24 máj 19, 00:46:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003190 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5265 Dátum: 15 jan 29, 13:55:58 »

Már fent van a Mangastream-es verzió és ott is 13 oldal. Most gyanítom a betegség miatt volt rövidebb, szerintem jövőhéttől rendesen 17 oldalas lesz. Azért ilyen szempontból sose panaszkodhattunk a Bleach-re mert mindig meg volt a megfelelő oldalszám és szünetekre is csak nagyon ritkán ment el. Lásd ebben a történetszálban volt az a hat hetes szünet, ezenkívül ünnepekkor volt szünet meg a két héttel ezelőttivel együtt összesen ha az emlékeim nem csalnak kétszer szünetelt betegség miatt, ami azért azalatt a pár év alatt nem olyan sok a többi mangához képest. Ha jól emlékszem a Fullbring történetszálnál se szünetelt sokszor.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 29, 13:56:59 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #5266 Dátum: 15 jan 29, 14:45:34 »

Juha Bach jobban teszi ha okkososan cselekszik.
Ichigo megmutatná Bankai igazi erejét.
Ishida elkerülhetetlen remélhetően .
Naplózva

swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #5267 Dátum: 15 jan 29, 15:03:49 »

( Nem értem ezt, a mangaka ennyire nem akarja már használni Kenpachit? Ennyi volt a nagy Unohanás edzése?? )

Bocs, elkezdtem károgni az első pár oldal után.  Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 29, 15:05:58 írta swadawa2 » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #5268 Dátum: 15 jan 29, 15:45:03 »

Találtam valamit a mangastream-en!



"Sets off in motion from now on!"

Illetve a hivatalos oldalon ezt találtam:



Ez mi a franc lesz? Valami újabb artbook vagy databook?
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5269 Dátum: 15 jan 29, 16:18:15 »

Egyetértek Assasinoval, lehet rövid, de végre egy hangulatos fejezetet kaptunk. Az meg, hogy csak 13 oldal volt biztos, hogy Kubo betegségének köszönhető. Most elintézte az előző rész tartalmát és a címet is összesen 2 oldalban, szóval ha úgy nézzük magához képest nem volt kevésbé tartalmas ikszdé De persze ha más mangákkal hasonlítjuk össze, még mindig szánalmas ez a tempó...
Buddha Spencer már engem is idegesít, Bach ellen még kedveltem, de most már utálom. Kár, hogy nem maradt darabokban....
Kenpachi viszont nagyon raj volt, tetszett, hogy beszólt a nagyképű Uraharának Nevet
Végül Ichi-niiék is megérkeztek Juhány Bárányhoz. Szerintem már Bleachez képest jó fejezetek fognak jönni Mosolyog
3/5 a részemről, de kizárólag csak a rövidsége miatt.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5270 Dátum: 15 jan 29, 16:32:36 »

Ha Ichigoéknál maradunk remélem lesz egy 1-2, esetleg 3 oldalas beszélgetés Ichigo és Bach között.Számomra az mellékes, hogy mit beszélnek inkább arra lennék kíváncsi, hogy Kubo milyen arcokat rajzolna Ichigonak.Tudjuk, hogy Kubo rajzai szöveg nélkül is megszólalnak, valahogy engem ez érdekelne most a legjobban Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5271 Dátum: 15 jan 29, 17:01:58 »

Na ez már rendes összefoglaló volt.
Igaz hogy rövid,viszont nem ült le.

Kenpachit megint egy nő tette helyre.
Tudja mikor kell helyeselnie.
Szinte mindenki meglett,Ichigék is célba értek.
Tehát szinte minden karakter állapotát frissíthetem.
Kivéve Yachiru.

