24 máj 19, 04:20:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003250 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #5820 Dátum: 15 jún 25, 19:33:58 »

Kubonak van  kb öt bejáratott karaktere és azokat módosítgatja aztán ennyi. Néha néha mutat újat is, de előbb utóbb mindenki ugyan úgy fog kinézni. Kár, hogy lovat nem tanult meg rajzolni. Vagy ez csak nekem fáj?

Amúgy olyan romcsi volt az a rész, ahogy Jugram és Juha találkoztak. "Te vagy a másik felem!" Love is in the air.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5821 Dátum: 15 jún 25, 21:07:11 »

Ha úgy vesszük lehet nem is gond hogy Jugram hasonlít a régebbi "Tensa Zangetsura".
Shikaiba az öreg az Bach 1000 évvel fiatalabb alakja volt.
Ha Jugram tényleg Bach másik felének számít,akkor nagyon is illik a képbe hogy Bankai alakba az ő alakját vette fel Ichigo Quincy ereje. Hümm-hümm

Az is igaz hogy 1-1sémát szeret újra elővenni,de attól még lehet néha kivételes eset is.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5822 Dátum: 15 jún 25, 21:13:34 »

A héten kiderült, hogy Kubo újabban túl sok One Piece-t olvasott ezért úgy döntött, hogy ad Juha Bachnak egy pszeudó király akaratát.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5823 Dátum: 15 jún 25, 21:35:10 »

Nem olvasom a mangát, de ha feltűnik Aizen pls dobjatok már majd egy pü-t mert egyedül az ő karaktere érdekelt, amikor dobtam a művet.
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5824 Dátum: 15 jún 25, 21:43:02 »

Azért ne essünk túlzásokba. Korábban is láthattunk már olyat, hogy a hatalmas lélekenergiával rendelkező személyek földre rogyasztottak másokat. Itt pedig maga, Juhász Bakfitty őfelsége vitte ezt véghez. Még szép, hogy hullani fognak körülötte.

Nyugodt szívvel lehet Kubot és/vagy a Bleachet kritizálni, de feleslegesen ne keressünk már a kákán is csomót.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5825 Dátum: 15 jún 26, 10:15:18 »

Kubo sokkal több ideje olvassa a One Piece-t.Yamamoto már az SS arc-ban is előszeretettel használta a király akaratát.  smirksweat
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5826 Dátum: 15 jún 26, 11:56:49 »

Érdekesek ezek a visszaemlékezések. Az azonban egy kicsit zavar, hogy nem tudom, hogy mikor történt ez az esemény. Van egy olyan érzésem, hogy talán az 1000 évvel ezelőtti eseményeket látjuk. Kicsit középkorinak hat a dolog ahol a nemesek egymással csatáznak és volt egy aki végül mindet leigázta Bach személyében. A győzelem után pedig nekiállt felkészülni SS megtámadására. Ha így lenne akkor ezek szerint ők támadják meg a korai SS-t ahol vereséget szenvednek és ezután kell bujkálniuk. Ez vezetett alapjában a mai fejezetekhez. Na majd meglátjuk.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5827 Dátum: 15 jún 26, 12:11:01 »

Szerintem mindenki úgy gondolja, hogy az ezer évvel ezelőtti eseményeket látjuk. Máshogy nem igazán lenne értelme ennek a flashbacknek. Remélem részletesebben megtudunk mindent a Quincykről. Bár túl nagy reményeket nem fűzök ehhez... Kubo mestere a titokzatoskodásnak.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5828 Dátum: 15 jún 26, 18:25:01 »

Azt tudjuk, hogy Yama és Bach 1000 éve csaptak össze. Ez még nem történt meg szóval több mint ezer évvel ezelőtt vagyunk.

Itt még öregednek a szereplők (ahogy az Bazzékon látszik) szóval ahogy eddig is gondoltuk ez az emberek világa.Lehet azután lépnek be az árny dimenzióba, hogy vereséget szenvedtek a Shinigamik ellen mivel bujkálniuk kell, de ebben a dimenzióban nem öregednek.Ezért lehet az, hogy Hashwalték jelenleg is huszonévesnek néznek ki.De aztán meg ki tudja lehet mindenki hibernálva lett.

http://www.mangapanda.com/bleach/632/6
http://www.mangapanda.com/bleach/509/9

Zeidritz meglett múlthéten, most már megvannak ők is Nevet
Naplózva
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5829 Dátum: 15 jún 26, 19:49:51 »

