24 máj 19, 04:27:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003256 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5385 Dátum: 15 feb 12, 16:23:10 »

Még valami,Szerintem ukitake fején inkább düh,méreg látszik,mintsem árulás..szerintem qrva pipa de valami terve is van.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5386 Dátum: 15 feb 12, 16:35:09 »

Sergei. Jogos persze jó is az pláne Bleachben ha egy ellenfél nem pofázik annyit. De érted ezt más körülmények közt hogy a főhősök ne tudják meg a tervét velünk tudathatta volna Kubo mert így semmi hatása nincs rám Bachnak. De egyébként én is arra gondolok amit írtál hogy át akarja venni a Király szerepét. De akkor meg értelmetlen az egész harc. Miért kellett neki megölnie ennyi mindenkit ha csak király akar lenni? Szóval érted megint egy újabb Kubo shit totál felesleges harccal. Mert ha most Bach lesz a király akkor ő már védett helyen van mert ha őt is legyakják ki veszi át a helyét? Aizen? Mire kitalálják mi legyen szarrá omlik szerencsétlen világ. Nevet

Szóval jó is meg nem is hogy nem tudunk semmit sem róla.

Hime sosem ért kalap szart sem nem is értem minek van jelen a mangában egyébként. Első megjelenése óta csak vinnyog. Nevet

Viszont legalább most már van miről filózzak Bleach kapcsán és nem csak pocskondiázom. Ez is haladás. Most már csak egy jól felvezetett story kéne. Nevet
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5387 Dátum: 15 feb 12, 16:44:05 »

Akkor most mi van Ukitakéval? Még nem vágott ilyen fejet....
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #5388 Dátum: 15 feb 12, 17:02:34 »

Sergei. Jogos persze jó is az pláne Bleachben ha egy ellenfél nem pofázik annyit. De érted ezt más körülmények közt hogy a főhősök ne tudják meg a tervét velünk tudathatta volna Kubo mert így semmi hatása nincs rám Bachnak. De egyébként én is arra gondolok amit írtál hogy át akarja venni a Király szerepét. De akkor meg értelmetlen az egész harc. Miért kellett neki megölnie ennyi mindenkit ha csak király akar lenni? Szóval érted megint egy újabb Kubo shit totál felesleges harccal. Mert ha most Bach lesz a király akkor ő már védett helyen van mert ha őt is legyakják ki veszi át a helyét? Aizen? Mire kitalálják mi legyen szarrá omlik szerencsétlen világ. Nevet

Szóval jó is meg nem is hogy nem tudunk semmit sem róla.

Hime sosem ért kalap szart sem nem is értem minek van jelen a mangában egyébként. Első megjelenése óta csak vinnyog. Nevet

Viszont legalább most már van miről filózzak Bleach kapcsán és nem csak pocskondiázom. Ez is haladás. Most már csak egy jól felvezetett story kéne. Nevet

Ne felejtsd el, hogy Aizen is kiakart irtani egy egész metropolist (nagy várost), plusz ő is megpróbálta megölni Yamamoto-t - de ő Bach-val ellentétben megszívta -, meg azért ő is kivégzett néhány ártatlan embert, de az már részlet kérdése.

Amúgy meg szerintem azért volt fontos a király megölése Bach-nak, amiért a Final Fantasy V játékban a kristályok elpusztítása: hogy egyetlen világgá váljon minden és azt úgy formálhassa, ahogyan akarja, hiszen ha már csak egy világot kell felügyelnie 3-4 helyett, az nem olyan lehetetlen, mint Aizen ötlete volt.

Szóval én ilyen Final Fantasy V féle "minden világ eggyé vállik" dologra számítok, kivéve ugye a király dimenziót, mert az védett.

Szerintem Kubo szándékosan nem akarja megosztani Bacj terveit, hogy "nagyot üssön"... más kérdés, hogy tud-e Kubo olyan erős ütős fordulatot kitalálni Bach tervével kapcsolatban, hogy megérje húzni ennyi ideig.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5389 Dátum: 15 feb 12, 18:31:35 »

Már az is zavart, hogy a Lélek Királynak nincsenek végtagjai és nem tud harcolni, de az meg végképp, hogy nem beszél és nem mutat érzelmeket. Ketté vágták és csak bámul tovább..

Ichigótól én is vártam, hogy összeroskadjon, meg leblokkoljon, ahogy szokott. Vártam is ér tényleg azt hittem, hogy Inoue megmenti a Lélek Királyt, addig feltudták volna tartani Bach-ot, ha gyorsan cselekednek és Inoue is hamarabb kapcsol.

