24 máj 20, 14:05:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Boruto mozi  (Megtekintve 101337 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #255 Dátum: 15 júl 26, 16:26:02 »

Ugyan nem tudom mennyire hihetünk a spoilereknek, de ha igazak, akkor Mitsuki Orochimaru kölke, késöbb még lesz "elpirulós" jelenet ezúttal Saradától és Boruto a ludas plusz Sasuke elég prominens karakter lesz a filmben, Kaguyának pedig valóban Momoshiki ellen kellett a Zetsu sereg.

Elvileg Boruto a film végére sem akar majd hokage lenni, hanem inkább Saradát támogatja, hasonlóan ahogy Sasuke Naruto-t.

Én azért még nagyon nem kezdenék örülüni ezeknek a spoilereknek, mert a fene tudja, hogy valódiak-e, vagy csak valaki trollkodik.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 26, 16:29:11 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #256 Dátum: 15 júl 26, 16:33:15 »

Na ha tényleg Orochimaru kölke akkor már tényleg nem tudom mit mondhatnék...mondjuk Cartman apja is az anyja,és ugyebár a Jurassic Parkból is tudjuk hogy egyes béka fajok képesek a nem váltásra.Vagy csak rátekeredett Ankora ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #257 Dátum: 15 júl 26, 16:39:38 »

A hokage hegy a filmben:
http://41.media.tumblr.com/3594e515cf3bdf6e17a106de07ec7fa6/tumblr_ns0d4ug9Dh1sat0yfo1_1280.png

Új technológiák, mint Vonati/Villamos és Léghajó:
http://41.media.tumblr.com/1b9c4af9b090c0292f638db6f898a931/tumblr_nrzsdnDt1y1u7dljgo1_1280.jpg
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #258 Dátum: 15 júl 26, 17:29:13 »

Mitsuki legfeljebb egy Orcsimarcsi-féle kísérlet. Nagy a fantáziám, de pont ő lenne együtt egy nővel? Technikai KO Még a végén rosszat fogok álmodni. smirksweat
Boruto pedig jól teszi ha nem sorakozik az "Én leszek a Hokage!" sorba. Eddig nagyon szeretem Borutot, legalább ezt a maszlagot ne játsszák el vele is. :'D Saradánál még bejön, de nála nem fog.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 26, 17:32:48 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #259 Dátum: 15 júl 26, 17:42:39 »

Srácok ez a kép szerintetek eredeti?
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/s720x720/11811317_747033872091276_1981898966704300593_n.jpg?oh=0421c4b65acaeb7da10dc9b3e96f3f82&oe=5614262E
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #260 Dátum: 15 júl 26, 18:02:10 »


Nem, főleg mivel a rasen shurikent nem is így kell tartani meg a rajzoláson is látszik hogy fanmade. Nevet

Egyébként akit érdekel ma volt a sajtóvetítés Japánban. Aki a regéyneket szokta fordítani csajszi itt vezet egy LIVE blogot a történtekről. Görgessetek le teljesen onnan kezdődik az iromány képekkel. Bár a moziról nincs kép csak szöveges írás hogy mi történik. Nevet https://www.reddit.com/live/vay7eygl1zj3/

Akit érdekel összegeztem magyarul a történeteket, persze nem az egész filmet csak a fontosabb dolgokat amiket eddig tudni:

