24 máj 19, 03:27:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003238 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5235 Dátum: 15 jan 24, 21:55:25 »

Ha valaki nagyon beleássa magát,akkor meglehet oldani,de szerintem azt már máshová kéne.
Persze csak akkor ha egyáltalán valaki nekikezd.  Nyelvesít

Itt egy példa alapnak.Gondolom 1000el kell szorozni.
http://www.generatorresearch.com/tekcarta/databank/full/30/
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5236 Dátum: 15 jan 24, 23:33:16 »

Ha valaki nagyon beleássa magát,akkor meglehet oldani,de szerintem azt már máshová kéne.
Persze csak akkor ha egyáltalán valaki nekikezd.  Nyelvesít

Itt egy példa alapnak.Gondolom 1000el kell szorozni.
http://www.generatorresearch.com/tekcarta/databank/full/30/

Igazából felesleges, Ilyen 2 meg 1% alatti számoknál már szorozni is kár egyértelmű bukta.
Shippuden egyébként 3-4%-ot hoz még így filler környékén is ami annyira azért nem jó de az tuti maradó a sok hype miatt is főleg. One Piece még 50 év múlva is tévén lesz. ikszdé Fairy Tail meg szóra sem érdemes kb bár a Bleach-et veri duplával kb. Amúgy nem ezerrel kell szorozni mivel ezek mind milliós számok.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5237 Dátum: 15 jan 25, 00:43:38 »

Jaa, hogy azok tizedes vesszők lennének? smirksweat

Mind1 jó számokra gondoltam,csak rosszul fejeztem ki magam.

Nem feltétlenül a Bleach miatt hoztam ide ezt a táblázatot.
Akit érdekel annak jó lehet a többihez is. Nyelvesít

3k
Ichi-Ruki Forever Jégkrém-ennyit megér a 3000.(3,000)
Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5238 Dátum: 15 jan 25, 17:42:03 »

Ha valaki nagyon beleássa magát,akkor meglehet oldani,de szerintem azt már máshová kéne.
Persze csak akkor ha egyáltalán valaki nekikezd.  Nyelvesít

Itt egy példa alapnak.Gondolom 1000el kell szorozni.
http://www.generatorresearch.com/tekcarta/databank/full/30/

Igazából felesleges, Ilyen 2 meg 1% alatti számoknál már szorozni is kár egyértelmű bukta.
Shippuden egyébként 3-4%-ot hoz még így filler környékén is ami annyira azért nem jó de az tuti maradó a sok hype miatt is főleg. One Piece még 50 év múlva is tévén lesz. ikszdé Fairy Tail meg szóra sem érdemes kb bár a Bleach-et veri duplával kb. Amúgy nem ezerrel kell szorozni mivel ezek mind milliós számok.

xD Fairy Tail duplával veri a bleachet?..oké nincs több kérdésem Nevet..
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5239 Dátum: 15 jan 25, 18:15:50 »

xD Fairy Tail duplával veri a bleachet?..oké nincs több kérdésem Nevet..

Hát nézd meg a számokat. Egyébként én az új FT animere értettem meg a Bleach utolsó pár ARC-jának nézettségére nem az egész Bleach-re. Nevet

Lényeg hogy a Bleach rakás szar nézettséget produkált az utolsó pár arc-ban ezért lekapták a TV-ről. Nevet

Itt még lehet olvasgatni akkorról egyébként amikor FT, Naruto és Bleach is ment. minden alkalommal 2011-tól FT fentebb szerepelt Bleachnél (Ráadásul volt hogy nem is kevéssel) csak hogy ne nevess ennyire. Nyelvesít

http://www.crunchyroll.com/forumtopic-350782/japanese-anime-tv-ranking?pg=34
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 25, 18:17:05 írta Kuro25 » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5240 Dátum: 15 jan 25, 19:05:29 »

Azért az sem mind1 hogy milyen sorozatokkal ment egy időben.
Jó pár sorozatnak ez lett a veszte hogy nem volt esélye a népszerűbb ellen a rossz időzítés miatt.
(Ez most általánosság volt)-Mert sok tényező játszik.

Ui:Tényleg ehhez mit szóltok? Bleach Brave Souls
https://www.youtube.com/watch?v=hzlC-vp3GIU
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5241 Dátum: 15 jan 25, 19:11:19 »

Azért az sem mind1 hogy milyen sorozatokkal ment egy időben.
Jó pár sorozatnak ez lett a veszte hogy nem volt esélye a népszerűbb ellen a rossz időzítés miatt.
(Ez most általánosság volt)-Mert sok tényező játszik.

Ja egy tök átlag animénél ez még jogos is lenne de egy akkora hype cuccnál mint a nagy shounenek ez nem játszik. Nevet
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5242 Dátum: 15 jan 25, 22:43:31 »

Vagy talán mégis? A nagy shounanek a nagy shounenekkel kell, hogy megküzdjön és nem más átlagos vagy éppen gyenge felhozatalokkal. Egyébként a Bleach nem a gyengesége miatt került le a vászonról hanem Kubo hülyesége miatt. Nem szoktam fogadni de mégis meg merném tenni, hogy ha most elkezdenék vetíteni a folytatását hamar ott lenne valahol az első 20 közt. Másrészt ne csak azt nézzétek, hogy melyik anime milyen nézettséggel rendelkezik hanem azt is, hogy milyen korosztálynak szól. Ha jobban megnézed a fentebb linkelt adatokat akkor sok olyat találsz amely leginkább a gyerekek korosztályos animéi. Márpedig a mostani Bleach nem éppen ehhez a korosztálynak szól. Amikor a magyar televíziók nézettségi adatait nézzük ott is szétbontják tematika, időpont és korosztályok szerint. Márpedig ez nem megy más módon Japánban sem. Márpedig a Bleach egy kicsivel magasabb korosztálynak szól.

