24 máj 19, 02:14:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003214 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5565 Dátum: 15 márc 20, 20:13:51 »

Azért megjegyezném, hogy Bach nem gondolom, hogy királlyá akarna válni. Egyszerűen csak azt próbálja megakadályozni a reishi elszívásával, hogy visszatérhessen a régi király. Az már más kérdés lesz, hogy miképpen fog tudni megbirkózni a Lélek király szellemi erejével. Akár bele is bukhat és a király átveheti felette a hatalmat.

Mert nem történt semmi? Az, hogy neked semmi nem történt azt megértem de nálam bizony történt. Márpedig az amit Bach bejelentet és amit utasításba adott. Valamint az is amelyet Ishida egyértelműen kijelentett a többiek felé. Egyszóval nem érdekli őket a többiek, legyenek bármilyen régi barátok. Mostantól ellenségként kezeli őket és kilyukasztja bármelyiket szó nélkül. Nekem ez éppen elégséges haladásnak tűnik.

Amit te most felsoroltál egy átlag Shounen mangánál belefért volna MAX 5 oldalba. Nevet
Az meg hogy Ishida simán lelövi a társait szép meg jó de amikor Yoru-chant lőtte az is milyen hatásos volt ugye?
Ha engem nem érdekel valaki akkor nem csak megpöckölöm hanem levágom a fejét. Én komolyan nem értem mire fel véded ennyire a Bleach-et mikor a vak is látja hogy semmi sem történik hónapok óta. Az a röhej hogy nálad már 1-1 elejtett mondat is haladásnak számít. Nevet Szerintem Kubo kiölte belőled az összes elvárásod és már az apró dolgoknak is örülsz. Ami szép meg jó de ettől a manga nem lesz jobb kicsivel sem. ^^' Amúgy ha Bach nem akar Király lenni akkor mi a célja? Csak mert ha nem veszi át valaki a Király helyét akkor minden világ megszűnik létezni. Ha meg valaki átveszi akkor az egész történet mehet a kukába mert felesleges volt a harc. Pláne ha Bach lesz az új Király. Ishida indoka meg bullshit ahogy van. Megölte az anyját erre betársul mellé csak mert képmutató és utálja a shinigamikat akik ugye SOHA nem ártottak neki csak ezt is az apja magyarázta bele a fejecskéjébe. Mert az apja is egy álszent, képmutató akár csak a fia. Csak ő még rosszabb mert szerelmi bánat miatt gyűlöli a shinigamikat. Ha meg Ishida valódi célja Bach megölése miért várt vele eddig? Mér rég kinyírhatta volna. Ha most öli meg már rég késő mert a Király halott vége kampec ha csak nem történik valami csoda. Ha meg átveszi Bach a helyét Ishida megint patt helyzetben van mert nem ölheti meg mert mindenki meghal. Ja még annyit hogy Ishida sosem szeretett senkit mindig távolságtartó volt. Abban nincs semmi újdonság hogy most is ezt csinálja.

Szóval megkérdem újra. Hova is haladtunk előre? Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5566 Dátum: 15 márc 20, 21:53:43 »

Ha engem nem érdekel valaki akkor nem csak megpöckölöm hanem levágom a fejét.
Öhhm, tessék? xD És mit csinálsz azokkal, akiket utálsz? Nevet

Szerintem Kubo kiölte belőled az összes elvárásod és már az apró dolgoknak is örülsz. Ami szép meg jó de ettől a manga nem lesz jobb kicsivel sem. ^^
Az, hogy a kis dolgoknak is örülsz pozitív gondolkodásra utal. A manga tényleg nem lesz tőle se jobb, se rosszabb, viszont a véleményedet befolyásolhatja.

Jaj, de kellene már egy magyarázat, hogy mit akar elérni Bach. A miért most nem is lenne fontos, csak maga az indok. 1000 éves vérháború a Shinigamik ellen? Király jöhet, hisz a cél a bosszú. Megölni a LélekKirályt, aminek hatására elpusztul minden? Az miért jó Bachnak? Csak annyi kellene, hogy ő akar lennie a (kalóz)lélekkirály, hogy a saját ízlése szerint formálja újra a világot. Pont.