Chunnin vizsga 1. részét Sai vezeti, a harcok közben Momoshikiék megtámadják a falut, Sarada megsérül, Sasuke felkapja és megkérdi hogy jól van-e. Elrabolják Narutot vagy mi szösz, Hinata utána megy de nagyon megsérül, de túl éli mert Sakura megmenti. Hinata egyébként nem kap túl sok jelentet, lesz egy beszélgetés otthon az Uzumaki rezidencián, megtudjuk hogy átlag anyukaként él otthon stb, Sasuke meglátogatja őket otthon. Nevet Elviszi Borutot edzeni. Lesz némi flaschback ugye Nejiről pl. A Rasengant Konhamaru tanítja meg neki ami vicces jelenet lesz. Nevet Sakura, Ino és Temari nagyon jóban vannak ami ugye nem meglepő, együtt is teázgatnak egy jelentben. Lesz egy jelenet az Uchiha családi házban is. Borutóék megkérdik Mitsukit hogy Orochimaru akkor az apja vagy anyja, ő csak annyit felel hogy az nem lényeg. Nevet Boruto nem akar Hokage lenni de támogatni fogja Saradát a Hokagévé válás útján, erre Sarada elpirul. Nevet Plusz Boruto olyan akar lenni mint Sasuke. ikszdé Egyelőre nincs infó arról ki Lee felesége már ha van neki. Naruto és Sasuke kombózik Momoshikiék ellen, Kyuubi-Susanoo kombó lesz. Sasuke csúnyán megsérül, ha jól értem Momoshiki megégeti. Sakura és Sasuke nem beszél túl sokat egymással a filmben. Boruto megmenti egy Kage Bunshinnal Saradát miközben rajtaütnek a falun. Ha jól értem Boruto azért mérges mert Naruto egy Kage Bunshinnal készíti a tortát neki ezért ledobja. A Chunnin vizsga 2. felügyelője Tenten, a 3. pedig Lee. Sarada a szemével átlát valami genjutsun, nem tudni kién. Elvileg Boruto nyomja le Momoshikit mert Narutóéknak nem sikerült. LOL. Nevet Naruto egyébként egy jelenetben rengeteg reklámot csinál és interjút is. Nevet A Hokage irodában elvileg csak a Team 7 képe van kinn, Uzumaki családi fotó nincs. A vége főcím meg az hogy Sasuke lesz a vezetője az új Team 7-nek, ugye Boruto csapatának, és közben Sakura ül mellette valami víztornyon vagy min. Nevet Ja és kiderül kik is Momoshikiék. Ő ellenük akarta Kaguya bevetni a Fehér Zetsu hadsereget. Nyelvesít

És nagyjából ennyi. Legalábbis egyelőre. Az infó tuti hogy hiteles de ha lehet válaszolni ne nagyon válaszoljon rá senki mert nem lenne jó elrontani mások szórakozását. Max ha így kitakarjátok mint én. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 26, 18:32:46 írta Kuro25 » Naplózva

jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #261 Dátum: 15 júl 26, 19:26:17 »

"(Brief reminder in case you missing my first post–> Please still be wary of spoilers. Even though I can read and translate them, I still have to rely on other users and their memory of the movie. They can be incomplete or misleading. But I try to sift through and only translate ones that seem reliable)"
— OrganicDinosaur

Én ezt találtam.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #262 Dátum: 15 júl 26, 19:28:43 »

Az eddig hallottak alapján ez a film lényegesen jobban megírtnak tűnik, mint bármelyik előző, ami nem is annyira meglepő, ha azt vesszük, hogy Kishi írja a teljes forgatókönyvet és felügyeli a teljes munkálatot.

Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #263 Dátum: 15 júl 26, 19:31:00 »

Ugyan nem tudom mennyire hihetünk a spoilereknek, de ha igazak, akkor Mitsuki Orochimaru kölke, késöbb még lesz "elpirulós" jelenet ezúttal Saradától és Boruto a ludas plusz Sasuke elég prominens karakter lesz a filmben, Kaguyának pedig valóban Momoshiki ellen kellett a Zetsu sereg.

Elvileg Boruto a film végére sem akar majd hokage lenni, hanem inkább Saradát támogatja, hasonlóan ahogy Sasuke Naruto-t.

Én azért még nagyon nem kezdenék örülüni ezeknek a spoilereknek, mert a fene tudja, hogy valódiak-e, vagy csak valaki trollkodik.

Nem tudom, nekem ez nagyon reálisnak tűnik, amellett, hogy ígéretesnek is. Örülnék neki, ha ezek igazak lennének, különösen azzal, hogy Sarada akar hokage lenni...kell, hogy legyen egy hokage az uchiha klánból is, ahogy Hashirama is tervezte, és különösen tetszik, hogy Boruto támogatni akarja ebben.
Fúha, a Lastot még csak tegnap néztem meg, de szerintem itt nem várok a DVD verzióig Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #264 Dátum: 15 júl 26, 19:44:39 »