Ui:Kíváncsi vagyok Ukitake mit tud kihozni magából,ha a betegsége nem hátráltatja. Gondolkozik
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5272 Dátum: 15 jan 29, 17:25:22 »

Tényleg Yachiru...Őt is simán előhozhatta volna Kubo a semmiből egyszerűen ruha nélkül, hogy még kérdőjel se maradjon de mivel nem így tett még valamit lehet vele is csavar a dolgokon bár elképzelésem sincs, hogy mit.
Naplózva
Fuuga
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #5273 Dátum: 15 jan 29, 19:25:52 »

Engem annyira nem zavart a 13 oldal, legalább mindenki álláspontját tisztázták, így sokkal tosztábban látom a dolgokat.
A 13 oldallal kapcsolatban 1 dolog érdekel, ez így fair a rajongókkal szemben!? 3-4 hetes kihagyás után kiad egy 13 oldalas fejezetet...(tudom, hogy ez előtt volt még 1-2 megjelenő fejezet, de azok sem mondtak többet ennél) Tudom, hogy a Japánok viszonylag nyugodt természetűek, a bennük lévő tisztelet mások iránt nem összehasonlítható más népekével, de, hogy erre is csak legyintenének...Nehéz elképzelnem. Bár amennyi manga jelenik meg nap, mint nap, azt is eltudom képzelni, hogy ez a megjelenő Bleach manga fejezet, ilyen tartalommal, ilyentájt, csak púp a hátukon.  Nevet
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #5274 Dátum: 15 jan 29, 20:58:53 »

Ne már, ne azt nézzétek, hogy csak 13 oldal, hanem azt, amit már többen is írtak, hogy egész hangulatos és jó kis fejezetet kaptunk. Ha nagyon őszinte akarok lenni, ezzel így ki is egyeznék, mármint a kevesebb oldal, magasabb minőség, bár Kubo tempóját nézve, akkor ez tényleg egy rétes lenne.   ikszdé

Nade, Kenpachi ezek szerint papucs jellem, Yachiru megnevelhette az évek alatt, gratula neki. Meg Nanaonak is, aki úgy fest, menőbb lett az idő múlásával, vagy eddig is ilyen volt és csak szimplán jól titkolta. Ukitake meg... garantáltan sunyibb karakter még Uraharánál is, tőle nem tudom, mire számítsak, mondjuk dísznek nem menne fel, de na. Azért visszatérve Kenpachira... vicces lesz, ha majd fellövik őt is ágyúgolyóként.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5275 Dátum: 15 jan 29, 21:48:01 »

Csak nehogy hiányozzon a véleményem valakinek én is írok. Nyelvesít

Hát öhm izé. Semmit sem léptünk előre. Remélem lesz is értelme annak hogy mindenki felmegy az emeletre mert különben megint csak pocsékolja Kubo a fejezeteket ahogy évek óta teszi már. Ha Kisukének nincs terve Juvás ellen akkor bukták is a szitut. Szimpla katonák verték szarrá az egész Gotei-t nem hinném hogy lenne egy lélegzetvételnyi esélyük Bach ellen. Ha csak nem az lesz hogy Aizen áll majd Bach mögött és nem a Király akkor semmi esélyük. Bud barátunk is ezt magyarázza hogy sajnálja hogy háborúba küldi őket de semmi esélyük de no para mert remény azért van. Most akkor mi van? Nevet Kicsit ellentmondásos.... Lehet beütötte a fejét.

Egyébként semmivel sem volt hosszabb vagy rövidebb mint a többi fejezet. 13 oldal volt de a 17-et is kb ennyi időbe telik végig olvasni és felfogni. Igazából egyedül azért szokott kijönni a 18 oldal mert Kubo 3 oldalban rendezi el csak a címet plusz egy oldal egy fej. Nevet

Ha Ichigoéknál maradunk remélem lesz egy 1-2, esetleg 3 oldalas beszélgetés Ichigo és Bach között.Számomra az mellékes, hogy mit beszélnek inkább arra lennék kíváncsi, hogy Kubo milyen arcokat rajzolna Ichigonak.Tudjuk, hogy Kubo rajzai szöveg nélkül is megszólalnak, valahogy engem ez érdekelne most a legjobban Nevet

Szerintem kevered Kubot Mashimával. Nézd csak meg a Fairy Tail szöveg nélküli Gildartz fejezetét. Na az szórakoztató volt és sokat mondó is. Bleachnél ilyen sosem volt. Ha tele volt pakolva szöveggel akkor sem mondott többet két szónál mert a 80%-a ismétlés volt meg a szokásos "Ki ha én nem!" menőzés.

