl penge(hogy megvédhesse a kis feleségét xD), csendes nem túl izgága barátnőt szeretne, DE egy Anko esetleg Mizukage jobb volna mellé hogy ne legyen már egy élőhalott xD
Naplózva

Fear of the dark!
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #128 Dátum: 10 feb 23, 22:25:00 »

Kakashin úgyveszem észre h nemigazán tetszik neki h öregszik (pl. 1x az 1ik Shippu rész végén "lebácsizták" és +jelent 1 vízcsepp a fején)
szal vmi olyan csaj kéne neki, aki sokkal fiatalabb nála, olyan aki a 20as évei elején v a 10enes évei legvégén jár  (mert 1 ilyen csaj mellett fiatalnak érezheti magát)  Nyelvesít
Külsőre nagyon bomba kell h legyen, (és hosszúhajú mer a legtöbb pasi arrabukik)
és piszkos fantáziával kell h rendelkezzen, mert kitudja h Jiraya milyen extrém perverzségeket írkált abbana könyvben, és Kakashinak sztem aza könyv lenne az "ideális szexuális élet alapja"  smirksweat (onnan merítené az ihletet)   Hümm-hümm
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #129 Dátum: 10 júl 22, 22:25:40 »

Ide se tegnap írtak...
Sztem olyan lenne Kakashi barátnője/felesége, aki folyton ugráltatná, meg csicskáztatná össze-vissza és Kakashinak semmi ideje nem lenne magára, papucsként viselkedne. Ezért késik el mindig, és ezért olvasgatta "harc" közben is a könyvét  Pontosan
Ez így még illik is a történethez  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #130 Dátum: 10 nov 01, 19:59:10 »

Szerintem Kakashi mellé egy laza, csinos, megértő csaj kéne.Pl:sztem frankó lenne ha várja Kakashit a randira és mikor befut a fejéhez vágyja h új rekordott döntött (vagy a megvárakoztatásban, vagy h a szokásos 1 óra helyett negyed óra alatt bevágodott)  Nevet

Ha lenne csaja és mondgy vlami miatt volna vissza emlékezés akkor azt lehetne látni h osszák egymást mint állat(kölyökként Pojén) és a háttérbe Guy fülégérő szájjal kér kölcsön egy kamerát h felvegye ahogy Kakashi kijön a sodrából  Ördögi Ördögi Ördögi   

Poént férre téve: én nem tudnám Kakashit papucsférjként elképzelni... egy ANBU-s csaj illene hozzá aki mondjuk:
-nagyon ügyes orvosininja
-hosszú haja lenne
-okos
-a bombanő kategóriába esne, h ha megy az utcán minden pasi megforduljon utána Nyelvesít (de nem egy Mizukage típusú csaj, hanem a maga egyszerűségében gyönyörű)
-nyugot,nehéz kihozni a sodrából, de ha kell azért rendesen kitudjon osztani mindenkit
-elnézze Kakashinak a különféle hóbortjait
-hüséges

Most nem ugrik be több dolog, de a döntés Kishié lesz, nagyon senkinek sincs rajta kivül beleszólása...sajna Szomorú
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #131 Dátum: 10 nov 01, 20:02:35 »

Én ankot képzelném mellé...
MErt bele való fullos, tudnának mit csinálni.....
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #132 Dátum: 10 nov 02, 11:46:22 »

Szerintem is Anko illik hozzá a leginkább.
Viszont azt nem hiszem, hogy eltűrné ha Kakashi egész nap Icha-Icha-t vagy mit olvasgatna.De végül is egy hozzá hasonló csajjal nem lenne túl nagy szüksége ilyesmikre. Nevet
Na persze...
Meg hát Anko mellett csak és kizárólag a papucs szerepe jutna neki. Az a Nő!Mikor először megjelent akkor is a falra másztam tőle,még Narutónál is rosszabb!  Nevet (persze azért szeretünk Anko!)
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #133 Dátum: 10 nov 02, 11:50:45 »

egy ANBU-s csaj illene hozzá aki mondjuk:
-nagyon ügyes orvos ninja
-hosszú haja lenne
-okos
-a bombanő kategóriába esne, h ha megy az utcán minden pasi megforduljon utána Nyelvesít (de nem egy Mizukage típusú csaj, hanem a maga egyszerűségében gyönyörű)
-nyugodt,nehéz kihozni a sodrából, de ha kell azért rendesen kitudjon osztani mindenkit
-elnézze Kakashinak a különféle hóbortjait
-hűséges

Egy ilyet én is elfogadnék... Nevet

Szerintem Kakashinak egy Mizukage lenne a legjobb Nyelvesít  Nem fejtem ki hogy miért, mert már előttem megtették
Naplózva
szaea1994
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #134 Dátum: 10 nov 12, 02:05:00 »

Szerintem egy olyan típusú "asszonka" kéne Kakashinak, mint a Fullmetal Alchemistből Edék anyja. Egy nő, aki szereti és minden hóbortját kedvesen mosolyogva elnézi, de azért igyekszik csendben a helyes irányba terelni.
Például simán eltudnék képzelni egy olyan jelenetet, hogy reggeliznek az asztalnál és a felesége kedvesen-csendesen szól neki, hogy ideje lenne indulni, különben megint el fog késni. Mire Kakashi azzal a szokásos hangnemével és egy kedves mosollyal az válaszolja, hogy "Jól van. Jól van. Igazad van. ..." Aztán mond valami tőle megszokott bölcsességet. ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!