Vajon a mesterlövész csávó a mindent átlyukasztó lövéssel lőtte meg Ichit, vagy csak egy alap lövedékkel?
Tuti az lesz, hogy Ichi repül lefele a Shinigamik meg felfele. Nevet Rukia majd elkapja a kezét és viszik majd felfelé.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5567 Dátum: 15 márc 20, 22:27:38 »

Kicsit érdekesen fogalmazta meg a dolgot Tilon de szerintem érthető amit mondani akartam na. Nevet

Amúgy igen én is ezt hiányolom egyszerűen semmi de semmi indok nincs felvázolva hogy miért csinálja ezt Bach. Nem kell több oldalon keresztül ecsetelnie szappanoperába illően hogy milyen sanyarú élete volt mert az nem érdekel pláne mivel kiirtott szinte minden Quincy-t de amiket pl te írtál megfelelnének.

Ichinek tuti semmi baja de én is hasonlóra számítok hogy ők mennek le Rukiáék meg mennek fel.
Jó kis találkozó lesz. Nevet Chad, Hime meg Ganju meg megy teázni Buddal. Nevet
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5568 Dátum: 15 márc 21, 13:55:51 »

Már megtekinthető a 67. kötet borítója, gondolom nem meglepő, hogy ki van rajta:

https://pbs.twimg.com/media/CAbQYJXU8AAQaJ3.jpg

Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5569 Dátum: 15 márc 21, 17:55:13 »

Már megtekinthető a 67. kötet borítója, gondolom nem meglepő, hogy ki van rajta:

https://pbs.twimg.com/media/CAbQYJXU8AAQaJ3.jpg

Újrahasznosítás rulez. Kubo semmiben sem erőlteti meg magát. Nevet Amúgy miért nem meglepő hogy ő van rajta? Szerintem meg sem érdemli, még csak nem is főhős és semmit sem tett hozzá hogy kiérdemelje hogy borítón legyen. Szerintem!  smirksweat
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #5570 Dátum: 15 márc 21, 20:19:11 »

A borító képe tényleg nem a megfelelő, én az vártam Bachval szerel. Nem csak fél képét mutassa.
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5571 Dátum: 15 márc 21, 21:24:26 »

Hogy miért nem meglepő?
Akkor lehet, hogy velem van a baj, de én úgy gondolom, hogy az kerül a borítóra, aki abban a kötetben a legtöbb szerepet kapta. (legalábbis a Bleach-ben) Kétségkívül Bach és Hyosube volt akik a legtöbbet szerepelt, ők voltak a középpontban. Ugye Bach már szerepelt az első borítón, szerintem lehet sejteni, hogy kap még egy borítót, de nagy eséllyel csak a végén, a végső harcnál. Meg ugye a Bleach-ben kb. maximum kétszer kerül borítóra egy karakter 1 történetszál, sok esetben az egész történet alatt, legalábbis az eddigiek alapján. Bach kiesett, maradt Hyosube. Jó persze most lehet néhány kivételt mondani, amikor nem így történt, de ez a következtetés még mindig reálisabb, minthogy "én nem nagyon szeretem ezt a karaktert és szerintem nem érdemli meg, hogy a borítón legyen".
Tények alapján biztosabb a következtetés, minthogy mi a véleményem, mert az olyan dolgokról, amikről nem mi döntünk ott a véleményünk az esetek többségében semmit sem ér.  smirksweat
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5572 Dátum: 15 márc 22, 08:57:08 »

A végső kötet borítójára én mindenképpen Ichigót raknám.  Úgy ildomos, hogy a főszereplő legyen az első és az utolsó köteten.
Ez a kötet meg, ahogy változik a színe egyre ijesztőbb. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5573 Dátum: 15 márc 22, 11:10:08 »

Hát a héten OP-nél és Bleachnél is a szokásosabbnál magasabbra tettem a lécet.Hiba volt  smirksweat

