24 máj 19, 17:18:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Blood Brothers (rpg)  (Megtekintve 21463 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #45 Dátum: 13 márc 30, 23:38:01 »

Vicces napom volt ma ,ilyen még nem volt (és szerintem nem is lesz).
6 coinbol 3 R jött ki: Artemisia, Yeti 2 , Narluce
Nem tom mennyit érnek ,de legalább jöttek maguktol.
Randolphoz vettem még 3 R1 est , már csak kiváncsiságbol is megcsinálom. (lehet nem lesz olyan jó ,de ez lesz az első saját fejlesztésem és mivel mondtátok ,hogy olcso talán nem lesz olyan megterhelő rám nézve ,csoróra)
Naplózva



tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #46 Dátum: 13 márc 31, 10:15:12 »

Hat jo neked, engem mostanaban nagyon elkerul a szerencse.kinyitottam kb. 40-50 coffint es volt benne egy nagyon gagyi R4es... Szomorú ez az uj event nem valami nagy szam, a megszerezheto boss eleg gagyi,van 4 heartsbloodom de gondolkodok hogy elhasznaljam-e oket.a tojas viszont egesz jo amit 20000 pontnal lehet kapni.csak attol felek hogy ez is olyan lesz mint a golem es nem lehet majd tobbet szerezni belole es kereskedni se lehet vele.nagyon olyan szaga van a dolognak.amugy en is csinalok egy randolphot,volt talomban 6dbom meg szerzek hozza 2ot es lesz egy fasza kis PEm.persze csak bossok ellen fogom hasznalni.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #47 Dátum: 13 márc 31, 10:24:05 »

Én azért szeretnék ebből a boss-ból szerezni egy párat Mosolyog. Biztos ellehet majd őket adni. Persze Heartsblood-ot nem költök rá.
A tojás nekem is tetszik. Elvileg a legnehezebb szinten (azaz középső Nevet), 9 és 11 zona vagy mi alatt lehet fogni belőle. Most a 8.-nál tartok, csak nincs energy... Ha nem lehet majd eladni, akkor jó lesz az a csapatba valahol (de kevés az az 5 slot... Nevet).
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #48 Dátum: 13 márc 31, 10:54:01 »

Na ez jo hir hogy lehet beloluk fogni majd.a bad dream egg-nek magasabb agi-ja van 2es szinten mint egy lanwalnak,az elegfasza cucc.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #49 Dátum: 13 márc 31, 12:46:05 »

Csak egy bökkenő van... a 9-es szinten lehetetlen ilyen fam-okkal haladni...
Oda (és fölötte) konkrétan 5L kell. 3db ami buffot ad ATK, AGI és WIS alapú támadások ellen, kell egy WIS alapú támadó, aki 6 ellent képes támadni. Meg egy ugyanilyen csak ATK-al...

Az első ellen olyan antibuffot rakott rám, hogy Tepaxtl, aki 10k-t sebez a skilljével, most csak 1k-t ütött... Mindenki más 1000 alatt volt. Kivéve Rattlebones, mert neki WIS alapú a skill-je. Bár így is csak 4k-t csapott mindenkire, a nagyjából 10k hp-jukból.
Hozzátenném, hogy olyan skillekkel támadtak, hogy az valami hihetetlen... Volt egy dög, ami 6x támadott és ATK alapú volt. 4 ütésből annyi volt a Warlord-omnak. Bunga viszont elég jól állta ellene a sarat.
Aztán volt egy másik, amelyik WIS alapú... 3 vagy 6x támadott. Mondanom se kell, hogy akit 2x megtámadott, az halott volt.
Vagy 6x próbálkoztam és sikerült túljutnom rajta. Mindenkit healeltem, felélesztettem. A következő ellen ugyanilyen csapatból állt, de mintha nagyobbakat ütöttek volna...
Na én itt adtam fel. Oké, hogy jó ez a két tojás meg minden, de kitudja mikor támad meg, addig meg el is kell jutni...

Hirtelen ennyi lenne... Ha valaki képes haladni ezen a szinten, az jelezze milyen fam-okat vitt Mosolyog
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #50 Dátum: 13 márc 31, 19:49:36 »

Hat igen nem semmi a 9es szint.a 10es meg a 11es valamivel konnyebb volt de azert az se pite.mire vegigvittem vagy 20 elixirt elhasznaltam.eddig 2 lycan van meg.egy szerencse volt a masikat meg a 11es szinten hearts blooddal szereztem.nem szabadott kihagyni mert 16000 pontot kaptam erte.holnap a masik accombol atkuldom az osszes elixirt hogy meg parszor atvigyem ezeket a palyakat.az elozo tower eventen peldaul nem birtam vegigvinni a 11es szintet, ugy nez ki valamelyest fejlodott a csapatom.most vettem egy R2es griffet meg akarok egyet es csinalok beloluk egy ep 3ast.azt majd beleolvasztom a samuraiomba mert jo a skillje.ha valakinek van egy azzal cserelek valamire. Mosolyog
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #51 Dátum: 13 ápr 01, 00:00:10 »

