24 máj 19, 03:42:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003245 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5205 Dátum: 15 jan 22, 14:10:22 »

Erre még én is azt mondom, hogy jobb lett volna, ha e héten se lett volna.

Majdnem 5 egész oldal elment az előzményekre. Kaptunk egy fasza címet, amiből egy pillanatra azt hittem, hogy Grimmjow és Nel fog érkezni, de csak Rukia és Renji.

Biztos, hogy a Pandások fordították félre ezt is, de mit jelent, az, hogy a Zanpakutou erejükkel védték ki Bazz-B láváját? Mármint ezt? http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/581/12

Nem tudnak kapcsolatba lépni Toshiroval És Rangikuval, de Rose és Kensei Mayurival van. Pedig épp Toshiróval szórakozott Mayuri. Újabb hiba a Pandások részéről, hogy az utcsó kockában összekeverték a Mayurit a Kuchikvel: http://www.mangapanda.com/bleach/612/12

Ichibe meg Bach ellen küldi Ichiéket aztán meg, "Bocs srácok, de nem nyerhetünk Bach ellen, szóval a halálba küldtelek titeket!"

Az egyetlen pozitívum Soifon volt a fejezetben.^^
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 22, 15:24:56 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #5206 Dátum: 15 jan 22, 15:08:40 »

Ez elég "nesze semmi fogd meg jól" fejezet volt az előző után. Nem ezt vártuk, csak időhúzás.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5207 Dátum: 15 jan 22, 15:18:35 »

Ez tényleg nem volt jó sajnos... Továbbra is azt mondom nem halt meg a Lélek király.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5208 Dátum: 15 jan 22, 17:12:17 »

Először a 13ik oldallal kezdtem aztán meglepődtem hogy milyen hamar vége.
Szerencsére visszaolvastam,de úgy se lett jobb.
Na jó talán egy kicsit a közepénél.
Urahara megspórolt nekem annyit hogy összefoglalta a helyzetüket.
(Még ha részben pontatlan is)
+Ukitake egyik célját is megtudtuk,hogy miért tűnt el.
(Shinji meg igazi túlélő lesz,csak nem ér semmit) smirksweat-na majd most,talán...
Soifon tényleg jónak tűnt ebben a részben.
Yoruichi büszke lehetne rá.Nem baj itt az öccse neki. Hümm-hümm
Aki 2szer is meglepett.Először árny-szörnynek néztem,pedig csak meghajolt.
A másik hogy fiú.lehet hogy ti ezt tudtátok,de engem meglepett. Nyelvesít

Összegezve:
1-2 pluszt leszámítva,nem ért sokat.
Így kell az évet kezdeni! Mondjuk alapból ez is volt előbb. Nyelvesít
http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20150114205455/bleach/en/images/7/78/Image.jpg

Utalások:
Toshirouval és Rangikuval nincs kapcsolat,lehet hogy komába kerültek,de épp Mayuri hozza vissza őket,vagy egy egyedi kísérlet(Sokuknak jobb ha nem tudják)
Juha Bach ellen nem nyerhetnek-biztató,mi?-Úgy lenne értelme ha nem is ő az igazi ellenfél. Nyelvesít

Erre még a netem is elment.Valamit akartam még írni,de elfelejtettem.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 22, 17:14:41 írta K ichigo » Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #5209 Dátum: 15 jan 22, 18:16:14 »

Komolyan mondom, Soifon reakciója miatt megérte ezt elolvasni  ikszdé Viszont Yoruichi tesója akkor fiú vagy lány? O.o Ezek szerint fiú.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5210 Dátum: 15 jan 22, 18:37:10 »

Ha mégis fiú,akkor még passzolna is Soifon(álomképéhez)-hoz.
Probléma nélkül beházasodna a Shihouin házba. Mosolyog
Plusz Yoruichi is megmaradhat másnak.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5211 Dátum: 15 jan 22, 19:25:25 »

Komolyan mondom, Soifon reakciója miatt megérte ezt elolvasni  ikszdé Viszont Yoruichi tesója akkor fiú vagy lány? O.o Ezek szerint fiú.

Érdekes de engem is ez az egy érdekelt az egész fejezetben. Nevet ikszdé
Kinézetre tiszta lány csak lapos mint a nyújtott tészta. Nevet
Soi-chan meg az a fej amit vág, onnan már csak az orrvérzés hiányzott kb.

Ha mégis fiú,akkor még passzolna is Soifon(álomképéhez)-hoz.
Probléma nélkül beházasodna a Shihouin házba. Mosolyog
Plusz Yoruichi is megmaradhat másnak.

Nem feltétlen mert Kubo nem Kishi vagy Mashima. Ő megmondta hogy nem fog párokat kialakítani.
Nála nem hogy párok történet se nagyon van. Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5212 Dátum: 15 jan 22, 19:45:30 »

A Mangastreamben is öcs van, szóval, akkor tényleg fiú. Nevet Meg náluk is zanpakutou power van. Mondjuk még mindig nem értem, hogy az ő ZP-kal, hogy menekültek meg a láva elől de mindegy.