Voltak jó pontjai a fejezetnek, de összességében nem ért sokat.Ichigoék pedig szánalmasak most.
Mi lett Ichigoval?Amikor meglátta, hogy átállt az első meglepődés utána nem azt mondta, hogy "I will kick his ass"? vagy valami ilyesmit? Ehelyett nyomott egy repeat-et az előző akciójára és még fokozta is ugyanazt a meglepődést immáron harmadszor.Chadék meg még mindig kaktuszt játszanak.Na majd jövőhéten..
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5574 Dátum: 15 márc 23, 15:25:00 »

Én pedig éppen azért mondtam, hogy kicsit hamar hozol ítéletet. Még alapjában nagyon keveset tudunk Bach és a Quincykkel történtekről, hogy ítéletet lehessen mondani arról, hogy mit, miért és főképpen miért így csinálják? Majd eljön annak is az ideje, hogy ezt megtudjuk. A Bach sztorit pedig biztosan csak akkor ismerjük meg amikor Bach bajban lesz és akkor lesz tiszta a kép az egészről. Ez előző történetek is mind a végére tisztultak le. Tudom, hogy sokaknak pedig éppen ez hiányzik de akkor abban mi a sztori ha előre tudunk mindent. Éppen az lenne a lényeg, hogy vagy lassan adagolva vagy ömlesztve a végén derüljön ki minden. Amit vártok az körülbelül olyan mint a Colombo. Ő már tudja, hogy ki a hunyó csak még nincs rá bizonyíték. 

Másrészt túl sokszor emlegetjük, hogy ez egy shounen. Igen az. Akkor mi is a probléma? Támadjuk a Bleachet mert shounen húzásokat hoz de nem támadjuk a többi mangát amely ugyan ebből merít? Sőt,  ha minden kötél szakad akkor ezzel a mondással védjük a nekünk kedves mangákat? Kissé ellentmondásos, nem?
Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #5575 Dátum: 15 márc 26, 09:54:00 »

http://www.mangareader.net/bleach/621 Mosolyog
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #5576 Dátum: 15 márc 26, 10:05:16 »

No előkerült Haschwalth is... és hozott magával néhány.... izét.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5577 Dátum: 15 márc 26, 14:22:41 »

No előkerült Haschwalth is... és hozott magával néhány.... izét.

Izék alatt a pici kezekre gondolsz? Mert az elvileg Bachról potyog le nem? Nevet

Én pedig éppen azért mondtam, hogy kicsit hamar hozol ítéletet. Még alapjában nagyon keveset tudunk Bach és a Quincykkel történtekről, hogy ítéletet lehessen mondani arról, hogy mit, miért és főképpen miért így csinálják? Majd eljön annak is az ideje, hogy ezt megtudjuk. A Bach sztorit pedig biztosan csak akkor ismerjük meg amikor Bach bajban lesz és akkor lesz tiszta a kép az egészről. Ez előző történetek is mind a végére tisztultak le. Tudom, hogy sokaknak pedig éppen ez hiányzik de akkor abban mi a sztori ha előre tudunk mindent. Éppen az lenne a lényeg, hogy vagy lassan adagolva vagy ömlesztve a végén derüljön ki minden. Amit vártok az körülbelül olyan mint a Colombo. Ő már tudja, hogy ki a hunyó csak még nincs rá bizonyíték. 

Másrészt túl sokszor emlegetjük, hogy ez egy shounen. Igen az. Akkor mi is a probléma? Támadjuk a Bleachet mert shounen húzásokat hoz de nem támadjuk a többi mangát amely ugyan ebből merít? Sőt,  ha minden kötél szakad akkor ezzel a mondással védjük a nekünk kedves mangákat? Kissé ellentmondásos, nem?