Érdekesek ezek a visszaemlékezések. Az azonban egy kicsit zavar, hogy nem tudom, hogy mikor történt ez az esemény. Van egy olyan érzésem, hogy talán az 1000 évvel ezelőtti eseményeket látjuk. Kicsit középkorinak hat a dolog ahol a nemesek egymással csatáznak és volt egy aki végül mindet leigázta Bach személyében. A győzelem után pedig nekiállt felkészülni SS megtámadására. Ha így lenne akkor ezek szerint ők támadják meg a korai SS-t ahol vereséget szenvednek és ezután kell bujkálniuk. Ez vezetett alapjában a mai fejezetekhez. Na majd meglátjuk.
Szerintem mindenki úgy gondolja, hogy az ezer évvel ezelőtti eseményeket látjuk. Máshogy nem igazán lenne értelme ennek a flashbacknek. Remélem részletesebben megtudunk mindent a Quincykről. Bár túl nagy reményeket nem fűzök ehhez... Kubo mestere a titokzatoskodásnak.

http://mangafox.me/manga/bleach/vTBD/c631/16.html

Nos itt megtudjuk pontosan mikor s játszódik. Több mint 200 éves Juhász és ebből ítélve 1000 éves háború után van, amikor kikaptak és juhász megmenekült és roham tempóban szerzi vissza erejét. Mosolyog
Naplózva
Naruto555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 7



« Válasz #5830 Dátum: 15 jún 26, 21:18:18 »

Ha fejleszteni akarod, akkor fogod keresel 1 fordító oldalt Pl. SZTAKI és lefordítod magadnak...

Nincs is jobb fejlesztés. Pénz nem kell hozzá, ingyen van, tanulsz és közbe azt olvasod amit szeretsz.

Csak az több hónap még mire tényleg megtanulok angolul.

A SZTAKI pedig nem megoldás még. A nyelvtantudásom még nem tökéletes. Nem tehetek róla, hogy nem tanítottak angolt és most lett csak időm hozzá, hogy nekiálljak a nyelvtanulásnak.  Szomorú
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5831 Dátum: 15 jún 26, 21:51:27 »

Az az oldal nem éppen az időpontról szól. Csak annyi tartalmaz, hogy Bach itt már több mint 200 éves, megszerezte az északi területeket harc nélkül a különleges erejével, valamint a kastély ahol Bazz élt porig éget. Bach tartotta a quincyk ősének magát. Szóval szó sincs arról, hogy mikor játszódik a linkelt jelenet.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5832 Dátum: 15 jún 26, 23:33:47 »

Tisztázzuk.
1000 éve történt az a bizonyos háború ahol kikaptak.

Bach itt hozta fel csupán annak az ötletét, hogy egy új sereget formál amivel elfoglalhatja SS-t aminek hallattán Zeidritz annyira meglepődött, hogy WTF.Abból a reakcióból meg lehet mondani, hogy eddig ezzel még nem próbálkoztak.Büszkén is mondta, hogy az északi részt teljesen elfoglaltuk mintha nem lenne tovább és ekkor hozta fel Bach SS-t.
Bach meg miért ne lehetett volna már több mint ezer éve és 200 éves?
Naplózva
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5833 Dátum: 15 jún 26, 23:59:41 »

Ha fejleszteni akarod, akkor fogod keresel 1 fordító oldalt Pl. SZTAKI és lefordítod magadnak...

Nincs is jobb fejlesztés. Pénz nem kell hozzá, ingyen van, tanulsz és közbe azt olvasod amit szeretsz.

Csak az több hónap még mire tényleg megtanulok angolul.

A SZTAKI pedig nem megoldás még. A nyelvtantudásom még nem tökéletes. Nem tehetek róla, hogy nem tanítottak angolt és most lett csak időm hozzá, hogy nekiálljak a nyelvtanulásnak.  Szomorú

Vhol el kell kezdeni. Így tudsz a leggyorsabban fejlődni. és a többit magadtól is kitudod előbb utóbb találni.

Tisztázzuk.
1000 éve történt az a bizonyos háború ahol kikaptak.

Bach itt hozta fel csupán annak az ötletét, hogy egy új sereget formál amivel elfoglalhatja SS-t aminek hallattán Zeidritz annyira meglepődött, hogy WTF.Abból a reakcióból meg lehet mondani, hogy eddig ezzel még nem próbálkoztak.Büszkén is mondta, hogy az északi részt teljesen elfoglaltuk mintha nem lenne tovább és ekkor hozta fel Bach SS-t.
Bach meg miért ne lehetett volna már több mint ezer éve és 200 éves?