Egyébként én már letettem arról, hogy a közeljövőben vagy egyáltalán valaha is láthatom a folytatást "drága" Kubonk hülyeségének köszönhetően. Továbbá ha olyan lenne a megvalósítása mint a FT az újrakezdése óta akkor nem is kérek belőle.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 25, 23:16:44 írta rini67 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5243 Dátum: 15 jan 26, 03:29:05 »

Hát izé most nem akarok beléd kötni de tessék egy pulcsi.
Bleach mitől lesz komolyabb mint a többi? Mármint itt a nagyokra gondolok nem a kisgyerekeknek szóló animékre. Most konkrétan azt sem tudnám megmondani kinek szól mert nem szól semmiről. Jó kicsivel több a vérengzés benne de ettől még nem ájultam el. Ettől még ugyan úgy tiniknek szól a manga ahogy a többi shounen is. Komolyodni meg egyáltalán nem komolyodott a manga SŐT egyre inkább gyerekesebb lesz.

Egyébként hogy őszinte legyek én nem is szeretném ha lenne anime verzió mert semmi értelme végig szenvedni azt is mint a mangát. Mert most lehet jönni azzal hogy kiegészítik animálva mégis más pláne zenékkel. De most komolyan ilyen gyatra story-t egészíthetnek ki akármennyire nem lesz jobb ha csak nem írják át teljesen. Ráadásul a legszebb hogy a Dragon Ball Kai folyamatosan a TOP 10 közepén mámorozik sima erős közepes nézettséggel pedig már süketen és vakon is eltudnák mondani miről szól de mégis inkább azt nézik még Japánban is. Bleachnek esélye nem lenne pláne az újak mellett. Mert most ne csak egy csatornát nézzünk mert több anime csatorna van és a TV adók Japánban is egymás ellen harcolnak ahogy Amerikában is. És hát rengeteg a hype anime manapság. Egy ilyen átlagon aluli Bleach nem húzná 12 részig sem.

Ami FT-t illeti egyet értek. Az elején nagyon gyatra volt a grafika de szerintem ez betudható az erőlködésnek mert nagyon a mangát akarják utánozni. Mármint rajzolásilag és az elején ez nagyon nem ment. Most sem habos torta de azért már élvezhető. A röhej hogy a fillereknek sokkal szebb a grafikája és ez sajna igaz a Narutora és a Bleachre is igaz volt. Nem is értettem már akkor sem a logikát.

Egyébként a Bleach mindig ott volt az első 20-ban csak az utolsó 1-2 évben hátul kullogott. És most is csak azért kerülhetne előre mert újra elkezdenék vetíteni nem azért mert olyan jó.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 26, 03:32:27 írta Kuro25 » Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #5244 Dátum: 15 jan 26, 14:10:33 »

A manga letette már a nevét és cseng még annyira, hogy előrébb törjön. Ahhoz hogy kiessen olyan gyenge részeket kellene produkálnia, ami mellett a mostaniak művészi zsenialitásnak tűnnének. Ami a sorozatnak odacsapott, és amit még most is görget maga előtt, az az összecsapott FK arc amivel a történetet akarta zárni. És az azt követő igénytelenül gyenge fullbring arc megerősített sokakat abban, hogy semmit sem tervezett el, és megint csak összecsapta az egészet, mint azt már tette. És ez a mostani arcban sincs máshogyan. Nem tud már mit kezdeni az új karakterekkel akiket behozott ezért leöli őket, a meglévőket pedig nem tudja úgy foglalkoztatni, hogy ne tölteléknek tűnjenek. Nagyon elrontotta. Megint Ichigo final fight-ot akar látni mindenki mert nincs is más nagyon a történetben, nem is szól másról. : (
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #5245 Dátum: 15 jan 26, 15:32:27 »

http://www.mangapanda.com/bleach/612/3
Ezt ki mondta ? Juhász vagy a Király ?
Mert ha a Király látja a jövőt miért nem tett ellene ?
Ha Juhász megölte a Királyt akkor miért nem semmisült meg minden , elvileg ő az összetartó kapocs vagy Juhász lépett a helyére ?  Gondolkozik
Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #5246 Dátum: 15 jan 26, 18:16:02 »

Juhász bácsi mondja. Amúgy szerintem nem tudhatjuk, hogy nem tett-e ellene semmit. Még mindig bejátszhatja, hogy az csak valami báb, illúzió, tudom én mi... Bár az azért érdekes szerintem is, hogy ahhoz képest, hogy látja a jövőt eléggé hagyta, hogy lemészárolják az embereit... 

Azt sem tudhatjuk, hogy a halála milyen gyorsan és milyen mértékben fejti majd ki a hatását a világra.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5247 Dátum: 15 jan 26, 18:25:52 »

Az már más kérdés, hogy mit tudott volna tenni egy kristályban(?) mozgásképtelenül, karok nélkül.

Én is kíváncsi vagyok, hogy most mi lesz a Király halála után. Vajon hoz bármi változást a halála? Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #5248 Dátum: 15 jan 26, 18:51:30 »

Mondjuk 10 évvel ezelőtt átküldi az összes kapitányt Vandenreich-be hogy verjék bucira Juhászt .  smirksweat
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #5249 Dátum: 15 jan 26, 20:12:45 »

Nem szükséges várni, Ichigoék meg érkeznek lehetően leverik Bachot és észhez térítik Ishidát.
Grimmjow ne legyen ijedős cica, nem is lesz az.
Halibelt is kiszabadítaná valaki, ha nem halott.  Ugye?!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!