Az a probléma kérlek hogy amíg a többi Shounen mangában - amiket én olvasok - van összefüggő történ, itt NINCS!
Itt random bukkannak fel az ellenfelek, nem tudunk róluk semmit, mik a céljaik miért ölnek ennyi embert stb. Egyedül Aizen volt az akiről tudtunk sok dolgot mielőtt kiderült hogy ellenség és épp ezért volt az hogy csak Aizen leveréséig volt jó a Bleach, addig ugyanis összeszedett és következetes volt a manga. Most nem áll másból csak foltozgatásból. Itt nem úgy van hogy a főhős elmegy edzeni és erősebb lesz, itt úgy van hogy jön egy új ellenség akinek totál más képességei vannak, lásd Kvinsi power. Erre Ichigoról kiderül hogy az anyja Kvinsi, HOLOTT anno Aizen azt mondta hogy Ichi egy EMBER és egy SHINIGAMI gyereke. Jó a Kvinsik is emberek de érted mire célzok remélem. Az elején megmagyarázták hogy miért volt Ichiben hollow erő is erre kidobták a kukába mert hogy most már nem Aizen terve volt minden hanem Baché. Nevet Mi ez ha nem bullshit? Ilyen egy másik általam olvasott mangában sem volt! Még a főhősről sem tudunk semmit. Mármint több mint 600 fejezet kellett ahhoz hogy egyáltalán kiderüljön ki is az anyja, honnan származik etc. Ha anno derült volna ki nem lett volna hatással a most történtekre egyszerűen jobbá tette volna mert tudjuk régóta hogy az anyja egy Kvinsi. De nem Kubo nem tudta mit akar ezért kitalált valami hülyeséget és azzal foltozta be a lyukakat. A Narutot rengetegszer érte vád és volt is hibája bőven de karakterizálásban verhetetlen máig a nagy nevek közt! Ott nem bukkantak fel úgy ellenfelek hogy ne ismertük volna meg a múltjukat voltak utalások és nem 1-2 fejezettel előtte hanem majd 100 fejezettel előtte. Mégis mindenki hőbörgött mikor Kaguya megjelent. És akkor itt ahol csak jön Bach a SEMMIBŐL holott a Bleach elején Ishida mesél a Kvinsi háborúról szó sem esik egy vezetőről senkiről csak pár lowlife Kvinsit látunk akik harcolnak. Ha akkoriban megemlítik hogy volt vezetőjük nem kellett volna meg is rajzolni hogy néz ki csak megemlíteni akkor most Bach nem egy seggből előrántott, RÁADÁSUL Zangetsunak beállított ellenfél lenne. Hadd ne mondjam ez is mekkor bullshit. Mikor megláttuk Bach-ot mindenki elkezdte hogy na ez tök olyan mint Zangetsu, ezt cisnálták külföldön is. Kubo meglátta és kitalálta hogy legyen akkor Zangetsu legyen Bach erejének lenyomata. És akkor sorolhatnám a bakikat napestig de ahhoz több oldalas regényt kéne írjak. Nevet

Ha már itt tartunk, ha Zangetsu Bahc erejének lenyomata akkor Isshiné ki mert hogy neki is olyan ereje van mint a fiának? Majd kiderül hogy Bachnak van egy testvére aki meg Isshi kardjának a lenyomata? Nevet

Szóval összegezve: Régen a Bleach összeszedett volt nem gondolkoztam azon hogy ez meg honnan jött ide mik a céljai stb mert tudtam. Nem mondták el mik a képességei csak hogy ki tudja védeni őket a másik, ma ennek ellentettje van és még azt mondod ne hozzunk ítéletet várjuk ki mi történik. Az meg hogy az előző történetek is a végére tisztultak le bullshit ez nem igaz. Ahogy már írtam már az elején is fel volt építve minden. Itt csak azért nem tudunk semmit Bahcról hogy Kubo később bármit kitalálhasson rajzolás közben. ^^' Colombo-nak ehhez meg semmi köze. Itt nem lassan van adagolva a történet hanem konkrétan történet sincs. Kaszabolnak össze-vissza, ordibálnak ezt meg azt 20 fejezet óta utaznak kb a Királyhoz a Shinigamik 50 fejezet óta még mindig nem tudunk semmit.

Még annyit hogy pl a Fairy Tailt is sokat támadják a Nakamaság miatt de ott legalább nem kell megmagyarázni hogy miért lett erősebb a főhős. Ott nem az van hogy jön egy új boss és a hős megkapja ugyan azt az erőt csak hogy tudjon harcolni. Egy mangában sincs ilyen csak itt. Miért? Kérdezd Kubot.