Amúgy hiába sír a szátok hogy szidom a Bleachet meg nem vagyok igazi fan.
Egyszerűen nem léptünk előrébb kettőnél több lépést már hónapok óta. Ráadásul Kubo saját magát alázza minden egyes fejezettel. Az hogy ti elvakult fanok vagytok az a ti dolgotok. De én szeretném élvezni amit olvasok márpedig évek óta nem élveztem igazán a Bleach-et. Megszokásból olvasom. És mondjátok meg anyucinak hogy mit csináljon ne nekem ha kérhetem. Majd akkor hagyom abba a Bleachet ha vége lesz. Szinte a kezdetek óta olvasom jó nem már dobom csak mert szart sem ér. Amúgy is heti 5-10 percet nem sajnálok rá. Meg ahogy Bud is fogalmazott a heti fejezetben:

A remény megmarad! Nevet
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5276 Dátum: 15 jan 29, 22:20:08 »

Igen az jó rész volt FT-től szinte felért egy Garfield képregényhez.Fejemet fogtam, hogy így mutatta meg újra Gildartsot....

Amúgy a mimikáról beszéltem, Kubo kiválóan ábrázolja az érzelmeket a karakterek arcán és ezt akárhogy is próbálod nem fogod tudni megcáfolni és pláne nem az FT-vel rákontrázni ikszdé Ha nem érted amit mondok olvasd el a fullbring arcot ezúttal nyitott szemmel.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5277 Dátum: 15 jan 29, 22:29:15 »

Csak nehogy hiányozzon a véleményem valakinek én is írok. Nyelvesít

Hát öhm izé. Semmit sem léptünk előre. Remélem lesz is értelme annak hogy mindenki felmegy az emeletre mert különben megint csak pocsékolja Kubo a fejezeteket ahogy évek óta teszi már. Ha Kisukének nincs terve Juvás ellen akkor bukták is a szitut. Szimpla katonák verték szarrá az egész Gotei-t nem hinném hogy lenne egy lélegzetvételnyi esélyük Bach ellen. Ha csak nem az lesz hogy Aizen áll majd Bach mögött és nem a Király akkor semmi esélyük. Bud barátunk is ezt magyarázza hogy sajnálja hogy háborúba küldi őket de semmi esélyük de no para mert remény azért van. Most akkor mi van? Nevet Kicsit ellentmondásos.... Lehet beütötte a fejét.

Egyébként semmivel sem volt hosszabb vagy rövidebb mint a többi fejezet. 13 oldal volt de a 17-et is kb ennyi időbe telik végig olvasni és felfogni. Igazából egyedül azért szokott kijönni a 18 oldal mert Kubo 3 oldalban rendezi el csak a címet plusz egy oldal egy fej. Nevet

Ha Ichigoéknál maradunk remélem lesz egy 1-2, esetleg 3 oldalas beszélgetés Ichigo és Bach között.Számomra az mellékes, hogy mit beszélnek inkább arra lennék kíváncsi, hogy Kubo milyen arcokat rajzolna Ichigonak.Tudjuk, hogy Kubo rajzai szöveg nélkül is megszólalnak, valahogy engem ez érdekelne most a legjobban Nevet

Szerintem kevered Kubot Mashimával. Nézd csak meg a Fairy Tail szöveg nélküli Gildartz fejezetét. Na az szórakoztató volt és sokat mondó is. Bleachnél ilyen sosem volt. Ha tele volt pakolva szöveggel akkor sem mondott többet két szónál mert a 80%-a ismétlés volt meg a szokásos "Ki ha én nem!" menőzés.