Asasinoval értek egyet. A háborúban még nem voltak strenitterek illetve erre utal Bach.

1. tény Bach azt mondja új sereget hozz létre nem ugyanazt. Tehát vmi újjal próbálkozik ami azelőtt nem volt.
2. tény Bazz és Jugram is benne vannak, akik a 1000 éves háborúban nem voltak ott.
3. tény Bazz azt mondja Bach 200év körüli lehet. Tehát tutira nem tudja bevetni az erejét még. (Legenda szerint 900 év 9 hónap és 9 nap kell az erejéhez.)
4. tény Mivel új dologgal próbálkozik és 200 éves tutira a háború elvesztése után vagyunk.

Nah most ha ebből vki meg kubo is azt hozza ki hogy háború előtt vagyunk, akkor 1800 évnyi vissza emlékezést kurva gyorsan le kell pörgetnie.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 27, 00:00:38 írta Nandi88 » Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #5834 Dátum: 15 jún 27, 00:36:13 »


Asasinoval értek egyet. A háborúban még nem voltak strenitterek illetve erre utal Bach.

Erről én lemaradtam. Ilyenről mikor volt szó? Szerintem Asasino pont arra utal, hogy voltak a nagy háborúban Sternritterek. ^^ Erre a Jama által kinyírt, de a flashbackben még elő karakterek a bizonyítékok. Bár igaz, azt még nem tudjuk, hogy ők ritterek-e, csak azt, hogy Jama nyírta ki őket. Ebből adódóan, ha most kezd rittereket gyűjteni, akkor csak részt vettek benne. De ez még mind csak következtetés. Na jó, a végére rájöttem, hogy most inkább amellett érveltem, hogy a háború előtt vagyunk.
Pojén

1. tény Bach azt mondja új sereget hozz létre nem ugyanazt. Tehát vmi újjal próbálkozik ami azelőtt nem volt.

Ja, mert lelkek ellen érdekes lenne, ha sima emberek harcolnának. Nevet Még csak látni se látnák őket. Pojén Újabb érv amellett, hogy a háború előtt vagyunk, nem utána.

2. tény Bazz és Jugram is benne vannak, akik a 1000 éves háborúban nem voltak ott.

Ezt megint csak honnan tudjuk? (Egyre inkább azt hiszem, beleestem a nagyon felületes olvasás hibájába...)

3. tény Bazz azt mondja Bach 200év körüli lehet. Tehát tutira nem tudja bevetni az erejét még. (Legenda szerint 900 év 9 hónap és 9 nap kell az erejéhez.)

Ismét nem látom az összefüggést. Bach tényleges koráról emlékeim szerint még sosem esett szó. Éppen ezért a háború alatt felőlem akár 500 éves is lehetett. Ez ismét nem bizonyítja, hogy a háború után, Bach erejének "elvesztése" után lennénk.

4. tény Mivel új dologgal próbálkozik és 200 éves tutira a háború elvesztése után vagyunk.

Ha?... Mint kiderült, Bach nagy góré volt mindig is, így lehet, eddig csak az emberi világban foglalt el területeket, hogy nagyobb hatalma legyen. Lehet, hogy van valami bevált stratégiája (mer' mé ne), de ettől függetlenül sok dolog befolyásol egy-egy lépést, így pontosan ugyan azt a sémát nem lehet követni. Magyarán mindig szükség van újításra. Nem értem, hogy ez miért olyan nagy dolog, pláne azt nem, hogy ebből miért következik az, hogy a háború után vagyunk.

Nah most ha ebből vki meg kubo is azt hozza ki hogy háború előtt vagyunk, akkor 1800 évnyi vissza emlékezést kurva gyorsan le kell pörgetnie.

Azt csinálja.
Faceg

Bocs, hogy hosszú lett. ^-^"
Szerk.: Amúgy, hogy őszinte legyek, annyira keverék ez a kor, amit most bemutat, hogy ránézésre én nem tudnám megállapítani, hogy valós történelmi időben mikor játszódhatna. A ruhák, a fegyverek, a környezet, kb. minden elüt, és számomra más korokat idéz. Ezzel lehet csak én vagyok így, de a lényeg - amit ebből ki akarok hozni -, hogy én inkább az olvasottak alapján következtetek arra, hogy a háború előtt lehetünk. Ha viszont tényleg akkor játszódik, akkor érdekes, hogy azóta nem öregedtek (sokat) a szereplők. Valaki mintha említette volna, hogy lehet a másik dimenzióba kényszerülés miatt van, amit én is egész elképzelhetőnek tartok.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 27, 00:51:25 írta akym17 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!