A heti fejezetről pedig annyit hogy szánalmasan rossz volt és akkor finom voltam. Az utolsó oldal ér valamit. Egyébként Kubo önmaga paródiája. Erre Aizen mondata is igazolást ad. "Ne kaszaboljatok össze vissza, használjátok a reiatsutokat!" Magyarul hülyék társasága akik mérgükben kaszabolnak de nem gondolkodnak pedig több 100 éve élnek. Röhej az egész ahogy van. Nevet

Ja és a jövőheti epizód tartalmából:

- Mindenki: AIZEN!!! TE meg, hogy miért minek mikor?
- Aizen: Kyouraku-tájcsó kiengedett!
- Többiek: MI VAN!!! Mindenki ijedt fejet vág Aizen benyom valami random rizsát amitől mindenki össze kakilja magát és vége a fejezetnek. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 26, 14:30:52 írta Kuro25 » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5578 Dátum: 15 márc 26, 15:26:51 »

Aizent nehéz elrontani.Még egy kép alatt is. Nyelvesít

Anno a Shinigamik tették volna a lélekkirályra ezt a pecsétet?
Érdekes gondolat,de nem igazán értelmezhető.Ebben a formában semmikép.
Bár egy kis magyarázatot adna a semmilyen "ábrázatára".
Ide kéne egy kis magyarázat hogy kik,mikor hogyan tették ezt vele.
Kubo ne a harci képességeket mondasd el a karakterekkel,hanem a háttértörténet.
Már nagyon kéne egy rendes Flashback 1000évvel ezelőttről,és erről az egészről.
Az se gond ha nyitott kis kapukkal jön,az alap a lényeg.
(Csak el ne rontsa ha bejön)

Ui:Bach túltöltődik:
A hagyjuk esetleg magába roskadni
B tegyünk rá egy átalakítót.

Anno Chadék tehetetlenségéhez azt akartam írni hogy:(legalábbis hasonlót)
Tennünk kéne valamit!
Miért nem mozdulunk?
(megérzik végre a dimenzió nyomását)
Mi legyen?
Álljunk itt magabiztosan,mintha készen állnánk ha kellünk,addig Ichigoék úgyis megoldják.
Később:
A fenébe mégis tennünk kéne valamit.
Kirobbantsuk magunkat?
Nem biztos hogy jó ötlet,de legyen.
Oké....a fenébe Yoruchi az összes bombám lenyúlta.
Na ezt megszívtuk.Legalább hátba ne tudjanak támadni.
Nézzük a jó oldalát.Végre szellős lett ez a hely.
Aki tudott már ki is ment levegőzni.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 26, 15:43:20 írta K ichigo » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5579 Dátum: 15 márc 26, 15:27:43 »

hát ez a fejezet rohadtul tetszett ! Nevet

Sok dolog bejött amit még régebben mondtak itt páran.Tényleg a shinigamik lettek a soul king ellenségei.Kíváncsi vagyok, hogy így a nullások is ellenük fordulnak vagy ők is ellenségként lesznek kezelve mivel shinigamik?

Soi Fon tetszett h nem csak ül de eddig ki kellett kötözni bankaiban, hogy ne repüljön ki a világból Nevet jó mondjuk azóta már használta párszor kötözés nélkül Nevet

Ukitake akkor most kapott egy headshot? Nevet vajon respawnolni is fog? ikszdé

Tehát a Soul King sem csak egy báb, van ereje a világok összetartásán kívül is, csak ezt lepecsételték a shinigamik. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e személyisége vagy valami ha Bach nem eszi meg teljesen Nevet

Aizennek meg minden szava aranyat ér Nevet "csak zúzzátok szét őket a reiatsutokkal, egyszerű" Nevet lekötözve is szétoltott mindenkit Nevet

Érdekes mennyivel jobban élvezem a fejezetet ha Ichigoék nem szerencsétlenkednek benne Nevet

Váratlanul jó fejezet, nálam 5/5! Nevet Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!