Amúgy hiába sír a szátok hogy szidom a Bleachet meg nem vagyok igazi fan.
Egyszerűen nem léptünk előrébb kettőnél több lépést már hónapok óta. Ráadásul Kubo saját magát alázza minden egyes fejezettel. Az hogy ti elvakult fanok vagytok az a ti dolgotok. De én szeretném élvezni amit olvasok márpedig évek óta nem élveztem igazán a Bleach-et. Megszokásból olvasom. És mondjátok meg anyucinak hogy mit csináljon ne nekem ha kérhetem. Majd akkor hagyom abba a Bleachet ha vége lesz. Szinte a kezdetek óta olvasom jó nem már dobom csak mert szart sem ér. Amúgy is heti 5-10 percet nem sajnálok rá. Meg ahogy Bud is fogalmazott a heti fejezetben:

A remény megmarad! Nevet

Bud úgy értette hogy ha nem tudják legyőzni akkor jön talán béke,az a béke amit majd bach akar mivel erősebb lesz mindenkinél ezért vagy behódolnak neki vagy meghalnak..
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #5278 Dátum: 15 jan 29, 22:39:25 »

Oké, most kivételesen beszállok a vitába, pedig nem szoktam. A Bleachről sok rosszat el lehet mondani, de azt aztán végképp nem, hogy pocsék a karakterek mimikája. Meg aztán, egy ilyen kissé bohóckodósabb hangvételű fejezetet, mint a legutóbbi FT volt, mint itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/417/6 , persze, ebben is volt egy-két kifejezőbb momentum, de akkor sem hasonlítanék össze egy ilyennel: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/423/19 . Azért szerintem ez elég kifejező volt.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5279 Dátum: 15 jan 29, 22:57:30 »

Oké, most kivételesen beszállok a vitába, pedig nem szoktam. A Bleachről sok rosszat el lehet mondani, de azt aztán végképp nem, hogy pocsék a karakterek mimikája. Meg aztán, egy ilyen kissé bohóckodósabb hangvételű fejezetet, mint a legutóbbi FT volt, mint itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/417/6 , persze, ebben is volt egy-két kifejezőbb momentum, de akkor sem hasonlítanék össze egy ilyennel: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/423/19 . Azért szerintem ez elég kifejező volt.

Azt ugye vágod hogy én pont eddig a fejezetig imádtam a Bleach-et? Nevet
Konkrétan a Full Bring ARC-tól kezdve lószar az egész. És az sem segít rajta ha szépek a rajzok.
Ennyivel nekem nem szúrja ki Kubo a szemem.

Igen az jó rész volt FT-től szinte felért egy Garfield képregényhez.Fejemet fogtam, hogy így mutatta meg újra Gildartsot....

Amúgy a mimikáról beszéltem, Kubo kiválóan ábrázolja az érzelmeket a karakterek arcán és ezt akárhogy is próbálod nem fogod tudni megcáfolni és pláne nem az FT-vel rákontrázni ikszdé Ha nem érted amit mondok olvasd el a fullbring arcot ezúttal nyitott szemmel.

Ja Garfield képregény de mégis ezerszer jobban lehet rajta szórakozni mint a Bleach-en. Egyébként a Garfield-ben van szöveg. Arról nem beszélve hogy Mashimán kívül nem igazán van más Mangaka aki annyi energiát öl bele a munkájába mint ő, pláne olyan akinek a munkáján látszik hogy szereti is csinálni. EZ A NEM MINDEGY!!!! Nevet Egyébként az FT simán veri érzelmek terén a Bleach-et csak nem vakon kéne olvasni. Sokan csak addig látnak hogy csöcsök meg seggek de őket csak sajnálni tudom. És ahogy írtam fentebb a Full Bring ARC a legmoslékabb történet szál az egész Bleach-ben. Nem véletlen hogy a TV-ben is alig érte el a nézettsége az 1.3-at néha még egy az 1-et sem, szóval ez is csak engem igazol. Nevet

Bud úgy értette hogy ha nem tudják legyőzni akkor jön talán béke,az a béke amit majd bach akar mivel erősebb lesz mindenkinél ezért vagy behódolnak neki vagy meghalnak..

Épp ezért ellentmondásos barátom. Nevet
Ha be mindegy mi lesz akkor mi értelme a harcnak? Már most is behódolhatnak neki nem?
Logika csak a képzeletemben létezik a mangában sajna nem.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 29, 23:00:07 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!