Szerintem Ukitakével kapcsolatban arra van a legkevesebb esély, hogy áruló legyen. Bár tényleg olyan az arca mintha tervezgetne valamit, de ez szerintem a Kamikakével kapcsolatos, vagy Kyouraku-val kidolgoztak egy tervet, egy ilyen vészhelyzetre és most rajta a sor, hogy cselekedjen, mintha Urahara bedobta volna a törülközőt. Nagyon örülnék neki, ha Ukitake is aktivizálná magát.

Amúgy valami tuti lesz, még ha nem is sikerül megmenti a Lélek Királyt (az előre látok mindent dolog miatt), még valahogy biztos lelassítják a pusztulási folyamatot, hogy mindenki beérjen és feltudjanak menni a Lélek Király palotájában. Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan látjuk Isshint és Ryukent is gondolom már ők is érzik, hogy valami nem kóser.

Most már tényleg nem húzhatja tovább, a következő 3-4 fejezeten belül már mindenkit be kell hoznia akik részt vesznek a végső leszámolásban mind SS-ből HM-ből és a élők világából. Most, hogy a Lélek Királynak annyi már ezt tényleg nem húzhatja tovább.

Amúgy összességébe a fejezet nem volt rossz, a hangulatot is egyre jobban hozza vissza és az is tetszett, hogy a fejezet nem úgy zárult, hogy egyértelműen tudjuk, hogy mi történik, hanem, hogy végre találgathatunk, hogy mi is van.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 12, 18:33:12 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5390 Dátum: 15 feb 12, 19:10:48 »

Tilon kíváncsi voltál, hogy a tűk miért vannak a buborékban, hát azok tartották a levegőben egy kis damillal Nevet Szerencsétlen még lebegni sem tudott ikszdé

Amúgy én arra gondoltam, hogy amikor először láttuk voltak végtagjai és ez lehet valamilyen "alvó" forma és, hogy az csak valami álltest ami valamilyen szinten tényleg kapocs a világok közt de nem maga a király.Bár szerintem csak nehezen emésztem, hogy ilyen könnyen ledöfték.

Érdekes, hogy ez Bleach ahol a rajzolás sosem okoz csalódást de az a teljes oldal a királyról szerintem nem sikerült valami jól.

A végén (az előző elméletemhez visszatérve) azt hittem, hogy Ukitakénak valami mindenki másnál közelebbi kapcsolata van a lélek királlyal, valamiért ez jutott először eszembe meg még az is, hogy akár ő maga az valami úton módon.  Hmm? Ez hülyeség de nem kizárt ha igaz, hogy amit ledöftek az egy báb. ikszdé így nem csak egy kirakati baba lenne a király.

Arra én már hónapokkal ezelőtt gondoltam, hogy a nullások az új királyt szolgálnák és így megmutatnák, hogy mijük is van igazából  Kúl Általában ha egy badguy-ból goodguy lesz azt mindig lebutítják vagy ha nem is akkor is úgy érződik mivel az előtte badass kraktert is megpróbáltatások elé állítják.Na itt végbe mehetne a fordítottja.

Hiyorinak és Shinjinek azért nem semmi kihívás lenne ha Hikifune ellen kéne harcolniuk.

Azért Bach most mutatott néhány érzelmet Nevet
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #5391 Dátum: 15 feb 12, 19:22:24 »

Főleg mondjuk Hiyorinak, ugye kettejük közül ő állt hozzá közelebb. Mondjuk megnézném, meg azt a beszélgetést is, ami kettejük között lezajlana.
Na kérem, ez egy jó fejezet volt, legalábbis nekem tetszett. Főleg az a része, amikor nem sikerül összeforrasztani a királyt... semmi gond, minden másra ott a szigszalag. Inoue azt hiszem maximum ennyit tudott tenni az ügy érdekében, Ichigot sikerült lelkileg a földbe verni, már csak kérdés, hogy jön ki onnan, vagy kinek a segítségével. A király halála még Uraharának is fejtörést okoz, viszont Ukitake... Szeretném, ha a következő fejezetben róla lenne szó egy kicsit, Bach kétpofára fröcsögése most nem köt le annyira.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #5392 Dátum: 15 feb 12, 19:37:32 »

Eljött ezzel a káosz . Szinre Világok harca az egész. Lélek király holtesttét Orihime sem tudta vissza hozni. Kibaszás volt ez számukra Juha Bachtól. Meg szivattot pár fiatal, felbolygatta a világokat. Ishida is nincsen.
SS shinigamiai meg háborognak. Itt kellene Aizennek letámadnia Bacht.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5393 Dátum: 15 feb 12, 20:14:05 »

Megkésve de sikerült elolvasni.
Fel se tűnt hogy ilyen hamar végre pedig zenét is raktam alá. Nyelvesít

Az 1.Filmes hasonlat,és Inoue próbálkozás is bejött.
Elsőre nem ment,de még ne vessük el hogy csinál valamit.