Ha Yoruichi valamiért nem jönne össze Soinak, akkor még ott van az öcsike, heh? Nevet Várom már a nagy újraegyesülést^^

De rég volt az az interjú. Úgy emlékeztem, hogy máshogy fogalmazott ezért rákerestem:
Q: Speaking of Ichigo's relationships with his friends, there seems to be a love triangle between Ichigo, Rukia and Orihime. Do you delve more into this in later volumes?

Tite Kubo: (laughs) I get asked about that a lot! I don't want to make Bleach into a love story because there are much more exciting things about their personalities and things that they can do instead of getting into the romance aspect of their relationships.
Ez még a  Weekly Shonen Jump 40-ik évfordulóján hangzott el 2008-ban. Szóval lesz még itt IchiRuki, Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #5213 Dátum: 15 jan 22, 19:51:15 »

Legyen igazad, Tilon. Nevet Már az IchiRukira Nevet

Nem tudom, nekem az orrvérzés már kicsit sok lett volna, de ezek a bociszemek bőven betaláltak. Kiráz a hideg Soifontól ilyenkor komolyan. ikszdé Egy szadista dög, ilyenkor meg...
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #5214 Dátum: 15 jan 22, 20:00:55 »

Mit nem értesz Tilon  , Rukia megfagyasztotta  a lávát . Nevet
Naplózva

lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #5215 Dátum: 15 jan 22, 20:15:31 »

ukitakerol megint szo sem esett hogy o miert nincs itt pedig nagyon kivancsi vagyok arra az arnyekra es jelentesere
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5216 Dátum: 15 jan 22, 20:17:41 »

Az addig még oké,de Rukia nélkül már bajban vannak.
Még is mit csináltak? Hirako meggyőzte a lávát hogy a másik irányba kéne mennie hozzájuk? smirksweat
Bár Bankai képességnek beleférne.

(Vagy Oomeda kilőtte magukat egy nagy suhintással.)

Alappárok úgyis meglesznek a végén(reméljük a legjobbakat) kacsint

Ha Yoruichi valamiért nem jönne össze Soinak, akkor még ott van az öcsike, heh? Nevet Várom már a nagy újraegyesülést^^

Itt nem a pár dolog az érdekes,hanem a lehetőség.Plusz ha segít neki akkor még jó pontokat is szerezhet a Pajkos Macseknál.
(Nem,nem Konnál,nála maximum az utóhatásba venne részt.
Igaz visszajöhetnek már a felnőtt Nel-el Kombóban.)+a Zp sereg,elvégre a kardmestert nem láttuk hogy bevetette volna.
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #5217 Dátum: 15 jan 22, 21:49:35 »

Ichigo használhatná a Bankaiját, lássuk mennyit változott.
Juha Bach most kell lecsapni, már nem ad neki bosszú erőt , mert a Fatherját kinnyirta.
A Juha Bach nem felejtett el hogy vannak még ellenfelei, Lélek király várhatóan még nem halt.
Bachot még senki se támadta hátba. Grimmjow hol van más!!!
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5218 Dátum: 15 jan 22, 21:58:34 »

Ebben a fejezetben az az egyetlen jó, hogy megnézhetem ahogy youtube-on a gyerek veri a fejét a falba miközben csinálja róla a review-t ikszdé
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #5219 Dátum: 15 jan 22, 22:08:10 »

Azért ne mond az Kuro, hogy nem volt semmi meglepő az Arc-ban. Innen lehet szemezgetni Mosolyog
http://img.bleach-mx.fr/article/Bleach%20Final%20Arc%20Funny%20Summary%20BleachMx.Net.jpg
Ez még mindig jó. xD Nekem valahol az 5 hét szünetnél kezdett igazán kisiklani (második invázió) vagy ha többet akarok mondani, akkor Komamura után. De ott nagyon. xD Az előtte lévő... egész... "okés", sőt az eleje még jó is. Nekem legalább is tetszett. Utána csak pár dolgot tudnék mondani, ami tényleg jó lenne.
Valahogy most én is osztozok a többiek véleményén. Ez a fejezet konkrétan semmi se volt. Ráadásul nem hittem volna, hogy az utóbbi fejezeteknél lehet rövidebbet csinálni... hát Kubo megmutatta, hogy még így is tud kevesebbet adni. :'D Amikor két fél oldalnyi feketeséget láttam csak egymás után, na akkor akadtam ki igazán. Meg az a Soul King leszúrós oldal... vagy a dupla oldal... vagy az utolsó... áá, mindegy, sajnos ez így lesz kiadva, nincs mit tenni. >.<
Már megint Omeada? -.- No comment...
Röhejes lenne, ha a Lelkek Királya ennyitől meghalna......................
Pozitívumnak én is csak Soifont tudnám mondani, és Yoruichi testvérét. Na ne, komolyan fiú?? :DDDD (látszik, hogy nem vagyok japán, a neve alapján kicsit se esett le Nevet)
A legvégén valami páros azért csak összehoz, hogy na tessék, "örűjjjetek". Most már eléggé légből kapottnak fog tűnni, ha tényleg megteszi. Az érzelmi szálak... egyszer régen még úgy-ahogy voltak, aztán teljesen eltűntek. >.<
Naplózva

Oldalak: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!