Akkor úgy tűnik minden aktív tag a topicban egyetért azzal, hogy képtelenség megvárni a DvD-s verziót. ikszdé
Köszi Kuro a fordítást! Olyan jó film lesz ez!(Főleg mert lesz Uchiha rezidencián jelenet:3) Remélem most is buzgóan veszik majd fel a film jeleneteit mint a The Lastnál. bow Most esik le, hogy következő hónapban jön, ugye? Gondolkozik
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #265 Dátum: 15 júl 26, 19:46:50 »

Az első használható kamos felvételek akkor is csak ősszel kerülnek ki amikor az usankában vetítik Szomorú de akkor valszeg egyben az egész film Nevet
#justamcsithuglife
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #266 Dátum: 15 júl 26, 19:52:55 »

Most esik le, hogy következő hónapban jön, ugye? Gondolkozik

Japánban már kevesebb, mint két hét. 7.-én jön ott.
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #267 Dátum: 15 júl 26, 20:49:51 »

Annyira éreztem, hogy Orcsi lesz a faterja!! Nevet Ez megmagyarázza a gaiden borítóján miért is terpeszkedik olyan nagyon. Nevet És ez passzol is, ha azt vesszük alapul, hogy Sarada Hüe-zik. Nevet, vagy hogy Mitsuki tudja nyújtani a végtagjait. Nevet
Király!!!! Anko igazán lehetne az anyja. Nevet Az megmagyarázná a hízást, amit produkált. Nevet De nyilván valami kisérletet végzett Orcsi, és így lett ez a végeredmény. Kis lombik bébi, de kis helyes.... Nevet  Ámor Ámor

De áljunk csak meg, ne hogy már keveset mutassák együtt Sakurat és Sasukét... Szomorú Szomorú leszek!! Bár a gaiden után, lehet jobb ha befogom.. Nevet Nevet Nevet
És a gyerek!!!!!!! Hééééé!!!!  Ördögi

Akkor úgy tűnik minden aktív tag a topicban egyetért azzal, hogy képtelenség megvárni a DvD-s verziót. ikszdé
Köszi Kuro a fordítást! Olyan jó film lesz ez!(Főleg mert lesz Uchiha rezidencián jelenet:3) Remélem most is buzgóan veszik majd fel a film jeleneteit mint a The Lastnál. bow Most esik le, hogy következő hónapban jön, ugye? Gondolkozik

Viccelsz! Én leszek az első, aki a legigénytelenebb verzióért is ölni fog. Nevet Nevet Nevet Bruhahahaa  Ördögi Ördögi Ördögi Úgysem kaptok el élve!!!!! Nevet

Köszi Kuro, király vagy!!! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 26, 21:02:32 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #268 Dátum: 15 júl 26, 21:01:26 »

De áljunk csak meg, ne hogy már keveset mutassák együtt Sakurat és Sasukét... Szomorú Szomorú leszek!! Bár a gaiden után, lehet jobb ha befogom.. Nevet Nevet Nevet
Szerintem a SasuSaku fanok(köztük jómagam) kapnak majd maguknak jó pár nyammognivaló pillanatot. Lesz egy jelenet az otthonukban, fognak együtt megjelenni jelenetekben, plusz ha minden igaz, velük zárul a film.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #269 Dátum: 15 júl 26, 22:43:50 »

De áljunk csak meg, ne hogy már keveset mutassák együtt Sakurat és Sasukét... Szomorú Szomorú leszek!! Bár a gaiden után, lehet jobb ha befogom.. Nevet Nevet Nevet
Szerintem a SasuSaku fanok(köztük jómagam) kapnak majd maguknak jó pár nyammognivaló pillanatot. Lesz egy jelenet az otthonukban, fognak együtt megjelenni jelenetekben, plusz ha minden igaz, velük zárul a film.
Viszont egy szót nem szólnak egymáshoz, ha igaz, amit OrganicDinosaur írt Nevet

Új spoiler a one-shotból:
http://majin-lu.tumblr.com/post/125106046175/the-day-naruto-became-hokage-one-shot

Mitsuki anyukája témához: http://kaizen-07.tumblr.com/post/125074865046/this-supports-that-orochi-is-both-the-mother-and
Tényleg elég fura, hogy csak egy szülőt mutat a kép, különösen, hogy Metal Lee-nél pedig -ha nem csal az emlékezetem- Rock Lee van feltüntetve, mint apa + az anya helyén egy ?. Mitsukinál csak 1 db ? van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!