Ichigo azért szépen ellenáll,és úgy tűnik az epicentrum még ép.Legalábbis a területe.
Lélekkirály pedig féltestként lebeg.Kétlem hogy ennyitől eltűnne.


Ukitakenak komoly a tekintete,de nem ez tűnt fel elsőnek.
Hanem mintha átváltozna.(Kyorakuval elrejtett "árnyéka",Aizen a legesélyesebbek. No meg talán a lélekkirálynak is van annyi esze hogy vészhelyzetre legyen valami opciója.(Vagy Bankai)
Az mondjuk érdekes/furcsa fordulat lenne ha pont ezért volt annyira beteges,mert nehéz volt eltartani magában.
(Aizen mondjuk sanszosabb)  

Fáradt fejjel még kicsit nehéz összegezni.

Bach,ha minden eltűnik akkor te mégis hova mész?(Mert már a Vanderich is kapcsolatba került anno SS-el.
Ha öngyilkos akció volt akkor nem szóltam. smirksweat
Bár kétlem hogy szó szerint eltűnne minden,inkább csak egyesül.Bár attól ez még ugyanúgy necces helyzet.

SzerK:Visszaolvasva egész jó ötlet Sergei. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 12, 20:24:42 írta K ichigo » Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #5394 Dátum: 15 feb 12, 21:21:46 »

Mi van akkor ha ez nem is a valóság ?
Juhász elvileg a saját képességét adta Ishidának , vagyis ő is látja a jövőt .
Szóval ami most történik lehetne Ishida látomása a jövőben történő eseményekről .  Gondolkozik Nyelvesít
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5395 Dátum: 15 feb 12, 21:46:23 »

Elég nagy fejfájása lenne ezek után ha felébred belőle.
Kicsi az esélye,még azt se tudni hogy ez az egész mikor kezdődne el.
1-2 Lehetőség van,de kapcsolás megoldása elég problémás lenne.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #5396 Dátum: 15 feb 12, 22:04:53 »

Persze, aztán a végén meg kiderül, hogy ez csak genjutsu, mi?  Nevet  Ukitake átváltozna? Valami tényleg beúszik ott, aztán lehet, hogy az az árnyéka csak.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5397 Dátum: 15 feb 12, 22:08:00 »

Nálam is az volt, hogy olvasom olvasom és látom az end feliratot. Meglepődtem, azt hittem, megint kevesebbet kapunk. xD

Földrengés van? Ugyan, mi az Karinak? csak játszik tovább.  ikszdé

A Király képe nekem sem tetszett. Lehet, hogy azért mert nem csak végtagjai sincsenek, hanem szemöldöke és fülei sem. Ja, megkaptam a választ, hogy mire vannak azok a tűk. Hogy megtartsák a Királyt, ha félbevágnák.  Nevet

Azért Bachnak is volt egy kis köze, hogy Ichi levágta a Királyt. Még jó, hogy az előző fejezetben Ichigo nem kezdte el monoton mondani üres tekintettel, hogy "Meg kell ölnöm a királyt...meg kell ölnöm a Királyt...2, mikor meglátta. Hümm-hümm

Fuuu nagyon ritka, mikor Urahara lesokkol. Kicsit ijesztő, hogy egy ilyen mindenre gondoló személyt ennyire meg lehet lepni. Csak az ismert világ pusztulása kell hozzá.

Vajon Yoruichi honnan szedte hirtelen ezt a sok huzalt? Vajon miért nem támadta meg egyből? Csak korlátozta a mozgását. Remélem Ichi átkapcsol Rage módba és neki ront rendesen Bachnak, hogy állítsa meg a folyamatot, vagy valami.

Be lett bizonyítva, hogy Orihime sem mindenható. Egy ilyen fontos alappillért még ő sem tud helyrehozni. Nos, a Nullásoakt még mindig fel húzhatja, csak az a kérdés, hogy bölcs döntés lenne-e. Igaz, hogy Bach nem úgy beszélt, mintha ő akarna lenni a király, de az oroszlán falkákban is úgy van, hogy ha az alfa hím veszít, akkor a nőstények a kihívót fogják szolgálni. Persze az más kérdés, hogy a Nullások mit akarnak.