Érdemes olyanoknak is komolyabban foglalkozni ezzel a tower eventel ,annak akinek nincsen komolyabb esélye a magasabb szinteken . Szerintem a középső torony 7-8 as szintjénél nem jutnék tovább.
Kisebb szinteken is lehet értékeset kapni vagy csak a c,uc ket?
Naplózva



tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #52 Dátum: 13 ápr 01, 08:44:09 »

Elmeletileg mindegyik tornyot elkezdheted mrt mindegyikben kapsz kristalyokat.en a kozepsot csinalom csak mert a tobbi nagyonalacsony szintu.amugy 20000 pontig vidd el nyugodtan mert addig osszeszedsz jo sok elixirt ,sage-t meg kristalyokat is.ja es persze egy nem rossz kis famot! kacsint amint el kell kezdened elixireket hasznalnod minden csata utan hagyd abba mert nem eri meg elkolteni ennyi elixirt hacsak nem akarsz jobb helyezest elerni.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #53 Dátum: 13 ápr 02, 14:29:46 »

tibee77: Tudtál már fogni, olyan Bad Egg-et? Sikeresen átvergődtem a 9-es szinten, "csupán" 10 elixir használatával. Most a 10-es szinten vagyok, és tényleg könnyebb.
Elvileg itt lehet fogni az új fam-okat, de én még nem találkoztam velük...
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #54 Dátum: 13 ápr 02, 17:11:11 »

Utananeztem ennek es szerintem felreneztel valamit.azt irja az a bemutato szoveg hogy nagy segitseg lesz a ket egg familiar a 9-11 palyan.nem lehet oket szerezni palyakon csak penzes pack-bol.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #55 Dátum: 13 ápr 02, 17:35:42 »

Ohh... Hát akkor nagyon benéztem valamit Nevet. Csak átfutott rajta a szemem, gondoltam biztos ott szerezhető... Ezek szerint nem Mosolyog
Szép is lett volna... Érzem megint egy olyan fam (Bad Egg), amit nem tudok majd megszerezni. Remélem azért Lanwall miatt nem lesz az egekben az ára, vagy Lanwall-nak fog csökkenni.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #56 Dátum: 13 ápr 03, 18:12:50 »

Hát biztos hogy borsos ára lesz, persze annál azért olcsóbb.Lanwall-nak nem tudom mikor fog lemenni az ára, nagyon régóta már ott van a legjobbak között.Max akkor menne lejjebb ha valami nála erősebb cucc jönne ki, persze ami csak epic nem legendary.Mindenki az agi-ra megy rá, tök uncsi.Én már azért se fogok, na meg persze azért se mert egy full lanwall team-et nem tudok kicsengetni. Nevet
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #57 Dátum: 13 ápr 07, 16:20:26 »

Befejeződött az event és nem is jöttem ki belőle rosszul.Szereztem 6 Lycan-t meg 2 Lamassu-t.Asszem az utolsó ember a csapatomba a lamassu lesz.Beszerzek belőle még 6ot és nyomok egy PE-t, elég ütős statjai vannak.
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #58 Dátum: 13 ápr 07, 18:25:46 »

Grat a famokhoz.

Én igazából az eventöl nem vártam valami sokat ,igazából fejlesztésre akartam felhasználni , ami kb össze is jött .
Beszereztem 8 R1 es Randolfot , ezek szépen felmentek mind 70 re, sőt még az egyik E3 as felment 99 ,szóval hamarosan készlesz a PE ha minden igaz.
Annyira nem lett rossz , tényleg igaz ,hogy kicsit gyenge a defje és HP ,ja de az Agi miatt szinte mindig 2. nak üt (első a warlordom), szóval kis mázlival már az E3 asok is csapnak 12-13k t (pvp ben sem rossz). Bizakodok ,hogy 1-2 nap és kész lesz végre.

Nem tudom mi legyen a következő ilyen 8 as fejlesztésre kiszemelt fam ,sajna nem vagyok valami gazdag .
Ha tudtok valami olcso ,de randolf erőssége környékű famot javasolni ,akkor hálás lennék.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 07, 18:36:02 írta Verbatimo » Naplózva



tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #59 Dátum: 13 ápr 07, 19:28:22 »

Ha neked is megvan még a good dream egg-ed akkor nagyon könnyű dolgod lesz.Most az ára egyre magasabban van a bazaar-ban.Láttam már olyat, hogy PE Shenlong-ot adtak érte, vagy PE Rattlebones-t, amik nem egy hú de bivaly kategória de neked most még több mint tökéletesek lesznek.Az a lényeg, hogy várj és ne add el egyből az első dologért ami megtetszik.Nagyon jó kis cseréket lehet csinálni ha okos vagy és kivársz.
Nekem már megvan 6 Lamassu, 2 good dream egg a bazaar-nak köszönhetően. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!