Mikor meglátam Ukitakét a végén, akkor egyből Aizen jutott az eszembe. Az ott lévők közül egyedül Yoruichi öccséről nem tudni, hogy látta-e már Aizen Shikaiját. Viszont korai lenne még lelepleznie magát.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5398 Dátum: 15 feb 12, 22:35:38 »

Rövid válasz Tilonnak:
Yoruichi Huzaljai: Valamivel tartani kellett azt a sok fiolát,plusz mint érett nő felkészült mindenre.
Ha mégis kifogyott akkor kölcsönzött a lélekkirálytól.Nem csoda hogy olyan hamar engedtek. Nyelvesít

Yuzu hatásosabb volt mint a rengés.Bár japánban egy sima rengés már meg sem lepi az embert.

Anno Bachnak is volt egy magyarázata hogy nem volt semmilyen,és az ereje megosztásával folyamatosan nyerte vissza a képességeit,+ végtagjait.Lehet ő is ilyen.Elvégre ő az apja.Bár a fogantatás kérdéses.Kivéve ha inkább nem is sorolom...
(PL első lombik bébi)

Időhúzásnak mindenképp hasznos lenne a 0ásokat visszahozni,természetesen csak akkor ha lesz erre ideje. 

Urahara kb az amit írtál.Nehéz őt igazán meglepni. Aizennek vagy MAyurinak talán még sikerülhet hasonlóan.
Szinte mind a kettőnél elég lehet 1 nézés.Más-más értelemben.


UKitakénél kb  azok a legesélyesebbek amit gondoltunk.De még bármi becsúszhat.
Egy "utolsó" bankaira keresve sem találhatna jobb alkalmat.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5399 Dátum: 15 feb 12, 23:15:54 »

Nem volt ez rossz fejezet, de továbbra is szánalmas ez a kevés tartalom Szomorú
Az első oldal tetszett, szeretem, ha Kubonak néha eszébe jutnak a régen mutatott karakterei  smirksweat Kont is igazán odatehette volna...
A Lélekkirály nagyon gyanús nekem, olyan, mint egy tárgy, vagy pedig valami genjutsu az egész. Egyszerűen nem tudom elhinni azt ami történik, de az a tipikus "endgame" hangulata nagyon megvan most a Bleachnek. Érezhető a feszültség és az, hogy az utolsó harc fog jönni, aminek a tétje csak a világok sorsa  smirksweat
Orihime hh nem tudta helyrerakni a királyt?  Gondolkozik Pedig a képessége működött eddig minden fajon, de a királyon az egy külön jelenség, így arra már nincs hatással? Kicsi hozzá a skillpontja, vagy mi? ikszdé Annyira utálom a hosszú shounenekben, ha egy tök erős képességet legyengítenek, mert könnyen meg lehetne oldani vele a dolgokat és úgy már nem lenne izgalmas... vagy logikus...
De amúgy Hime képessége ugye csak élő dolgokon működik? Tárgyak megjavítására legalábbis nem emlékszek, de rég néztem animét, így lehet tévedek. Egyébként én szeretem a karakterét. Kedves, rendes, tiszta szívű, kicsit naiv, de jókedvű, gyönyörűen néz ki és a képessége is tök hasznos (DE NEM MA! ikszdé). Nem értem mi bajotok van vele... Az hogy folyton rinyál, hát na! Kell egy ilyen szereplő is, máskülönben a már így is kevés karakterjelleggel rendelkező Bleach manga még jobban ellaposodna... Ha meg már laposság, ott van Rukia jó ellenpéldának és mindkettő megvan a sorozat eleje óta Nyelvesít Na meg ott van Yorouchi és Soifon is, határozott csaj karakterből bőven nincs hiány!
Bach továbbra sem szimpatikus, Kuro25 jól leírta, hogy miért. Már a szeme se áll jól... smirksweat
Urahara shocked feje nagyon tetszett, szeretem, ha a mindent számításba vevő maguktól elszállt szuper zseni karakterek is le tudnak fagyni néha. De ez már nagyon rosszat jelent->a világok pusztulását, tényleg csak ez kellett hozzá, hogy lássuk, Tilon Nevet
Ukitake komoly fejét én sem tudom hová tenni, de tetszett, hogy most nagyon nyitva hagyta a fejezetet számunkra Kubo, hogy legyen min agyalni, ha már ennyire kevés a tartalom benne ikszdé De biztos vmi bankairól lesz szó.
3/5 Nem volt ez rossz, csak kevés.  bye bye
Naplózva

Oldalak: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!